Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Man tai šita mėlyna žieminė, bet iš tikro tai gal aš ir klystu. Ibo man pačiai tie darkai negresia, tolimi jie man kaip Šanchajus, tai pernelyg nepasidomėjau biggrin.gif


Radau va Cardigan Empire užklausimą ir atsakymą:

Klausimas: <..>
But the only thing that bothers me is the clear navy Color For deep autumns. I understand why deeps have chinese blue and aqua (as they have a yellow undertones /greenish blue) but the navy blue doesn't contain warm undertones, nor is it neutral so why is it that deeps can wear navy

Atsakymas:
The reason clear navy can work for deep autumns is because they are along the deep continuum (along with deep winters). This set has high contrast between their hair, skin, and eyes. Therefore they can wear shaded colors with plenty of pigmentation. The navy they pick shouldn't have too much black and should be a true blue without lots of muddiness. And while clear navy may work for most deep autumns, it may now work for everyone. Each complexion is unique, and the categories are only meant to work as starting templates.

Tik turiu įtarimą, kad čia korektūros klaida, ir norėta pasakyti - it may not work for everyone biggrin.gif
Atsakyti
gal kas esat radę šių palečių šaltinį... pvz.: warm spring
user posted image
Atsakyti
Jo, regis, bytte teisybė biggrin.gif Turi būt tiesiog mėlyna, be jokių išsipisinėjimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 22, 10:03)
Jo, regis, bytte teisybė biggrin.gif Turi būt tiesiog mėlyna, be jokių išsipisinėjimų biggrin.gif

Man tai tokia sakyčiau kobalto mėlyna, tik softų nupilkintą, deepų patamsinta... o gal ir deepams gryna gerai. bet jin nėra grynai mėlyna, sakyčiau ji truputi turi nežymų kampą į raudoną spalvą.
Aš tai va galvoju ar pas šiltus pavasarius yra tokia g.gif .
Šiaip man labai graži kobaltas + balta wub.gif :
va šita... kiek pamenu yra inc turimoje paletėje
Atsakyti
Nuo diskusijos apie tamsiai mėlynos atspalvius mane pradeda imti pasiūtis biggrin.gif
Nes aš dabar ją taudoju vietoj juodos, ir fig ten tų atspalvių pasirinksi! biggrin.gif Džiaugiesi, jei radai, o tai dar žėk įsigilini ir regi - blin, kampas ne į tą pusę biggrin.gif Nu ir juos nafig, noriu nekampuotos tamsiai mėlynos. Apvalios biggrin.gif


Žinau tik, kad va man tai ta į raudoną, kur sakau, kad prie rankų limpa, tai netinka. Man turi būt kažkokia link žalios arčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 balandžio 2014 - 11:50
QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 10:31)
Man tai tokia sakyčiau kobalto mėlyna, tik softų nupilkintą, deepų patamsinta... o gal ir deepams gryna gerai. bet jin nėra grynai mėlyna, sakyčiau ji truputi turi nežymų kampą į raudoną spalvą.
Aš tai va galvoju ar pas šiltus pavasarius yra tokia g.gif .
Šiaip man labai graži kobaltas + balta wub.gif :
va šita... kiek pamenu yra inc turimoje paletėje


Tokia man, žinok, tinka ir visai neblogai. Turiu vieną palaidinę tokios sp. tik fasonas negeras, tai svarstau ką su ja nuveikt gero. Gryno šilko ir dar plius atidavė, tai gal reiks pabandyt persiūt g.gif
Dabar pas mane turbūt bright navy pilna spinta biggrin.gif Tos pas mane be vargo visur dera bigsmile.gif Su kitom mėlynom dar nežinau, o ir nėr lengva, tai kai skirsiu laiko pabandysiu atsirinkt. Nors, kaip Noa sako, man irgi tinka visos mėlynos, kur į žalumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 22, 12:57)
Nors, kaip Noa sako, man irgi tinka visos mėlynos, kur į žalumą  smile.gif

Nu tai dabar, kobros deeprudeninės, išsiaiškinkit vietoj, ar jums tinka į raudonumą, ar į žalumą, ir katras man paliekat biggrin.gif
Nes tos, kur į nieką, rašalinės, tai regis, niekam netinka, tik žiemoms.

Bet jei rasiu, vis viena pirksiu, o ką man daryt??? Nors ne, tada pirksiu juodą, jei jau imt netinkantį, tai kad nors dūšioj malonu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 22, 12:07)
Nu tai dabar, kobros deeprudeninės, išsiaiškinkit vietoj, ar jums tinka į raudonumą, ar į žalumą, ir katras man paliekat biggrin.gif
Nes tos, kur į nieką, rašalinės, tai regis, niekam netinka, tik žiemoms.

Bet jei rasiu, vis viena pirksiu, o ką man daryt??? Nors ne, tada pirksiu juodą, jei jau imt netinkantį, tai kad nors dūšioj malonu lotuliukas.gif

Tai deepams ir tos į žalumą ir tos į raudonumą biggrin.gif . O rašalas gi rašalui nelygus blush2.gif
Man tos kobalto irgi netinka, o va MB labai tinka. Tik jau ryškumą nepersūdyt reikia.
visai neseniai gi madoj buvo tokia ane?
user posted image

O pavasariams ultramarino mėlyna biggrin.gif , ji irgi su nežymiu kampu į raudoną biggrin.gif
user posted image

Šiaip gal per deepinė ta spalva pavasariams, bet labai jau vaizdo negadina, ypač su makiažu:
user posted image

O tikroji navy nėra tiesiog mėlyna+juoda? Ar jin irgi su kampu lotuliukas.gif ?

Man pačiai buvo galvos skausmas "tamsiai mėlynos periodu". Ibo kai jis dar tesėsi susidomėjau kapsuliavimo metodu, ir norėjau susirikiuot kapsulę su basic tamsiai mėlyna. Tai va atradau, kad va šitas mėlynas rūbas su anuo kažkokiu kitos spalvos tinka, o va šitas nebetinka... ir fyg kapsulė gaunas doh.gif . Tai atmečiau teoriškai šiltas, pasilikau šaltas... nu ir vis vien kapsulė nesigavo, ibo pasirodė kad tokių mažuma. Dabar privengiu dėl to mėlynų, ibo kampas nesimato nei ant manęs, nei šiaip žiūrint parduotuvėj, o derinant su kitom spalvom ir išlenda tie neatitikimai. Perku tik pridėjus spalvą kokią jau savo. Užtai juoda ir yra gėris nesusvietiškas biggrin.gif , nors labai ieškant ten irgi tuos kampus rast galim, ale įžiūrėt įmanoma tik spec. nagrinėjant cool.gif
Atsakyti
O šiaip pastebėjau kad olmost black visai kartais ne pagal paletes nurodytas tinka, pavyzdžiui sūnui (BS) teal, o dukrai purple (buvo LS)... bet sakau gal reik imt kompliamentarę odai spalvą ir jos pačią tamsiausią versiją? na atmetant tamsiausę rainelės spalvą, ibo ana ne visada reikiamo tamsumo? Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 13:46)
O pavasariams ultramarino mėlyna biggrin.gif , ji irgi su nežymiu kampu į raudoną biggrin.gif
user posted image

Šiaip gal per deepinė ta spalva pavasariams, bet labai jau vaizdo negadina, ypač su makiažu:

Je je, jinai per dypiškavota, bet špaklius reikalą pataiso. Ne taip, kaip su mano mėgiamom grindų skuduro spalvom, kur jau ten špakliuokis kaip nori, kaip varguolė, taip varguolė lotuliukas.gif

Bet man iš šitų tai tik kažkokia panaši į pirmą antroj eilėj ir dar trečioj eilėj antra...

O aš tai kažkaip imu visas tamsiai mėlynas podriad, taip pat visas pilkas, ir nesuku sau galvos. nes tobulumo nepasieksiu - be šansų. Manau, kad visuomenė manimi aplamai turi didžiuotis, kad perku NEJUODĄ, ir nepriimu jokių pretenzijų apseliut schmoll.gif

cardigan empire dar perskaičiau, kad senstantis ir žilstantis light springas gali pradėt atsargiai dairytis į light summer spalvinyką, tai nutariau, kad reikia ruoštis iš anksto. Ir jei koks mėlynos ar pilkos atspalvis man ne itin, tai gal jis light summer labai, tai reiškia, man irgi galima, jei atsargiai, o aš atsargiai lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 15:13)
O šiaip pastebėjau kad olmost black visai kartais ne pagal paletes nurodytas tinka, pavyzdžiui sūnui (BS) teal, o dukrai purple (buvo LS)... bet sakau gal reik imt kompliamentarę odai spalvą ir jos pačią tamsiausią versiją? na atmetant tamsiausę rainelės spalvą, ibo ana ne visada reikiamo tamsumo? Kaip manot?

Tu čia vėl didžiai gudriai susukai. Komplementarią odos spalvą? Betgi oda daugumos žmonių panaši, geltona/raudona tai ir ta komplementari turėtų būti kokia tai dark teal, ir tiek biggrin.gif

O mano asmeniškai rainelėj, per patį patį rainelės vidurį, yra vyzdys. Ir jis juodas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 balandžio 2014 - 15:17
Pala pala, tu gi asmeninę paletę turėjus - kokia pas tave spalva buvo odai papuošt? ten gi ima kompliamentarę? Nu ir jamink olmost black tos spalvos variantą. Bet šiaip ten tealinių matyt dauguma biggrin.gif . O jie blyn tamsiai tealinės net neneagrinėja kaip juodos pakaitalo. Aš tik ant sūnaus pastebėjau, kad nus gražu...
va žiek ne tealinę radau biggrin.gif



Papildyta:
O čia kontrastingo rudenėlio kaip tik su apšnekėta kobalto mėlyna - My Webpage
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 16:38)
Pala pala, tu gi asmeninę paletę turėjus - kokia pas tave spalva buvo odai papuošt? ten gi ima kompliamentarę? Nu ir jamink olmost black tos spalvos variantą. Bet šiaip ten tealinių matyt dauguma biggrin.gif

O ten nerašo, kam puošti, ten rašo, tinka, ir tiek biggrin.gif Ten nėr spalvų - akims, ausims, nagams, ragams. Tiksliau, yra akių, plaukų ir odos spalva - pati ta spalva - ir nurodyta, kaip ją naudoti, tiesa, kur tą odos spalvą dėt - nepamenu.

Ir moč, "komplementarus" rašosi taip, kaip aš rašau biggrin.gif Na, jei komplektas, komplektuoja, tai ir komplementarus blush2.gif

Pas mane tamsios teal išvis nėr, nei kaip pagrindinės, nei kaip šalutinės, tik nebent kažkas tokio šviesiose. Pati tamsiausia pas mane teal - akių spalva.

Bet aš kažkur mačiau, kad tamsi teal, kaip policininko uniforma, visiems tinka, kaip ir ta magenta biggrin.gif
Atsakyti