Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Sakyčiau ganėtinai "skambi" spalva. Vadinasi žiema arba pavasaris. Brait? Ir greičiau žiema?
QUOTE(aina1979 @ 2014 04 15, 20:15)
Kaip manot kokiam sezonui tiktų tokia raudona?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 15 balandžio 2014 - 22:21
Aš tai ją imčiau ir spjaučiau, inka ar ne biggrin.gif Nors man gal verčiau būtų pomidoresnė... Braitui? Warmui? Kiniečiams? Japonams? biggrin.gif
Atsakyti

manau ji labiau žieminė, pagal paletes pas visas žiemas panaši raudona yra, ko gero ir imčiau, nors kaip BS norėtusi dar ryškesnės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 15, 18:21)
Hiver, dar reiktų rudos ir va kokios pilkos iš tamsesnių gal?

http://www.art-paint...k/India-Ink.gif

http://www.art-paint.../Dark-Brown.gif


Jo, sitos irgi gerai drinks_cheers.gif tik va ar nesiteptu kaip bytte sake?... Arba tada jas derint su kokiais sviesesniais intarpais?
Daug visko esi prisiplanavus, tikrai smile.gif ir kaip viska suspeji, juk dar seima, vaikai... Ateiciau i ta FB palaikyt ale kad nevartoju tokio daigto. smile.gif Sekmes tau egzaminuose. 4u.gif

QUOTE(aina1979 @ 2014 04 15, 20:15)
Kaip manot kokiam sezonui tiktų tokia raudona?
http://www.silkqueen...g/China-Red.jpg

Man ji ziemine atrodo, nu dar gal true spring ir dark autumn galetu tikt.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 18, 09:54)
Man ji ziemine atrodo, nu dar gal true spring ir dark autumn galetu tikt.

nu va as ir galvoju g.gif Nusipirkau skarute su tokios spalvos fragmentu ir man atrodo, kad tokia raugona man tinka ax.gif Bet va kažkaip irgi galvojau, kad cia ziemos spalva g.gif Na bet jeigu gali ir true spring... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 04 18, 19:23)
nu va as ir galvoju g.gif Nusipirkau skarute su tokios spalvos fragmentu ir man atrodo, kad tokia raugona man tinka ax.gif Bet va kažkaip irgi galvojau, kad cia ziemos spalva g.gif Na bet jeigu gali ir true spring... wub.gif


Taip, šita raudona iš tokių, kurios man tinkamos. Nors jeigu labai priekabiai vertinsim niuansus, yra ir kiek tinkamesnių, skaistesnių variantų, šita kiek sunkoka ir vos vos šaltoka. Bet tai visiški niuansai, realiai juk nebus pasirinkimo tarp vos vienaip ar vos kitaip raudonesnės.

Neseniai matavau raudoną megztuką. Spalva labai gražiai prie veido, ir modelis prie figūros, na bet... psichologiškai nepakenčiama man ta spalva. Blogiau būtų tik rožinės ir fuksijos, na bet tos man bent jau ir nelabai tinka.
Atsakyti
Aš kaip tik vakar užsidėju raudonas kelnes. Nexte. Pasimatuot. Maniau - ar išsigąsiu savo subinės, ar ne?

Išsigandau, bet ne subinės. Dėl tų raudonų kelnių mane apėmė toks siaubas, kad aš subinės nepastebėjau iš viso (gal čia maskavimui tinka? biggrin.gif). Nu ne nu ne nu ne, negaliu aš taip, kas, kad oficialiai tinka - man prie sveikatos netinka, man nuo tokio kiekio raudonos - širdies permušimai! Apyrankės karoliukai gali raudoni būt ir tušinukas. Psio biggrin.gif
Atsakyti
O man ta radona labai patiko. Kaip atradimas ax.gif nors galvoju, kad prie veido dideliu kiekiu gal butu kiek per daug... g.gif Uztai kelniu tokiu noreciau. Tik va nesiseka kazka tokio rasti, arba nemoku ieskoti. Gal kas ka panasaus esate uzmate ir kad butu galima rasti Klaipedos apylinkese? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Su busimom sv. Velykom visas 4u.gif bigsmile.gif

Pasigirsiu, netycia atradau lupdazi kuris vienas prie vieno, atitinka mano naturalia lupu spalva. Ji galeciau naudoti kaip nude wink.gif
ICED CARAMEL 625
user posted image

is naujos nude kolekcijos sudomino "honey beige" nors visai neatitinka mano naturalios lupu spalvos bet atrode graziai ir idomiai
Atsakyti
Atsiprašau,kad braunuos. Atėjau pasitikrint supratimo apie spalvas. verysad.gif
Nusipirkau tamsiai mėlyną striukę,kuri kaip ir turėtų tikti DEEP AUTUMN, bet su ja pati sau atrodau dieve dieve. doh.gif
Lentelėse, tai ją radau, netgi siūloma kaip viena geriausių spalvų g.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 17, 10:17)
sutinku su Vasiljevu drinks_cheers.gif .

thumbup.gif Su malonumu perskaičiau.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2014 04 19, 09:58)
Atsiprašau,kad braunuos. Atėjau pasitikrint supratimo apie spalvas.  verysad.gif 
Nusipirkau tamsiai mėlyną striukę,kuri kaip ir turėtų  tikti DEEP AUTUMN, bet su ja pati sau atrodau dieve dieve.  doh.gif
Lentelėse, tai ją radau, netgi siūloma kaip viena geriausių spalvų   g.gif

Moč, na kas gi tau teoriškai, be vaizdo, pasakys? biggrin.gif
Gal mėlyna ne ta. Gal susigrobi kokią žieminę, kur jau beveik royal, tokią mėlyną, kad prie pirštų limpa, nu ir te tau? Gi rudenų navy - tai kaip ir pavasarių, tokia, kad kaip ir navy, bet tipo lyg ir ne navy visai, mol nematykite, kad aš mėlyna. O rudenų dar ir dulkėta, na kiek jau ji ten gali būti dulkėta biggrin.gif

Gal pati striukė negraži, ne spalva, o modelis?

Gal pats vaizdas aplinkui šventes prie striukės nebetinka? biggrin.gif Aš pvz., kai dabar darbais užsiknisus, tai pasižiūrėjau į veidrodį po 2 dienų miegojimo po 4 valandas+ švenčių - nu ir nafig, man netinka išvis jokia spalva, nei mano, nei svetima biggrin.gif Viskas gražiau, kai manęs nėra šalia biggrin.gif

Taip tai dar sakyčiau, o gal tu ir joks ne deep, bet kiek mačiau, regis, deep biggrin.gif Nes šiaip jau rudeniams ta mėlyna - ne kažką, deepui gal dar dar, dėl žiemos įtakos, nes žiemoms tai ji gi gerai.
Tai gal tu tada koks warmas, jei ankstesnės priežastys netinka? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 balandžio 2014 - 09:17
Aš kažkaip prie tų DA tinkančių mėlynų tokią priskiriu:
user posted image
Atsakyti