Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Aš ir vėl įkišiu liežuvį wink.gif
Panašu, kad kalbam apie skirtingus dalykus. Aš kalbėjau apie BAZINES spalvinių tipų spalvas. Kitaip sakant, nors aš pati puikiai atlaikau fuksiją, tačia mano bazinės yra tik kelios: pilka, juoda, tamsiai mėlyna ir "bež" į pilkumą. Taškas. Net ir žalia, kuri man tikrai puikiai tinka (odos aktyvatorius) nėra siūloma kaip bazinė spalva.
Kitos paletės lygiai taip pat bazinių spalvų gausa nepasižymi.

Dėl rizikos - šitaip užkimštoje rinkoje mėginti parduoti tokią pat prekę kuria prekiauja visa Lietuva... Na taip, gal kas nors ir nupirks... Bet šansas, kad parduotuvėje pardavėja žaliuos ir šaknis suleis belaukdama kol kas nors į tą parduotuvę dėmesį atkreips, irgi nemažas. O jei ir atkreips - kodėl būtinai pirks pas mane? Nebent kainą dempinguočiau sad.gif

Dabar dėl pirkėjų. Konkrečiai moterų. Veiksmas vyksta vakarėlio metu, pristatoma nauja drabužių kolekcija, čia pat galima ir nusipirkt. Tikėsit ar ne, bet moterys pradėjo vartyti plius-minus savo spalvinio tipo drabužius... Buvo įdomu stebėt smile.gif Manau kiekviena žinom, KAS konkrečiai mums tinka. Tik aišku kai pasirinkimo nėra, einam paprasčiausiu keliu - pasiimam kas atrodo universaliausia.

QUOTE(Noa @ 2014 04 15, 14:22)
lotuliukas.gif man atrodo, kad tu verčiau nesiginčyk, nes akivaizdu, kad pardavimus regėjai tik iš vadovėlio  biggrin.gif Taip, čia pati grubiausia teorija - pasiūlyk visai kitokią prekę. Bet ko tu taip įsitikinus, kad tą kitokią prekę visi puls pirkti? Gal ji niekam nepatiks, ir galėsi iš tų savo kitokių prekių laužą kurt?

Čia didelė rizika, supranti. Žmogus kuria verslą. Apyvartinių lėšų ne fontanai. Tai vargu ar verta taip rizikuot, pripirkt rizikingų produktų ir laukt - tiks kam nors ar netiks. Ir taip jau į gana siaurą rinką orientuoti - nėščiosios, perkančios internetu. Gali plėšyt maikę kiek nori, bet šiandien internetu perkama dar nepakankamai daug.

Prekybininkai veža tai, ką daugiausia šansų, kad nupirks. Va kad jie nesiūlo plačiau - kitas klausimas, bet jei tu užsiveši pastelių ir neišparduosi - tai kur jas kiši? Apie sezonus girdėjusių - vienetai, o perkančių - sočiai... Kiek čia temelėj žmonių, ar matai? 50? O kiek visoj SM? Tai jei čia taip visiems aktualu, ko čia visa SM nesėdi?

Tooo-to...

Aš, beje, visai nesakau, kad tu neteisi spalvų derinimo prasme. Teisi. Bet komercija ir spalvų derinimas - du skirtingi dalykai biggrin.gif
Aš gi nesakiau, kad bazinė wink.gif O šiaip žalia pas kiekvieną tipą yra smile.gif

Atsakyti
O ideja su sportui naudojamom spalvom gali buti artima? Va tokie dar spalviniai deriniai man graziai ziurisi, i juos ranka taip ir tiesiasi, atrodo svariai ir nuotaikingai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Va kad imt i būtinai įtraukt po tokią topinę neutralią sezonui spalvą, tai ir aš pritariu, nes ten suklysti tikrai nėr labai daug šansų. Dar tą lentelę su visiems tinkamais atspalviais po nosim žadu turėt. Va su tais ryškiais, tai jau sudėtingumai įvairiausi prasideda. margumynai irgi labai priklauso nuo stiliaus ir t.t. tad juos pasiliksim brandesniam verslo amžiui biggrin.gif
Neseniai po Lemuse braidinėjau, tai va tokią jų užsipirktų audinių paletę radau
user posted image
Praktiškai beveik visos mūsų, o ir Hiver apkalbėtos, neutraliosios parinktos. Tik vasarinės taupe nėr, rudos drąsiai galima vienos atsisakyti ir greičiausiai tos šviesios, o vietoj juodos geriau tamsesnė pilka. Tiesa, o aš dar už mėlyna tamsiai būčiau, nes ji gerulė ir daug kam tinka.

Eina sau, aš dar audinių parinkimui nepasiruošiau, o greičiausiai gegužės pradžioj reiks važiuot ir nemažą partiją užpirkt bigsmile.gif

Beje, jei kuri turit ūpo, tai galit man padėt čiut blush2.gif Padariau fb grupę, kur savo drauges, seses parsikviečiau ir jos man va taip kaip jūs visko gražaus ir įdomaus prirašo biggrin.gif Anom dienom rinkom vasarinei suknelei modelius.

Kažkaip viskas vienu metu pas mane žiauriu tempu daros doh.gif Diplominį turiu per tirs savaites būt pabaigus, iš buto sako kraustytis už poros mėnesių, o namas mūsų dar toli gražu koks nebaigtas lotuliukas.gif ir dar siuvimo reikalai, nu bet mane veža thumbup.gif
Papildyta:
Hiver, įtariu, kad dauguma( kur paskutines foto įkėlei ) yra pagaminti naudojant šias universalias visiems spalvas bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Visiškai sutinku smile.gif Tik žiemai imčiau ne taupe, o mėlyną. Visgi manyčiau taupe yra greičiau kompromisas (reikia gi kažkokių šviesių neaktyvių spalvų), nelabai ji puošia...

QUOTE(Hiver @ 2014 04 15, 16:25)
jeigu taip reiketu parinkt spalvas kad daugumai tiktu ir butu ne juodos...  jauciu imciau po neutralia is kiekvieno tipo - melsvai pilka is vasaru (rusisko katino spalvos), grazia camel is pavasariu nei per sviesia nei per tamsia, silta pilka is rudeniu tokia link siltos taupines arba akmenines, ir kokia tamsiai salta taupine ziemiska

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 15, 17:08)

Hiver, įtariu, kad dauguma( kur paskutines foto įkėlei ) yra pagaminti naudojant šias universalias visiems spalvas  bigsmile.gif
user posted image

Yra teisybes drinks_cheers.gif

QUOTE(prek @ 2014 04 15, 17:08)
Visiškai sutinku smile.gif Tik žiemai imčiau ne taupe, o mėlyną. Visgi manyčiau taupe yra greičiau kompromisas (reikia gi kažkokių šviesių neaktyvių spalvų), nelabai ji puošia...

Galima ir melyna, navy kokia. ax.gif As mat vasaroms isivaizdavau kad ta melynai pilka jau tokia pusiau melyna gaunasi.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Bet dar visada pasiteisina, ypac mano garderobo atzvilgiu
charcoal grey
user posted image

ir jau mineta dark blue, ar navy, ar kokia rasaliniu dzinsu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 15, 15:58)
...bet šiaip žinok blogis tamsi nešynė, maniškė buvo tamsiai mėlyna... nu visad nuseiliuota baltai... skalp ir skalpk.

Aš su antru vaiku siuvausi nešyklę pas bobą, tai medžiagą ėmiau pati. Ir ji buvo labai faina - kaip džinsinė, plonų plonų dryžiukų, po kokius du siūlus, smėlio, ryžų, juodų, rudų... Iš tolo - biežinė, bet realiai - marga. Visai visai nesiterliojo.

Tik va vaiko nešioti joje nebuvo įmanoma, nes jis buvo visas susilenkęs, susirietęs, ortopedai pamatę už galvos susiėmė. Be to, ir man nepatogu buvo - visi gyrė, koks tas slingas laimė, o man nuo jo nugarą skaudėjo dry.gif

Taip baisiai graži medžiaga nepasiteisino vis viena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 balandžio 2014 - 17:07
Hiver, dar reiktų rudos ir va kokios pilkos iš tamsesnių gal?

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 04 15, 17:04)
Aš su antru vaiku siuvausi nešyklę pas bobą, tai medžiagą ėmiau pati. Ir ji buvo labai faina - kaip džinsinė, plonų plonų dryžiukų, po kokius du siūlus, smėlio, ryžų, juodų, rudų... Iš tolo - biežinė, bet realiai - marga. Visai visai nesiterliojo.

Tik va vaiko nešioti joje nebuvo įmanoma, nes jis buvo visas susilenkęs, susirietęs, ortopedai pamatę už galvos susiėmė. Be to, ir man nepatogu buvo - visi gyrė, koks tas slingas laimė, o man nuo jo nugarą skaudėjo dry.gif

Taip baisiai graži medžiaga nepasiteisino vis viena biggrin.gif


įtariu, kad tikra pavasarinė buvo, ne?
man nuo slingo irgi skaudėdavo
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 15, 18:21)
įtariu, kad tikra pavasarinė buvo, ne?
man nuo slingo irgi skaudėdavo

Ai krienas žino, nebeatsimenu. Gal net vasarinė. Bet geriau būčiau iš tos medžiagos pasisiuvus sijoną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 15, 17:08)
Eina sau, aš dar audinių parinkimui nepasiruošiau, o greičiausiai gegužės pradžioj reiks važiuot ir nemažą partiją užpirkt  bigsmile.gif

O čia įtariu ir prasidės pagrindinės problemos... Vienų spalvų reiks, o bus tai kitos... Jei turi galimybę - prieš pirkdama fotografuok ir viską ką prifotografavai peržiūrėk monitoriuje. Po tokios peržiūros pasirinkimai gali smarkiai keistis.
Atsakyti
QUOTE(prek @ 2014 04 15, 18:43)
O čia įtariu ir prasidės pagrindinės problemos... Vienų spalvų reiks, o bus tai kitos... Jei turi galimybę - prieš pirkdama fotografuok ir viską ką prifotografavai peržiūrėk monitoriuje. Po tokios peržiūros pasirinkimai gali smarkiai keistis.


gerai sakai smile.gif dėkui tau už patarimą wink.gif
o kad bus sočiai neradimų kokių norėčiau, tai net neabejoju cool.gif
Atsakyti
Kaip manot kokiam sezonui tiktų tokia raudona?
user posted image
Atsakyti
Aš kaip dark autumn galiu, bet geriau mažesnėm dozėm. Dark winter geriau net būtų ir galėtų didesniais plotais naudot, manau? Dėl kitų sezonų pasakyt negalėčiau
Atsakyti