Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(prek @ 2014 04 10, 12:51)
Va čia jau nesutinku, tik nereikia juodo. Jau ir taip visi vaikšto kaip kažkokios varnos - juoda labai mažai kam tinka, net žiemoms ne visoms juodą siūlo, o čia nėštukei juoda  - už ką jai šitaip? smile.gif

O čia matai, visai kas kita - komercija ir spalviniai tipai. Jei tu stilistas ir tavo tikslas - pasaulį pagražinti, tai tada taip, gali rekomenduoti, kaip nori. Bet jei tu komersantas ir tavo tikslas yra parduoti, tai turi gaminti tai, ką visi mėgsta, kitaip mažai pirks. Va, pati sakai, kad VISOS juodos, kaip varnos biggrin.gif BŪTENT!

Ypač nėštukės - jos paprastai turi mažai rūbų, nes neprisipirksi gi belekiek, ir tie rūbai įprastai jau taip užknisa iki gimdymo (būkim biedni, bet teisingi, daugumai dar kažkiek ir PO gimdymo biggrin.gif). Tai dar nors keisdama rankinukus, skareles gali kažkaip įvaizdį pakeitinėti. O nusipirk tu ryškiai žalią bliuzoną - ir vaikščiosi 5 mėnesius kaip kopūstas! 1 mėnesį bus smagu biggrin.gif Žo, manau, geriau žalia skarelė tokiu arveju arba auskarai biggrin.gif

O idealus balachonas mamai - visai ne jau derančios spalvos pagal spalvinį tipą schmoll.gif Žinoma, tas irgi pliusas, bet daugelis jaunų mamų tokiu metu jaučiasi storos ir nemiegoję. Dėl to jama juodą ir tamsiai mėlyną (kad atrodyt ploniau) ir nepriklausomai nuo tipo - visas sumūtintas, smulkiais rašteliais spalvas (kad eitų derint ir nesimatytų, kai tave apvems, nes ant tavęs vemia, tave seilėja ir išbaronkuoja itin dažnai biggrin.gif).

Be to, paprastų spalvų ir derinimas paprastesnis. Pamenu, su vyresnėliu turėjau nešynę. Nešynės ieškojau, kad man atitiktų ortopedinius reikalavimus ir finansines išgales. Tokia buvo lygiai viena, labai marga - geltona, žalia, ruda, bordinė... Na gerai. O kad finansinės išgalės, gimus kūdikiui, kaip daugelis žino, sumenksta, tai dažnai kūdikis nešioja tai, ką padovanoja, atiduoda, ir pan. - retas taip ir užauga rengiamas vien naujais rūbeliais iš parduotuvės - nebent pagyvenusių tėvų, kurie pirma užsidirbo milijoną, o tada jau gimdo. Taigi mūsų kombinezonas gavosi irgi margas - violetinė, žydra, teal, balta doh.gif Žo, nešynės ir kombinezono sąskambis jau ir taip ne jautresniems. Ir įsivaizduokime prie šito man idealiai prie veido tinkantį koralo spalvos bliuzoną doh.gif lotuliukas.gif

Nešiojau prie juodo, prie ko gi dar biggrin.gif
Atsakyti
smagu, kad grįžai biggrin.gif

man tai turbūt fb neatsakei , ko su tuo juodai pilku švarkeliu buvai tokioj šventėj, a? nepaslėpsi įkalčių tongue.gif

o kas liečia spalvas neštukėms, tai dėkui, panos, kad padiskutuojat 4u.gif
taip taip, nori nenori reikės orientuotis į bazines, kad prie visko tiktų. na o jei bus galimybė rinktis, tai imsiu ir parinksiu čiut ir pagal tipus, kad nebūtų, jog vien vieno sezono mamoms būtų biggrin.gif
teplumo atžvilgiu, tai tikrai patogiau kai margas, bet parink, kad mandras tuos margumynus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 10, 17:27)
man tai turbūt fb neatsakei , ko su tuo juodai pilku švarkeliu buvai tokioj šventėj, a? nepaslėpsi įkalčių  tongue.gif

Žinai kodėl, todėl, kad šalta buvo neplanuotai! Turėjau pilką šilkinę bliūzkę ir tamsiai pilką sijoną. Ir ketinau taip eiti, bet pasirodė vėsoka. Tai lauke užsimečiau švarką ir labai džiaugiausi, kad pusėtinai tiko - vis ne audimo striukė kokia juoda, su kuria buvau atvažiavus (tuoj visą kelionę sudėsiu, rankioju foto biggrin.gif)

(Čia kalba apie vestuves, kur buvau svečiu) biggrin.gif


Renkant medžiagas kūdikinėms, labai svarbu, kad jos lengvai skalbtųsi, nesiburbuliuotų (nes po savaitės, t.y. po trijų skalbimų, reiks mest lauk) ir nesipūkuotų, nes kūdikiai linkę prisiryti pūkų! biggrin.gif Bent jau manieji buvo linkę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 balandžio 2014 - 17:07
Nezinau ar buvo deta, idedu nes man patiko. smile.gif


user posted image

Clear spring casual
user posted image

Clear Spring Evening
Little Black Dress would be stunning on you but hot turquoise is another good option as well as true red, emerald green and purple.
user posted image



user posted image

user posted image

Clear Winter Evening
You are lucky Season. You can have fun with jewel tones of evening wear. Try Hot pink or Emerald Turquoise for that Special Night.
user posted image
user posted image
Papildyta:


Cool winter

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

Cool Winter Evening
Little Black Dress might be too intense for you. Royal Blue is Stunning alternative to Black.
user posted image
user posted image
Papildyta:
Deep Winter Work
user posted image


Deep Winter Casual
user posted image
user posted image

Deep Winter Evening
Little Black Dress is Great on You as well as True Red.
user posted image
Papildyta:
Deep Autumn Work
user posted image

Deep Autumn Casual
user posted image

Deep Autumn Evening
You can easily wear Little Black Dress, black looks good on you, but if you feel a little adventurous try Brown or Rust Gown. Or Petrol Blue.
user posted image
user posted image
Papildyta:
Warm Autumn Work
Navy Suits is a Good option for your Working Wardrobe, but it is so much more fun to be unexpected. Combine bronze and bittersweet red for stunning effect.
user posted image

Warm Autumn Casual
Coffee and camels can be great color for trousers and skirts. Add some terracotta or mustard to wake up your natural beauty.
user posted image
user posted image

Warm Autumn Evening
Instead of Little Black Dress wear periwinkle or teal for rich and luxurious feel.
user posted image
user posted image

Papildyta:

Warm Spring Work
Golden brown and Aqua will make you look professional and interesting.
user posted image

Warm Spring Casual
Terracotta, camel and and golds are great basic colors for you. Add orange red, light peach or kelly green for an extra edge.
user posted image

Warm Spring Evening
Instead of Black wear Golden or Kelly green.
user posted image
Papildyta:


Light Spring Work
Mix Camel Dress with Apricot accessories for a Preppy Business look.
user posted image

Light Spring Casual
Khaki with clear bright red or watermelon would be a great choice.
user posted image

Light Spring Evening
Turquoise for sure will turn heads. Add a bit of a warm pink for a bit of a contrast.
Violet is a great alternative to the Black for the evening. Mix it with lemon for an interesting twist.
user posted image
user posted image
Papildyta:

Light Summer Work
Grey-blue is a great alternative to Black color. Add lavender blouse or pastel rose accessories to complete the look.
user posted image

Light Summer Casual
user posted image

Light Summer Evening
Gorgeous Colors on you would be Rose/nude or soft teal. Black drains you.
user posted image
Papildyta:

Cool Summer Work
Navy is a great base color for work wear for cool summer.
Mix it with lighter shades or rose.
user posted image

Cool Summer Casual
user posted image

Cool Summer Evening
Black is too harsh for Cool Summer. Great alternative for evening would be soft teal,
soft fuchsia, plum and blue-red.
user posted image
Papildyta:

Soft Summer Casual
For casual look mix dusty rose or raspberry with cocoa, medium blue or grey.
user posted image

Soft Summer Work
Jade is a great color for soft summer, why don’t use it in work wear? This classic and structured dress looks very professional and put together. Jade also looks great with rich and creamy rose colors.
user posted image

Soft Summer Evening
Great alternative to black for Soft Summer would be Pewter.
user posted image
Papildyta:

Soft Autumn Work
If you already own Grey or Navy Suits then add some of you favourite shade from you palette - salmon would look great.

user posted image

Soft Autumn Casual
Olive Green is the most versatile neutral add a dash of buttermilk or rose to complete the look.
user posted image

Soft Autumn Evening
For Soft Autumn the best Special Occasion choice would be Purple.
user posted image
user posted image
Papildyta:
Saltinis http://glamthings.com/?s=color+palette
Atsakyti
taip pažiūrėjus ne taip jau toli tie sezonai vienas nuo kito biggrin.gif
iš šitų bet kurį apsirengčiau
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Pirmą kartą man mano tipas gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 17:20)
O čia matai, visai kas kita - komercija ir spalviniai tipai. Jei tu stilistas ir tavo tikslas - pasaulį pagražinti, tai tada taip, gali rekomenduoti, kaip nori. Bet jei tu komersantas ir tavo tikslas yra parduoti, tai turi gaminti tai, ką visi mėgsta, kitaip mažai pirks. Va, pati sakai, kad VISOS juodos, kaip varnos biggrin.gif BŪTENT!


Aš ir vėl pasiginčysiu smile.gif
Kas per biznis daryt taip, kaip daro visi? Juk tokių "visų" yra masė - tai kodėl pirks būtent mano produktą? Juk tokių pat vienodų ant kiekvieno kampo pilna, galima pirkt bet kur - tai kur čia mano biznis? Atvirkščiai, sakyčiau reikia siūlyt kažką, ko niekur nėra - tada tampi išskirtiniu.

QUOTE
Va, pati sakai, kad VISOS juodos, kaip varnos biggrin.gif BŪTENT!

Būtų gerai kad man kas paaiškintų, kaip ta varna nebūt... Užeini į drabužių parduotuvę - ten varniška apranga, užeini į audinius - arba juoda, arba visos plakatinės guašo spalvos, tos, kur juodaodžiams labai tinka, ir dar įvairiausiais deriniais bei raštais (Nejau Lietuvoje apsiperka daug tamsiaodžių?)
Ar kartais mes nepainiojam priežasties ir pasekmės? Kad visi vaikšto juodi - galbūt tai mūsų prekybininkų pasiūlos pasekmė?

QUOTE
O nusipirk tu ryškiai žalią bliuzoną - ir vaikščiosi 5 mėnesius kaip kopūstas!

Nežinau nė vieno spalvinio tipo, kuriam kaip bazinė būtų siūloma tokia žalia spalva wink.gif


Atsakyti
QUOTE(prek @ 2014 04 15, 13:58)
Aš ir vėl pasiginčysiu smile.gif
Kas per biznis daryt taip, kaip daro visi? Juk tokių "visų" yra masė - tai kodėl pirks būtent mano produktą? Juk tokių pat vienodų ant kiekvieno kampo pilna, galima pirkt bet kur - tai kur čia mano biznis? Atvirkščiai, sakyčiau reikia siūlyt kažką, ko niekur nėra - tada tampi išskirtiniu.

lotuliukas.gif man atrodo, kad tu verčiau nesiginčyk, nes akivaizdu, kad pardavimus regėjai tik iš vadovėlio biggrin.gif Taip, čia pati grubiausia teorija - pasiūlyk visai kitokią prekę. Bet ko tu taip įsitikinus, kad tą kitokią prekę visi puls pirkti? Gal ji niekam nepatiks, ir galėsi iš tų savo kitokių prekių laužą kurt?

Čia didelė rizika, supranti. Žmogus kuria verslą. Apyvartinių lėšų ne fontanai. Tai vargu ar verta taip rizikuot, pripirkt rizikingų produktų ir laukt - tiks kam nors ar netiks. Ir taip jau į gana siaurą rinką orientuoti - nėščiosios, perkančios internetu. Gali plėšyt maikę kiek nori, bet šiandien internetu perkama dar nepakankamai daug.

Inovacijas gali sau leisti didelės kompanijos, kurios stabiliai stovi, su apyvartinėm lėšom bėdų nėr, jei ką ir užšaldysi, tai nepasiusi, bus tik menkutis viso kapitalo procentėlis. O naujai pradedanti - ... Taip, visi žinom sėkmės istorijų, bet realiai jų yra maždaug tiek, kiek kamuoliu žaidžiančių berniukų išeina žaisti į NBA. O jei pradedi verslą ir nori nepadvėsti, tada toks požiūris, dovanok, juokingas. Pirmiausia turi užsitikrint nepadvėsimą, paskui keist pasaulį.

Kiek aš žinau, didžioji dauguma sėkmingų verslų yra ne visiškos inovacijos, o tai, kas 100 metų žinoma, tik truputėlį geriau. Pvz. daryk tu piceriją. Bet truputėlį patogesnėj vietoj, su jaukesne aplinka, skanesniu maistu, greitesniu aptarnavimu, geresnėm kainom ir šypsena. Ir populiarumas liaudyje bus tikrai didesnis, negu kad steigtum egzotinių patiekalų restoraną, kurio meniu neištaria net specialiai apmokyti padavėjai, pagrindinis visų patiekalų ingredientas - avinžirniai, išlaikyti dvasingumo maistą ruošiant standartai, o analogiškus patiekalus ėda Tibeto vienuoliai, viena koja stovėdami ant uolos...

Tikėtina, kad susidomės ir tokiu restoranu, bus netgi fanų, bet jų bus trys, visi trys - jogai, ir tu iš jų restorano neišlaikysi. Gal išlaikytum, jei tą restoraną laikytum 10 metų or vis reklamuotum, bet jei ta tavo vienintelis verslas, tu per tą laiką 5 kartus padvėsi, ir bus tau po egzotiškų produktų tongue.gif

QUOTE
paaiškintų, kaip ta varna nebūt... Užeini į drabužių parduotuvę - ten varniška apranga, užeini į audinius - arba juoda, arba visos plakatinės guašo spalvos, tos, kur juodaodžiams labai tinka, ir dar įvairiausiais deriniais bei raštais (Nejau Lietuvoje apsiperka daug tamsiaodžių?)
Ar kartais mes nepainiojam priežasties ir pasekmės? Kad visi vaikšto juodi - galbūt tai mūsų prekybininkų pasiūlos pasekmė?

Ne. Prekybininkai veža tai, ką daugiausia šansų, kad nupirks. Va kad jie nesiūlo plačiau - kitas klausimas, bet jei tu užsiveši pastelių ir neišparduosi - tai kur jas kiši? Apie sezonus girdėjusių - vienetai, o perkančių - sočiai... Kiek čia temelėj žmonių, ar matai? 50? O kiek visoj SM? Tai jei čia taip visiems aktualu, ko čia visa SM nesėdi?

Tooo-to...

Aš, beje, visai nesakau, kad tu neteisi spalvų derinimo prasme. Teisi. Bet komercija ir spalvų derinimas - du skirtingi dalykai biggrin.gif

QUOTE
Nežinau nė vieno spalvinio tipo, kuriam kaip bazinė būtų siūloma tokia žalia spalva wink.gif

Aš gi nesakiau, kad bazinė wink.gif O šiaip žalia pas kiekvieną tipą yra smile.gif
Atsakyti
Nesiginčijant... Inc kalbėjo apie grupę pirkėju kurie patys apsisprendžia, t.y. ne tie kaip visi, kaip suprantu. Nes kaip visi, tai yra didžioji masė, o ne kaip visi kažkokie kitokie. Na ir jai siūlai prekę kuri bet kuriuo atveju daugumai nepriimtina, dėl jos novatoriškumo, tai nežinau ar ta teorija tinka g.gif . Aš tada kapstyčiau teoriją pagal spalvų poveikį ar dar ką panašaus, ibo čia tai visiems vienodai veikia.
Aš save skaitau kad esu kategorija pirkėjų kurie patys apsisprendžia blush2.gif . Bet man labai buvo nepriimtina juoda spalva kol lialiai buvo maži. Aš tikriausiai ir nėščia būčiau nesugebėjus juodo rūbo apsimaut, tiesiog psichologiškai. Čia prie polinkio rengtis apsoliučiai juodai. O tos mamytės, kur visur su tom nešynėm po renginius vaikšto... pasidomėčiau kokios spalvos visgi daugumai patinka... pagal reportažu foto, tai sakyčiau tokios kreizi mamytės visos, ir įspūdis, kad joms visai nusišvilpt kaip jos atrodo, ir kaip ten joms tos spalvos dera... vadovaujas tikrai kažkokiu vidiniu barometrų. O jai ruošiesi siūti namuose patentą išsiėmęs, tai ne prūdus prisiūsi, nafig taikyt į mases? Vis vien tavo prekė bragesnė bus, nei kinietiška blush2.gif
...bet šiaip žinok blogis tamsi nešynė, maniškė buvo tamsiai mėlyna... nu visad nuseiliuota baltai... skalp ir skalpk. Vat kokia biežinė būtų, tai thumbup.gif , ir šviesi, ir neutrali... ir prie mamos varnos, ir prie vaiko spalvų... ir pagal spalvinį tipą galim parinkt cool.gif

Va aš mąstau pradėt siūti būtent ko nerandu sau. Ibo visi randa, o aš nerandu, na ir negaliu aš ant viso svieto tokia viena būt, vat į savus ir taikyčiau. Yra ir toks būdas rast sau nišą gi, o kai nesupranti ko tie "visi" nori, vis vien nepataikai... na kai bandai įtikt truputi taip, truputi kitaip, žo visiems ir tuo pačiu niekam. Gaunas kaip tai statistinei... kai Marytė niekam neduoda, Onytė visiems, o statistiškai abi vidutiniškos K. Bet čia šiaip blevyzgos... žo bandau sau užsiėmimą tiesiog susigalvot ir variantus svarstau kuo nenuostolingai užsiėmus...
Atsakyti
mano trys centai būtų, kad yra einama prie individualizuoto produkto, pamažu, bet kryptis aišku. Nes yra statistinis vidurkis, bet yra pas kiekvieną žmogų, vieno pėda plati, kito siaura, vieno platūs klubai, kito pečiai, ilgas liemuo, ilgos rankos ir tt. Be galo be krašto. Tai bent jau rūbų rinkoje atsiranda pamažiukais ir tų vadinamų "curvy" skyrelių, ir nėščiosioms skyrelių, ir tom su didesniais biustais, ir batų kelių pločių. Klausimas kada masiškai gamins batus pagal konkrečią pėda - būtų fantastika biggrin.gif gerai paieškojęs gali ir akinius internetu užsisakyt pagal savo nosį smile.gif
Atsakyti
Tie aprangos pavyzdžiai tai geruliai visiems tipams, man mano DA labai labai patiko, išsisaugojau į aplankėlį, turiu susikūrusi, kur sau tinkančias spalvas, derinius ir pan. kraunu.

Apie Inc versliuką tai thumbup.gif mintis, nes nėštukėms Lietuvoj nėra į ką žiūrėti tose pardėse, kurios yra, nes kainos tai doh.gif blink.gif , o kokybė g.gif (iš savo patirties čia), o ir dydžių pasirinkimas, ir spalvų gana ribotas, arba kažkokia rėkianti, kur nežinia, kas galėtų apsirengti, arba tamsios, tiksliau juodos biggrin.gif Lieka tik Second handai, jei pasiseka, arba internetas....
Atsakyti
As ne ka nusimanau apie tokiu produktu devejimo ypatumus, bet jeigu taip reiketu parinkt spalvas kad daugumai tiktu ir butu ne juodos... jauciu imciau po neutralia is kiekvieno tipo - melsvai pilka is vasaru (rusisko katino spalvos), grazia camel is pavasariu nei per sviesia nei per tamsia, silta pilka is rudeniu tokia link siltos taupines arba akmenines, ir kokia tamsiai salta taupine ziemiska ir jas gal derinciau su kokia spalvinga, o gal net ir su ta pacia juoda, juostele ar detale kad gautusi kaip akcentas.

Va panasiai prijuostes radau, dauguma ryskios smile.gif http://www.namumadam.lt/7-mamytems

QUOTE(Dilukai @ 2014 04 14, 11:40)
taip pažiūrėjus ne taip jau toli tie sezonai vienas nuo kito biggrin.gif
iš šitų bet kurį apsirengčiau


Nu jo, tarpiniams tipams tai pavyktu visai neblogai drinks_cheers.gif Ziemiska taupe kaip ir turetu buti svaresne bet taupe vistiek lieka taupe, nelabai suklysi.

QUOTE(Noa @ 2014 04 14, 14:15)
Pirmą kartą man mano tipas gražu biggrin.gif

Vo kaip gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 balandžio 2014 - 15:26