Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

tos pačios švelnios žalios BS paletėse:
My Webpage, My Webpage, My Webpage,
ir kartu su LS:
My Webpage, My Webpage
ir dar vienas light spring

O čia matyt atsakymas kodėl manydama kad esu vasara vis atrasdavau tinkančių spalvų iš DW:mėlynos
O čia WS ir DW bendrumas biggrin.gif : violetinė
Visi pavasariai: šviesios spalvos (marškinėliams matyt), žydros, baltos (fyg ten įžiūrėsi), violetinės.
WS ir LS oranžinės
Drapiruotės iš skirtų pavasariui testuoti.

Papildyta:
dar radau osinkoi kad BS tinkantis lūpdažis Revlon super lustrous snow peach:
user posted image
user posted image
Atsakyti
O čia matyt Erszebeth variantas:
user posted image
user posted image

...žo galim būt kuo nori, o kažkokių subtilių, ne grynų spalvų visose paletėse galim atrast, tik noro reik blush2.gif
Atsakyti
Dar radau tokią individualią paletę Vital spring, įdomu čia kuris gautusi pavasaris?
My Webpage

Vital Spring
Skin tone color: raw umber, chrome, vermilion, alizarin crimson
Eye color: ultramarine, cerulean, Payne's grey, verde green
Hair color: burnt umber

There are four Vital Springs:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 09, 00:38)
Žiek tavo bendravardės vasaros paletės

Tiksliai, kaip man nesusviete i ta palete pasiziuret doh.gif Dekui 4u.gif Yra pasirinkimas, ypac man idomu butu pasimatuot ta kur komplementari odai, idomu kaip gyvai ant manes ziuretusi. rolleyes.gif

O sitos visos paletes su zaliu, violetiniu ir kt. palyginimais, cia kartais ne is tos firmos kur inc uzsisakinejo? g.gif Ziuriu labai neblogai man jose vis spalvos atrodo, gal del tos fakturos? g.gif

Kaip tau del BS, ar nera abejoniu del kai kuriu spalvu tikimo, ar su visom iseitu susigyvent? smile.gif Ar maziau abejoniu negu del CS spalvu?

QUOTE(bytte @ 2014 04 09, 09:31)
dar radau osinkoi kad BS tinkantis lūpdažis  Revlon super lustrous snow peach:
user posted image
user posted image

Jo sitas turetu tikt. drinks_cheers.gif Man lyg panasus i ta Maxfactor English rose, ne? O tas desiniau Jungle peach matyt bus warm'ams, is Rimmel Apocalips butu panasaus atspalvio Luna
user posted image


QUOTE(bytte @ 2014 04 09, 10:26)
Dar radau tokią individualią paletę Vital spring, įdomu čia kuris gautusi pavasaris?


Sitie tipizavimai mane cia seniau irgi buvo sudomine , buvau save susiradus tarp vasaru, bet neprisimenu dabar kuria. O sis vital spring tai pagal viska turetu atitikti bright spring. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 09 balandžio 2014 - 10:56
Nu pasirodo kad visus rūbus, ypač tuos kur saugau iš jaunystės,labai norint galim į BS paletę sukišt lotuliukas.gif . Ir printai kaip ir atitinka BS. Tik va su raudona blogai, netinka man ta alaja ir viskas. Iš kitos pusės, žiūrint į undertoną BS tai nelabai aišku kaip jin gali tikt blush2.gif . Be to vis vien dėl savo spalvų ryškumo labai abejoju blush2.gif .

Ten 4x4 tipai, ankstyvas pavasaris atitinka light, auksinis - warmą... o kitas gėlėtas ir šitas, tai man tas vital toks deep autumn artimas pasirodė g.gif Jai domėjais, gal prisikasei ar pagal Zylą tas pati sistema?
Atsakyti
Pagaliau radau didelio formato paletes, kam reik visos čia 4u.gif
Atsakyti
Hiver, manau, ta trumpa suknelė puikiai vasarai tiktų, nes tokios žalios jos pakankamai neutralios. Aš panašių sau ieškausi visad. Tik mano jos sunkesnės turi būt.

O tos paletės, kur klausei ar ne tokią turiu, tai taip - šitos wink.gif Jau nuo rugpjūčio turiu, bet vis randu ir randu ką su ja nuveikt. Džiaugiuos, kad ryžausi ir nusipirkau smile.gif

Bytte, aš irgi pastebėjau, kad jaunystėje nors ir deficitai visokie buvo, bet tikrai daug turėjau rūbų iš šiandieninių "naujų atradimų" serijos lotuliukas.gif Matyt, daugiau nuojauta pasikliaudavom kai jaunos buvom ir nenešiodavom kas netinka. Bent jau aš kai stebiu savo panas, tai gera žiūrėt kaip jos renkasi rūbus. Žinoma, dar turi plius būt spintoje joms tinkamų. Aš kelsi metus jau kai domiuosi, tai stengiuosi jei tik yra galimybė ir joms parinkt pagal tipus.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 09, 12:11)
Tik va su raudona blogai, netinka man ta alaja ir viskas. Iš kitos pusės, žiūrint į undertoną BS tai nelabai aišku kaip jin gali tikt blush2.gif . Be to vis vien dėl savo spalvų ryškumo labai abejoju blush2.gif .

Ten 4x4 tipai, ankstyvas pavasaris atitinka light, auksinis - warmą... o kitas gėlėtas ir šitas, tai man tas vital toks deep autumn artimas pasirodė g.gif Jai domėjais, gal prisikasei ar pagal Zylą tas pati sistema?

Del savo ryskumo abojones ne tiek svarbu, svarbiau kad pacios spalvos tinka, o jeigu tinka tai ir viskas tvarkoj gi. smile.gif Kaip ten sako kad tipas ir senatvej islieka taip kad... smile.gif

O alaja tai cia kuri skaitosi, ta su oranziniu atspalviu link koralo ar ta vadinamoji raudona aguona?
apie tokia kalbam?

user posted image
ar kitokia?
user posted image

clear spring tokias siulo g.gif
user posted image

As vital del pavadinimo su bright kazkaip logiskai susiejau blush2.gif O del zylos nesu prisikasus, cia reiketu inc paklaust, ji apie ji nemazai skaite, smile.gif bet jeigu nieko nesake kai dabar rase tai gal nebus girdejus. biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2014 04 09, 12:59)
O tos paletės, kur klausei ar ne tokią turiu, tai taip - šitos wink.gif Jau nuo rugpjūčio turiu, bet vis randu ir randu ką su ja nuveikt. Džiaugiuos, kad ryžausi ir nusipirkau smile.gif



Bet tai jos tokios gana populiarios ziuriu, bigsmile.gif kazkur dar maciau su lupdaziais lyginant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 09, 16:09)
Del savo ryskumo abojones ne tiek svarbu, svarbiau kad pacios spalvos tinka, o jeigu tinka tai ir viskas tvarkoj gi. smile.gif  Kaip ten sako kad tipas ir senatvej islieka taip kad... smile.gif

O alaja tai cia kuri skaitosi, ta su oranziniu atspalviu link koralo ar ta vadinamoji raudona aguona?
apie tokia kalbam?

user posted image

clear spring tokias siulo g.gif
user posted image

Va ta aguona, ji pamenu pavasario liniuotėse visuose kaip testinė eidavo, o man jin nu netinka... o va abiems vaikams gerai, suprask ar dėl to kad vaikai ar kad kitokie pagal spalvinį tipą.
Šitos CS tai tinka, čia iš tos burbulinės paletės blush2.gif , aš ir apsidžiaugiau kad nėr tos man netinkančios... va ta raudona kiek visgi pabalinta yra. Nors vaikystėj turėjau true red sarafaną balta apikaklaite, tai gerai su juo atrodžiau, foto kad ir spalvos pasikeitusios, bet vis vien manau "vienam plane" nestovėčiau, jai būčiau vasara.
Papildyta:
pasižiūrėjau kas tas alyj, rašo kad raudona su nežymiu nukrypimu į oranžinę... vat netinka man su nukrypimu į oranžinę g.gif
Papildyta:
ai gal ir dėl amžiaus netinka, va radau:
«Весна» прекрасно выглядит в алом, при наличие яркого макияжа и отсутствии красных пятен на лице. Красные пятна или прыщи на лице подсвечиваются алым цветом одежды, становятся более заметными и безобразными.

Алый цвет полнит и выставляет на показ любые непропорциональные части тела. Но если с фигурой и лицом у вас порядок, то этот цвет сделает вас королевой.
Atsakyti
Buvau išvažiavus ir nemačiau Erszebeth su normaliom spalvom. Bet aš jos į jokius rudenius neleidžiu, kol ana neįrodys kitaip biggrin.gif


Nudinės spalvos yra natūralios nedažytos odos spalvos, taip, užtat lūpų raudona - nude makijažas - kad atrodytų tipo nesidažius. Taip būna, kai lūpos raudonesnės už odą, o ne švisesnės arba tokios pat biggrin.gif Na, argi čia atrodo, kad ji lūpų nesidažius?

user posted image

Netgi nudinių spalvų asai Urban Decay rūžą daro ružavą ir tai vadina naked. naked spalvose jie didis autoritetas:
user posted image



QUOTE(inc @ 2014 04 07, 11:20)
Atsiprašau, kad aš kaip laukinė įšokau, paklausiau ir dingau  biggrin.gif  Rašau aš dabar diplominį ir aprašinėju  beveik tą patį, ką dabar gamint pradėjom. Siūsim mamoms rūbus (nėščioms, maitinančioms ir nešiojančioms leliukus). Žodžiu, teoriją aprašinėjant užtikau vietą, jog sako, kad jei siūlai naujus produktus rinkoje (o tai ypač bus džempai, striukės ir paltai dviems(kai lelius nešioklėje)) , reikia taikyt į novatorius. Tai tokie pirkėjai, kurie savarankiškai sugalvoja, kad nori pirkt. Jimes kitų nuomonė nėr svarbi, o ir labai rūpi išbandyt naujoves. Nebūtinai rūbus. Kadangi man labai daug klausimų kyla kokios spalvos audinius parinkinėt geriau, tai vat ir toptelėjo mintis, kad tie novatoriai labiau yra pavsariai ir ypač bright ir žiemos.  Nu vat tada labiau taikyčiau į šitų dviejų sezonų spalvas gala labiau. Žinant, kad rudeniai ganėtinai konservatyvus, o vasaros daug svarsto, tai dalis tiesos lyg yra.  biggrin.gif

Žinai ką? Man atrodo, jei tu siūsi RŪBUS, kurie yra kreiziniai, tai gal užteks kreizovo modelio. Spalvas daryk padorias, kadangi jas reikia labai prie daug ko derinti: prie kitų rūbų, prie vaiko rūbų, prie rankinės, prie aksesuarų, batų... Nu padarysi tu blin tą paltą žalią - kas jį pirks? Ne veltui parduotuvėse dauguma modelių - juodi. O išpardavimuose - ir rūžavi, ir geltoni, ir salotiniai! Palikit galimybę užsisakyti norimą spalvą, įdėkit pasirinkimų sąrašą, o kataloginius tai imčiau kokią juodą, pilką, tamsiai mėlyną ir gal vieną kokią naujesnę sezono - žalią ar raudoną ar mėlyną.

Žo, imk paprastai plačiai pritaikomas spalvas, nes psichologinių spalvų skirtumų tikrai niekas nėr įrodęs. Man atrodo, tai nesąmonė. Aš pati tokį daiktą pirkčiau charchoal ar kokį melanžinį, kad nebūtų matyti, kaip kūdikis apseilėja biggrin.gif

Nugis kad novatoriai, tai nereiškia, kad iš beprotnamio, prisiųsi oranžinių ir fuksijų, ir kas jas ims...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 balandžio 2014 - 11:33
Va čia jau nesutinku, tik nereikia juodo. Jau ir taip visi vaikšto kaip kažkokios varnos - juoda labai mažai kam tinka, net žiemoms ne visoms juodą siūlo, o čia nėštukei juoda - už ką jai šitaip? smile.gif
Verčiau imti bazines spalvas iš visų spalvinių tipų, manau čia prašaut bus mažiausia galimybių.

QUOTE(Noa @ 2014 04 10, 12:31)
Žinai ką? Man atrodo, jei tu siūsi RŪBUS, kurie yra kreiziniai, tai gal užteks kreizovo modelio. Spalvas daryk padorias, kadangi jas reikia labai prie daug ko derinti: prie kitų rūbų, prie vaiko rūbų, prie rankinės, prie aksesuarų, batų... Nu padarysi tu blin tą paltą žalią - kas jį pirks? Ne veltui parduotuvėse dauguma modelių - juodi. O išpardavimuose - ir rūžavi, ir geltoni, ir salotiniai! Palikit galimybę užsisakyti norimą spalvą, įdėkit pasirinkimų sąrašą, o kataloginius tai imčiau kokią juodą, pilką, tamsiai mėlyną ir gal vieną kokią naujesnę sezono - žalią ar raudoną ar mėlyną.

Žo, imk paprastai plačiai pritaikomas spalvas, nes psichologinių spalvų skirtumų tikrai niekas nėr įrodęs. Man atrodo, tai nesąmonė. Aš pati tokį daiktą pirkčiau charchoal ar kokį melanžinį, kad nebūtų matyti, kaip kūdikis apseilėja biggrin.gif

Nugis kad novatoriai, tai nereiškia, kad iš beprotnamio, prisiųsi oranžinių ir fuksijų, ir kas jas ims...

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2014 04 10, 11:51)
Va čia jau nesutinku, tik nereikia juodo.

drinks_cheers.gif Kaip aš sakiau, sau ieškojau šviesaus, arba bent ne tamsaus, tikrai jokiu būdų būčiau nei juodo, nei pilko neėmus, nors šiaip tas spalvas gi labai myliu, ir kad būt nevienspalvis, dėl teplumo biggrin.gif . Nugi yra tos kur visiems tinka spalvos, iš jų ir rei rinktis ax.gif . Dar kad prie visko derėtų ir būtų unisex.
Atsakyti