Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Dar pavasariniu.
Noriu kazko svelniai zalio siltajam sezonui, galvoju uz kurios zalios uzsikabint kad butu ne spring ir ne winter tipo. ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image






Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 08, 11:09)
Dar pavasariniu.

user posted image


o tokia zalia kaip bateliukai ir rankine tinka BS ar nelabai g.gif Nusiziurejau tokios spalvos lietpaltuka, tai apmastymuose tiktu ar ne, nes dar nesimatavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 04 08, 10:47)
o tokia zalia kaip bateliukai ir rankine tinka BS ar nelabai g.gif  Nusiziurejau tokios spalvos lietpaltuka, tai apmastymuose  tiktu ar ne, nes dar nesimatavau g.gif

Vat kad light spring tiktu tai tikrai o del bright net ir nezinau g.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

Nors isvis galvoju gal netgi light spring turetu buti melynesne, nes cia vis gi labiau link saltos zalios? mastau.gif Vasaroms gal per svari tai gal ziemoms? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 08 balandžio 2014 - 09:56
QUOTE(Mute @ 2014 04 08, 11:47)
o tokia zalia kaip bateliukai ir rankine tinka BS ar nelabai g.gif  Nusiziurejau tokios spalvos lietpaltuka, tai apmastymuose  tiktu ar ne, nes dar nesimatavau g.gif


tiktu thumbup.gif parduotuvej matavausi tokios pat spalvos suknele, tai graziai atrode 4u.gif
Atsakyti
Pala, randu kazka vasarose panasaus, va soft summer light green

user posted image


Papildyta:
O kaip manot cool summer tiktu tokios spalvos suknele kaip ant merginos?

user posted image

Traukia mane si pavasari prie saltos rozines ir saltos gaivios zalios. ax.gif Noriu vasarai kazko tokio... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 08 balandžio 2014 - 10:07
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 08, 11:58)
tiktu thumbup.gif parduotuvej matavausi tokios pat spalvos suknele, tai graziai atrode 4u.gif


va tokios spalvos nieko neturiu tai net neisivaizduoju kaip atrodyciau, nes ji blanki, o ne ryski g.gif turiu zalsva megstuka bet siltesni ir i zaluma, tai vis ziuriu, ziuriu ir nezinau, lygtai tinka lygtai nelabai, noris tu ryskiu spalvu nors tu ka biggrin.gif

paziurejau kad kitoj BS paletej tai yra tokia spalva
user posted image

o kad saltesne, tai maza beda, kai kada ir is BW galima nusigvelbt kokia spalva biggrin.gif
Atsakyti
Mute, pagrindinej paletej yra tokia svelni metine bet ji visgi daugiau sviesiai zydra negu sviesiai zalia. Sviesiai zalios pas clear spring kaip sviesiai salotines eina. g.gif

user posted image
Bet labai slidi ta riba, ar dar zydra ar jau zalia. biggrin.gif

Papildyta:
aaaa abi ta pacia idejom lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 08, 12:30)
Mute, pagrindinej paletej yra tokia svelni metine bet ji visgi daugiau sviesiai zydra negu sviesiai zalia. Sviesiai zalios pas clear spring kaip sviesiai salotines eina. g.gif

Papildyta:
aaaa abi ta pacia idejom lotuliukas.gif  thumbup.gif


is foto tas lietpalciukas tai labiau i sviesiai zydra panasus, ne i zalia. Dabar prisiminiau kad kazkada jaunystej esu turejus blankiai zydra bliuzoniuka, ko gero tiko jis man, nes nesiojau g.gif
Kai pagalvoju, tai jaunystej tinkamesnes spalvas rinkausi, kas tiko o ne kad patiko. nes dabar gryzta tokios spalvos, kurias nesiojau jaunystej. Panasu kad gryztu i doros kelia po ilgu klajoniu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
ta žalia marga suknelė kaip cool summer mano akim per šilta tikrai
bet kad ir light summer per šilta, o soft summer per ryški biggrin.gif pavasarinė

man (LSu) tai visokios mint žalios šviesios labai tinka, kol nenueina į šviesintą samaninę
Papildyta:
atsidarykit pirmo puslapio spalvų paletes tam pačiam ekrane su suknelėm, labai gerai matosi ar tos giminės spalva ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 04 08, 12:03)
ta žalia marga suknelė kaip cool summer mano akim per šilta tikrai
bet kad ir light summer per šilta, o soft summer per ryški biggrin.gif pavasarinė

man (LSu) tai visokios mint žalios šviesios labai tinka, kol nenueina į šviesintą samaninę
Papildyta:
atsidarykit pirmo puslapio spalvų paletes tam pačiam ekrane su suknelėm, labai gerai matosi ar tos giminės spalva ar ne smile.gif

Aha tikrai, cool summer visos tokios saltesnes, melynesnes drinks_cheers.gif bet pas light summer ir soft summer tai kazka tokio panasaus matau lens.gif LS virsutinej eilej ketvirta is desines, o SS virsutenej eilej trecia is desines. Man atrodo ta spalva butu gal net ju abieju misinys, nors gal labiau net link SS. g.gif O pas pavasarius tai tikrai visokiu giminingu yra ir dar pas dark winter kazkas i ta puse lyg matosi, bet jos gal man kiek per skaiscios... toj suknelej man tokia ramesne zalia lyg.... g.gif

Zodziu tos sukneles fonine zalia as matau kaip sita laka kuriuo dabar nagus esu nusilakavus biggrin.gif

user posted image
user posted image

Oi sunku su tom ryskiom zaliom, su tamsiom ir sviesiom viskas man aiskiau, pernai bludijau visa vasara sau zalios ieskodama. blush2.gif doh.gif biggrin.gif
Tokiu pusiau melynu ir beveik melynu radau bet siemet noriu zalios ir taskas. Saltos bet zalios. biggrin.gif Ir kad man tiktu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 08 balandžio 2014 - 17:22
paieškojau didesnės, nu man suknelės žalia tai šiltesnė negu lakas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 08, 09:09)

Noriu kazko svelniai zalio siltajam sezonui, galvoju uz kurios zalios uzsikabint kad butu ne spring ir ne winter tipo. ax.gif



Žiek tavo bendravardės vasaros paletės akva ir žalios , ne prūdai.
O čia tokios šviesios spalvytės, ale nepasakyčiau kad žalios, bet gražios:My Webpage
o čia yra tokia graži labai, švelni žalsva, čia ta pati kaip odos akcentinė spalva
Sakyčiau visos jos šaltesnės už čia dėtas, o ta suknutė... ta kur toliau WS sakyčiau, o kur arčiau SA, čia sprendžiu pagal raštų spalvas, vienos kvietkos pavasarinės, kitos rudeninės rolleyes.gif
Atsakyti