Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 05, 21:36)
o kurios spalvos skaitosi lb pavasariskos? pvz, fuksijos lupdazio neisnesu, peach spalva ant manes atrodo lb lb silta

Tarkim tokios
tarkim Max factor English rose labai tinkamas pagal švarumą ir šiltumą BS.
user posted image
Man vasarą pats einamiausias būdavo, žiema kažkaip nelabai, žiema gal per ryškus, labiau odos spalvos norėdavosi.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 05, 20:44)
Panos, turiu jums juokingą klausimą, o ypač mūsų pavasarinukėms. Kaip jums atrodo, ar galima būtų teigti, jog pavasarinės tetos ir dar žieminės yra vienos iš novatoriškiausių pirkėjų?

Ta prasme nebijo pirkt novatorišku būdu biggrin.gif . Aš mėgstu pirkt senovišku būdu, pirma pačiupinėt noriu biggrin.gif . O jai ta prasme naujausias įdėjas pirkt, tai ne pirkime esmė, naujausios tendencijos dažniausiai parduotuvėse nelabai pateikiamos, tenka kombinuot kažką, kažką pasisiūt. Bet nepastebėjau ir to blush2.gif . Pažystu tetą tavo spalvinę draugę, pas ją spinta kaip lobynas, nežinai ką iš jos išsitrauks, ir kaip apsirengs. Jai tai - kūrybinė išraiška. Derina nederinamus dalykus, prisigalvoja visokių mandrybių. O kita moteriškė gerokai jaunesnė, bet stagnatorė apsoliuti, ir šiaip rengiasi nuobodžiai, kažkodėl visad atrodo kaip su kambariniais treningais... bet ana yra žiema.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 31, 19:28)
Ai, atsiminiau diskusiją apie nudinę spalvą - aš irgi prie tų, kur nudine laiko lūpų spalvą, kuri artima odos spalvai. O kalbant apie pačių lūpų spalvą, tai jos pas mane šaltesnio atspalvio už tuos visus koralinius.

Matot kaip yra su tom nudinem, jos gi buna labai ivairiu atspalviu ir sviesumu, tai jeigu issirinksit nudine kuri sukurta pagal labai sviesaus pigmento moters lupu spalva tai ant jusu ir gausis labai artima odos spalvai, vat ir visa esme. mirksiukas.gif
Kad ir ta Noa mineta Mikka, pas ja labai sviesus lupu pigmentas, o dar ir oda ypatingai sviesi.
user posted image
user posted image
user posted image
Kaip ir minejau anksciau buvo va situ sviesesniu mada uzejus, o dabar "eina" tamsesni nudiniai atspalviai, bet mes renkames priklausomai nuo to kokio efekto norim. Pavyzdziui as nei tada nei dabar negaliu rinktis tu sviesiuju nes man jie netinka, nors paziuret labai grazu. smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 04 03, 20:49)
Mano fotoaparate - revoliucija, atradau, kaip padaryti, kad fotografuotų ne žaliai mėlynai, o natūraliomis spalvomis  thumbup.gif Suradau tas funkcijas, nes trūko kantrybė bandant nufotografuoti mėlynai žaliai margus akmenis - fotikas vos ne vienu tonu viską nuvarydavo, jokių niuansų. Kitas spalvas - dar dar. Tai va, kad ir sergu, būklė nefotogeniška, bet vis vien skubu parodyti tikras savo spalvas. Kokį tipą būtumėt nustatę, jeigu iš karto tokią foto būčiau įkėlusi? Ar dabar nesikeičia verdiktas dėl warm spring?
http://i4.photobucke...zpsd536544f.jpg

Zymiai siltesnes spalvos thumbup.gif verdiktas tikrai nesikeicia smile.gif

QUOTE(inc @ 2014 04 05, 21:44)
Panos, turiu jums juokingą klausimą, o ypač mūsų pavasarinukėms. Kaip jums atrodo, ar galima būtų teigti, jog pavasarinės tetos ir dar žieminės yra vienos iš novatoriškiausių pirkėjų?

Gal galetum patikslinti ka turi omeny? 4u.gif
Jeigu taip kaip as suprantu - greiciausiai gaudancios mados naujoves, tai tokia tikimybe yra, nes naujausio mados klyksmo tie vadinamieji vienasezoniai drabuziai dazniausiai buna gyvu i akis krentanciu spalvu o jie kaip taisykle graziausiai tinka pavasariams ir ziemoms. Cia jeigu is tos puses ziuret. smile.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 05, 22:28)
galeciau pretenduoti i deep autumn?
kaip ant manes tokiu spalvu bliuzonas? 4u.gif

Nu kad ne. smile.gif
Bliuzonas tinka neblogai, bet zinot kaip su tais ryskiais tipais, kazkur skaiciau kad juos sunku nustatyti nes su ne savo spalvom jie atrodo ne taip blogai kaip kokie softai su ne savo spalvom, taciau kai jie apsirengia savo spalvas atrodo zymiai geriau ir taip paaiskeja kad anos buvo ne ju spalvos. smile.gif

QUOTE(prek @ 2014 04 05, 22:59)
Tiesiog imčiau labiau skambančias, mažiau nuslopintas spalvas.
Labai šiltų turbūt nereikia, bet to rudeniško sunkumo manyčiau irgi nelabai reikia...

drinks_cheers.gif

QUOTE(bytte @ 2014 04 06, 11:00)
tarkim Max factor English rose[/url] labai tinkamas pagal švarumą ir šiltumą BS.
http://images.luuux....nglish-Rose.jpg
Man vasarą pats einamiausias būdavo, žiema kažkaip nelabai, žiema gal per ryškus, labiau odos spalvos norėdavosi.

Ui sita kaip tik neseniai matavausi, nu koks jis ant manes ryskus cheminis tas atspalvis jo. doh.gif Muset tu tikrai braitas jei ant taves jis gerai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 balandžio 2014 - 09:35
visalaik nudiniais lūpdažiais laikiau odos spalvos ir atspalvių lūpdažius. Nu net batai nude tai kreminiai tokie, o ne rausvi smile.gif

o lūpų pigmento spalvos lūpdažiai neturi man pavadinimo, bet jie patys gražiausi, gali ir ganėtinai ryškiai pasidažyt ir neatrodyt pigiena. Ne taip kaip su kokiu nukrypusiu į ružavumą ar rudumą per daug ir iškart stotinė biggrin.gif bet užduotis rask tu tuos idealius atspalvius...
Atsakyti
Atsiprašau, kad aš kaip laukinė įšokau, paklausiau ir dingau biggrin.gif Rašau aš dabar diplominį ir aprašinėju beveik tą patį, ką dabar gamint pradėjom. Siūsim mamoms rūbus (nėščioms, maitinančioms ir nešiojančioms leliukus). Žodžiu, teoriją aprašinėjant užtikau vietą, jog sako, kad jei siūlai naujus produktus rinkoje (o tai ypač bus džempai, striukės ir paltai dviems(kai lelius nešioklėje)) , reikia taikyt į novatorius. Tai tokie pirkėjai, kurie savarankiškai sugalvoja, kad nori pirkt. Jimes kitų nuomonė nėr svarbi, o ir labai rūpi išbandyt naujoves. Nebūtinai rūbus. Kadangi man labai daug klausimų kyla kokios spalvos audinius parinkinėt geriau, tai vat ir toptelėjo mintis, kad tie novatoriai labiau yra pavsariai ir ypač bright ir žiemos. Nu vat tada labiau taikyčiau į šitų dviejų sezonų spalvas gala labiau. Žinant, kad rudeniai ganėtinai konservatyvus, o vasaros daug svarsto, tai dalis tiesos lyg yra. biggrin.gif
Atsakyti
Spalviniu derinuku pavasariniam atsinaujinimui

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 balandžio 2014 - 10:59
QUOTE(Dilukai @ 2014 04 07, 10:42)
visalaik nudiniais lūpdažiais laikiau odos spalvos ir atspalvių lūpdažius. Nu net batai nude tai kreminiai tokie, o ne rausvi smile.gif

Na bet juk ir kojos yra kuno spalvos o ne lupu spalvos smile.gif o nude batai yra ne kas kita kaip "su batais, bet kaip be batu" ideja (basos, nuogos kojos) nes juk pats pavadinimas taip sufleruoja.
O jeigu nuogos lupos reikstu veido odos spalva tai man tokiu atveju nude reikstu maskuoklio spalva. Bet velgi kaip ir minejau ziurint kam ko reikia, galbut kai kam butent norisi kuno odos spalvos lupu kokiam spec. efektui isgauti arba derinimui su tam tikrom blizgesiu teksturom. Kai kurios skaiciau krempudra lupas pasitepa atitinkamiems tikslams.

Bet gal sakyciau geriau pasiziureti i pacius lupdazius "nude", jie turbut iskalbingiausiai sufleruoja kas yra nude smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Kai kurie is ju maziau artimi blogeres odos spalvai, kai kurie artimesni, bet gi neimituoja jos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 balandžio 2014 - 10:51
QUOTE(inc @ 2014 04 07, 10:20)
Atsiprašau, kad aš kaip laukinė įšokau, paklausiau ir dingau  biggrin.gif  Rašau aš dabar diplominį ir aprašinėju  beveik tą patį, ką dabar gamint pradėjom. Siūsim mamoms rūbus (nėščioms, maitinančioms ir nešiojančioms leliukus). Žodžiu, teoriją aprašinėjant užtikau vietą, jog sako, kad jei siūlai naujus produktus rinkoje (o tai ypač bus džempai, striukės ir paltai dviems(kai lelius nešioklėje)) , reikia taikyt į novatorius. Tai tokie pirkėjai, kurie savarankiškai sugalvoja, kad nori pirkt. Jimes kitų nuomonė nėr svarbi, o ir labai rūpi išbandyt naujoves. Nebūtinai rūbus. Kadangi man labai daug klausimų kyla kokios spalvos audinius parinkinėt geriau, tai vat ir toptelėjo mintis, kad tie novatoriai labiau yra pavsariai ir ypač bright ir žiemos.  Nu vat tada labiau taikyčiau į šitų dviejų sezonų spalvas gala labiau. Žinant, kad rudeniai ganėtinai konservatyvus, o vasaros daug svarsto, tai dalis tiesos lyg yra.  biggrin.gif


nežinau nei savo nei aplinkinių žmonių atžvilgiu negalėčiau pritaikyti, aš vasara ir mėgstu naujoves ir modernumus, draugė va ruduo, nepavadintum konservatyvia nei jos, nei jos aprangos nei namų nieko biggrin.gif

o pagal rinką tai labiausiai visos trokšta žieminių spalvų, nesvarbu tinka ar netinka, ir dar liniją neutralių, kur visom einamos, kurios nenori rėkiančių - mėlynos, pilkos, juodos... ir basta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 07, 11:20)
toptelėjo mintis, kad tie novatoriai labiau yra pavsariai ir ypač bright ir žiemos.  Nu vat tada labiau taikyčiau į šitų dviejų sezonų spalvas gala labiau. Žinant, kad rudeniai ganėtinai konservatyvus, o vasaros daug svarsto, tai dalis tiesos lyg yra.  biggrin.gif

Tai gal cia irgi bus priezastis to ka pirmai rasiau Hypnotic Poison, kad brightai su ne savo spalvom nenukentes taip smarkiai kaip nukentetu softai? smile.gif Uztai softai ir svarsto, delioja, derina, ar nebus per rysku, ar bus tiksliai toks atspalvis, ar jie pakankamai bus softiski. O braitai del nieko nesiparina. vacation4.gif
Atsakyti
Hiver, turbūt gerai tu sakai, kad jos nelabai parinasi. Nors iš esmės parinasi jei kartais per bliednai apsirengia. Va mano viena sesuo tiesiog šaiposi iš manęs kai aš negaliu vienos ar kitos apsirengt, o ji tipo gali. Na bet kur jai nebus gerai, kai ji yra Bright winter(arba bright spring) ir gali sau leisti pirmines spalvas neieškodama jokių ten sunkių tos spalvos atspalvių ir pan. lotuliukas.gif Ima ji sau juoda, balta , geltona , raudona ir viskas jai tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 07, 10:20)
Tai tokie pirkėjai, kurie savarankiškai sugalvoja, kad nori pirkt. Jimes kitų nuomonė nėr svarbi, o ir labai rūpi išbandyt naujoves. Nebūtinai rūbus. Kadangi man labai daug klausimų kyla kokios spalvos audinius parinkinėt geriau, tai vat ir toptelėjo mintis, kad tie novatoriai labiau yra pavsariai ir ypač bright ir žiemos.  Nu vat tada labiau taikyčiau į šitų dviejų sezonų spalvas gala labiau. Žinant, kad rudeniai ganėtinai konservatyvus, o vasaros daug svarsto, tai dalis tiesos lyg yra.  biggrin.gif

Aš tokia pirkėja biggrin.gif , bet kaip minėjau žinau labai nekonservatyvių rudenių ir labai paisančių svetimos nuomonės žiemų, kažkaip su spalviniu tipu nemanau kad susiję g.gif . Be to šiuo atveju novatoriškumas susijęs ne tik su požiūriu į madą, bet ir į motinystę, o va čia tai visai su spalviniu tipu nikaip nesusiję. Pastebėjau tik kad tai dažniausiai kiek kreizi mamytės būna. "Kreizi spalvinis tipas" - tai toks tipas, kuris nemėgsta šabloniškų spalvinių derinių, tokių kaip ružava - mergaitėms, žydra - berniukams ar panašiai, ta pati juoda/balta labai jau nuvalkiota... Čia pastebėjau iš visokių ten mamyčių sambrūzdžių su nešynėm ar kokiose mankštelėse blush2.gif . Ir nepasakyčiau kad joms ten labai viskas tinka, ale gi tokioms nepaaiškinsi, jos pačios renkasi be kitų nuomonės smile.gif .
Va aš pirmą nėštumą (kadangi buvo vasara) pravaikščiojau visa ryškiai oranžiniu sarafanu (dabar galit tyčiotis... ibo kokia vasara nėščia būdama rinktusi oranžinį rūbą, ir dar su tuo rūbu į save veidrodyje normaliai žiūrėtų, ir dar kai pirmojo nėštumo metu aš labai puošiausi ir norėjau graži būt). Nešynės ieškojau kad tiktų plius minus prie visko ir šviesių spalvų (ne juodos ir ne pilkos, gi vaikui)... ir kad unisex būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 07, 11:23)


Kai manot ar sitos spalvos vasaroms tinkamos, ar vis tik labiau rudeniui? ax.gif Man labai grazu blush2.gif wub.gif


QUOTE(inc @ 2014 04 07, 12:04)
Nors iš esmės parinasi jei kartais per bliednai apsirengia.

Tas tikrai taip, drinks_cheers.gif del sios priezasties jos vis nori ir aplinkinius "nuspalvinti, paryskinti" biggrin.gif Joms instinktyviai nesuvokiama kaip zmogus gali noreti lysti i tuos drobinius bulviu maisus. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 08 balandžio 2014 - 08:46