Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Man gražesnė spalviškai dabar smile.gif
Atsakyti
Erszebeth jeigu tave net su tom kiaurai mėlynom foto nutipizavo į warm spring tai kaip manai į ką dar gali nutipizuot su normalia foto - į nebent warm warm spring lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 04 04, 12:05)
Erszebeth jeigu tave net su tom kiaurai mėlynom foto nutipizavo į warm spring tai kaip manai į ką dar gali nutipizuot su normalia foto - į nebent warm warm spring lotuliukas.gif  biggrin.gif

Mes ją su foto į vasaras nutipizavom biggrin.gif , jin norėjo į žiemas, o mes neleidom blush2.gif . Paskui aš ją netyčia gyvai pamačiau ir išsakiau nuomonę dėl warm spring, tada ir pradėjo svarstyt kitokias galimybes. aš tai pagal foto būčiau niekad nesusiprotėjus blush2.gif

O su lūpdažiais reik visgi nuo suspausto piršto spalvos pradėt... kai jau nebešalta, ir mano pirštai nebe bala ir nebe mėlynuoja, o raudonuoja kaip turi būt... juokitės nesijuokit, bet šiltesnė spalva nei lūpos, sakyčiau tokia šilta ružava, dabar eisiu su pirštu testuot lūpdažių lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 04 balandžio 2014 - 12:33
Hey, sveikos, merginukės 4u.gif Va, tokia Erszbeth man labai graži, žavi, su savom natūraliom spalvom smile.gif
O aš vakar raudoną lūpdažį papirkau, pardėj, kur sakiau, kad niekada nepirkčiau biggrin.gif Bet pasitaikė labai geranoriška ir kantri konsultantė, tai pamaniau- tegu dirba, ieško, derina, siūlo biggrin.gif Kurią dieną pasirodysiu rolleyes.gif
Beje, ir man atrodo, kad vakar LinaGustę mačiau, LinaGuste, ar gali taip būti, apie pietus prie Topolio? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akoya_lt: 04 balandžio 2014 - 12:39
QUOTE(akoya_lt @ 2014 04 04, 12:39)
Beje, ir man atrodo, kad vakar LinaGustę mačiau, LinaGuste, ar gali taip būti, apie pietus prie Topolio?  bigsmile.gif

Nu ne g.gif Vakar per pietus Kalnieciuose buvau (Batu kalne ir tame turgelyje, PC).
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 04, 12:27)
Mes ją su foto į vasaras nutipizavom biggrin.gif , jin norėjo į žiemas, o mes neleidom blush2.gif . Paskui aš ją netyčia gyvai pamačiau ir išsakiau nuomonę dėl warm spring, tada ir pradėjo svarstyt kitokias galimybes. aš tai pagal foto būčiau niekad nesusiprotėjus blush2.gif



Tai ką, vadinasi, į rudenis vis vien neleidžiat? biggrin.gif Na tiek to. Pagalvojau, na ką, tos guašinės vėliavinės spalvos. Jos gal ir iššaukiančiai atrodo, bet pačios savaime, tarp kitų spalvų, ne ant manęs. Ant manęs visgi tvarkingai ir paprastai. Aišku, nereikia jų kelių vienu metu susirengt. Bet va tokia geltona prie navy, šokoladinės, pilkos ar tos pačios juodos - nei ten ryški, nei ten papūgiška smile.gif Matyt, iki vasaros sezono susigyvensiu galutinai ax.gif

user posted image
Atsakyti
Panos, turiu jums juokingą klausimą, o ypač mūsų pavasarinukėms. Kaip jums atrodo, ar galima būtų teigti, jog pavasarinės tetos ir dar žieminės yra vienos iš novatoriškiausių pirkėjų?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 05, 20:44)
Panos, turiu jums juokingą klausimą, o ypač mūsų pavasarinukėms. Kaip jums atrodo, ar galima būtų teigti, jog pavasarinės tetos ir dar žieminės yra vienos iš novatoriškiausių pirkėjų?


Ėėėė... taip paklausei ir išvertei iš koto. Kuria prasme novatoriškiausios? Šopoholizmas, manau, nuo tipo nepriklauso, priklauso nuo to, kas per skystimas teliuškuoja kaukolės viduje, o ne to, kokio atspalvio oda ji aptraukta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 balandžio 2014 - 21:16
Erszebeth- tobulai atrodot, makiazas+rubu spalvos lb tinka wub.gif

galeciau pretenduoti i deep autumn?My Webpage
plaukus nusidaziau 535 loreal casting, visi giria spala, gaila kad tik spalva o ne mane blush2.gif doh.gif
kaip ant manes tokiu spalvu bliuzonas? 4u.gif
Atsakyti
Ar pavasarinių spalvų nesat mėginusi?

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 05, 22:28)

galeciau pretenduoti i deep autumn?My Webpage
plaukus nusidaziau 535 loreal casting, visi giria spala, gaila kad tik spalva o ne mane  blush2.gif  doh.gif
kaip ant manes tokiu spalvu bliuzonas? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2014 04 05, 23:33)
Ar pavasarinių spalvų nesat mėginusi?



o kurios spalvos skaitosi lb pavasariskos? pvz, fuksijos lupdazio neisnesu, peach spalva ant manes atrodo lb lb silta
Atsakyti
Tiesiog imčiau labiau skambančias, mažiau nuslopintas spalvas.
Labai šiltų turbūt nereikia, bet to rudeniško sunkumo manyčiau irgi nelabai reikia...
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 05, 22:36)
o kurios spalvos skaitosi lb pavasariskos? pvz, fuksijos lupdazio neisnesu, peach spalva ant manes atrodo lb lb silta

Atsakyti