Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 03 28, 11:11)
Gaila kad kokybe slubuoja. Bet pagal viska turetu ateity jie kazka keist, jei bus nemazai vartotoju nusiskundimu, paprastai tas daro itaka.

Pats produktas - kokybės idealios. Net Krygina paskutiniam video tą sako. Ir pala, ar tik ne tą antique silver naudoja...

https://www.youtube....h?v=HSWVfFDHF3A
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 28, 11:43)
Pats produktas - kokybės idealios. Net Krygina paskutiniam video tą sako. Ir pala, ar tik ne tą antique silver naudoja...

https://www.youtube....h?v=HSWVfFDHF3A

Panasu kad ta pati drinks_cheers.gif jauciu man jis visai praverstu. Panasu ziurinejausi is Maybelline kremini, toki
user posted image
bet jis jau toks i zalia alyvuoge nueinantis ir tamsesnis.

Turiu toki dar prisiminiau is Loreal
user posted image
Nors tas is Ellis Faas matyt bus sviesesnis, tas idealiai vidiniam kampuciui sviesint. Bet kaip ji graziai pasidaze - pasaka wub.gif bat va tokius vokus turint ir darytis akiu makiazus su skaistalais, as garantuotai apsibliovus atrodyciau. blush2.gif

Atsakyti
Aš tuos iš Maybelline turėjau tris, ir jie labai neblogi, išskyrus kaip tyčia auksinį - tas kažkoks nevykęs schmoll.gif
Bet man atrodo, maniškis buvo senesnis, Eternal gold, iš tos pačios pirmos jų laidos. Negaliu pasakyt tiksliai, nes išmečiau - naudot neįmanoma. Mažiau aukso, daugiau terlionės, pink gold ir eternal Taupe - superiniai, o tas auksas, eina jis peklon.

Tu jį labai išmėgink.
Atsakyti
Tema kur nugrūsta, reikia pakelt smile.gif

Taigi, pabandžiau dar vieną lūpdažį, "koralinį". Loreal Color Riche 383 - "Pink Carat". Nors iš vaizdo lyg ir turėtų būti iš pačių ryškiųjų, ant manęs atrodo gana švelnus ir ramus. Ryškiau atrodo tie, kurie kaip tik neryškūs spalvos prasme, bet yra šaltesni. Vakare, jei grįšiu dar prie šviesos, pabandysiu nufotografuoti.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 31, 10:17)
Tema kur nugrūsta, reikia pakelt smile.gif

Taigi, pabandžiau dar vieną lūpdažį, "koralinį". Loreal Color Riche 383 - "Pink Carat". Nors iš vaizdo lyg ir turėtų būti iš pačių ryškiųjų, ant manęs atrodo gana švelnus ir ramus. Ryškiau atrodo tie, kurie kaip tik neryškūs spalvos prasme, bet yra šaltesni. Vakare, jei grįšiu dar prie šviesos, pabandysiu nufotografuoti.

Aš gi sakau! Irgi imu koralinius, kurių niekas neima, ir naudoju kaip nudinius... Nors iš vaizdo nė pati nepamanyčiau, kad jie gali atrodyti nudiniai...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 31, 10:28)
Aš gi sakau! Irgi imu koralinius, kurių niekas neima, ir naudoju kaip nudinius... Nors iš vaizdo nė pati nepamanyčiau, kad jie gali atrodyti nudiniai...


Ai, atsiminiau diskusiją apie nudinę spalvą - aš irgi prie tų, kur nudine laiko lūpų spalvą, kuri artima odos spalvai. O kalbant apie pačių lūpų spalvą, tai jos pas mane šaltesnio atspalvio už tuos visus koralinius.

Su Loreal Color Riche 383:

user posted image

Loreal Color Riche 383, 345 ir populiarusis GS 5:

user posted image

Atsakyti
Erszebeth, man labai gražu
Atsakyti
Ojojoi, kaip tau neblogai! Va, ką tau dera nešioti! O ne tas ryžas!
Atsakyti
Hm, na, suvartosiu aš jį, nors kol kas nežinau, ar pirksiu antrą. Jis man kiek per šiltas atrodo. Tobulo vis vien dar neradau. Gal atspirties taškas turėtų būti natūrali lūpų spalva, bet tada maniškė ne itin šilta. Gal avietinė, sakyčiau - o tos avietės būna, priklausomai nuo situacijos, ir stipriai prinokę ant ribos su violetine, ir gana skaisčiai avietinės, ir su balzganumu. Bet nusidažyčiau su tokiu, kuris vadinamas avietiniu - bijau, kaip su šaltu riūžavu atrodyčiau, nes ant manęs lūpdažiai dažnai šaltesni atrodo, nei yra. Vadinasi, reikėtų tokio, kuris ne pats būtų avietinis, o avietinis atrodytų ant manęs.
Atsakyti
Tai lūpų spalva pas visus žmones lyg ir šaltesnė. Tiksliau, gal ne šaltesnė, o daugiau grynai raudono, ne šilto ir ne šalto. Bet odoj tai raudono mažai, oda pas ką gelsva, pas ką ružava, pas ką išvis mėlyna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 31, 23:45)
Tai lūpų spalva pas visus žmones lyg ir šaltesnė. Tiksliau, gal ne šaltesnė, o daugiau grynai raudono, ne šilto ir ne šalto. Bet odoj tai raudono mažai, oda pas ką gelsva, pas ką ružava, pas ką išvis mėlyna biggrin.gif


Dar pagalvojau, o gal tas lūpų šaltumas atsiranda dėl odos esančios aplink jas šiltumo? Jeigu oda šilta, tai automatiškai lūpos atrodys šaltesnės, nei būtų, vertinant spalvą pačią savaime? g.gif Tada išeitų, kad šaltiems tipams (kurių oda šalta) neutralūs lūpdažiai atrodys šilti, o šiltiems - šalti?

Mano fotoaparate - revoliucija, atradau, kaip padaryti, kad fotografuotų ne žaliai mėlynai, o natūraliomis spalvomis thumbup.gif Suradau tas funkcijas, nes trūko kantrybė bandant nufotografuoti mėlynai žaliai margus akmenis - fotikas vos ne vienu tonu viską nuvarydavo, jokių niuansų. Kitas spalvas - dar dar. Tai va, kad ir sergu, būklė nefotogeniška, bet vis vien skubu parodyti tikras savo spalvas. Kokį tipą būtumėt nustatę, jeigu iš karto tokią foto būčiau įkėlusi? Ar dabar nesikeičia verdiktas dėl warm spring?

user posted image
Atsakyti
vajėzau visai kitas vaizdas bigsmile.gif
Atsakyti