Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Ereba, ARTDECO pieštukas - labai labai prie dūšios wub.gif

Na pagaliau ir SS gali padiskutuoti ir pasidalinti, kas tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2014 02 18, 12:12)
Ereba, ARTDECO pieštukas - labai labai prie dūšios  wub.gif

Na pagaliau ir SS gali padiskutuoti ir pasidalinti, kas tinka  smile.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Beje, l. noriu raudono lūpdažio. Turiu berods šitą
bet ant lūpų per skaisti raudona, netinka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 18 vasario 2014 - 12:41
spalvu derinimas 4u.gif
user posted image

p.s. tinkantis akiu seseliai
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Woblienė @ 2014 02 17, 09:02)
aš bandau spėti, kad esu ruduo... ir dar bandau spėti kad deep autumn... žalios tamsios bet šiltos spalvos akys, balta oda ir rudi tamsūs plaukai, bet kraujagyslės mėlynos smile.gif


o jūs ne žiema buvot čia pripažinta? dark?

QUOTE(pumpica @ 2014 02 17, 14:17)
Merginos, kurios cia uzrode papuosalu is aliexpress, per kiek laiko ateina, kas pirkot?  g.gif praejo trys savaites nuo pirkimo, o vienus rodo dar tik kinijoj, kitu isvis niekur nematyt g.gif

pas juos dvi savaites buvo pavasario šventė,na, nauji metai, tai niekas nedirbo, tad prie įprasto termino pridėkit tas dvi sav.

Laba diena. hi.gif
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 02 19, 09:04)
o jūs ne žiema buvot čia pripažinta? dark?
pas juos dvi savaites buvo pavasario šventė,na, nauji metai, tai niekas nedirbo, tad prie įprasto termino pridėkit tas dvi sav.

Laba diena. hi.gif


tai kad akys subalamūtino visai smile.gif rudens akys mano... tai ir pagalvojau kad bus dark autumn... su žiemos įtaka smile.gif bet dar parduotuvėje paanalizuosiu šias spalvų paletes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Woblienė @ 2014 02 19, 09:34)
tai kad akys subalamūtino visai smile.gif rudens akys mano... tai ir pagalvojau kad bus dark autumn... su žiemos įtaka smile.gif bet dar parduotuvėje paanalizuosiu šias spalvų paletes smile.gif


user posted image

nepanaši jūsų akis?

aš irgi dažnai suabejoju, ar ne ruduo dark, bet grynesnės spalvos lyg ir kažkaip geriau ant manęs.
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 02 19, 09:45)
user posted image

nepanaši jūsų akis?

aš irgi dažnai suabejoju, ar ne ruduo dark, bet grynesnės spalvos lyg ir kažkaip geriau ant manęs.


panaši smile.gif tik rainelė ta kur rudenio, mano tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 02 19, 09:45)
user posted image

nepanaši jūsų akis?

aš irgi dažnai suabejoju, ar ne ruduo dark, bet grynesnės spalvos lyg ir kažkaip geriau ant manęs.

Mano irgi akys man labiau siltos atrodo, nei saltos biggrin.gif Tai va ne man vienai tarp autumn ir winter abejoniu vis kyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Woblienė @ 2014 02 17, 09:02)
Labas rytas  4u.gif

aš bandau spėti, kad esu ruduo... ir dar bandau spėti kad deep autumn... žalios tamsios bet šiltos spalvos akys, balta oda ir rudi tamsūs plaukai, bet kraujagyslės mėlynos

Labas 4u.gif O rodetes kada nors su spalvom?

QUOTE(bytte @ 2014 02 17, 10:02)
A man kas nors paaiškinkit kam bronzeris ir kaip naudojamas? Skaistalus jau supratau - priduot odai gyvumo ir šviežumo, tept ant skruostų... o bronzers? priduot šviežaus įdegio efektą, a kur tept? netepsi gi vietoj skaistalų, jie gi tamsūs... tai kiek žemiau nei skaistalus ar kaip?


Bronzeris tradiciskai skirtas sukurti lengva idegio efekta, o tepamas jis ant tu vietu kurias pirmiausia "nubuciuoja" saulute - kaktos skruostu, smakro, nosies, zodziu visu veido atsikisimu. biggrin.gif O skaistalai savo ruoztu, jie visai kita istorija, pradzioj pasklaidom lengvai bronzeri o paskui norim dedam skaistalu, norim konturuojam, dedam highliteri arba visus juos kartu.
bronzeris
user posted image
user posted image

skaistalai
user posted image

O jeigu bronzeris tamsesnes i pilkuma spalvos tuomet galima ji naudoti konturavimui, jau cia anksciau kalbejom. ax.gif



QUOTE(bytte @ 2014 02 17, 14:09)
O man įdomus tokis dalykas - kodėl magenta + cianas man padaro ryškiai mėlynas akis.

Realiai tai tiek cyanas tiek magenta turi melynos, tai jeigu pagal ta teorija kad dviejose spalvose esanti kazkokia bendra spalva neisryskeja, logiskai galvojant tokiu atveju gaunasi kad jos abi ta spalva labai pabrezia. Nors ju abieju duete jos gaunasi mazai, bet jos tuo paciu ja labai pabrezia. Kazkaip taip gal? g.gif

Nu imam violetine ir oranzine. Ju duete raudonumas neisryskeja, taciau taip iseitu kad kazkoks raudonas daiktas atsidures salia ju turetu tapt labai pastebimas?

QUOTE(Dilukai @ 2014 02 17, 16:14)
pilkšvai violetinę naudoju, o daugiau pilkos ir taupinės pas mane ir kitokie neutralai.
šiaip man gražiausi neutralių spalvų makiažai, ir sakyčiau kokia spalva bedažytum akis jeigu ta spalva kiek ryškesnė vis tiek pirmiau stebėtojas iš šalies pamatys o kokie violetiniai šešėliai, o ne o kokios gražios rudos akys. Nebent ta violetinė yra tik kokio neutralo/kūne natūraliai esančios spalvos atspalvis, tada taip stebėtojas galbūt sakys, o kokios ryškios rudos akys.
Ką noriu pasakyt, kiekvienas vos ryškesnis spalvotesnis šešėlis rėks garsiau negu natūrali akis, su galbūt su retomis išimtimis iš ryškių ryškių kai kurių sezonų akių.

drinks_cheers.gif
As irgi megstu dauguma spalvu tokiu aplink nude, visokios i pilkuma, i ruduma ir pan. Isimtis violetine, pusies zalia, grafito spalva, bet dazniau akcentams, pravedimams.

QUOTE(Noa @ 2014 02 17, 19:05)
Tarkim, Dioras pavasariui siūlo tokį štai šamarliaką:
http://media-cache-e...600901562a2.jpg

Kokių spalvų ir akių turėtų būti babcės, kurios tai pirks?


Tie pirmieji visi sviesus ant voko turetu atrodyti vienodai balzganai, isskyrus ta tamsiau pilka http://4.bp.blogspot...00/IMG_5825.JPG

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 17, 19:56)
cia vasara su panasiais i dior seseliais,visai grazu wub.gif http://shamiamglam.f...e_eyeshadow.jpg

Man tai atrodo kad cia pavasaris

QUOTE(Ereba @ 2014 02 18, 00:40)
Kas dar, blizginu akis į UD naked3 paletę (rožinis potonis),
http://www.makeup-wh...d-3-Palette.jpg

Beje, kas liečia šešėlius-visuomet pirmenybę teikiu matiniams, arba na, maximum satininiams, o vat blizgiems didelis NEEE, įdomu kaip kitų nuomonė apie blizgių-matinių šešėlių tikimą spalviniam tipui? Manau tai ne mažiau svarbu, lygiai kaip drumstumas, ryškumas, intensyvumas

Grazus sitie NAKED, wub.gif as irgi i juos vis pasiziuriu, nors is paziuros atrodo kad dauguma spalvu panasios is atsiliepimu tai jie visi gana skirtingi. Man tik noretusi didesnio tonu skirtumo gal. Reiketu detaliai apgalvot kokius makiazus su ja noretumet daryt.
As turiu pirmaja
http://1.bp.blogspot.....watches+3.JPG
Is visu spalvu reciausiai naudoju 7-aja nuo kaires, nes ji ne mano spalviniam tipui, nors paderinus su kitom galima isgauti graziu variantu ir su ja, 6 ir 8 irgi gal kiek reciau naudojamos, paskutines dvi tamsios labiau progines, visos likusios puikiai tinka kiekvienai dienai. Yra dvi matines spalvos 3 ir 5 nuo kaires tai jos labai tinka raukslelei konturuoti, tokios paskirties ir tamsumo spalvu labiausiai man ir reikia kad butu matines. Pati pirmoji spalva labai gazus subtilus hihgliteris akies vidiniam kampuciui, ta juoda irgi beveik matine tai kai reikia gylio i isorini kamputi galima naudoti ja, o kuno sviesumo matiniu man praktiskai ir nereikia nes judancia voko dali visada dazau tik su perlamutrinem spalvom. Ko pritruko tai beveik baltos matines antakio skliautui pasviesinti bet as ja turiu kitoj paletej ir tamsiai rudu matiniu bet ju irgi turiu ne viena kitose paletese. Na galejo dar buti tamsiai violetine matine, bet cia daug ko galima noret. biggrin.gif

Apie Inglot as irgi pagalvoju bet tokios sunkios plytos tos ju paletes, doh.gif nors kokybe tai man labai patinka. Tik labai sunku man ten issirinkt, kiekviena karta galva susisuka, stovi kokie 10 balintos kavos seseliu ir kuri rinktis? doh.gif Arba 8 sokoladiniai, vienas i kita panasus? Arba trys pilki i ruduma, keturi ir rausvuma, o likusieji su pilkai rausvu atspalviu. lotuliukas.gif Su Artdeco seseliais irgi pasimest imanoma, bet ten bent jau dazniau uzbegt galima, ne vienoj vietoj yra, ir atmosfera ne tokia ipareigojanti, niekas taves perdaug nestebi gali knistis prie to stendo kiek nori. Tiek kad Artdeco jau ir kaina visai kita, vien pakuote kiek kainuoja, o kokybe man pasirode Inglot geresne. g.gif Nors reikes idomumo delei su Artdeco seseliais kur nors pasidazyt seniai bandzau juos, gal kas pasikeite.

O siaip tai vasara yra tas tipas kuriam labai tinka perlamutrines teksturos, kazkur skaiciau. ax.gif Turbut joms ir perlais puostis tinka. biggrin.gif

QUOTE(Ereba @ 2014 02 18, 12:36)
Beje, l. noriu raudono lūpdažio. Turiu berods šitą
bet ant lūpų per skaisti raudona, netinka doh.gif

Nerodo paveikslelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 19 vasario 2014 - 17:36
QUOTE(Hiver @ 2014 02 19, 17:31)
Labas 4u.gif  O rodetes kada nors su spalvom?


kažkada vasarą rodžiausi smile.gif bet reiktų pakartoti turbūt... su geru fotoaparatu normaliom spalvom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 19, 18:31)
Tie pirmieji visi sviesus ant voko turetu atrodyti vienodai balzganai, isskyrus ta tamsiau pilka http://4.bp.blogspot...00/IMG_5825.JPG

Tai matau biggrin.gif Užtai ir klausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 19, 17:31)
Grazus sitie NAKED, wub.gif  as irgi i juos vis pasiziuriu, nors is paziuros atrodo kad dauguma spalvu panasios is atsiliepimu tai jie visi gana skirtingi. Man tik noretusi didesnio tonu skirtumo gal. Reiketu detaliai apgalvot kokius makiazus su ja noretumet daryt.
As turiu pirmaja
http://1.bp.blogspot.....watches+3.JPG

Apie Inglot as irgi pagalvoju bet tokios sunkios plytos tos ju paletes, doh.gif

O siaip tai vasara yra tas tipas kuriam labai tinka perlamutrines teksturos, kazkur skaiciau. ax.gif Turbut joms ir perlais puostis tinka. biggrin.gif

Nerodo paveikslelio 4u.gif
Žiūrėjau daug swatchų aš UD, visų 3 palečių. Buvau apsistojusi ties basics palete, bet merginos atkalbėjo. Tad nežinau ar man bereikia kažko jų, viena vertus kokybiški, spalvos "einamos", bet neabejoju, kad būtų nenaudojamų, man irgi violetinės, va ir kokios mėlynos norėtųsi. Akys rudos, nepatinka man labai jau rudi-auksiniai šešėliai schmoll.gif
Tai vat, gali galvą nusisukti besirenkant Inglot lotuliukas.gif Aš artdeco kažką turėjusi, tai man nee schmoll.gif
Įdomu g.gif Tai gali būti, kad čia jau mano asm. antipatijos rolleyes.gif
Raudonikis čia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 19 vasario 2014 - 20:37