Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 03 25, 17:35)
bytte kai busi kokiam Drogas atkreipk demesi i Maybelline stenda, pas juos pasirode nauja nude lupdaziu linija, spalvu pasirinkimas dar kol kas nepilnas, veliau gal atsiras daugiau

user posted image


Hiver, gal tu jau spėjai pabandyt 940 arba 950? Žiūriu, kad visai lyg man nieko būtų. Man tos taupe kai kurios tinka, o kai kurios visai šaltos atrodo


Na bet dabar kad jau visos beveik tą Gabriele Salvette išsimatavot, tai būkit geros, parašykit kitų firmų pavadinimus, jei kartais panašius lūpdažius žinot. Man tai jis gi idealų idealiausios spalvos, kokios aš ieškojau, bet noriu geresnės firmos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 26, 11:49)
Hiver, gal tu jau spėjai pabandyt 940 arba 950? Žiūriu, kad visai lyg man nieko būtų. Man tos taupe kai kurios tinka, o kai kurios visai šaltos atrodo
Na bet dabar kad jau visos beveik tą Gabriele Salvette išsimatavot, tai būkit geros, parašykit kitų firmų pavadinimus, jei kartais panašius lūpdažius žinot. Man tai jis gi idealų idealiausios spalvos, kokios aš ieškojau, bet noriu geresnės firmos  mirksiukas.gif   4u.gif

Bet turiu pasakyti, kad Dontstop buvo teisi - jis ir tos firmos yra visai neprastos kokybės. Čia aš tau kaip Dioro fanatė sakau biggrin.gif

Aš gi labai lūpdažiams jautri, pvz. į visų giriamus chanel lūpdažius žiūriu atsiviepus, man dioras, žinote, labiau patinka. Lancome, Clinigue toleruoju, bet be vidinio plazdėjimo, YSL man nepatinka nežinau kodėl... Žo, išpindėjus lūpdažių popočka biggrin.gif Va, mašiną 15os metų senumo aš toleruoju labai gerai - o ką, ji važiuoja, tai man dabar ką, draskytis ir kitos norėt? Pffff biggrin.gif O lūpdažis??? Čia gi rimtas reikalas biggrin.gif

Tai kai šitą už 12 litų tepiausi, paslapčia maniausi, kad man lūpos nukris. O tai blin ir nenukrito, ir visą dieną aš su juo sau linksmai pravaikščiojau biggrin.gif Ne taip, kaip su vienu šūdu chanel už 100 Lt, kurį taip va lygiai Kristėj pasimatavau ir važiavau tiesiai namo - o iki namų važiuoti 15 minučių. Tai po tų 15 minučių jau buvo kažkoks nuvarvėjęs, kažkokiom juostom išėjęs, jolki matalki, ką daro žmonės, kurie juos už tiek nusiperka, tiksliau, ką jie sako tada??? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 kovo 2014 - 11:16
QUOTE(Noa @ 2014 03 25, 20:44)
Nu bet kalbant apie lūpdažį tai nėr jis oranžinis, kas čia skundėsi biggrin.gif

ant manęs šitas būtų rudai oranžinis - garantuoju lotuliukas.gif

va "miško uogų" lūpdažiai ant manęs - neutralūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 26, 10:49)
Hiver, gal tu jau spėjai pabandyt 940 arba 950? Žiūriu, kad visai lyg man nieko būtų. Man tos taupe kai kurios tinka, o kai kurios visai šaltos atrodo
Na bet dabar kad jau visos beveik tą Gabriele Salvette išsimatavot, tai būkit geros, parašykit kitų firmų pavadinimus, jei kartais panašius lūpdažius žinot. Man tai jis gi idealų idealiausios spalvos, kokios aš ieškojau, bet noriu geresnės firmos  mirksiukas.gif   4u.gif


Aš jau rašiau, kad gana panašus į jį yra Loreal Color Riche 345 (Cherry Crystal). Čia jį vokietė testuoja, man ji dark autumn tipo atrodo.

Aš jį nešioju, laikosi gerai, gražiai padengia, nuo lūpų odos atplaišų nepakelia - visai neblogi lūpdažiai. Tie Gabriela Salvette prastai laikosi, ant visų puodelių tragiškai aplimpa, žodžiu, nieko labai gero.

Atnešu ant rankos, pirmas Loreal, antras GS:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 kovo 2014 - 19:15
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 26, 21:10)
Aš jau rašiau, kad gana panašus į jį yra Loreal Color Riche 345 (Cherry Crystal). Čia jį vokietė testuoja, man ji dark autumn tipo atrodo.

Aš jį nešioju, laikosi gerai, gražiai padengia, nuo lūpų odos atplaišų nepakelia - visai neblogi lūpdažiai. Tie Gabriela Salvette prastai laikosi, ant visų puodelių tragiškai aplimpa, žodžiu, nieko labai gero.

Atnešu ant rankos, pirmas Loreal, antras GS:

user posted image


geras, panasus i mano naturalia lupu spalva 4u.gif ryt begsiu testuoti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
kažkoks panašus į Gabriella Salvete Carezza scarlatta , bet aš visiška dūra apie lūpdažių kokybę blush2.gif . Man GS nuteka, be to labai nemalonus jausmas ant lūpų, net nusivalius kramčiau lūpas dar kažkiek laiko. Bet man beveik visi lūpdažiai nemalonūs ant lūpų, matyt aš dar ir už Noa priklesnė jiems lotuliukas.gif .
Atsakyti
Man tas GS lūpdažis tai nėra smagus, aš nusivalgau (visus nusivalgau), bet ant lūpų lieka tos rožinis nežinau, kas, na kaip labai stipriu ilgalaikiu būčiau padažius. Nufotkinau aš tą lūpdažį ant savęs, bandysiu vakare įdėti. Nors foto, jis man ne toks, kaip realybej g.gif
O "labai skanus" nešiojimo prasme man šitas Nr.13
user posted image
kvepia, lengvai tepasi, na laikosi tai nlb, bet man ilgalaikiai nesmagūs ant lūpų.
Kauno Aistruolėje pirkau už nedaug
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 27 kovo 2014 - 09:56
QUOTE(Tynka @ 2014 03 27, 09:50)
Man tas GS lūpdažis tai nėra smagus, aš nusivalgau (visus nusivalgau), bet ant lūpų lieka tos rožinis nežinau, kas, na kaip labai stipriu ilgalaikiu būčiau padažius

drinks_cheers.gif toks šiltai rožinis, įtariu jis ir dirgina g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 27, 10:19)
Man GS nuteka, be to labai nemalonus jausmas ant lūpų, net nusivalius kramčiau lūpas dar kažkiek laiko. Bet man beveik visi lūpdažiai nemalonūs ant lūpų, matyt aš dar ir už Noa priklesnė jiems lotuliukas.gif .

Gali būt biggrin.gif
Tiesą pasakius, aš su juo nevalgiau. Nežinau, kaip būna su maistu. Bet jei kažkas rožinio lieka, tai gal ten yra to šūdo, Red27, kur sukelia odos vėžį ir labai visoks kenksmingas? Jo turi tie papiginiai ilgalaikiai lūpdažiai. Ir dar Dioro vienas kažkoks biggrin.gif
http://musicalhouses...-of-colour.html

Lorealio lūpdžaiai man smerdž.

O va Deborah lūpdažiai man irgi labai faini. Ir dar Max Factor. Dabar kažkaip neturiu, nes mažai einu pro "Aistruolę". Bet šiaip ten eiti verta biggrin.gif




Ei, ogi teisybė, tas Gabriella Salvete - su kancerogenais! Meskit jį lauk...

Va jo sudėtis:
http://www.gabriella...ingredients.pdf
Yra ten CI 45410, tai tas pats Red27, jis daug kur net uždraustas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 kovo 2014 - 10:22
Man max factor irgi patinka, sako sintetiniai... bet aš su jais jaučiuosi komfortabiliai, nejaučiu jų visai, ir laiko gerai. Maniškis aangliška rožė, už nudinį eina:
user posted image
Atsakyti
a tu matai, kaip čia yr - jeigu palieka rožinį pėdsaką, tai reik mest lauk, na arba skaityti.
Pasitikrinau savo "nudini" Catrice Ultimate shine gel 050 - neturi tos bjaurasties
Atsakyti
pažiūrėjau, yra ir Max factor'iuje to CI 45410... tai vat gal ir nebereik pirkt, reiks pasidairyt ekologiškų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 27 kovo 2014 - 10:45