Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 03 25, 13:41)
Man nudiniai tai artimi odos spalvai, o natūralios tai ir visai raudonos pas kitus būna gi.

Nu man tai ne, man irgi nudinė - tai nedažytų lūpų spalva smile.gif Man ta odos spalvos tai nežinau net kokia... Nors ją irgi vadina nudine...


Nu va, nuėjau aš irgi tos Gabriela Salvette 05. Pasidažiau testeriu ir nusifotografavau, nes pirkti lūpdažio už 12 Lt nenoriu, kam jis man.

Nu jis man ką aš žinau... Neutralus gal? Labai šiltas tai tikrai nėr:

user posted image

user posted image

Į plaukus nekreipkit dėmesio, nes ten siaubingas vėjas biggrin.gif Ir aplamai aš nemoku selfie daryti biggrin.gif Gaunas visur kažkokia sopulingosios Veronikos veido išraiška ar tai kažkas tipo "noriu šikti, bet pakentėsiu" lotuliukas.gif

Nu bet kalbant apie lūpdažį tai nėr jis oranžinis, kas čia skundėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 25, 20:44)

Nu bet kalbant apie lūpdažį tai nėr jis oranžinis, kas čia skundėsi biggrin.gif


Ant tavęs jis atrodo šiltesnis, nei ant manęs smile.gif Patvirtina teoriją, kad WS šilčiau už LS. Kitaip tariant, kad tipai nustatyti teisingai.

Jeigu pas bytte beveik oranžinis (kaip pas inc, ruduo su žiemos įtaka), tai ji dar šaltesnė už LS. Ar BS šalčiau už LS? Ar visgi tai reiškia, kad ji vasara?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 25, 21:50)
Ant tavęs jis atrodo šiltesnis, nei ant manęs  smile.gif Patvirtina teoriją, kad WS šilčiau už LS. Kitaip tariant, kad tipai nustatyti teisingai.

Jeigu pas bytte beveik oranžinis (kaip pas inc, ruduo su žiemos įtaka), tai ji dar šaltesnė už LS. Ar BS šalčiau už LS? Ar visgi tai reiškia, kad ji vasara?

BS šalčiau, jis su žiemos įtaka.
Nors iš esmės gal šaltumo panašiai, tik kontrasto daugiau mastau.gif

Aplamai ir tas lūpdažis toks pakankamai neutralus man atrodo mastau.gif Jei neturėčiau aš tų lūpdažių daugiau negu proto, net pagalvočiau apie pirkimą gal? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 20, 20:28)


Atkeliu, kad palygint.
Papildyta:
Nu jo, gal šiek tiek ant manęs ir šiltesnis.
Atsakyti
4u.gif user posted image
Atsakyti
Nu blin, kas yra šaltas odos tonas ir ryža boba, kad jai tokį lūpdažį siūlo? biggrin.gif

Nors man tai irgi ne kažkokį dry.gif mano suvokimu, jei spalva nude, tai nude lūpų, o ne nude šiknos dry.gif Lūpdažius žmonės ne ant šiknų tepa, kodėl reikia naudoti šiknos spalvos lūpdažį dry.gif biggrin.gif
Papildyta:
Erszebeth, žiūrėk, tiksliai, bright spring šaltesnis už light:

user posted image

Jo gi undertonas šaltesnis!

O žiemos - nesiupratau. Ką, šiltesnis? Bright winter - su pavasario įtaka - šiltesnė už bright spring???
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 kovo 2014 - 22:22
Nagi aš ir turiu tą GS lūpadažį. Jis ant manęs šalčiau atrodo negu ant Noa, bet sulaukiau komplimentų, kad atrodo 'gaiviai'
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 26, 00:21)
Nu blin, kas yra šaltas odos tonas ir ryža boba, kad jai tokį lūpdažį siūlo? biggrin.gif

ndertonesforweb1.jpg[/img]


user posted image
user posted image
isivaizduoju kad taip 4u.gif

FAIR SKIN:
Cool undertones – Wear nude, light mocha and light mauve.
Warm undertones – Wear shell, sand and nude peach.
Avoid – Do not wear bright pink, dark bronze, dark mocha.
Tips – Dark colors look too severe against porcelain skin. Wear lipstick only a few shades darker than your lips.

MEDIUM SKIN:
Cool undertones – Wear rosy pink, pomegranate and cranberry.
Warm undertones – Wear bronze, copper and cinnamon.
Avoid – Do not wear nudes because they are too close to natural skin color and can make you look washed out.
Tips – Plum raspberry will play up pink undertones and create overall glow. Stay away from orange based colors.

OLIVE SKIN:
Cool undertones – Wear brick red, brown red or caramel.
Warm undertones – Wear the shades same as cool “undertoners.” Because many olive complected ladies are a combination of warm and cool undertones, they can pull off the same shades.
Avoid – Do not wear orange-reds and pinkish-reds because they give your skin a sallow and sickly look.
Tips – Light browns and dark berry look best against your tone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 25 kovo 2014 - 22:37
QUOTE(Tynka @ 2014 03 25, 23:26)
Nagi aš ir turiu tą GS lūpadažį. Jis ant manęs šalčiau atrodo negu ant  Noa, bet sulaukiau komplimentų, kad atrodo 'gaiviai'

Nematom schmoll.gif Tu gal sena aferistė, viską meluoji bigsmile.gif A nū mikliai į eterį, jau ir man įdomu pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 25, 20:47)
Nematom schmoll.gif Tu gal sena aferistė, viską meluoji bigsmile.gif A nū mikliai į eterį, jau ir man įdomu pasidarė biggrin.gif

aaa, na palauksiu šviesos ir pabandysiu mirksiukas.gif

O kaip greit foto įkeliat? Vis tiek ten į visokius photobuket kelti reik? ar yra koks tiesesnis kelias?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 26 kovo 2014 - 08:01
QUOTE(Noa @ 2014 03 25, 22:21)
Nu blin, kas yra šaltas odos tonas ir ryža boba, kad jai tokį lūpdažį siūlo? biggrin.gif


Būna pasitaiko... klausimas kaip ana su tuo violetiniu lūpdažiu atrodo... gal prie mėlyno undertono jis rudas atrodo. Nes aš tai tik žiemas žinau su ryžais šaltais plaukais, ibo vasaroms per ryšku.
Kai tik baseine sūnaus kai laukiu stebiu vieną mergaitę... pas ją plaukai tamsiai ryži, nu tikrai ryži... tik tas ryžumas tamsus ir toks raudonesnis, nei įprasta ryžikus matyti, bet ne kaštoniniai tikrai. Ir strazdanota ji... akys juodos beveik, šiaip tamsiai rudos su charkoal spalva, žo šaltos. Oda porcialianinė, šalta lyg... o gal šilta mąsčiau. Bet ji su žiemos spalvom tokia skaisti atrodo, o su kokia rudenine jau taip... neįspūdingai, nublanksta visas jos spalvinis grožis. Su ryškiom pavasarinėm, jau kiek geriau, bet vis vien ne kas. Tai gaunas kad jin žiema... Dar senai senai, buvo toks rusų puslapis, tai ten buvo žiemos raudonplaukės irgi... galvojau kas per nesąmonė, tokios žiemos nebent dažytos galėtų būt (na ten šaltos spalvos visokių ale ryžų gi dabar yra). Dabar vis žiūriu į tą mergaitę ir savom akim netikiu.
Tiesa toks lūpdažis abejoju ar ją papuoštų, nebent čia pagal tą teoriją kas ką prislopina (na kad pagal spalvų teoriją šalia esančios tos pačios spalvos viena kitą slopiną pamenat rašiau) gautusi kažkas kitokio.

Kodėl aš neradau tų žiemos undertonų... O tai va... bright spring ir yra bright winter su balta bigsmile.gif . Gi į tą raudoną įlašini baltos ir gauni va tokę rausvą... viskas aišku kodėl kai išblukdavo mamos maikės kaip tik man likdavo lotuliukas.gif .
Mano dukrai kitaip atrodo tas GS... Gal jin tikrai migravo į SA, ne į WS g.gif , ant jos toks rožinis atrodo, nudinis (kaip nedažyta, tai nudinis dabar žinosiu cool.gif ), vadinasi rudumą "suvalgo"... tiesa pas ją dabar avižinės košės periodas tongue.gif , visi rūbai avižinė košė + kokia spalvytė nerėkianti, pilnai tinkama kokiam SA... švelniai rausvos, mint... ir dar įsigyjo tokę margą grynai rudeninę palaidinė, nus lyg tinka jai, o priėjom draugiškai prie išvados, kad pavasariams gi nea tokie margumynai. Jai tai pagal harakterį SA labiau tiktų... Nekiltų dilema ar rengtis kaip patinka ar kaip tinka.
Atsakyti
nėra tiesesnio kelio. per bukietus ir fotki.
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 03 26, 08:46)
nėra tiesesnio kelio. per bukietus ir fotki.

Seniau galim buvo tiesiai kelt, bet tada išimt neina... tai nežinau ar dar galima dabar. Aš visada per fotki ir bukietus keliu...
Atsakyti