Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Noa lūpomis byloja tiesa biggrin.gif

bet aš galvojau iš kažkurios foto Noa, kad tu coliukė, o jinai rašo 180 bigsmile.gif


mistinis ratas, na bet paėmus tą žydrą picos gabalėlį man lyg ir logiškai ten viskas atrodo (LSu)
kaip neseniai radau, kad mano gyslos melsvos su kiek violetinių (šalia violetinė pica guli)
tas mėlynas dryžis nežinau kas, bet nieko spalva - tinkama
geltonos galiukas, na yra trupinys šiltumo mano išvaizdoje
riūžava, na taip lūpos, oda apskritai turi to paršiuko kažkiek
pilkšvumo irgi galima manyje rasti

bet nieko nežinau apie jokius undertonus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 25, 09:53)
Aš Dontstop nemačius ir net neįsivaizduoju, kas ji yra. Ir kaip ji atrodo. Bet kodėl sakai, kad jis tau PER šiltas? Man tai jis ant tavęs visai neblogai atrodo. Ne per šiltas schmoll.gif


Viskas tai tiesa, bet aš visada save foto lyg svetimą žmogų pamatau doh.gif . Kažkaip veidrodį ni to... ką nori tą matai... gera nuotaika - vau visai aš dar liuks bobikė, bloga nuotaika - vajė vieni trūkumai, kaip tai gimnastei... O nuotraukoje nei aš ta - geroje nuotaikoje, nei ta - blogoje, kažkoks svetimas žmogus. Labai nekenčiu nuotraukų, todėl kartais tenka apgailestaut, kad jų visai neturiu lotuliukas.gif .

Donstop atrodo visiškai dirbtinai, ta prasme oda ne naturali, plaukai nenatūralūs ir visada pasidažius (bent pati minėjo kad tik miega be makiažo). Ji tiesiog taiko į BW, susipažinus irgi su spalviniais tipais, žinau kad osinkoi mergos ją nutipizavo į BW taip pat. Tai gaunas, kad jokio skirtumo kokia ji blush2.gif .
O ant manęs sakau - kažkoks lašišinis tas lūpdažis atrodo. Prie dienos šviesos nieko, bet vat jau prie lempos doh.gif grynai kaip lūpos iš lašišos lotuliukas.gif . O lašišos atspalvio pas mane nėra schmoll.gif , ir net akims kaip komplimentari spalva, kad ir kažkokia šilta, bet nė iš tolo neprimena lašišos, pas mane sepia vot... ir tas lūpdažis atrodo ant manęs kaip ant sepia foto užspalvintum kokiu rausvu flomasteriu (na tuo kur vaikai veidus spalvina). tai nežinau ar per šiltas, ar per šviesus... bet kad ni to - tai faktas. Net MB akis išbūtė - kas čia... tipo į durnyną ruošies lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 25 kovo 2014 - 10:38
Pamąsčiau... reik nudinius lūpdažius vistik atitaikyt... tik pasakykit kas didžiausią jų pasirinkimą turi blush2.gif . Bandysiu ant rankos atitaikyt, o paskui ir ant veido blush2.gif .
bet... jie dabar madingi ane? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 03 25, 11:00)
bet aš galvojau iš kažkurios foto Noa, kad tu coliukė, o jinai rašo 180 bigsmile.gif

Nea biggrin.gif Mano labai keistas sudėjimas - paimta coliukė ir pratempta į ilgį biggrin.gif Tik subinės- šlaunų sritis kažkaip neprasitempė, ji palikta tokio dydžio žmogaus, koks esu, ir tame visa bėda lotuliukas.gif

Nes mano kaulai yra ploni - tai ir pečiai siauri, ir liemuo plonas, na, dabar sąlyginai, su subine lyginant, bet siuvėja, man siaurindama švarką ir darydama įsiuvus, vis viena negražiai plūstasi biggrin.gif Bet nesu to tokio sportinio tipo, kaip kokia Meilutytė ar Merūnienė (ta gi rankininkė buvus), kur į pasinę foto pažiūrėjai ir matai, kad moteriškės nepaspirsi ir neparidensi, o ji tave ir paspirs, ir paridens... lotuliukas.gif

Užtat gal iš foto ir atrodo, kad maža. Bet realiai - schmoll.gif Nėra mūsų giminėj nei vieno mažo schmoll.gif Diedas, regis, 192, vyresnis sūnus - 195, netgi mažiukas pagrandukas, 10 metų - 166 ar kažkiek tiek biggrin.gif

Netgi mūsų katinai, kurie šiaip jau yra turbūt mažiausi iš visų veislių, kaip kornišai yra dideli ir galingi vyrai, nes vienas sveria kokius 3,5, o kitas - bet virš 4 kg lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 03 25, 12:31)
Pamąsčiau... reik nudinius lūpdažius vistik atitaikyt... tik pasakykit kas didžiausią jų pasirinkimą turi blush2.gif . Bandysiu ant rankos atitaikyt, o paskui ir ant veido blush2.gif .
bet... jie dabar madingi ane?  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Aš jų turiu lotuliukas.gif Kokius 3 lotuliukas.gif

Šiaip, man regis, jie visada madingi. Kaip juodas tušas... Ir labai patogūs, prie visko tinka, šast, užsimetei ir lapatai per laukus biggrin.gif
Atsakyti
Labai patiko Noa pasisakymas, tokia gyvenimo tiesa išdėstyta, kad nei pridėt, nei atimt smile.gif Šaunuolė, įdomu buvo skaityt 4u.gif
Taip ir būna, viena sau stora atrodo, kita plona, vienai atrodo, kad tinka tos spalvos, paklausk kitos, pasakys, kad baisu, trečia - kaip nuostabiai atrodai biggrin.gif , o ir ta pati spalva vieną dieną atrodo idealiai tinkanti, o kitą dieną galvoji, kaip aš galėjau ją nešioti, sendina, pabrėžia veido trūkumus ir apskritai aš ir tos spalvos rūbas atskirai. Kaip kažkada mano brolis pasakė: tu apsispręsk, ar tai tu plona, ar stora, nes čia vienaip sakai, čia kitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 25, 11:45)
lotuliukas.gif Aš jų turiu lotuliukas.gif  Kokius 3 lotuliukas.gif

Šiaip, man regis, jie visada madingi. Kaip juodas tušas... Ir labai patogūs, prie visko tinka, šast, užsimetei ir lapatai per laukus biggrin.gif

Tai kur man juos testuotis? Aš tai vietoj nudinių visad krem pudrą tepdavau ir vos vos rožinę pamozodavau. Padorų tik vestuvėms esu pirkus, ir tai foto kai žiūriu, vis vien anas kažkoks truputi neatitaikytas, ibo kur foto vakare r jau lūpos "nuvalgytos" - geriau atrodau biggrin.gif .
Man tai toks jausmas kad ne visai nudiniai dabar ant bangos, o tokie lyg nudiniai su trupučiu rausvumo, kaip skaistalai panašiai.
Atsakyti
o tai tie vadinami nudiniai - visai odos spalvos? ar šiaip, natūralios lūpų spalvos?
Atsakyti
Man nudiniai tai artimi odos spalvai, o natūralios tai ir visai raudonos pas kitus būna gi.
Atsakyti
Makiažas vasaroms Mary Kay:
Soft summer
True summer
light summer

Papildyta:
dar radau :
Soft autumn
Dark autumn
Dark winter
Bright winter
Bright spring
True spring
Papildyta:
True autumn
true winter
ir light spring
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 25, 08:44)
Hiver tie ružai pirma pirmas stulpelis žemyn, paskui antras stulpelis žemyn? teisingai supratau? O true tai žiemoms ar vasaroms... ar kam, nes ir warm yra  blush2.gif


Juos as ten pati sugalvojau isskirstyt lotuliukas.gif aha, pirma virsutine eilute is kaires i desine, po to antra eilute is kaires i desine... vietoj true turejo buti cool, ne taip parasiau. smile.gif

QUOTE(pear @ 2014 03 25, 09:33)

gal kas trumpai ir paprastai galit tų undertonų prasmę paaiškint?  4u.gif

trumpai drutai, is senesnes temos biggrin.gif
QUOTE(Noa @ 2013 12 10, 16:19)
Kitaip tariant, undertonas yra spalva, kuri patyliukais sėdi visose tau tinkančiose spalvose, užsiticharinus, ir niekas jos nemato, bet ji ten yra? Nu kaip žurnalą arbata aplietum, ir visos foto liktų spalvotos, nes nu ne tušas, bet įgautų arbatos undertoną.

placiau http://12blueprints....kin-undertones/


QUOTE(Noa @ 2014 03 25, 09:53)
Viena teigia jaunai atrodanti, nuostabiais plaukais ir puikios figūros. Natūroj pažiūrėjus, plaukai kaip šiaudai, nuostabi figūra - tai tik tiems, kas žino, kad ji anksčiau svėrė 150, o dabar sveria 100, o jaunai atrodo - nes per žandus nesimato raukšlių... Nu bet ji jaučiasi graži ir basta. O kita, bliamba, pažinojau tokią mergytę, gimnastiką lankiusią - nu *** stora stora stora lašiniais varvanti baisi, kojos baisios, rankos baisios, pilvas kaip barabonas. O realiai vaizdas - nu kaip atrodo mergos gimnastės? Figūra vau, laikysena vau, eisena vau, plaukai iki šiknos blizga, bet baisi ir stora. Ir jai niekas netinka, nes pabrėžia lašinius. O tai pirmai viskas tinka, nes pabrėžia FF dydžio papus, o pabrėžti tokio dydžio papai nukreipia dėmesį nuo XXL subinės...

Užtat reik žiūrėt į kas matosi, o kitų pezalus palikti jiems pezėti biggrin.gif Nes savęs vertinime objektyvumo paprastai nebūna nė lašo biggrin.gif

Ta pirmoji tai teisingai daro, o antrajai reiketu i uzpakali ispirt biggrin.gif
Del objektyvumo save vertinant tikrai taip, drinks_cheers.gif taciau musu vertinimas kitu is sono velgi, gali buti neobjektyvus, del ivairiu priezasciu. 4u.gif Nu su spalvu tikimu turbut viskas paprasciau.

QUOTE(pear @ 2014 03 25, 12:33)
o tai tie vadinami nudiniai - visai odos spalvos? ar šiaip, natūralios lūpų spalvos?

As nude spalvos lupdazius laikau nedazytu lupu spalva, gali but visai blyski, gali buti i ruduma, i mauve ir pan. Nes pats terminas "nude" reiskia nuogas. Tai nuogos lupos gi nebuna kuno spalvos. Nu pas kai kurias gal jeigu labai blyskios ir siltos tai artimesnes kuno spalvai siek tiek. Nors pries keleta metu cia buvo ateje i mada tokie krempudru spalvu lupdaziai ir blizgiai.
SM lupdaziu temoj yra ikeltas sarasiukas su nude spalvu lupdaziais, atnesu cia:

Nude atspalviu lupdaziu sarasas:

1) orange-peach nude:

*Dior Addict Ultra Nude #540 Stripped Orange;
*Chanel Rouge Allure #30 Rêve;
*MAC Lipstick in Freckletone;
*YSL Rouge Rouge Pure Shine #27 Natural Honey;
*Chanel Rouge Hydrabase #41 Sahara Beige;
*Bourjois, Pour La Vie, #44 Beige Eternel;
*YSL Rouge pure shine # 26 Natural beige;
*Revlon Super Lustrous Flashstone;
*Korres # 33 Nude.

2) beige nude:

*Dior Addict Ultra Nude #220 Skin Beige;
*MAC Lipstick in Jubelee;
*L’Oreal Star Secrets Aishwarya Beige;
*L’Oreal Made for Me Naturals #240 Dune (with a touch of gold);
*Lancôme Rouge Absolu #270 Ambre Cuir;
*Bourjois Pour La vie #43 Beige Chic
*Clinique Long Last Lipstick #03 Creamy Nude;
*Manhattan Minerals Lipstick #29N;
*Shu Uemura Rouge Unlimited # Dewy Beige (Limited Edition)

3) rosy-mauve nude:

*Dior Addict Ultra Nude #380 Undressed Mauve;
*L’Oreal Glam Shine Cream #100 Sweet Nude;
*Clinique Moisture Sheer Lipstick Sweet Violet;
*Lancôme Rouge Attraction #200 Beige Nude;
*Clinique Long Last Lipstick in Blushing Nude;
*MAC Lipstick in Hug Me;
*Guerlain KissKiss #669 Rosa shine;
*Chanel Rouge Allure #06 Silhouette;
*YSL Rouge Pure Shine The Naturals # 24 Rose Naturel;
*Guerlain KissKiss #669 Rosa Shine;
*Givenchy Rouge Interdit Shine #02 Nude Shine;
*Lancome color design #Pale lips;
*Dior Addict #219 Undressed pink.

4) brownish nude:

*Dior Addict Ultra Nude #520 Naked Brown;
*Shiseido 05 Macadamia Beige;
*Shiseido M3 Natural Brown (matte);
*Guerlain Divinora Matte #482;
*L’Oreal, Made for me Naturals collection, #231 Sepia/Silk;
*Dior Rouge #515;
*Chanel Rouge Hydrabase Nr. 126 Lily Beige;
*Make Up Forever #L 110;
*Shu Uemura Rouge Unlimited Creme Matte #BG 940M.

5) brown-grayish nude:

*Bourjois Lovely Rouge, #06 Praline Desiree;
*Lancome Rouge Absolu, Romance Satin (LE)
Atsakyti

bytte kai busi kokiam Drogas atkreipk demesi i Maybelline stenda, pas juos pasirode nauja nude lupdaziu linija, spalvu pasirinkimas dar kol kas nepilnas, veliau gal atsiras daugiau

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš droge bandžiau per visus stendus prasisukt, bet ojė... kažko prastai su pasiūla, pustuščiai stendai, arba man taip nuskilo.
Visko neišsimatavau, nes labai karšta pasidarė, tiesa neradau nieko tinkamo. Užtai prisiminiau, kaip su mama buvom prisipirkusios dzintars lūpdažių papigiai... pakalbėjau ir kaip tik radau... eisiu vėl pirkt, po 5 Lt biggrin.gif
Atsakyti