Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

bandau atgamint tą ratą prieš akis, o ten gi kievienam tipui po kelias spalvų uosteles buvo nupiešta, ne? o viena iš jų bs buvo mėlyna?
Atsakyti
gal ir teisinga logika, pagal šitą iš pažiūros gan neutralūs lūpdažiai ant manęs tampa murziais rudžiais arba pernelyg šiltais ir todėl pigiai atrodančiais raudonais.
Aš LSu, ir daug "neutralių" skaistalų ant manęs išmurzina tiesiog veidą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 21, 19:31)
Taip, taip, mano undertonas geltonas, tiesiog geltonas. Vadinasi, užtepus lūpdažį, neutrralizuojasi visa sjame esantis geltonumas, ir jis lieka tiesiog raudonas, gal net vos link šalstelėjusios rožinės (matyt, ir melsvo kažkiek jame įmaišyta).

Tuomet išeina, kad Noa (light spring) su persikiniu (oranžiniu) undertonu turėtų neutralizuoti iš lūpdažio ir geltoną, ir raudoną, ir ant jos jis gali atrodyti gana blyškus, lyg nude, ar ne?

Bright springams su rožiniu undertonu neutralizuosis didelė dalis lūpdažio raudonos ir paskutinis šlakelis jame įdėtos melsvos, todėl, ant jų jis turėtų atrodyti gana stipriai šiltas, gal oranžinis ar koks pageltęs  unsure.gif

Ar teisingai svarstau? Bytte, ant tavęs jis atrodo panašiai, kaip ant inc? Vadinasi, ne geltonas tavo undertonas, nes geltonumo/oranžinės lūpdažyje nemažai lieka. Bet išeitų, kad ir ne oranžinis-persikinis, nes tada ant tavęs vos ne nude turėtų atrodyti. Taigi, ne light spring. Peršasi išvada, kad rožinis tas tavo undertonas, nes nemažai raudonumo nuima nuo lūpdažio, o šiltumas (geltona) lieka...

Nu tiesiog tobulai išdėstei biggrin.gif
Atsakyti
ir mane lb sudomino tie undertonai 4u.gif blush2.gif
My Webpage

Understanding BECCA Skin-Tone Categories

Pink' indicates that the colour has obvious pink-based undertones

Yellow' indicates that the colour has obvious yellow/golden-based undertones

Neutral' indicates that neither pink/red nor yellow/golden undertones dominate the colour

Warm' indicates that orange/red undertones dominate the colour

testas, kuris padeda rasti tinkama makiazo pagrinda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 21 kovo 2014 - 21:19
dedu nesvietiško baisumo foto... pirma be makiažo, paskui lūpos su ir be to GS 05 lūpdažio, ir su spalvom pasidažius GS lūpdažiu.
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 21, 20:31)
Tuomet išeina, kad Noa (light spring) su persikiniu (oranžiniu) undertonu turėtų neutralizuoti iš lūpdažio ir geltoną, ir raudoną, ir ant jos jis gali atrodyti gana blyškus, lyg nude, ar ne?

Nelabai supratau, bet gana persikavoti lūpdažiai ant manęs tikrai nudiniai! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif atnesu visiems tipams skaistalu biggrin.gif

user posted image


Nuo virsaus i apacia is kaires i desine:
deep, light, bright, true, warm, soft.
bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 21:23)
dedu nesvietiško baisumo foto... pirma be makiažo, paskui lūpos su ir be to GS 05 lūpdažio, ir su spalvom pasidažius GS lūpdažiu.

Jau tikrai kad, tokio nesvietisko baisumo, tokio baisumo.... schmoll.gif doh.gif biggrin.gif
O tas lupdazis ziuriu ne per ryskus, ant manes ryskiau atrode, esu ji kazkada matavusis. Ant taves jis toks i silta rausvuma, o ant manes turejo koki tai zemuoges, ar vos toki pomidoro atspalvi. Kazkada temoje "Pigi bet ne prasta" Dontstop uzrode, sake jos mylimiausias GS lupdazis, tai ta proga pasibandziau. smile.gif

Beje, oranzine liemene ziurisi graziau nei tas melsvas megstukas. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2014 03 21, 20:48)
Aš LSu, ir daug "neutralių" skaistalų ant manęs išmurzina tiesiog veidą g.gif

O kokie skaistalai gerai ziurisi, nemurzinai? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2014 03 21, 19:38)
bandau atgamint tą ratą prieš akis, o ten gi kievienam tipui po kelias spalvų uosteles buvo nupiešta, ne? o viena  iš jų bs buvo mėlyna?

user posted image
Papildyta:

QUOTE(inc @ 2014 03 20, 10:36)
susiradau pati tą paveiksliuką, tai pasidalinu.

universalios visiems sezonams spalvos
user posted image



Dar toki randu

user posted image
Atsakyti
Aš iš tų paskutinių širdelių pasidaryčiau visą garderobą ir nekniaukčiau biggrin.gif

va, šito rato ir norėjau! Bet iš jo, regis, išeina, kad visų triejų pavasarių undertonas geltonas.

Ar undertonas skaitosi visos linijos, išskyrus pirką?

Hm, tada light spring ir bright spring undertonas žalias. Ups biggrin.gif
Atsakyti
Aš tą ratą taip suprantu: rate undertonas, linijos kas virš undertono, t.y. mėlyna - venos, geltona arba ruda įdegis, rausva - kapiliarai... pilka/juoda odos tamsumas ar tai pigmentacija... žo jai tept akvarelę sluoksniais (na užtepi palauki kol išdžiūva, vėl užtepi) turėtusi gautis odos spalva.

Hiver tie ružai pirma pirmasstulpelis žemyn, paskui antras stulpelis žemyn? teisingai supratau? O true tai žiemoms ar vasaroms... ar kam, nes ir warm yra blush2.gif


QUOTE
Jau tikrai kad, tokio nesvietisko baisumo, tokio baisumo.... schmoll.gif  doh.gif  biggrin.gif
O tas lupdazis ziuriu ne per ryskus, ant manes ryskiau atrode, esu ji kazkada matavusis. Ant taves jis toks i silta rausvuma, o ant manes turejo koki tai zemuoges, ar vos toki pomidoro atspalvi. Kazkada temoje "Pigi bet ne prasta" Dontstop uzrode, sake jos mylimiausias GS lupdazis, tai ta proga pasibandziau. smile.gif

Beje, oranzine liemene ziurisi graziau nei tas melsvas megstukas. g.gif

Nu jo blush2.gif , vakare MB teko raminti cray.gif ... mano beveik visada tokia reakcija į foto, matyt gyvenime save įsivaizduoju žymiai gražesne doh.gif
va va... aš ir pagalvojau, jai Donstop tas lūpdažis ne per šiltas, kodėl man per šiltas? Ji juk BW kaip ne kaip g.gif
Atsakyti
hi.gif
QUOTE(Hiver @ 2014 03 24, 19:23)
QUOTE(bytte @ 2014 03 25, 08:44)
Aš tą ratą taip suprantu: rate undertonas, linijos kas virš undertono, t.y. mėlyna - venos, geltona arba ruda įdegis, rausva - kapiliarai... pilka/juoda odos tamsumas ar tai pigmentacija... žo jai tept akvarelę sluoksniais (na užtepi palauki kol išdžiūva, vėl užtepi) turėtusi gautis odos spalva.


man tie undertonai visiška mistika. Dabar žiūriu pagal šį paaiškinimą į DW. Tai undertonas - ta tamsi bordinė? kas jis - tai, kas po oda šviečia? smile.gif
tamsi mėlyna - venos.
ten viršuj kažkokios tamsiai raudonos - visokie kapiliarai?
o ta jjuoda ant viršaus - odos tamsumas?
bandau jas visas vieną ant kitos užtept, nu man odos spalva nesigautų turbūt biggrin.gif

gal kas trumpai ir paprastai galit tų undertonų prasmę paaiškint? 4u.gif
Atsakyti
O dar gi sakė tas undertonas visame žmoguje - ir akys, ir plaukai blush2.gif

Čia nieks nesupranta padoriai tų undertonų, visi tik nujaučia apie ką kalba eina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 25, 09:44)
va va... aš ir pagalvojau, jai Donstop tas lūpdažis ne per šiltas, kodėl man per šiltas? Ji juk BW kaip ne kaip  g.gif

Aš Dontstop nemačius ir net neįsivaizduoju, kas ji yra. Ir kaip ji atrodo. Bet kodėl sakai, kad jis tau PER šiltas? Man tai jis ant tavęs visai neblogai atrodo. Ne per šiltas schmoll.gif

Užtat galiu tikrai pasakyti vieną dalyką. Kad du žmones lyginti pagal jų pasisakymus SM - niekaip negalima. Nes skiriasi ir spalvų matymas, ir skonis, žmogus mano, kad jam kažkas nuostabiai tinka, o kitas pažiūrės, sakys, fu fu fu. Ir svarbiausia, neaišku, kuris teisus, tas su fu fu fu irgi gali klysti. Gal jam iš esmės negražu, kai plaukai ne balti, antakiai ne siūliniai ir blakstienos nepriklijuotos, nemoteriška atrodo ir nefaina, ir to tavo subtilaus lūpdažio jis išvis nemato???

Lyginti galima tik du žmones, kuriuos matai gyvai. Na nors ant foto, bet ir tai - va pavyzdys Erszebeth, kuri visur teikia savo foto prie vakarinio apšvietimo, nes nori būti ruduo biggrin.gif O ir aš pati, kai maniau, kad aš vasara, atradau tokią foto, kad niekas ir nesiginčijo lotuliukas.gif Nors pati sau maniau, kad tikrai ta nuotrauka normali, prie natūralios šviesos, kokios problemos? doh.gif Tai nebent kas nors trečias nepriklausomai nufotografuotų biggrin.gif

O kai žmogus pats apie save kalba, tai išvis nežinia, kiek ten tiesos. Viena teigia jaunai atrodanti, nuostabiais plaukais ir puikios figūros. Natūroj pažiūrėjus, plaukai kaip šiaudai, nuostabi figūra - tai tik tiems, kas žino, kad ji anksčiau svėrė 150, o dabar sveria 100, o jaunai atrodo - nes per žandus nesimato raukšlių... Nu bet ji jaučiasi graži ir basta. O kita, bliamba, pažinojau tokią mergytę, gimnastiką lankiusią - nu *** stora stora stora lašiniais varvanti baisi, kojos baisios, rankos baisios, pilvas kaip barabonas. O realiai vaizdas - nu kaip atrodo mergos gimnastės? Figūra vau, laikysena vau, eisena vau, plaukai iki šiknos blizga, bet baisi ir stora. Ir jai niekas netinka, nes pabrėžia lašinius. O tai pirmai viskas tinka, nes pabrėžia FF dydžio papus, o pabrėžti tokio dydžio papai nukreipia dėmesį nuo XXL subinės...

O lūpdažių ir spalvų tikimas - aplamai subjektyvus reikalas! Kartais aš išsitraukiu ką nors visai ne iš paletės - pvz. murzinai slyvinį rudeninį megztinį - nu ir ką aš žinau, man visai nieko lotuliukas.gif Nes labai aš tos spalvos noriu, tai ji man ir graži biggrin.gif O kad man tinka kramtūškės rūžava, tai žinau tik iš paletės. Bet jei paletės nebūtų buvę, aš gerklę perkąsčiau kiekvienam, kas sakytų, kad man ta spalva gerai. Kur jau gerai!!! Tai baisu!!! Kaip paršiukas Čiukas!!! Man juoda, va, tai tikrai gerai tinka biggrin.gif Bet jei aš viešai pareikšiu, kad man tinka juoda ir murzina violetinė, tai tauta pasakys, kad aš dark winter. Aš dar ir foto parinksiu, kad atrodys panašu biggrin.gif O pamatę mane gyvai, visi pasakys, kad aš dūra su durelėm...

Ir atrodo, nesu spalviškai gluša, dailės mokyklą lankiau, ant kitų matau, kas gerai, o kas ne - nu ant savęs schmoll.gif Kaip savo balso negirdi, taip ir savo išvaizdą ir tikimą įvertint labai sudėtinga schmoll.gif
Aš, tarkim, visada buvau stora ir nutukus. Dabar tai jau tikrai, bet kai su 180 cm svėriau 64 kg, irgi buvau stora karvė, nes turėjau sverti 62 lotuliukas.gif O kai maniau, kad esu vasara, naudojau tokį šaltą ružavą lūpdažį ir jis man labai gerai tiko biggrin.gif Tikrai žiūrėdavau į veidrodį ir man būdavo gražu biggrin.gif Kai pasianalizavus paaiškėjo, kad aš jokia ne vasara, tas lūpdažis staiga ėmė ir pasidarė visas baisus lotuliukas.gif

Užtat reik žiūrėt į kas matosi, o kitų pezalus palikti jiems pezėti biggrin.gif Nes savęs vertinime objektyvumo paprastai nebūna nė lašo biggrin.gif

Atsakyti