Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 03 21, 10:25)
Tada laitas. Malonu greitai ir gerai išspręsti bylą lotuliukas.gif
Nes braitas yra turbūt vienintelis, kuriam būtent tos pirminės spalvos tinka, o laitui reikia baltos, kitaip šūds iš jo, o ne laitas biggrin.gif

Vat aš dėl to ir atmetu brightą. Tarkim sūnus eina su ta vadinama alaja ir gerai jam, o ant manęs (kai testavaus pirmą kart) visi pažymėjo kad visai baisiai su ta raudona atrodau. Ir geltona kur jau bright'ui gerai, man per geltona. Dėl kitų spalvų nežinau blush2.gif , nes fuksija jau ta ryškioji, kur akys bijo, man kaip ir per ryški, ale visko gali būt, kad per ryški nes tiesiog per ryški ir mano protelis neišveža. Ir royal blue - man ni to... per tamsi. Aš gi į žiemas taikiau, nusipirkau už tris litus megztuka naminį, ir vėpsojau vis į veidrodį kaip atrodau lotuliukas.gif , vis tikėjaus kad gerai (nu juodos tai noriu blush2.gif )
Bet pas lightus yra tokių grybo rudų - jos man netinka doh.gif , išvis man jokios rudos netinka cool.gif Ir pilkos su šiltu undertonu netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 21, 10:40)
Kokios jis čia tos firmos? Salvette? O kur jų yra pirkti? biggrin.gif


Gabriella Salvete, jų būna Eurokos parduotuvėse, bent jau aš ten randu. Spėju, ir Droguose bei kitose pigios kosmetikos pardėse.
Atsakyti
Va tarkim light summer ir bright spring undertonas veik nesiskiria... O va persikais pas mane net nekvepe tai jau faktas blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
jau kaip pradedat kalbėt apie tuos undertonus ir overtonus man neprocesina galva doh.gif lotuliukas.gif

užtat žiūrėjau žiūrėjau į tuos pirštus prie lakų, savo rankas varčiau, ir pirmakart aiškiai pamačiau, kad mano venos, gyslos yra dalis žydros dalis violetinės bigsmile.gif
taip vis bandydavau įžiūrėt tai nei tai žalios nei tai mėlynos, nemačiau skirtumo. O gal dėkinga šviesa šiuo momentu - šviesu, bet tiesiogiai nešviečia. Ir man geriausia ne rieše, o delno vidinėj pusėj matosi smile.gif
Atsakyti
Paskutiniam paveiksliuke , matau tą bs spalvą ir ji tič toč kai p mano vidurinėlės dabar topinės palaidinės. O jau graži kokia su ja jaučiasi. Vakar net su kleckina ėjo į darželį ir nedavė išmest skalbt. Pagal plaukų spalvą, atrodytu j ilabiau light, akys irgi nėr bais rėkiančiai ryškios, bet va nors pasiusk ji bright ir ne koks kitoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 11:42)
Bet pas lightus yra tokių grybo rudų - jos man netinka doh.gif , išvis man jokios rudos netinka cool.gif Ir pilkos su šiltu undertonu netinka unsure.gif

Atvirai pasakius, aš nežinau, ar man tos grybo tinka. Pas mane paletėj jų beveik nebuvo. Čia tik aš pati išsigalvoju, nes man labai gražios biggrin.gif
O ruda buvo lygiai viena.
Ir pilka buvo visiškai pilka, nei į mėlynumą, nei į geltonumą.

QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 11:48)
Va tarkim light summer ir bright spring undertonas veik nesiskiria... O va persikais pas mane net nekvepe tai jau faktas blush2.gif
user posted imageuser posted image


Tipo... Light summer? g.gif
O taupe tau tinka? unsure.gif
Nu kad ne, šilta tu tai vasarai. Vasaros pas mumi šaltos biggrin.gif

O nėr kito varianto tų undertonų, tokių ant rato? Ten, man regis, jie buvo kitokie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 kovo 2014 - 11:08
dabar taks rodaus su liemene, kur automobilį turi būt, kur avarijos atveju į kelią išeiti reik... ir su tais GB lotuliukas.gif , kokybė baisi foto... ale bijau geresnės, nes veidas oi oi kokios kokybės šiuo metu (minėjau visas kažkoks sualergizuotas).
user posted image
Atsakyti
A tai vidurnakčio laukt ir į kapines eiti tingu??? biggrin.gif

Ką aš žinau. Į vestuves taip neik, bet undertonai nesipjauna su liemene. Regis. Gal biggrin.gif
Atsakyti
Su fotiku baisiai... bet vakare galėsiu indėt trumpam... veizolai tai gerai prie tos oranžinės, ale skūra tai baisiai unsure.gif ... kaip ten senatvinis raudonis akis bado... žo joks BB čia nepadėtų lotuliukas.gif , garbės žodis tik prie mėnulio šviesos rodytis.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 12:34)
Su fotiku baisiai... bet vakare galėsiu indėt trumpam... veizolai tai gerai prie tos oranžinės, ale skūra tai baisiai unsure.gif ... kaip ten senatvinis raudonis akis bado... žo joks BB čia nepadėtų lotuliukas.gif , garbės žodis tik prie mėnulio šviesos rodytis.

Man tai niekas čia nebado, aš iš tokios foto žmogaus neatpažinčiau lotuliukas.gif


Bet šiaip geras BB padėtų wink.gif Žmonėms su pigmentais padeda, tai raudonis lengviau maskuojamas.
Atsakyti
turiu tik žydrą ir šitą liemenę... įmesiu paskui abi foto.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 10:48)
Va tarkim light summer ir bright spring undertonas veik nesiskiria... O va persikais pas mane net nekvepe tai jau faktas blush2.gif
user posted imageuser posted image


Taip, taip, mano undertonas geltonas, tiesiog geltonas. Vadinasi, užtepus lūpdažį, neutrralizuojasi visa sjame esantis geltonumas, ir jis lieka tiesiog raudonas, gal net vos link šalstelėjusios rožinės (matyt, ir melsvo kažkiek jame įmaišyta).

Tuomet išeina, kad Noa (light spring) su persikiniu (oranžiniu) undertonu turėtų neutralizuoti iš lūpdažio ir geltoną, ir raudoną, ir ant jos jis gali atrodyti gana blyškus, lyg nude, ar ne?

Bright springams su rožiniu undertonu neutralizuosis didelė dalis lūpdažio raudonos ir paskutinis šlakelis jame įdėtos melsvos, todėl, ant jų jis turėtų atrodyti gana stipriai šiltas, gal oranžinis ar koks pageltęs unsure.gif

Ar teisingai svarstau? Bytte, ant tavęs jis atrodo panašiai, kaip ant inc? Vadinasi, ne geltonas tavo undertonas, nes geltonumo/oranžinės lūpdažyje nemažai lieka. Bet išeitų, kad ir ne oranžinis-persikinis, nes tada ant tavęs vos ne nude turėtų atrodyti. Taigi, ne light spring. Peršasi išvada, kad rožinis tas tavo undertonas, nes nemažai raudonumo nuima nuo lūpdažio, o šiltumas (geltona) lieka...
Atsakyti