Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 21, 09:21)
Nieko sau, kaip skirtingai  blink.gif

Bet juk kaip ruduo turėtum kaip tik būti labiau ruda/oranžinė už pavasarį, ir veido kartu su lūpdažiu derinys turėtų duoti tos oranžinės mažiau bendrame vaizde. O jos kaip tik yra. O ant manęs - lyg ta oranžinė būtų kažkaip neutralizuota, paliekant beveik švarią ir netgi vos šaltoką raudoną. Nieko nesuprantu  doh.gif


Nebūtinai. Undertonas turi būti labiau rudas/oranžinis, bet ne pati oda. Rudeniai gi irgi būna ryži, tokie perbalę, strazdanoti, o pavasaris gali būti sveikai įdegęs ir daug tamsesnis bendroj sumoj.

O dar lūpų pigmentacija gali skirtis, tas išvis nėr limituota, kad pas vieną ten lūpos raudonesnės, pas kitą šviesesnės.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 21, 08:21)
Nieko sau, kaip skirtingai  blink.gif

Bet juk kaip ruduo turėtum kaip tik būti labiau ruda/oranžinė už pavasarį, ir veido kartu su lūpdažiu derinys turėtų duoti tos oranžinės mažiau bendrame vaizde. O jos kaip tik yra. O ant manęs - lyg ta oranžinė būtų kažkaip neutralizuota, paliekant beveik švarią ir netgi vos šaltoką raudoną. Nieko nesuprantu  doh.gif

DA šaltesnis tipas, nei WS... tai todėl ir atrodo oranžinesnis ant inc. Undertonas per dengiančius lūpdažius neturėtų lyst, bent jau teoriškai... tai vat tą undertoną reik matyt atitaikyt, kad gražiai lūpdažiai žiūrėtusi. O kaip tą undertoną ant lūpdažio pamatyt? Nes tada problema būtų išspręsta, jami visus su savo undertonu netepęs, ir nevargsti švaistant pinigus. (beja aš irgi nelabai mėgėja tų mėginių tept, ypač dabar kai apie herpesa priminėt, tai nežinau ar išvis beprisiversiu doh.gif )
Atsakyti
mano maudomukas va tokios spalvos... ir panašaus fasono, gerai aš ten sodyboj su tokiu atrodau, kai tik pradedu makaluotis, iškart pilni laukai traktorių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 10:05)
mano maudomukas va tokios spalvos... ir panašaus fasono, gerai aš ten sodyboj su tokiu atrodau, kai tik pradedu makaluotis, iškart pilni laukai traktorių lotuliukas.gif

Kad ne warmas, tai faktas smile.gif

O tai vis tik daugiau toks:
http://www.manodrabu...-maudymukas-m-l

Ar toks:
http://www.manodrabu...osi-kostiumelis

Ar toks?
http://www.manodrabu...audomas-ruzavas
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 21, 09:17)

Toks, ir dar net tas pats lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 10:27)
Toks, ir dar net tas pats lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai ko parduodi, jei sakai, kad tinka? lotuliukas.gif

Ėėėė, tu gudrauji biggrin.gif Tas tavo rodytas VS šiltesnės spalvos, negu šitas biggrin.gif Šitas visai pošaltis. Aš kartą dėliojausi du - tokį kaip tas VS ir šitokį - tai tikimo prasme tas šiltesnis tiko daug geriau. Tiesa, negali sakyt, kad abu tragiškai, bet šiltesnis geriau biggrin.gif

Žo, eik ir išsiaiškink, ar tu laitas, ar braitas. Pasidėliok ružavas ir nusistatyk, ar tau geriau visiška fuksija, ar prabalinta. Warmas nesi, nes, kaip ten ta pardavėja sakė, būtum kaip varla prie tokių spalvų biggrin.gif Jei netiki, paklausk Erszebeth, kiek jai reiktų primokėt, kad tokį užsimautų lotuliukas.gif

O aš tai už nedidelį mokestį ir pasirašyčiau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 kovo 2014 - 09:50
user posted image
Cool tones have undertones of blues and greens, and are sometimes referred to as ash tones. They can be harder to see in darker levels, but at lighter levels they produce a champagne or icy blonde.
Neutral tones are a balance of warm and cool and do not fall heavily at either side of the line.
Warm tones have reds, oranges and golds as the dominant colors, represented in shades such as chestnut brown at a lower levels and strawberry blonde at the higher levels.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 21, 09:47)
Tai ko parduodi, jei sakai, kad tinka? lotuliukas.gif

Ėėėė, tu gudrauji biggrin.gif Tas tavo rodytas VS šiltesnės spalvos, negu šitas biggrin.gif Šitas visai pošaltis. Aš kartą dėliojausi du - tokį kaip tas VS ir šitokį - tai tikimo prasme tas šiltesnis tiko daug geriau. Tiesa, negali sakyt, kad abu tragiškai, bet šiltesnis geriau biggrin.gif

Žo, eik ir išsiaiškink, ar tu laitas, ar braitas. Pasidėliok ružavas ir nusistatyk, ar tau geriau visiška fuksija, ar prabalinta. Warmas nesi, nes, kaip ten ta pardavėja sakė, būtum kaip varla prie tokių spalvų biggrin.gif Jei netiki, paklausk Erszebeth, kiek jai reiktų primokėt, kad tokį užsimautų lotuliukas.gif

O aš tai už nedidelį mokestį ir pasirašyčiau... lotuliukas.gif

Nu per mano monitoriu VS toks kaip natūroj maudomuką matau, o šitas yra tas, bet jis tokį blizgį turi, tai todėl gal toks pašaltintas atrodo. Realiai tai fyg ten šilumos rasi... Aš va turiu liemenuką jau šiltesnį, tai ir taip ir anaip žiūrėjau - nesuprantu kuris geriau. Gi sakiau - nesuprantu aš tų ribinių spalvų kuri geriau... anei tų magentų, anei tų mėlynų... doh.gif dėl babalintų - sakėt gi visos per bloznos, per bloznos... unsure.gif Aš pati seniai esu pastebėjus kad mano spalva visada turi turėt baltos, tarkim imi skaisčią raudoną, įlašini minimaliai baltos, ir jau man gera, neįlašini - psio netinka, net ir pamėlynk - netinka... papilkink - irgi netinka. Todėl ir vis bandau tuos sezonus prie padorios spalvų teorijos pritemt... va galvoju, jai pavasaris - su balta, tada aš pavasaris... toliau prisideda įtakos, ir viskas gaunas tvarkoje. Bet jie viską sumakaloja - prideda šiltas/šaltas... suskirsto patį sezoną į pilkintą/balintą/juodintą/gryną... žo tada nesusideda man į lentynas viskas ir vėl aš plaukioju biggrin.gif . Tik žinau, kad jokiam pavidale gryna geltona, be baltos - man netinka blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 21, 11:15)
Tik žinau, kad jokiam pavidale gryna geltona, be baltos - man netinka blush2.gif .

Tada laitas. Malonu greitai ir gerai išspręsti bylą lotuliukas.gif



Nes braitas yra turbūt vienintelis, kuriam būtent tos pirminės spalvos tinka, o laitui reikia baltos, kitaip šūds iš jo, o ne laitas biggrin.gif
Atsakyti
Bytte, iš to, ką rašai, peršasi išvada, kad esi light. Arba kita išvada - kad nelabai teisingai vertini, kas tau tinka ar netinka blush2.gif

Žinot, kokia kilo mintis? Čia tiek daug mūsų turi tą GS 5 lūpdažį, jis ant visų gana skirtingai atrodo... Gal jis galėtų būti atskaitos tašku, išsiaiškinant savo undertonus? Na, pavyzdžiui, pasimatuoja jį ir Noa - tada lyginam, ar bytte atrodo su juo panašiau į ją, ar į mane. Man būtų baisiai įdomu, kaip su juo atrodo aina. Lūpdažis pigus, visur kur be problemų randamas... Ką manot? bigsmile.gif
Atsakyti
lakai pagal undertonus biggrin.gif :
COOL UNDERTONES
user posted image
FAIR SKIN: Light and light-medium shades of pink and red will look good, but the shades that work best for fair skin have a blue undertone. Silvers and gunmetal look great too. Cool fair-skinned ladies should be careful with darker shades. Opt for a light or medium blue rather than a navy. Avoid golds, yellows, and greens. If they insist on dark, trim their nails short; if they insist on green, recommend pale mint.
user posted image
MEDIUM SKIN: Medium-skinned women can teeter between both warm and cool colors, but a paler shade really complements this skin type. Suggest lavender, rose, mauve, and light blue. If they’re in the mood for bold, true red is very flattering. Avoid black and orange.
user posted image
DARK SKIN: Deep grape and berry tones give depth to cool dark skin. Cool gray, navy blue, bright pink, and jewel tones are also gems. Yellows and greens should be avoided, along with beige, orange, gold, and brown because they tend to make skin appear dull or washed out.

WARM SKIN TONES
user posted image
FAIR SKIN: Warm pink and orange-based red look great on warm fair skin. If your client is looking for something darker, try dark corals, golden yellows, or opaque beiges with yellow undertones.
user posted image
MEDIUM SKIN: Darker polish as well as bright and vibrant shades hold well against tan skin. The best matches will be colors with obvious yellow undertones including gold, copper, caramel, brown, and olive shades. Purple and bright coral are also classics.
user posted image
DARK SKIN: Warm, dark skin is the most versatile tone and flatters just about any color. But deep jewel tones like dark greens, purples, and burgundies, really stand out naturally and look glamorous. However, both pale colors and bright colors provide an excellent contrast as well. Clients can also try bronze, magenta, and fuchsia.

For some people, choosing complementary colors is an almost subconscious act. Do you happen to have a lot of blue in your wardrobe? Do you look better as a redhead than a blonde? Do you only stick to French manicures? Ever wonder why? When matched correctly with complexion, colors have the power to dramatically enhance a person’s natural beauty. And by understanding the theory behind it, you can help your clients take their choices one step further.

First and foremost, it’s important to know how to identify different skin tones. Skin tone is generally broken down into three categories: fair, medium, and dark. All skin has either a warm or cool undertone as well. But skin is multifaceted — someone who might have light skin can still have warm, golden undertones, like a person who’s fair during the winter but tans easily during summer.

Therefore, the best way to establish a client’s true tone is to search for the undertones rather than the outward color of her skin. Alesia Lanzo, creative director for Morgan Taylor, suggests looking at a client’s eye color and natural hair color. Another trick is to look at the lightest part of their body. “Where the veins meet along the inner wrist is the perfect place to reference,” says Lanzo. “It’s also a great idea to compare skin tone to the person sitting next to you.”

When you see yellow, orange, or olive undertones and veins that appear slightly greener than blue, you’re seeing indicators of warm undertones. Cool undertones will exude a bluish, purple, red, or pink sheen. “If your client has cool skin with a lot of red or pink, stick with hues that have blue-based or cooler undertones,” says Elyse Piwonka, product development manager for Orly. “If your client has warm skin, then warm and golden- or yellowbased tones will be very flattering.”

But what’s great about polish is that the rules are more forgiving than those for other beauty products. Nails are fairly removed from the face and they’re generally small canvases. “Where certain colors when worn on the face, like eye shadow or lipstick, can make a person look sallow or tired, there’s a lot more freedom when it comes to nails,” says Lanzo. So while you should be sure to pass on your shade-savvy suggestions, don’t be too tough on clients who want to pick an out-there color!
Atsakyti
KODĖL - MAN - TOKIE - NEGRAŽŪS - LAKAI??? blink.gif

Nenoriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 21, 11:28)
Žinot, kokia kilo mintis? Čia tiek daug mūsų turi tą GS 5 lūpdažį, jis ant visų gana skirtingai atrodo... Gal jis galėtų būti atskaitos tašku, išsiaiškinant savo undertonus? Na, pavyzdžiui, pasimatuoja jį ir Noa - tada lyginam, ar bytte atrodo su juo panašiau į ją, ar į mane. Man būtų baisiai įdomu, kaip su juo atrodo aina. Lūpdažis pigus, visur kur be problemų randamas... Ką manot?  bigsmile.gif

Kokios jis čia tos firmos? Salvette? O kur jų yra pirkti? biggrin.gif
Atsakyti