Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 21:23)
O kiti kukliai iš kelio traukiasi... biggrin.gif


Tai jau tikrai ne, tegul tik ima, ko niekam nereikia biggrin.gif Fuksija vemt verčia, o juodą lietuviai nešiojo ir nešios, ir nusispjaut ant tipų, ar bus soft summer, ar warm spring smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 20, 22:29)
Tai jau tikrai ne, tegul tik ima, ko niekam nereikia  biggrin.gif Fuksija vemt verčia, o juodą lietuviai nešiojo ir nešios, ir nusispjaut ant tipų, ar bus soft summer, ar warm spring  smile.gif

Vėl ji stumia biggrin.gif Taigi niekas tau nesako, kad fuksijinis turi būti paltas ir kelnių kostiumėlis. Tai nesaugu, išvežtų su greitąja biggrin.gif

Bet, pavyzdžiui, kokiam kurortiniam variante, atskiras fuksijinis maudomas kokiam pliaže - nugis visai neblogas variantas ax.gif Neisi gi su pilku maudomu į kokią ten Viduržemio jūrą, pavyzdžiui!!! biggrin.gif

O tinka jis tik braitui biggrin.gif Laitui - ar jūra Viduržemio, ar Lampėdžių karjeras - fuksija yra za dūžo, ir prašome ponia pasiieškoti lengvesnių akiai variantų biggrin.gif

Žinau, matavausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 21:40)
Neisi gi su pilku maudomu į kokią ten Viduržemio jūrą, pavyzdžiui!!!  biggrin.gif


A ko jau blogai? Aš kaip tik pilkai raibą tam ir panaudojau...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 20, 20:00)
Vat ir pagalvojau, juk tavo tėtis, sakei, WS  smile.gif

Kas iš to, vis vien Belaton nenešiotinas, pirktas tik matavimui. Dabar galvos skausmas, kur rasti identišką, tik normalų. Gabriella Salvete irgi nenešiotinas. Nešiotini Artdeco ir Loreal. Artimi aniems, bet neidentiški.

O kaip ant tavęs atrodo tas GS 5, kur dukrai pirkai? Panašiai kaip ant manęs? O ant manęs jis panašiai, kaip ant tavo dukros?

Tas GS nei kaip ant tavęs, nei kaip ant dukros... ant dukros jis žymiai šviesesnis atrodo, nei ant tavęs g.gif , ir šiltesnis. Mačiau prisipaveikslavus su juo, bet visos foto prie lempų, labai geltonos... tai net nežinau ar verta kelt. O ant manęs jis visai kažkaip per šviesiai, kaip lašišinio atspalvio kažkokio turėtų unsure.gif . Aš tai tokius fintus vis ant kokybės lūpdažių verčiu blush2.gif , pilnai dengiantys neturėtų taip daryt.

O aš turiu fuksinį maudomuką hihihi.gif , aš juo kaime karves su veršiais baidau. Pamačiau... sakau pardavėjai duokit. Pažiūrėjo į mane kreivai (pati pasiūlė dėl fasono, sakė mažakrūtėms labai tinkamas, tik ne tą spalvą), o kai apsimoviau išsižiojo, sakė pirmą kart matau kad šita spalva kažkam tinka, atseit visos kaip varlės su juo atrodo.

Aha tėtis WS, mama BW... tai šo dukra gaunas BS . Reik teoriją išvest lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 22:05)
Aha tėtis WS, mama BW... tai šo dukra gaunas BS . Reik teoriją išvest lotuliukas.gif .


Mano mama dark autumn, tėtis - spėju - buvo bright spring. Arba kažkuris winter.

Aš warm spring, vyras autumn (greičiausiai dark, nors su išlygomis gali būti ir soft, bet kuriuo atveju ne pavasariškas warm, per murzinas). Dukros gavosi warm autumn ir soft autumn (nors dėl pastarosios kyla abejonių).
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 20, 23:04)
A ko jau blogai? Aš kaip tik pilkai raibą tam ir panaudojau...

lotuliukas.gif Nu kaip. Neblogai, bet tai kaip su pilku kostiumėliu į Vienos balių biggrin.gif Kaip sako - Romoje elkis kaip romėnas. Tai Vilniaus gatvėje - vilnietiškai, o jau kokioj Turkijos žemėj - pagal obstanovę. O obstanovkė ten paprastai būna daugiau mažiau ryški biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 23:05)
O aš turiu fuksinį maudomuką hihihi.gif

Žėk. O fuksija įprastinė ar ta šiltoji? Jei jis tau tinka, abejoju, ar tu warmas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 22:05)
Tas GS nei kaip ant tavęs, nei kaip ant dukros... ant dukros jis žymiai šviesesnis atrodo, nei ant tavęs g.gif , ir šiltesnis. Mačiau prisipaveikslavus su juo, bet visos foto prie lempų, labai geltonos... tai net nežinau ar verta kelt. O ant manęs jis visai kažkaip per šviesiai, kaip lašišinio atspalvio kažkokio turėtų unsure.gif . Aš tai tokius fintus vis ant kokybės lūpdažių verčiu blush2.gif , pilnai dengiantys neturėtų taip daryt.


Tai jeigu jis persišviečia, išeitų, kad mano nuosava lūpų spalva tamsesnė ir šaltesnė už tavo ir tavo dukros? Ar gal tiesiog mano odos spalva labai šviesi, todėl šalia jos, kas kažkam lašišinis, man yra gana raudonas? Ar mano oda gana geltona (nors plika akim man to nesimato), todėl kitiems lašišinis lūpdažis ant manęs dėl bendro geltonumo gaunasi tiesiog rausvas?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 20, 23:33)
Tai jeigu jis persišviečia, išeitų, kad mano nuosava lūpų spalva tamsesnė ir šaltesnė už tavo ir tavo dukros? Ar gal tiesiog mano odos spalva labai šviesi, todėl šalia jos, kas kažkam lašišinis, man yra gana raudonas? Ar mano oda gana geltona (nors plika akim man to nesimato), todėl kitiems lašišinis lūpdažis ant manęs dėl bendro geltonumo gaunasi tiesiog rausvas?

Man atrodo, antras ir trečias variantai. Pas tave vos vos mušasi kraujagyslės, kaip ir pas daugelį su laiku biggrin.gif Užtat atrodo, kad oda šaltoka. Nors pažiūrėjus kaklą tai turbūt ir pati matysi, kad geltonas. Ir šviesus, taip, bet pridėk popieriaus lapą - ne ružavas gi.
Atsakyti
jau rodžiau, bet dar sykelį įmesiu kaip ant manęs tas pats GS 5 atrodo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Vuo ant manęs panašiai kaip ant inc, tik jai taip harmoningai su oda atrodo, o mano atveju nelabai, kažkoks antikūnis bendram vaizde.
Atsakyti
Mergos tyčiojasi. Jūs dar tuos lūpdažius kapinėse 12 valandą nakties pademonstruokit, tiksliai bus matyt, tinka, netinka biggrin.gif

A to vargo vakarienė - seivini tą paveiksliuką, meti į fotošopą, užsidedi autospalvas, tada jau žiūri, kaip tenai biggrin.gif

Nu inc atveju gerai, tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 21, 06:33)
jau rodžiau, bet dar sykelį įmesiu kaip ant manęs tas pats GS 5 atrodo  biggrin.gif




Nieko sau, kaip skirtingai blink.gif

Bet juk kaip ruduo turėtum kaip tik būti labiau ruda/oranžinė už pavasarį, ir veido kartu su lūpdažiu derinys turėtų duoti tos oranžinės mažiau bendrame vaizde. O jos kaip tik yra. O ant manęs - lyg ta oranžinė būtų kažkaip neutralizuota, paliekant beveik švarią ir netgi vos šaltoką raudoną. Nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti