Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Missha Cho Bo Yang BB Cream sudėtis
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 13:38)

dėkui smile.gif
Noa aš neužsipuoliau, kad kokie tai blogi tie kiniečiai, nes tokiu atveju puldinėčiau 99% čia apkalbamos kosmetikos biggrin.gif Tiesiog pagalvojau, gal yra vis tiek stebuklų ant šio svieto. Sudėtį paskaičiau - stebuklų nėra, chemija biggrin.gif Kaip ir kitose brangiose ir brandinėse kosmetikose. Na bet čia kita tema, kalbam apie spalvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 14:21)
Jo pasiūlė... o kad aš nei angliškai, nei azijietiškai neskaitau biggrin.gif ... dabar vargstu SM temoi, kur ten mano odai kas turi tikt blush2.gif aprašymai - man patiko, man nepatiko... vieną nagrinėjaus nagrinėjaus, kol dasinagrinėjau kad balina... atkrenta. Dabar toliau einu vargt.
drinks_cheers.gif azijietes tikrai pamišusios dėl odos skaistumo, aš visad už jų produktus.

Rusaičių forumuose irgi būna jų aptarimai. Arba bloguose.

QUOTE(Dilukai @ 2014 03 20, 15:15)
dėkui smile.gif
Noa aš neužsipuoliau, kad kokie tai blogi tie kiniečiai, nes tokiu atveju puldinėčiau 99% čia apkalbamos kosmetikos biggrin.gif Tiesiog pagalvojau, gal yra vis tiek stebuklų ant šio svieto. Sudėtį paskaičiau - stebuklų nėra, chemija biggrin.gif Kaip ir kitose brangiose ir brandinėse kosmetikose. Na bet čia kita tema, kalbam apie spalvas  4u.gif

unsure.gif Sudėtis kaip sudėtis, aišku, kad ne nuo medžio nuskinta. O ką tu ten baisaus įžiūri? Nu matau konservantą vieną antrą, ir kažkokių augalinių ekstraktų, bet spėju, kad jų labai mažai, taigi nebaisu...

Bet kainos ir kokybės santykį palyginus - kokybę turiu omeny, kaip elgiasi ant odos - tai jinai man patinka. Nes ant odos elgiasi kaip liuksas, o kainuoja kaip avonai... Be to, nuo saulės neprastai saugo, mechaniniai filtrai va yra abu. man ir gerai smile.gif

O jei ten yra kas baisaus, tai prašom klot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 17:55
na tai visas standartas peg'ai, glycol'iai, parabenai, talkai ir kt. nė vienas nieko gero toli ieškot nereikia smile.gif
http://lmgtfy.com/?q...ngredients list
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 20 kovo 2014 - 18:47
QUOTE(Dilukai @ 2014 03 20, 19:45)
na tai visas standartas peg'ai, glycol'iai, parabenai, talkai ir kt. nė vienas nieko gero toli ieškot nereikia smile.gif

Nu kaip jau nieko gero? Parabenai, pavyzdžiui, yra konservantai. Be jų visas tas bibikas surūgtų, supeztų ir apeitų pelėsiais bei kerpėmis. Tai ar būtų žymiai geriau? biggrin.gif Va, dabar barščius verdu, tai aš jų į barščius nedėsiu, nes diedai juos suris tuoj pat, kai paskelbsiu, kad yra. O bibiką naudosiu metus. Užtai noriu be pelėsių ir kerpių! O kad oda viską sugeria - mitas. Jei ji, zaraza, sugertų - nereiktų jos valyti vakare! O reikia biggrin.gif

O taip tai aš ta visa žaliąja propaganda irgi tikiu saikingai. Tie ten irgi burtininkai nė ką ne mažesni irnesakyk.gif Ne tik kosmetikoj...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 08:22)
Tai ir rėkdavau - vasaros paletės blogos, dabar rėksiu - pavasario paletės blogos, nes nu koks iš manęs brightas, su tokiom pilkšvom akim? taip kad teks tau, Noa, mane pas save į lightus priimt biggrin.gif .


O pas mane į WS nenori? blush2.gif Mano akys irgi pikos, pilkų pilkiausios, tamsiai pilkos.

Tai va, panos, patikrinau aš tą Gabriella Salvette 5 lūpdažį. Jau parduotuvėje užsitepusi ant rankos ir sulyginusi pamačiau, kad panašu į mano turimą Loreal Color Riche 345. Tamsumas praktiškai toks pats, tik GS vos šiltesnis. Bet vis vien nusipirkau palygint, nes ant veido daug ką duoda ir menkas spalvos niuansas. Paskubėjau pasifotkint prie natūralios šviesos.

Taigis, Gabriella Salvete - Dolcezza - 05 Carezza Scarlatta

user posted image

O čia L'oreal - Color Riche - 345 Chrystal Cerise

user posted image

Čia abu ant rankos (pirmas - Loreal, antras - GS)

user posted image

Dar palyginimui Belaton 22, kurį išgyrėt, kad gerai man tinka:

user posted image

Ir čia paeiliui: Loreal, GS, Atrdeco (95 - kuris irgi sakėt, kad tinka, bet nufotkint ant veido nespėjau, galutinai sutemo) ir Belaton.

user posted image
Atsakyti
Galiu ir į WS, kaip tik per Jonines su tėvais praėjusę vasarą buvom... pasižiūrėjau aš foto - nu skūra nuo tėčio nelabai skirias, tik kad jis strazdanotas biggrin.gif Juolab, kad tos pavasarių paletės ne prūdai skiriai mirksiukas.gif .

Man Belatonvis vien geriausias lotuliukas.gif , o nete nerandu aš tokio... gal ir man tiks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 19:22)

O taip tai aš ta visa žaliąja propaganda irgi tikiu saikingai.

na ir teisingai biggrin.gif tie kur viskuo tiki patys blogiausi
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 19:51)
Galiu ir į WS, kaip tik per Jonines su tėvais praėjusę vasarą buvom... pasižiūrėjau aš foto - nu skūra nuo tėčio nelabai skirias, tik kad jis strazdanotas biggrin.gif Juolab, kad tos pavasarių paletės ne prūdai skiriai mirksiukas.gif .

Man Belatonvis vien geriausias lotuliukas.gif , o nete nerandu aš tokio... gal ir man tiks blush2.gif


Vat ir pagalvojau, juk tavo tėtis, sakei, WS smile.gif

Kas iš to, vis vien Belaton nenešiotinas, pirktas tik matavimui. Dabar galvos skausmas, kur rasti identišką, tik normalų. Gabriella Salvete irgi nenešiotinas. Nešiotini Artdeco ir Loreal. Artimi aniems, bet neidentiški.

O kaip ant tavęs atrodo tas GS 5, kur dukrai pirkai? Panašiai kaip ant manęs? O ant manęs jis panašiai, kaip ant tavo dukros?
Atsakyti
Man tie nauji Erszebeth lūpdažiai visai nieko, apart to, kad tamsoki. Bet čia tikriausiai ne tikimo/netikimo, o mano asmeninio skonio reikalas smile.gif Pasimatuotum dar kokius koralinius - persikinius, ką? Aš irgi kračiausi nuo jų vaizdo. Bet pasimatavau ir kitokių nebeimu lotuliukas.gif
Papildyta:
Aš dabar svarstau, kuo warm spring skiriasi nuo light spring. Principe - skirtumas tikrai minimalus, o kalbant apie PIRKIMĄ, tai beveik jokio, nes niekada nerasi tarkim dviejų vienodų megztinių, kurie skirtųsi puse tono.

Tik vieną ką įžiūriu - pas warmą yra kaštono ruda. O pas laitą - tai tik kaip medžio kamienas, tokia į pilkumą, visai visai be raudonos. O warmui kelios rudos, kuriose yra raudonos, visai gerai tinka.

O va pas laitą yra krūvelė šviesiai ciklameninių. Į šiltesnę pusę, bet jau laviruojančių tarp šiltumo ir šaltumo. Aš dar tokias išvežu, o va Erszebeth, man regis, nebeišvežtų, nes ji tikrai šilta. O aš - tik sąlyginai, netoli neutralumo smile.gif Žo, warmai nieko tokio laviruojančio neturi, nes jie niekur nelaviruoja, o yra sau šilti kaip bulkutės, šilčiau jau tik pas warm autumn smile.gif

Tai va, manyčiau, testinės spalvos. Ruda kaip kaštonas (be pilkumo) - warmas, šviesiai ciklameninė/šviesiai fuksijinė, ant ribis tarp šiltos ir šaltos - lightas smile.gif

Likusių spalvų nesupaisysi. Pas laitą daugiau pilko ir mėlyno, pas warmą rudo ir žalio, bet iš esmės tai jis abu gali vienodai apsirengt ir bus gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 20, 20:31)
Aš dabar svarstau, kuo warm spring skiriasi nuo light spring. Principe - skirtumas tikrai minimalus, o kalbant apie PIRKIMĄ, tai beveik jokio, nes niekada nerasi tarkim dviejų vienodų megztinių, kurie skirtųsi puse tono.

Tik vieną ką įžiūriu - pas warmą yra kaštono ruda. O pas laitą - tai tik kaip medžio kamienas, tokia į pilkumą, visai visai be raudonos. O warmui kelios rudos, kuriose yra raudonos, visai gerai tinka.

O va pas laitą yra krūvelė šviesiai ciklameninių. Į šiltesnę pusę, bet jau laviruojančių tarp šiltumo ir šaltumo. Aš dar tokias išvežu, o va Erszebeth, man regis, nebeišvežtų, nes ji tikrai šilta. O aš - tik sąlyginai, netoli neutralumo smile.gif Žo, warmai nieko tokio laviruojančio neturi, nes jie niekur nelaviruoja, o yra sau šilti kaip bulkutės, šilčiau jau tik pas warm autumn smile.gif

Tai va, manyčiau, testinės spalvos. Ruda kaip kaštonas (be pilkumo) - warmas, šviesiai ciklameninė/šviesiai fuksijinė, ant ribis tarp šiltos ir šaltos - lightas smile.gif

Likusių spalvų nesupaisysi. Pas laitą daugiau pilko ir mėlyno, pas warmą rudo ir žalio, bet iš esmės tai jis abu gali vienodai apsirengt ir bus gražu biggrin.gif


Manau, pagrindinis skirtumas, bent jau teoriškai, turėtų būti spalvų šviesumas/tamsumas. Aš nelabai išvežu šviesių spalvų, o lightai, manau, sunkiau draugauja su tamsesnėmis (bet ne visomis, tarkim, navy tinka gerai). Kad ir geltona, man geriau, kai ji tiršta. Apskritai, kur kartais būna įvardijamas deep/dark spring, būna nurodomas ne kitas, o ws variantas.

Man, tiesą sakant, mažiau skirtumų tarp bright ir light springų. Jie visokias vyšnines gali nešioti, mėlynų daug, tik vienintelis ws yra žalias žalias, ir baisiai tirštas, kaip guašas. Bet čia turbūt žiūriu iš savo varpinės, vertindama, ko pasigendu sau.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 20, 21:49)
Manau, pagrindinis skirtumas, bent jau teoriškai, turėtų būti spalvų šviesumas/tamsumas. Aš nelabai išvežu šviesių spalvų, o lightai, manau, sunkiau draugauja su tamsesnėmis (bet ne visomis, tarkim, navy tinka gerai). Kad ir geltona, man geriau, kai ji tiršta. Apskritai, kur kartais būna įvardijamas deep/dark spring, būna nurodomas ne kitas, o ws variantas.

Žinok, su braitu palyginus, tai tiek warmas, tiek laitas be kontrasto biggrin.gif Iš esmės taip, braitas kontrastingiausias, laitas mažiausio kontrasto, o warmas - per viduriuką. Bet warmas išskirtinis būtent tuo šiltumu ir rudomis, nes nei laitas, nei braitas tiek tų šiltų spalvų neturi. Pas warmą visur turi būti nors lašas geltonos biggrin.gif Pas braitą rudos nėra išvis, jam ruda - tragedija, jis neturi nieko bendra su žeme, o tik su gėlytėm biggrin.gif Pas laitą - kelios, ir tos pačios pritemptos - tai link chaki, tai link pilkos. O pas warmą štai tau prašom, gal ne kaip pas rudenį, bet jau ir pasirinkti galima biggrin.gif

Bet vat ką gali braitas - jis gali fuksiją, tikrąją fuksijinę fuksiją, ir tą ryškiąją turkio. Ir net juodą biskutuką! Ko kiti, deja, neišveža niekaip. Warmui fuksija per šalta ir fe, laitui - per ryški ir fe. Turkis warmui geriau pažaliavęs, toks kaip patina ant vario. O laitui - nuskalbtas, nes prie ryškaus pats laitas atrodo nuskalbtas biggrin.gif O braitas ima tuos visus ryškalus, kurių vasarą vis būna parduotuvėse, ir rėkia - ėhėhė! biggrin.gif O kiti kukliai iš kelio traukiasi... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 21:24