Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Jei man leistų kas dažyti ką nors vieną, tai aš imčiau krempudrą arba BB smile.gif O jei du, tai tada - krempudrą ir tušą.

Bet kadangi man neriboja... blush2.gif
Atsakyti
nebuvo ten babyčiu... ten mano amžiaus ir jaunesnės... kaip suprantu tas "nesantis" pašalpininkų kontingentas. Manau daugelių jų nelabai išvis išgali kosmetiką pirkt, nebent tą kur kioskuose pardavinėja. Beja aš finansiškai pati ne toli nuo jų pabėgus, užtai visada ir nukenčia išlaidos makiažui. Nes kai kyla klausimas batus ar kažką iš makiažo - aš renkuosi batus.
Dėl kapiliarų sutinku, kažkokie paraudimai atsiranda, net ir neįžiūrint tų gyslelių, nežinau o gal ten kokie uždegimai g.gif . Bet pas mane jau senai, aplink nosį turiu tikrai trūkusių kapiliarų, užtai jaunystėj krem pudrą labai naudojau, būčiau ir toliau naudojus, jai ji būtų toliau tepusis... o ne kažkaip vos ne kaip guma netolygiai kažkaip rubuluotis ar kaip pradėjo. Tapšnojimas nepadeda, nebent užtapšnoji kaip guašu doh.gif . Įsivaizduojat koks tragizmas man buvo - krempudros užtept neina, o veidą plėmais pigmentinėm dėmėm išmetė. Tai tik pamatydavau save veidrodyje, taip ir kriokdavau - kokia aš žertva, ką man daryt... O tų dėmių vien pudra neužtepsi, reik prieš tai maskuoklį dar naudot, o šitas tai išvis nesitepa. Paskui dar pleiskanot oda pradėjo, nuo pleiskanojimo raudonuot... va tada mane ir priskyrė vasaroms smile.gif . Aš aišku prieštaravau, visad pavasarį savyje įtarinėjau... nu bet pati mačiau - baisiai baisiai aš su tom šiltom spalvom atrodau. Na bet ir vasaros paletė man visada netiko - aš su ja paprasčiausiai pilkėjau. Tai ir rėkdavau - vasaros paletės blogos, dabar rėksiu - pavasario paletės blogos, nes nu koks iš manęs brightas, su tokiom pilkšvom akim? taip kad teks tau, Noa, mane pas save į lightus priimt biggrin.gif .
Papildyta:
čia WS albumukas surinktas, visai gražių mėlynų yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 20 kovo 2014 - 08:13
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 09:22)
Tai ir rėkdavau - vasaros paletės blogos, dabar rėksiu - pavasario paletės blogos, nes nu koks iš manęs brightas, su tokiom pilkšvom akim? taip kad teks tau, Noa, mane pas save į lightus priimt biggrin.gif .
Papildyta:
čia WS albumukas surinktas, visai gražių mėlynų yra

Nu ir eik šen, aš ir nesiginčysiu biggrin.gif

O tu nemėginai tiesiog krempudrą atsiderint? Nes chemijos pramonė eina į priekį, ir dabar jau yra tų krempudrų ir kad daugiau mažiau padorios, ir dengia neblogai.

Aš asmeniškai labai užsikabinus už azijietiškų bb kremų - jie gana normaliai dengia, ir kartu nereikia kilogramo pritepti. Tik tu pasigilink specialioj temoj, ten būna, kad mergos turi ir mėginukų. Aš tau siūlyčiau susirasti mėginukų missha perfect cover BB ir Missha Cho Bo Yang BB. Čobojangas brangesnis, bet dengia pasakiškai, ir laiko - kaip cvekais prikaltas biggrin.gif Bandžiau tik mėginukus, pabaigsiu ką turiu, tada jau jo ieškosiu smile.gif

Ir kaina tokia, kad nesubankrutuosi. Jų daug paddielnų, bet šita parduotuvė, regis, gera: http://www.ebay.co.u...=item1e8891cf3b

Šviesesnis (nors man pačiai 23 geras, tai už mane baltesnė gal nebūsi smile.gif )
http://www.ebay.co.u...=item19d9135f4a

Ir čia jis - mergos sako, kad dengia geriausiai iš visų, kas turi problemų su pigmentais, jį dievina, tik spalvas reikia pasigooglint, azijiniai BB dažniausiai būna labai šviesūs:
http://www.ebay.co.u...=item1e7980c3e6

Specializuota tema čia:
http://www.supermama...;#entry62302681

Aš ten eit bijau - viskas, regis, nelabai brangu, bet tik nueini, ir iškart bankrutuoji, nes visko užsimanai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 08:51
Panos, pasidalinkit jei kuri turi palete, kurioje nurodytos visiems sezonams tinkamos spalvos mirksiukas.gif

Labai labai reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 20, 08:53)
Panos, pasidalinkit jei kuri turi palete, kurioje nurodytos visiems sezonams tinkamos spalvos mirksiukas.gif

Labai labai reikia  biggrin.gif

garderobo temoi nebėra?
Aš nebeturiu blush2.gif

Noa pasidomėsiu, bet šiaip skeptiškai aš į BB žiūriu. IMHO BB yra paprastas kremas su lašeliu pigmentacijos. O va kremai man baisus dalykas, kažkokia durna oda, pirmą savaitę dar tepas, o paskui nebesusigeria, ima kimšt poras ir t.t. Visą indelį kremo esu sunaudojus tik Pulana su šilko proteinais... ir dar vieną, paskui neberadau jau pirkt, o kiti jų netiko. Dar puse bieso Babuškos agafijos lengvi kremukai, kur mažvaikėms skirti biggrin.gif , tai dalinamės dabar su dukra. Taip kad patikėk, esu pavargus nuo nesėkmingų mėginimų... Pora metų nebenaudoju kasdienai JOKIO kremo (nebent tenka darytis makiažą, tada tenka), ir oda nuo to tik pagerėjo, bijau pradėt... ibo kai jau išberia spuogais kaip paauglę, ir tuo pačiu sausa iki pleiskanojimo ir paraudus - jokie BB neužmaskuos. Pigmentacija susitvarkiau... dabar kažkaip va paraudęs tik labai šiuo metu, matyt dakalė centrinis šildymas.
Papildyta:
Noa *****... parašiau... pamąsčiau, kad aš dūra, juk internetas yra... pasiieškojau ir suradau tą savo kremą, blyn tu blogis piniginei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 10:17)
Noa pasidomėsiu, bet šiaip skeptiškai aš į BB žiūriu. IMHO BB yra paprastas kremas su lašeliu pigmentacijos.

O tu azijietiškus mėginai? smile.gif Europietiški, ypač tie pirmieji - tikrai taip, būtent tokie ir yra, netgi gerų firmų. Bet azijietiški - kitokie smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 03 20, 10:23)
blyn tu blogis piniginei biggrin.gif

Aš atsiprašau! biggrin.gif blush2.gif Esu pati sau blogis piniginei. Esu visų pripažintas blogis piniginei biggrin.gif Senelis linksmai sakydavo - pinigų ėdžia biggrin.gif

Aš pagalvojau, kad dėlei tavo grožio tavo piniginė ims ir pakentės blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 09:25
Tai jau teks kentėti biggrin.gif
Azijiečiu nemėginau, bet negaliu pirkt neišsianalizavus, bijau kad nepablogėtų odos būklė.
Atsakyti
susiradau pati tą paveiksliuką, tai pasidalinu.

universalios visiems sezonams spalvos
neleidžia normaliai čia įkelt, tai linką metu
Atsakyti
bytte ne į temą, o tu vandens geri? Pirma pagalba odai - du litriukai smile.gif
Ir šiaip iš visko man atrodo dehidratuota pajautrinta oda, kurią labai drėkint drėkint ir vos vos maitinimo. Sausos odos kremai netiks, nes jie pagrinde maitinantys.
Papildyta:
o azijiečiai kur nors sudėtis tų BB užrašo?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 03 20, 11:09)
bytte ne į temą, o tu vandens geri? Pirma pagalba odai - du litriukai smile.gif
Ir šiaip iš visko man atrodo dehidratuota pajautrinta oda, kurią labai drėkint drėkint ir vos vos maitinimo. Sausos odos kremai netiks, nes jie pagrinde maitinantys.

Taip taip geriu geriu. Kai tik prisimenu, iškart stiklinę susipilu, nes ne tik veidui gerai, bet ir alkį sumažina ir kalorijas degina (jai šaltas vanduo). Aš įtariu, kad man su hormonais ne visai tvarkoj, tada irgi būna riebi ir sausa... be to yra ir kitų simtomų. Dabar ieškau kokio fitohormono, kurį galėčiau vartot kasdien. Gaila kad alus netinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 03 20, 12:14)
o azijiečiai kur nors sudėtis tų BB užrašo?

Rašo, ant dėžutės, kaip visi žmonės biggrin.gif Tiesa, kai kur tik hieroglifais. O kai kur ir visaip. Va, paėmiau naują nepraimtą BB - yra visa sudėtis, tik neperašinėsiu, nes labai ilga smile.gif
Viskas ten pas juos gerai, naudoju jau ne nuo vakar. Kainos džiugina ir kokybė džiugina. Aišku, yra ten tų firmų visokių, bet džiaugiuosi atradus kai kurias smile.gif Pirkau skin79 BB kremą. Mokėjau ne taip jau pigiai - gal iki 60 Lt. Gauni tą savo už 60 Lt, nu tai tipo kaip Max factor ar panašiai - o ten vien pakuotė kokia! Pasijauti, kaip kad kokį Guerlainą už triskart brangiau atidarinėtum. Nekalbant apie tai, kad visos sudėtys ten yra. O ir eksploatuojant skirtumas ne kažkoks. Net Alionaa sakė, kad viena ten tokia biri pudra už visus mūsų liuksus geresnė, o kainuoja gal 12 dolerių smile.gif

Aziatės gi ant odos priežiūros pasimaišę!

Žo, aš tikrai mieliau pirksiu Missha arba Skin79 arba Tonymoly, negu Avon, Oriflame, Gabrielle Salvette ir visokius ten Catrice. Nes bent jau man tai pataikymų procentas azijietiškuose nepalyginamai geresnis. Pvz. Avon esu pirkus daug, bet ant gero daikto išvis niekada nesu užtaikius irnesakyk.gif O Missha kaip nusiperki, taip apsidžiaugi smile.gif

Gi kokį Shiseido tai visi perka ir džiaugiasi. Nes vakaruose išreklamuotas. Šitie vakaruose irgi daug brangiau kainuoja, negu pačioj Korėjoj biggrin.gif

Ne, šiaip tai galit neprikti, aš nesiūlau. Byttei pasiūliau, nes jis sakė, kad neturi pinigų, o turi odos problemų... Tai pasiūliau, kaip pigiau ir geriau jas išspręsti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 kovo 2014 - 12:46

Jo pasiūlė... o kad aš nei angliškai, nei azijietiškai neskaitau biggrin.gif ... dabar vargstu SM temoi, kur ten mano odai kas turi tikt blush2.gif aprašymai - man patiko, man nepatiko... vieną nagrinėjaus nagrinėjaus, kol dasinagrinėjau kad balina... atkrenta. Dabar toliau einu vargt.
drinks_cheers.gif azijietes tikrai pamišusios dėl odos skaistumo, aš visad už jų produktus.
Atsakyti