Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2014 03 19, 09:29)
Bytte, ir mano šitas pats mylimiausias lūpdažis. Man jis irgi beveik kaip nudinis. Man jis toks neįkyrus, kad galiu visur visada ir prie visko pasidažyt  lotuliukas.gif
Ieškau intensyviai jam kokio geresnio. Jei netyčią ką gero užmatysit, tai prašom ir mane informuot  mirksiukas.gif
Aš dabar iš Avon vieną panašų, bet kiek vaiskesnį nusipirkau. Jis iš naujos kolekcijos iš vadinasi "fresh fig". Jei tavo pana pavasarinė, tai galit pamėgint  smile.gif

paveiksliukas kaip jis atrodo


Nu ot... o kodėl aš negaliu sad.gif , įtariu, kad net mano mamai jis irgi būtų pats tas...
Aš durkai dabar intensyviai ružavo ieškau, bet tokio nerėkiančio, nes nu... maža jin dar. Jai laiko trumpai, tai tik pliusas lotuliukas.gif . Iš GS visi ružavi nepatiko, kaip ten kažkas sakė florencuojantys, ar kaip, nu eina į priekį... gal dėl kokio balto pigmento, bent man taip aiškino su sienų dažais... kad ni ni ni su baltais skiest negalim, tai gal čia kad pigūs... įdėjo to balto pigmento ir jis lipa į viršų lotuliukas.gif , nu nusišnekėjau.

Avon tai čia iš platintojų? gal paletė ir graži pas juos (nežinau kažkurę dieną dariausi, tai visai jamamų buvo), bet nesu nieko turėjus jų. Daug kas peikia kokybę blush2.gif . Man reik tokių, kaip GS - kad gerai dengtų, lengvai teptusi ir trumpai laikytu, ir aišku būtų pigūs... bet imu įtart kad pigių ružavų negausiu (dėl to lipimo į priekį).
Papildyta:
įtariu kad šituos aš, o ne dukra galėtų tepti cool.gif
Atsakyti
GS man net prastesnis atrodo. Vien jau pakuotė kokia doh.gif
Aš tai mažiau klausau kas ką peikia, o vat užsimanau ir pabandau tongue.gif Jei man spalva patiks, tai ir iš kokio faberlic ar dar kokio kito platintojo galiu nusipirkt biggrin.gif Vat kai jau žinosiu ko man reikia (kaip su tuo sublime iš shiseido), tai jau galima ir daugiau paklot babkių biggrin.gif
Atsakyti
Aš nemėgstu pirkti, kad pirkčiau turiu būt įsitikinus, menkiausios abejonės verčia mane apsispręst nepirkti. Gyvenimas rodo, kad tos abejonės pasitvirtina. O Avon rašo ant visų lūpdažių - patvarūs, tai dukrai tikrai netiks. Aš pati visai nenoriu lūpdažių, nepatinku sau pasidažius lūpas... ir jausmas dažniausiai šeip sau, nusivalgau momentaliai, tai nematau reikalo kišti į pilvą tą kosmetiką. Be to man labai gaila leisti pinigus sau blush2.gif , seniai dingęs noras save puošti - ibo ar pasipuošus, ar ne pasipuošus, vis vien netampu tokia, kokią norėčiau save matyti. O dėl tų 5 % pagražėjimo... tai ir negaila 5 % šeimos biudžeto... toliau gaila.
Atsakyti
Koks bimbalas čia tau, Bytte, šiandien įkando ? biggrin.gif


Aš tai šiandien kaip koks nupušęs mokslininkas nuo pusės 5 jau rašau. Esu namie viena, bet vis tiek nuėjau ir pasidažiau minimaliai, šukuoseną pasidariau. Jei prireiks lėkt kur greit, o taip visai gali būt, tai tik lūpdažiu pasidažysiu ir blakstienas tušu. Tuos palikau nedažius, nes vis mislydama trinu akis, veidą lotuliukas.gif Ir nepasakyčiau, kad dažiausi dėl kažko. Tiesiog ir nuotaika geresnė, o ir darbingesnė tuo pačiu smile.gif

o kas dėl avon lūdažio patvarumo, tai nifiga jis nėr patvarus. sakyčiau su tuo GS vienodai maždaug laiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 19, 10:58)
Koks bimbalas čia tau, Bytte, šiandien įkando ? biggrin.gif
o kas dėl avon lūdažio patvarumo, tai nifiga jis nėr patvarus. sakyčiau su tuo GS vienodai maždaug laiko  tongue.gif

Kodėl šiandien, aš dažytis ir puoštis po antro vaiko mečiau mirksiukas.gif Po to, kai iš paskutiniųjų nusiblondinau... ir pamačiau kad niekam neįdomi vis tiek. Aš sau ir nesidažius graži cool.gif . Vat foto žiūriu... nu skirtumas minimaliai minimalus... o jai nepataikai, tai ir blogesnis. O kai akys ašaroja visalaik... ir oda amžiais dehidratuota pasirinkt kosmetiką kad gražiai gulėtu didesnė problema, nei pasirinkt kosmetiką tinkančią pagal spalvas. Čia kažkada bandžiau vėl pradėt dažytis, nu ir fyg... išmečiau krūvą pinigų ir bestalku - visa kosmetika labai pabrėždavo odos sausumą, pleiskanėles... pirmas raukšleles... o kai nusižliumbi - tai ir susikurto grožio nelabai kas lieka. Tai dažaus tik į koncertus, ir labai taip... kaip ten vadinas - dramatiškai biggrin.gif , kad bent matytus kad jau pasidažiau lotuliukas.gif .
Lūpų Tai niekad nemėgau dažytis, nebent ten kokia veselė išpuola, na vakariniam makiažui.
Atsakyti
O man tai patinka dažytis blush2.gif Gi labai smagu, nusipaišai sau tokį snukį, kokio nori... Nu gal ne visai tokį, koks išeina, bet vis vien būna geresnis už pirminį biggrin.gif
Atsakyti
Man geresnis vaizdas būna pusvalandį, valandą... o paskui lieka neigiami padariniai biggrin.gif . Čia jai kosmetika gera, va tarkim paakiams maskuot nesu radus nei vienos priemonės guri gerai užsiteptų, tas pats ir su krem pudrą. O dar kai ašaros skruostais lauke pastoviai rieda... su takeliais nubėgusiais atrodau tikrai gražiau nei šiaip neišsidažius cool.gif. O paskui kol nusivalai vakare doh.gif . Nu tai dažytis malonumas smarkiai menksta. Šiaip mane labai nervina ne iki galo mane tenkinantis variantas, geriau jau tada nieko. Nesuprantu tų moterų kurios vaikšto išsidažiusios taip kad matosi pudra, raukšlelės, akys raudonos... Žo su metais vis daugiau problemų ir nebegali sau leisti tiesiog išsidažyt... čia kaip su šukuosena, jai nieks tavęs padoriai neapkerpa - geriau tvarkingi ilgi plaukai. Laikas nuo laiko susigundau - gal pagerėjo kosmetika, visgi viskas juda pirmyn... fyg... vėl nusiviliu. O pinigų man labai gaila visuomet buvo šmutkėms ir špakliams... rankinukų manijos išvis nesuprantu... mano pats nemėgstamiausias užsiėmimas vaikščiot po rūbų bei kosmetikos parduotuves. Žo shopinimasis man totalus košmaras, net ir netu. Jai šeimos biudžetas pagausėtų, manau pulčiau leisti pinigus visai kitoje srityje, kuri šiuo metu man neįkandama.
Atsakyti
[quote=inc,2014 03 19, 10:58]
Aš tai šiandien kaip koks nupušęs mokslininkas nuo pusės 5 jau rašau. Esu namie viena, bet vis tiek nuėjau ir pasidažiau minimaliai, šukuoseną pasidariau. Jei prireiks lėkt kur greit, o taip visai gali būt, tai tik lūpdažiu pasidažysiu ir blakstienas tušu. Tuos palikau nedažius, nes vis mislydama trinu akis, veidą lotuliukas.gif Ir nepasakyčiau, kad dažiausi dėl kažko. Tiesiog ir nuotaika geresnė, o ir darbingesnė tuo pačiu smile.gif



drinks_cheers.gif Aš irgi mėgstu puoštis, dabar man kažkokia skudurų pirkimo manija, suknelę (juodą biggrin.gif ), paltą ir batus nusirėžiau, dar mąstau apie striukę, kelias poras batų ax.gif blink.gif ir pora ar tris rankines, jei diedas neištrenks iš namų su visu įgytu turtu unsure.gif lotuliukas.gif O šiaip pasidažiusi jaučiuosi tikrai geriau, aišku, jei pavyksta išgauti norimą variantą. Sakiau, kad reikės užsirašyti į makiažo kursus, kad dar gražesnė būčiau biggrin.gif
O Inc sakote, kad tas Shiseido sublime DA tinkamas? Aš pagooglinau, man jis toks nežinau, neįtikino, nors iš tikro tai neturiu patyrimo šitame reikale, vis dar lūpdažio paieškose. Bet tų visokių eurokinių ir droginių tai net nenoriu bandyti, man nepatikimai jie atrodo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 19, 14:31)
Nesuprantu tų moterų kurios vaikšto išsidažiusios taip kad matosi pudra, raukšlelės, akys raudonos... Žo su metais vis daugiau problemų ir nebegali sau leisti tiesiog išsidažyt... čia kaip su šukuosena, jai nieks tavęs padoriai neapkerpa - geriau tvarkingi ilgi plaukai. Laikas nuo laiko susigundau - gal pagerėjo kosmetika, visgi viskas juda pirmyn... fyg... vėl nusiviliu.

O man kažkaip nežinau, paskutiniu metu niekas nei bėga, nei į raukšles sueina. Net dabar į veidrodį pasižiūrėjau - špakliavausi ryte ir visą laiką laigiau po institucijas, nes mažiui šeštadienį rungtynės, ir reikia sveikatos pažymos, be jos niekaip. Tai lapatojom per instancijas ir per kabinetus, į šeimos, į dispanserį, ten ausis akis kardiogramą, šen ausis akis kardiogramą, ir plius dar visokio velnio, ko aš finale net gerai nežinau, nes dirbom pagal sistemą - užsigrobiam du kabinetus, mažius eina į vieną, o aš jau prie sekančio eilę užimu, kad mažiau reiktų laukti lotuliukas.gif

Pareinu namo - visas špaklius kur buvęs. Nei tušas nė kapt, o seniau tikrai tokiu metu jau būčiau buvus panda...

Gal tikrai kosmetikos kokybė gerėja? Arba aš dažytis išmokau biggrin.gif Apatinių blakstienų nedažau, pavyzdžiui.

Arba oda sausėja į senatvę, dar vienas variantas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 kovo 2014 - 17:50
Aš dažau apatines, bet jo - virtimas panda praeity. Šiandien turėjau progos pasivažinėt miesto viešu transportu, tai viena panda mačiau. Kaip tik irgi pagalvojau, kad tokios problemos man nebėra, nors ašaroju tai daugiau.
Dar apžiūrėjau išsidažiuses ir neišsidažiuses... neišsidažiusios visgi mano nuomone laimėjo... Net tos kur minimaliai blakstienas pasidažiusios, kažko atrodė ne kaip - visa pilka, bliedna, o blakstienos smalos juodumo, visai kažkaip ni to. Jai jau blakstienas dažai, tai prašom ir visa kita. Arba blakstienas kaip nors labai neryškiai, kokia ten pilka ar ruda spalva. Šiaip sakiau kai sau nebepatiksiu visai, eisiu akių pravedimą ilgalaikį pasidarysiu ir blakstes prisiklijuosiu, tada nereiks nei dažyt, nei valyt tongue.gif
Tiesa... pamenat sakiau surasiu tikrai šiltą tinkančią spalvą, tada sutiksiu kad esu pavasaris... radau. Užėjau į škuduryną... o ten tokia kokteilinė suknelė koraliniai oranžinė, nu ir tiko doh.gif , paskui marškinukų nemažai kabėjo tos vadinamos žalio obuolio spalvos... irgi tiko. ir dar biežine radau, kuri tiko, tokia šviesi, panašiai kaip pajūrio smėlis. TAI TOKIOS TOKELĖS...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 19, 19:45)
Tiesa... pamenat sakiau surasiu tikrai šiltą tinkančią spalvą, tada sutiksiu kad esu pavasaris... radau. Užėjau į škuduryną... o ten tokia kokteilinė suknelė koraliniai oranžinė, nu ir tiko doh.gif , paskui marškinukų nemažai kabėjo tos vadinamos žalio obuolio spalvos... irgi tiko. ir dar biežine radau, kuri tiko, tokia šviesi, panašiai kaip pajūrio smėlis. TAI TOKIOS TOKELĖS...

ŪŪŪŪūūūūūūūū saliutas tau į akį biggrin.gif Nu aš gi tau sakau, kokia čia vasara, kai šiluma kaip nuo radiatoriaus biggrin.gif
Tai dabar laušies į braitus, kaip visi pavasariai? biggrin.gif Išskyrus Erszebeth? biggrin.gif

QUOTE
Dar apžiūrėjau išsidažiuses ir neišsidažiuses... neišsidažiusios visgi mano nuomone laimėjo... Net tos kur minimaliai blakstienas pasidažiusios, kažko atrodė ne kaip - visa pilka, bliedna, o blakstienos smalos juodumo, visai kažkaip ni to. Jai jau blakstienas dažai, tai prašom ir visa kita. Arba blakstienas kaip nors labai neryškiai, kokia ten pilka ar ruda spalva. Šiaip sakiau kai sau nebepatiksiu visai, eisiu akių pravedimą ilgalaikį pasidarysiu ir blakstes prisiklijuosiu, tada nereiks nei dažyt, nei valyt tongue.gif

O aš tai net nežinau. Man turbūt gražiausia, kai pasidažę, bet mažai ir gražiai pasidažę smile.gif Nes realiai yra kategorija babyčių, kurios tiek prisišpakliuoja, kad jau nei bėk, nei rėk. O ta kategorija visai nesidažiusių - tai iš esmės gražu labai jaunoms mergaitėms. O vidurinėms tai geriausia ir dažytis viduriniškai, ne kad iš lėktuvo matytųsi, bet kad atrodytų, kad tik vos vos, o iš tikro - tai gal ir ne vos vos biggrin.gif Va, kaip Krygina paskutiniam video. Špakliuojasi daug, o rezultatas - visai padorus...

Man visai nešpakliuotų babcių tai odos kokybė į akis krenta. Vis viena ten matosi visokie paraudimai, pigmentinės dėmės, spuogeliai, kraujagyslės nosies kampučiuose... Gi pas visas yra. nemačiau, pas ką nebūtų. mačiau tik manančių, kad pas jas nėra biggrin.gif O tai kam demonstruot. Galima uždažyt biggrin.gif Aišku, ne tep lep, kad viskas į raukšles, kaip nors normaliai su kokiu BB... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 kovo 2014 - 18:55
QUOTE(bytte @ 2014 03 19, 09:20)
noa teisi - visi rudi ir ryži - rudeniams, o pavasariams - persikiniai. Nėr su rudais ar ryžais nei vienos WS celebrites, visos tokiais nudiniais/persikiniais arba jau ryškiais raudonais.  Pažiūrėjau tą gabriela salveti. Man tai nėr jis toks visai rudas, jai ne į patį lūpdažį žiūrėt, o va šitam puslapį kampe spalva tipo kaip dažo (užėjus didinas kvadratėlis, bet neradau kaip įkelt), tai visai nudinis.
Aš jau minėjau, dovanų pirkau ant namatuškės dukrai (ai nežinau ar jin jau WS patapo ar ne), pataikiau... irgi pirkau GS, pavyzdžiuose labai skirtingai atrodo, tai vadovavaus tais kvadratėliais... tai va pirkau 05 carezza scarlatta.



Geras, gal ir turėtų man tikt. Tik man patys Gabriela Salvete lūpdažiai nepatinka. Bet atitaikius spalvą būtų galima tos pačios spalvos ir tarp kitų ieškoti.

Aš dažau akis ir lūpas, kitur špakliaus nenaudoju. Tiesa, dabartinis kremas su matiniu efektu, tai gal kažkiek kažkokio efekto uždeda ir ant viso veido. Visai nepasidažius į žmones negaliu eit, turbūt įprotis, keistai jausčiausi be to. Bet pats dažymosi procesas man nepatinka.
Atsakyti