Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(rytojryta @ 2014 03 18, 15:38)
o jei ta parduotuvini lupdazio  testeri  pries bandant patrynti i koki popieriuka, gal geriau butu  g.gif
nes pirkt nepabandzius, oi kiek tu dar prisipirksi netinkamu  g.gif
man regis bjauriausia ka gali pasigauti su testeriu  - herpis. bet je kazkada jau sita grozi turejai, zaraza liko tavyje amzinai. nelabai jau yra ka prarast...

Ir šiaip jau dauguma žmonių jį turi, net jei nesirgę... Vis viena gi per gyvenimą ir bučiuojiesi, ir svetimuose namuose iš indų verti, o labai ten žinai, ar gerai nudezinfekuota...
Atsakyti
O ta karališka mėlyna, tai tokia?
user posted image
Ar gal tokia?
user posted image

Ši geltona gal geriau atrodo? g.gif
user posted image

Papildyta:
Nu bet ta geltona tai neeee....
Va pasirodysiu su Rimmel Apocalips Soltice smile.gif Aš tai sau su juo gražiai atrodau, kasdieninis toks.

user posted image
user posted image

Beje, ir plaukai vėl patamsinti.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 18, 08:07)


True Spring. Makeup: Mary Kay



Man ji, tiesą sakant, nepanaši į true spring, ir apskritai į spring schmoll.gif Ir padažymas neatrodo, kad tiktų...

QUOTE(bytte @ 2014 03 18, 09:16)
Aš tai atkreipčiau dėmesį, kad jis pavyzdyje pakankamai šviesus, o jau ant tavęs pakankamai ryškus. Vadinasi dėl to per šviesumo priblema ne šviesume, o skaidrume - nenori warm spring lūpdažių. Bet niekur tu nepabėgsi nuo to pavasarinio lėliškumo, kai jau esi kaip lėlė rolleyes.gif .

O aš dar galiu pridurt - nėr normalių lūpdažių pavasariams. Nors užsimušk... arba  kažkokie nenormaliai oranžiniai, arba kažkokie per ryškūs... tai tik blizgius ir lieka naudot.


Na nežinau... Jeigu pamatyčiau su kažkokiu, kuris vadinamas pavasariniu, gerą vaizdą ant savęs, tada tokį ir naudočiau. Bet kol kas nepasitaiko tokių rasti.

Čia su papigiaisku - Gabriela Salvete 09 Arancio dolce. Jis vizualiai rudas. O ant manęs atrodo lyg oranžinis. Bet natūraliai oranžinis, link nude. O jeigu užsitepu tikrą oranžinį - total košmar, kažkada rodžiau.

user posted image

QUOTE(rytojryta @ 2014 03 18, 14:38)
o jei ta parduotuvini lupdazio  testeri  pries bandant patrynti i koki popieriuka, gal geriau butu  g.gif
nes pirkt nepabandzius, oi kiek tu dar prisipirksi netinkamu  g.gif
man regis bjauriausia ka gali pasigauti su testeriu  - herpis. bet je kazkada jau sita grozi turejai, zaraza liko tavyje amzinai. nelabai jau yra ka prarast...


Man vis vien būtų nemalonu. Galvoju, kai jau galutinai užknis aklos paieškos, darysiu taip. Prisipirksiu kalną pačių pigiausių, net ir tokių spalvų, kurios nemanau, kad tinkamos. Tada namie visus išsitestuosiu. Atrinkus tinkamus nešiuosi į pardę ir nuspiešus ant rankos tuos tinkamus pavyzdžius šalia bandysiu jau normalių firmų. Kurie atitiks... Bet tai vėl, visokie skaidrumo niuansai...

QUOTE(LinaGustė @ 2014 03 18, 19:39)

Va pasirodysiu su Rimmel Apocalips Soltice smile.gif Aš tai sau su juo gražiai atrodau, kasdieninis toks.



Tikrai labai gražiai thumbup.gif

Geltonos man abi visai nieko.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 18, 21:18)
Man ji, tiesą sakant, nepanaši į true spring, ir apskritai į spring  schmoll.gif Ir padažymas neatrodo, kad tiktų...

Čia su papigiaisku - Gabriela Salvete 09 Arancio dolce. Jis vizualiai rudas. O ant manęs atrodo lyg oranžinis. Bet natūraliai oranžinis, link nude. O jeigu užsitepu tikrą oranžinį - total košmar, kažkada rodžiau.

Tu žinai, man toks vaizdas, kad jis tau vos vos per oranžinis. Netgi ne per oranžinis, o per ryžas. Bendras vaizdas visai nieko dėl to oranžinio švarkelio, negali sakyti, kad fu fu fu bjauru blogai. Bet tu pasižiūrėk, nosies srity, ant žandų, virš antakių kažkoks raudonis su mėlynumu lenda - pirmas ženklas, kad per ryža. Būtų per mėlyna - mestųsi kažkoks geltonumas. O būtų gerai - niekas nesimestų. Man čia amžina dilema - kad ne per ryžas ir ne per mėlynas, vat turi būt balansas, ir basta doh.gif Kad idealu būtų. Jei neidealu, reik krempudros biggrin.gif

Vat tas anas man atrodo jau labai gerai subalansuotas. O šitam rudo per daug. Lašiuku per daug. O pavasariam ta ruda - nu taip nu taip nu taip - ne kaip rudeniams vis tiktai...



O dar galvoju, kad tu čia prie dirbtinio apšvietimo. Prie geltono, kuris geltoną neutralizuoja. Jei tikrai taip, jis tau gali būti ir visiškai stipriai per ryžas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 kovo 2014 - 20:47
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 18, 21:18)
Čia su papigiaisku - Gabriela Salvete 09 Arancio dolce. Jis vizualiai rudas. O ant manęs atrodo lyg oranžinis. Bet natūraliai oranžinis, link nude. O jeigu užsitepu tikrą oranžinį - total košmar, kažkada rodžiau.

user posted image

Žiūrėk. Fotožoptelėjau tavo lūpdažį į šviesesnį ir vos vos šaltesnį.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 kovo 2014 - 21:02
QUOTE(Noa @ 2014 03 18, 21:03)
smile.gif
Papildyta:

Žiūrėk. Fotožoptelėjau tavo lūpdažį į šviesesnį ir vos vos šaltesnį.



biggrin.gif Čia jau kaip reikiant šaltesnis blush2.gif

Tu man paaiškink dabar moksliškai. Kaip pavasariui, ir ne bet kuriam, o warm spring, lūpdažis gali būti per šiltas, per ryžas ar per oranžinis? Jeigu jau ws taip, tai ar išvis yra tipų, kuriems visa tai tinka? (tiek to, nebepridėsiu maldos galo, kad gal aš išvis ne ws?..)

Čia dar toks... nudinis. Pabandymui pirktas, Belaton 22. Mano akim, atspalvis būtų geras, bet kiek per šviesus jis man.

user posted image
Atsakyti
aš rėkiu, kad geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 18, 21:19)
aš rėkiu, kad geriau  mirksiukas.gif


Kas geriau? Tas fotožoptelėjimas? ar paskutinis mano įdėtas?
Atsakyti
Paskutinis įdėtas visai ne per šviesus. Man antras pagal gerumą po to ano biggrin.gif Atmetus žoptelėjimą biggrin.gif Jauniau atrodai nenusitamsinus biggrin.gif nenaudojant krempudros, labai nusitamsinti nereikia - jei jau jamam natūrproduktą, tai ir jamam biggrin.gif

Galvoju, kaip čia moksliškai aiškint.

Man atrodo, geriausia aiškint apie undertonus (koks ten pas warmą buvo, nepamenu?) Jei pas žmogų undertonas, sakykim, kaip abrikosas iš vidaus. Ta prasme, geltona ir raudona. Tai to ir iš lūpdažio norisi, tik dar plius kažkiek raudonos, nes bet koks idealus lūpdažis, mano giliu įsitikinimu, yra žmogaus undertonas + raudona. O jau ten tamsiau, šviesiau, šimeris, chrienimeris, čia jau skonio reikalas, ko ten dar pridėta smile.gif

Bet va jei undertonas - abrikosas, tai rūdies spalva jau nebus tas pats, kas abrikosas su daugiau raudonos. Nes rūdy esmė yra ruda, nors ten, žinia, irgi yra ir raudonos, ir geltonos. Bet su rudu, kuris rudeniškas! Ryžas! O pavasariams ta ruda - ne smėlio, o rimtai ruda - aplamai abejotinas reikalas. Vienam warmui dar dar, nu bet čia kaip laitui smėliava. Kur smėlio - tinka, vos vos šaltesnė - jaunetinka, dar vos vos šaltesnė - jau šilta pilka, vėl tinka, dar šaltesnė pilka - vėl netinka...

O rudeniai ima visas rudas ir žvengia patenkinti.

Bet užtai kur jau spalva be rudo, išplauta su Perwol - ir pasibaigia jų juokas biggrin.gif
Žo, pirk Perwol biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 kovo 2014 - 21:54
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 18, 21:18)
biggrin.gif Čia jau kaip reikiant šaltesnis  blush2.gif

Tu man paaiškink dabar moksliškai. Kaip pavasariui, ir ne bet kuriam, o warm spring, lūpdažis gali būti per šiltas, per ryžas ar per oranžinis? Jeigu jau ws taip, tai ar išvis yra tipų, kuriems visa tai tinka? (tiek to, nebepridėsiu maldos galo, kad gal aš išvis ne ws?..)

Čia dar toks... nudinis. Pabandymui pirktas, Belaton 22. Mano akim, atspalvis būtų geras, bet kiek per šviesus jis man.


tas belaton kiek geriau už aną žiūrisi mirksiukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 18, 21:23)
Kas geriau? Tas fotožoptelėjimas? ar paskutinis mano įdėtas?

aš apie tą fotožoptelėjimą norėjau pasakyt lotuliukas.gif bet va kol paspaudžiau "atsakyti"turbūt nemažai laiko praėjo? lotuliukas.gif


Tiesa, aš irgi buvau sugalvojusi, kad gal ant popieriuko nusipiešiu ir eisiu į pardę lūpdažio pirkt. Nu ir negerai, žinok, nes va kad ir dabar turiu du mėgiamus lūpdažius, tai ant popieriuko jei praktiškai identiški, o ant lūpų jau stipriai skiriasi.
o aš vis nusivelku kur pasižiūrėt ar nenupinga mano norimas shiseido sublime, bet kaip nėr taip nėr jam jokių nuolaidų. reik man jo nors pasiusk lotuliukas.gif
Atsakyti
noa teisi - visi rudi ir ryži - rudeniams, o pavasariams - persikiniai. Nėr su rudais ar ryžais nei vienos WS celebrites, visos tokiais nudiniais/persikiniais arba jau ryškiais raudonais. Pažiūrėjau tą gabriela salveti. Man tai nėr jis toks visai rudas, jai ne į patį lūpdažį žiūrėt, o va šitam puslapį kampe spalva tipo kaip dažo (užėjus didinas kvadratėlis, bet neradau kaip įkelt), tai visai nudinis.
Aš jau minėjau, dovanų pirkau ant namatuškės dukrai (ai nežinau ar jin jau WS patapo ar ne), pataikiau... irgi pirkau GS, pavyzdžiuose labai skirtingai atrodo, tai vadovavaus tais kvadratėliais... tai va pirkau 05 carezza scarlatta.
Čia testuota, ant rankos 05 per vidurį:
user posted image
user posted image
o pats lūpdažis va kaip atrodo

Dukra juo kai pasidažo veik nesimato, nors dengia jis neblogai (kol nenusivalgo, nes labai blogai laikos). Ir ne rudas jis visiškai, nors šiltas. Tiesa į patį lūpdažį žiūrėdama, labai bijojau kad bus rudeninis. Beja ant manęs jis kažkoks lašišinis atrodo doh.gif (o jūs vis šilta šilta blush2.gif , net užmačiau kad BW tą patį naudoja)
Tai tiek apie tuos rudus lūpdažius, gal sakau čia koks fintas, kaip su sienų dažų pigmentu, ibo ten kaip su genais - dominuojantis/nedominuojantis pigmentas lotuliukas.gif .

Man paskutinis Belaton 22 pats geriausias iš visų čia rodytų, aišku aš prie tokio lūpdažio akis kitaip dažyčiau blush2.gif ... kažkokį su persikine spalva, ir be blizgio.

pala o Taylor Swift kokiam tipui priskirta? LSp?
Atsakyti
Bytte, ir mano šitas pats mylimiausias lūpdažis. Man jis irgi beveik kaip nudinis. Man jis toks neįkyrus, kad galiu visur visada ir prie visko pasidažyt lotuliukas.gif
Ieškau intensyviai jam kokio geresnio. Jei netyčią ką gero užmatysit, tai prašom ir mane informuot mirksiukas.gif
Aš dabar iš Avon vieną panašų, bet kiek vaiskesnį nusipirkau. Jis iš naujos kolekcijos iš vadinasi "fresh fig". Jei tavo pana pavasarinė, tai galit pamėgint smile.gif

paveiksliukas kaip jis atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 19 kovo 2014 - 09:31