Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 21:57)
Erszebeth, o čia nėra nusistatymas dėl to rudos atspalvio? Man kažkaip jie visi kažkaip... per purvini ir taškas. Iš tų Color Riche man visi kažkaip ne tavo. Tavo tokie tamsesni turėtų būt, bet švarūs ir šilti, gal čia ir sunkiausia, nes šilti tamsesni visi iškart į rudumą.


Tai va, o koks tamsesnis bus ne į rudumą, jeigu šiltas? Taip, jeigu šaltas, tai bus į violetinę, bet man tikrai neee schmoll.gif Koks pavyzdys būtų šilto, tamsaus ir švaraus?
Atsakyti
Žiekit kokį radau, kažin kaip jums?
user posted image
Papildyta:
Kažkoks raudonas... koralinis irgi gali būt tamsus...
user posted imageuser posted image

Papildyta:
iš warm reds tas vidurinis turėtų tikt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 22:02)
Žiekit kokį radau, kažin kaip jums?


O kaip jį suprasti? Jeigu geltonas odos atspalvis, tai šaltom spalvom lūpas dažyti, ar kaip?

Dar turiu Loreal Caresse 401 (Rebel red) - pirmam stulpelyje apatinis. Švarus, be rudumo, tamsokas. Tai jis man per ryškus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 17, 23:46)
Geras, o ne per šviesus kaip bright spring?




sitas pats tas 4u.gif tamsus ir lb ryskus lb netinka. Kartais pagalvoju kad gal busiu koks laitas biggrin.gif

pagal teorija visiems spring'ams turetu tikti sitie 4u.gif

1.apricot glaze
user posted image

2.amber glow
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 17 kovo 2014 - 22:29
va dar šiltų :
user posted image
O tas Loreal ne visai šiltas... toks bent ant lūpų atrodo pavyzdžiuose g.gif Tokį į Gwen Stefani lūpdažį raudoną nešą.

Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 17, 22:11)
O kaip jį suprasti? Jeigu geltonas odos atspalvis, tai šaltom spalvom lūpas dažyti, ar kaip?

Čia tipo geltona oda, ibo mėlynas undertonas... na šalta skaitos. Pavasariai prie šiltų, nes pas juos ružavas undertonas, ir užtai oda persikinė gaunas. na patys mes čia nesupratom biggrin.gif . Užtai ir klausiu kaip jums tokia lentelė, jai žiūrėt ne pagal geltona/neutrali, o pagal šalta/neutrali/šilta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 22:25)
va dar šiltų :
user posted image
O tas Loreal ne visai šiltas... toks bent ant lūpų atrodo pavyzdžiuose g.gif Tokį į Gwen Stefani lūpdažį raudoną nešą.



Pirmi du smarkiai per šviesūs, trečias abejoju. Ketvirtas gal būtų nieko, o gal kaip su oranžinėm lūpom atrodyčiau. Du paskutiniai, spėju, atrodytų per ryškūs g.gif

Kuris Loreal ne šiltas, pirmas ar antras?

Pabandžiau nufotkint ir Loreal Caresse 401 (Rebel red), prie lempos skirtumo praktiškai nesimato. Bet šiaip labai nepatinka Caressse lūpdažio faktūra, labai sausas, jokio riebumo, nuolat sausų lūpų pojūtis, net ant viršaus užtepus riebalo.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 03 17, 22:12)

pagal teorija visiems spring'ams turetu tikti sitie 4u.gif

1.apricot glaze
user posted image

2.amber glow
user posted image


Antras 100 proc. per šviesus. O pirmas - reikėtų matuotis, bet... kokia čia teorija? Juk jis į ryudumą ir net į šaltumą, tarsi vasaroms būtų... Arba visai nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Man atrodo, Erszebeth, spjauk tu vieną kartą į tą higieną ir pasimatuok žmoniškai parduotuvėj biggrin.gif O tai man atrodo, kad tu ir dažaisi rudeniškai, ir rengiesi rudeniškai, nors tau ką sakyk biggrin.gif

Aplamai tai tave suprantu, man irgi gražiau, nu bet lūpdažį tai gali atsiderint! biggrin.gif

Kokį šiltesnį persikinį, pavyzdžiui.


Dėl tų Mary Kay tai aš nustebus mastau.gif O kodėl jie pavasariniai? Man atrodo, kokiam braitui kaip tik turėtų būti ne itin mastau.gif Jie išvis kažkokie nelabai mūsų rasei, nebent ant lūpų kitaip atrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 kovo 2014 - 22:51
Va mergina jį demonstruoja, panašaus spalvinio tipo į mano, tik šviesesnių plaukų:

user posted image

user posted image

Noa, negaliu peržengt savęs su tuo matavimu biggrin.gif Tada piniginė kenčia, prisiperku nereikalingų.
Atsakyti
sie lupdaziai ant lupu 4u.gif


apricot glaze
My Webpage

ziuriu kaikas juos priskiria prie neutraliu
user posted image
Atsakyti
O pažiūrėkit, kaip ant manęs atrodo Artdeco Perfect color 95 - paskutinis stulpelis, apatinis (magenta red). Lyg ir šaltokas atrodytų, o ant manęs? Rudeninis?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 17, 23:54)
Noa, negaliu peržengt savęs su tuo matavimu  biggrin.gif Tada piniginė kenčia, prisiperku nereikalingų.

Taigi va, ir aš apie tą patį biggrin.gif Susibankrotint galima biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 18, 00:17)
O pažiūrėkit, kaip ant manęs atrodo Artdeco Perfect color 95 -

Man jis kažkoks toks link nudiškumo, bet ant tavęs - turbūt gražiausias iš visų matytų. Toks subalansuotas, nei per šaltas, nei per šiltas...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 17, 23:21)
Taigi va, ir aš apie tą patį biggrin.gif Susibankrotint galima biggrin.gif
Man jis kažkoks toks link nudiškumo, bet ant tavęs - turbūt gražiausias iš visų matytų. Toks subalansuotas, nei per šaltas, nei per šiltas...


Ir man jis patinka, jau beveik sudrožtas. Ir dar dukra (warm autumn) buvo nusavinusi. Ant jos išvis skaistus atrodo, nors pats savaime - gana murzina spalva. Žodžiu, nebesuprantu nieko.
Atsakyti