Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

žėkit , o koks tipas Ievos Šimukauskienės?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 17, 12:57)
Nesąmonė! Ką tos svetimos pagalvės gali pakenkti? O praleista proga - tai organizmui stresas, nu lotuliukas.gif
Palauk. O gal ji DW? Ir aš tada irgi galiu būt? bigsmile.gif Na, jeigu jai galima, o jos akys gi mėlynos, tai kodėl gi man negalima umn.gif
Ir ko gi tu taip džiūgauji? biggrin.gif

Tai kad miegot ant svetimos pagalvės didesnis stresas, paskui savigrauža ir baimė kad sužinos antra pusė... Proga tai momentinė, šast ir pamiršai, o šansu pasinaudojai tai amžinas strasas... iki kitos progos smile.gif
Pas mumi gi čia yra DW kurios dėl akių žalumo abejoja ar jos DW ar visgi DA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 12:59)
DW su šviesiais plaukais:


tai kad , kažkokie geltoni jų plaukai g.gif

negražu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 13:59)
DW su šviesiais plaukais:

Tai kad jos visos natūraliai tamsiaplaukės. Aš irgi buvau ryškiai raudonai nusidažius, bet tai nereiškia, kad LSp yra su raudonais plaukais, raudonumo kaip Kėdainių Ypatingasis pomidorų padažas! biggrin.gif

Be to, tos anos babcės, kuria suabejojai, tai akys ne rudos ir ne hazel, o mėlynos!
user posted image user posted image


QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 14:04)
Tai kad miegot ant svetimos pagalvės didesnis stresas, paskui savigrauža ir baimė kad sužinos antra pusė...

unsure.gif
Tai va kodėl anksčiau ar vėliau visi pražyla lotuliukas.gif Išskyrus baisius kaip karas, nes jiems progų nepasitaiko išvis, nėr dilemos, nėr streso lotuliukas.gif

Kita vertus, nuo progų nebuvimo irgi galima susistresuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 kovo 2014 - 13:13
Išvada: nėr gyvenimo, vien stresas biggrin.gif
Atsakyti
Tai aš ir sakau, kodėl tą Heln prie DW nikaip, net ne tamsios akys... ir net ne žiema jin.
A tos tai su kompu gi nublondintos, bet jai noras yra...
Ieva:
user posted image

Papildyta:
Žiema jin...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 14:30)
Tai aš ir sakau, kodėl tą Heln prie DW nikaip, net ne tamsios akys... ir net ne žiema jin.

Ir vėl man neišėjo įsitrinti į žiemas greta Anne Hathaway ir Lucy Liu lotuliukas.gif Man, žinokitės, vienas stresas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 17, 14:04)
Man, žinokitės, vienas stresas lotuliukas.gif

ale vistiek, zaraza, nežyla. biggrin.gif
Atsakyti
Simukauskiene man grazesne, subtilesne atrodo tamsiais plaukais


My Webpage
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 03 17, 15:17)
ale vistiek, zaraza, nežyla.  biggrin.gif

Tai matai, kiekvienam savo biggrin.gif Užtat man patamsėjo. O tavęs patamsėjimu nebepagąsdinsi, tai te tau pašviesėjimą, tamsink dabar. O aš šviesinu lotuliukas.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 03 17, 20:59)
Simukauskiene man grazesne, subtilesne atrodo tamsiais plaukais
My Webpage

Aaaik tu sau, kokia ji, pasirodo, graži gali būt! Nafiga jai ten reikėjo šviesintis, nesupratau, būčiau aš tokia, tai vaikščiočiau sau juoda ir man būtų linksma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 03 17, 07:24)
pagaliau atradau idealiai tinkancia lupdazio spalva, avon -silky peach wub.gif
user posted image


Geras, o ne per šviesus kaip bright spring?

Aš idealaus sau niekaip nerandu. Aišku, kaltas ir nusistatymas parduotuvėse lūpdažių nesimatuoti, t.y. netepti testerių ant lūpų, man tai baisiai nehigieniška. Tai tenka teplioti ant rankos, žiūrėti, ar tinka prie odos, lyginti, įsivaizduoti, ir po to parsinešus graužtis nagus, kad ir vėl nepataikiau. Anksčiau viskas atrodė gana paprasta, bet kai ėmiau taikyti, bandyti rinktis pagal spalvinį tipą - suprantu, kad nieko nebesuprantu.

Lyg ir atrinkau, kad mano lūpdažiai privalo turėti rudumo. Keista, kad čia taip pavasariui. Bet švaresnės spalvos lūpdažiai ant manęs atrodo kaip užpiešti, labai nenatūraliai. Nežinau, kokias išvadas iš to galima darytis. Kai šiltai ruda, atrodo nude, kai šalčiau - raudonai dažytos lūpos. Bet to tokio, kad būtų nei nude, nei guašas, kad atrodytų natūraliai ir nepaverstų rudens tipo atstove, vis ieškau ir nesurandu. Ieškodama natūralumo, dažnai užsiraunu ant per šviesių.

Šiandien parsinešiau L'oreal Color Riche 345 (crystal cerise). Jis iš pažiūros gana tamsus, raudonas, bet rudumo kažkiek turi, ir galbūt bus iš tų nei šiltų, nei šaltų, kurie ant manęs turėtų atrodyti ir natūraliai, ir ne nude. Dar neapžiūrėjau vaizdo natūralioje šviesoje, bet prie lempos lyg ir neblogas g.gif Antram stulpelyje vidurinis.

user posted image


Atsakyti
Užtat galim pasižiūrėt gyvai kaip atrodo DW blondinė biggrin.gif .

Erszebeth, o čia nėra nusistatymas dėl to rudos atspalvio? Man kažkaip jie visi kažkaip... per purvini ir taškas. Iš tų Color Riche man visi kažkaip ne tavo. Tavo tokie tamsesni turėtų būt, bet švarūs ir šilti, gal čia ir sunkiausia, nes šilti tamsesni visi iškart į rudumą.
Atsakyti