Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 03 15, 13:26)
Matyt psichologiškai mėlyna labiausiai tinka. Aš tai mėlynos ne super gerbėja. Kiek taip permetu savo gyvenimėlį, visgi daugiausiai rūbų buvo alyviniai ir violetiniai. Mėlynos aišku irgi buvo, bet tiek pat ir visų kitų spalvų...

Aš tai užmečiau akį į savo spintą. Manau, jei kas mane taip sektų kelis metus ir suskaičiuotų, kaip va tą karalienę, tai būtų šitaip:

Koralinė 1 proc.
Raudona 1 proc.

Aqua, melsva 2 proc.

Smėlio, grybo 3 proc.
Mėlyna, teal 3 proc.

Pilka 25 proc.
Tamsiai mėlyna 25 proc.

Juoda 40 proc.

Viskas biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 03 15, 16:32)
biggrin.gif
" MĖLYNA

Sužinojau, kad esu dvasinga iki apsikakojimo ir lojali kaip Lesė, tik kažkaip nesu apsisprendus, kam lojali biggrin.gif
Atsakyti
pagaliau atradau idealiai tinkancia lupdazio spalva, avon -silky peach wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 14, 08:27)
... na žiema nublukus tampa vasara su pavasario įtaka. Bet beryšio, nes tos žiemos į light tik pražilusios galėtų migruot. Vat žiūriu į mamą - nebetinka jai juoda, bent jau makiažą reik pasidaryt (ta prasme senas spalvas susigrąžint), o juk pagal spalvinį tipą be makiažo turi spalva puošt? ...



Labas, merginos,

prakalbot apie žilumus, tai man labai aktualu, su pavydu skaitau, kaip pas jumi nei vieno žilo plauko, nors vienmetės maždaug esam. Pas mane žilų jau nuo 25 m kažkur atsirado, o dabar atauginėjant, na, 50 proc tai tikrai, jei ne daugiau žilų, bet čia genai, mamos visa giminė anksti žili patapo. Vyrai balti, moteriškės, aišku, maskuojasi. Maskuojuos ir aš, bet kad būti tvarkingai, tenka dažyti kas 3 sav kažkur, paskui tas žilas takelis jau tragiškai atrodo. O kadangi dažau tamsiai, tai dar ryškesnis kontrastas. Tai vis mane aplanko mintys, kokia čia spalva šviesesne nusidažyt (DW) , kad dar išlikt DW, bet plaukai nebebūtų tokie tamsūs? ar jau pereičiau į kitą tipą? vargina baisiai tas dažnas dažymas. Būtų šviesesni, ar sruogom kokiom, gal ne taip dažnai reikėtų dažyt g.gif
Kartą esu nusidažius šviesiai plaukus, bet labai nevykęs atspalvis buvo, geltonas, tai vos mėnesį prabuvau, kaip netiko, tai ilgą laiką net minties neprileidau apie šviesius plaukus, bet kai jau žilų šitiek daug, mintys pareina, tik atspalvio kažkokio šalto gal reik. Ką manot apie žiemas šviesiaplaukes? ar jau psio, pereičiau į kokią vasarą?
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 03 17, 12:04)
nors vienmetės maždaug esam.

O tai matai, koks tas vienmetiškumas biggrin.gif Jei vienai 37, o kitai 47, tai abi sako, kad joms apie 40, o skirtumas tai - 10 metų biggrin.gif per tiek galima liuosiai pražilt biggrin.gif

Nekalbant apie mažametes su dvimkeliais, kurių čia irgi sočiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 kovo 2014 - 12:26
apie tą vienmetiškumą susidariau nuomonę paskaitydama čia įlindus. 37 man. Bet tai koks skirtumas, vistiek žila, kai ožka ")
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 03 17, 13:31)
apie tą vienmetiškumą susidariau nuomonę paskaitydama čia įlindus. 37 man. Bet tai koks skirtumas, vistiek žila, kai ožka ")

tai gal tu patyrei didį stresą?

Ei, ne, ne, tundra tu. Pati gi ir prisidirbai, ir dar nepatenkinta! lotuliukas.gif Vienas žilas plaukas reiškia vieną praleistą progą! bigsmile.gif Tai va kai masiškai visas praleidi, taip ir gaunasi, ir niekam nepasiskųsi lotuliukas.gif Ir tikiu, kad paveldima, gal šeimoje griežtas auklėjimas lotuliukas.gif Ta moralė nepuošia visiškai lotuliukas.gif

Naudotis progomis reikia, naudotis, tada žili plaukai neužeis lotuliukas.gif Liaudis sako biggrin.gif
Papildyta:
Mano draugė, kai jai atsirado keli žili plaukai, išdidžiai pasakė vyrui - matai! Matai, kokia aš gera, vis progas praleidžiu! O diedas kritiškai pažiūrėjo ir suabejojo. Sako, na taip, kelias. Bet užtat kiek nepraleidai... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 kovo 2014 - 12:38
angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 03 17, 13:40)

Cic. Dar keli plaukai liko. Tai va, išsaugok nors tuos!

Kita vertus, žinai, sorok piatj - baba jagodka opiatj! Galėsi visom progom naudotis, o plaukai JAU pražilę - niekas nieko nebeįrodys biggrin.gif
Visai patogu nail.gif:
Atsakyti
Pas mus sodybon kaimynų ožys buvo atklydęs, tai visisškas blondinas, nei vieno žilo plauko biggrin.gif . O pas mus žmonės sako kad galva žila, nes ant svetimų pagalvių miegi biggrin.gif .
Dėl DW tai kažkokius siūlo šviesius, bet IMHO tokia spalva turėtų sendint, ir Helen man nejokia DW... :
user posted image

vuo radau DW žalias akis thumbup.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 17, 13:44)
Pas mus sodybon kaimynų ožys buvo atklydęs, tai visisškas blondinas, nei vieno žilo plauko biggrin.gif . O pas mus žmonės sako kad galva žila, nes ant svetimų pagalvių miegi biggrin.gif

Nesąmonė! Ką tos svetimos pagalvės gali pakenkti? O praleista proga - tai organizmui stresas, nu lotuliukas.gif


QUOTE
Dėl DW tai kažkokius siūlo šviesius, bet IMHO tokia spalva turėtų sendint, ir Helen man nejokia DW...


Palauk. O gal ji DW? Ir aš tada irgi galiu būt? bigsmile.gif Na, jeigu jai galima, o jos akys gi mėlynos, tai kodėl gi man negalima umn.gif

QUOTE
vuo radau DW žalias akis thumbup.gif :

Ir ko gi tu taip džiūgauji? biggrin.gif
Atsakyti
ne, nu pasidažysiu , aišku, kelis metus dar tamsiia, susent anksčiau laiko tai nesinori. Širdy tai ne sutema gi dar, nu.

Anksčiau su sese juokdavomės, kad kai būsim visai žilos, kirpsim trumpai plaukus, pirmu numeriu, ir dažysim platinine spalva. Juokas juokais, o man patiktų toks variantas, tik dėl spalvos nežinau, kaip tiktų, o dėl trumpumo - nešiodavau anksčiau visai trumpučius, bet daba bišk kūno kompleksija kita, reik atsikratyt kai ko, kad būtų gražu visai trumpi.

Žodžiu, pokyčių noriu, va.

Atsakyti
DW su šviesiais plaukais:
user posted imageuser posted image
ir dar kažkokia Taylor Jacobson ... bet įtariu kad jin BW:
user posted image
Atsakyti