Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Pasikeitė akys, tikrai. Pagal foto... be to gi buvau nusidažius į blondes su antru mažium, o prieš gimdymą beveik juodai dažiau, tai kur ten kontrastas padidėjęs. Plius jos nebuvo tokios žalios, vat žiūriu į sūnų, kaip į veidrodį seniau... o jis tai visai ne tamsus, blondinas tskant.
tai jai pigmento mažėja, tai ir reiškia kad softėja... light spring tikrai turėtų migruot į soft autumn, jų gi paletės ir taip panašios, bet nu ... senatvėj, ne po gimdymo... manau po klimakso panašiai unsure.gif
O kur light summeris... pagal 16-lika tai į tą soft/light ... o kur cool? esu radus tokį sezonų skirstymą seniems, tai ten cool kvadratu buvo, mol cool summer pražilus, ir visos spalvytės tokios šaltos, bet kontrasto niht, visos tokios visai išblukusios. Ten 16-lika žilų tipų buvo, vat kažkaip nepatiko man ten kažkas... neužsiseivinau biggrin.gif

... būna kad antakiai pražyla, o galvos plaukai ne, ta prasme pradeda žilt nuo veido plaukų. Moterys tai nusidažo, o va vyrai... galim pastebėt kur barzda jau pražilus, o plaukai dar ne.

Jai imt tik odą ir akis spalviniam tipui, tai oda senatvėje irgi spalvą pakeičia... pilkėja gi... ir tamsėja... aišku makiažu ten maskuoja, tepa ružavą bazę ar kaip ten vadina... bet juk sako kad savas spalvinis tipas negadina išvaizdos. Tai reiškia turėtų padoriai močiutės atrodyt su tom pačiom drapanėlėm, kaip ir jaunystėj. Tuo tarpu visažistai sako kad vyresniam amžiuje juodas rūbas ni ni... nes papildomai pilką šešėlį meta, ant ir taip papilkėjusios odos. Nus tai kurie teisūs?
Papildyta:
"... Manoma, jog akių spalva taip pat gali keistis ir dėl hormoninių pokyčių organizme (pavyzdžiui, nėštumo metu, užplūdus stiprioms emocijoms). Tai nereiškia, kad jūsų žydros akys taps rudomis ir atvirkščiai, tačiau akių atspalvis gali tapti šviesesnis arba tamsesnis." - iš čia liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 14, 15:08)
Pasikeitė akys, tikrai. Pagal foto... be to gi buvau nusidažius į blondes su antru mažium, o prieš gimdymą beveik juodai dažiau, tai kur ten kontrastas padidėjęs. Plius jos nebuvo tokios žalios, vat žiūriu į sūnų, kaip į veidrodį seniau... o jis tai visai ne tamsus, blondinas tskant.
tai jai pigmento mažėja, tai ir reiškia kad softėja... light spring tikrai turėtų migruot į soft autumn, jų gi paletės ir taip panašios, bet nu ... senatvėj, ne po gimdymo... manau po klimakso panašiai unsure.gif
O kur light summeris... pagal 16-lika tai į tą soft/light ... o kur cool? esu radus tokį sezonų skirstymą seniems, tai ten cool kvadratu buvo, mol cool summer pražilus, ir visos spalvytės tokios šaltos, bet kontrasto niht, visos tokios visai išblukusios. Ten 16-lika žilų tipų buvo, vat kažkaip nepatiko man ten kažkas... neužsiseivinau biggrin.gif

... būna kad antakiai pražyla, o galvos plaukai ne, ta prasme pradeda žilt nuo veido plaukų. Moterys tai nusidažo, o va vyrai... galim pastebėt kur barzda jau pražilus, o plaukai dar ne.

Jai imt tik odą ir akis spalviniam tipui, tai oda senatvėje irgi spalvą pakeičia... pilkėja gi... ir tamsėja... aišku makiažu ten maskuoja, tepa ružavą bazę ar kaip ten vadina... bet juk sako kad savas spalvinis tipas negadina išvaizdos. Tai reiškia turėtų padoriai močiutės atrodyt su tom pačiom drapanėlėm, kaip ir jaunystėj. Tuo tarpu visažistai sako kad vyresniam amžiuje juodas rūbas ni ni... nes papildomai pilką šešėlį meta, ant ir taip papilkėjusios odos. Nus tai kurie teisūs?


Keistai tu čia byloji, net susidomėjau. Ar dar kas nors pažįsta ką nors, kam būtų pasikeitus akių spalva?

Na gerai, oda gal kažkiek keičiasi. Bet manau - per mažai, kad tipas pasikeistų. Undertonas gi nepasikeičia. Nu gal, jei susirgčiau kokiu hepatitu, ir nugeltonėčiau iki rudens, bet kol kas dar - 100 metų... Net iki warmo netraukiu. Gali, aišku, ir šiaip tris naktis nemiegot ir papilkėt, arba iš kokios reanimacijos išeit visas žalias, bet čia gi ne nuo senatvės priklauso.

Bent jau mano močiutė - o ji garantuotai buvo kažkoks springas, gal warmas greičiausiai - tai raukšlių, aišku, atsirado, plaukai pražilo, bet iš veido spalvos tai tikrai nepasakysi, kad ten kažkas papilkėję būtų schmoll.gif Kaip jaunystėj atrodė puikiai su persikiniu šalikėliu, taip ir senatvėj ta spalva jai tiko.

Ir gal senatvėj rekomenduoja kontrastus mažint, kad nepabrėžti raukšlių, kai jaunystėj raukšlių nėr ir gali sau leisti daugiau biggrin.gif Bet čia individualus atvejis. Va žiemai balta tinka. Bet jei ji prasirūkius ir jos dantys geltoni, kaip nutrijos, tada netinka biggrin.gif Ir tai nereiškia, kad pasikeitė tipas. Ne viską, kas iš paletės, reikia imti aklai...

Ir aplamai, paimk babytę, kuri jaunystėj buvo light, ir paimk tokią pat babytę dark. Manai, jos nesiskirs, joms tiks tokios pat spalvos ir tokie pat kontrastai? Man atrodo, kad nea schmoll.gif

Atsakyti
Aš galėčiau sakyt, kad mano akys pakeitė spalvą lotuliukas.gif Nes prieš tai visi man sakė, kad mano pilkos ir net paše taip parašė lotuliukas.gif Gal taip ir galvočiau, bet buvo neseniai draugė , o buvom nesimatę kaip minimum 7 kokius metus. Aš jai pradėjau sakyt, kad gal mūsų akys panašios spalvos, o ji man pradėjo paneiginėt, kad mol mano visad jai atrodė šilčiau žalios nei josios. Vadinas, ji ir anksčiau matė, kad mano žalios tik nei aš pati nei kas aplinkui nematė. Ir dar plius galėjo nematyt, nes visad rengiausi kaip žiema ir man tos šaltos spalvos mano akeles nupilkindavo lotuliukas.gif


Tiesa, o kas liečia bobutes, tai ypač pavasarinės, tai jau ir lieka pačios išskirtiniausios. Jos būtinai savo šalikučius ir kepures spalvingas dedasi. vat visas kitas, tai sunkiau atskirt, nes labiau susipilkina ir nujuodėja. Aš jas jau sunkiai atskiriu.


Atsakyti
žinok tu iš kurios pusės į mano babytę žiūrėk - nei pro kur nesimato, kad jaunystėj buvo ryža biggrin.gif , nei strazdanų, nei ryžų plaukų... ir tik iš pasakojimų žinau kad ji buvo visai ryža... na dar pamenu kad oda buvo labai balta ir strazdanota... o dabar ir to nebesimato, tik kad kažkada buvo tos strazdanos. iš visų pusių kiek bežiūriu - tokia pat babytė kaip ir visos, jokio spalvinio tipo neįžiūriu - akys pilkos, plaukai balti... oda pilkai rausva (tiesa jai virš 80-šimt)... va imi iš čia bloznas šviesias spalvas ir rengi visas šilto undertono babytes blush2.gif
Atsakyti
aš žinau vieną, kuris vaikystėje buvo rudom tamsiom akim, nuotraukose tamsios tamsios, o dabar žaliakis visiškas. Ir dar ne senatvė žmogui, kad tiesiog šiaip būtų išblukęs smile.gif ir negimdė jeigu ką biggrin.gif
Atsakyti
Vuo nustatykit tos babyts spalvinį tipą biggrin.gif
user posted image
Aš spėju kad DW blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 14, 15:32)
Tiesa, o kas liečia bobutes, tai ypač pavasarinės, tai jau ir lieka pačios išskirtiniausios. Jos būtinai savo šalikučius ir kepures spalvingas dedasi. vat visas kitas, tai sunkiau atskirt, nes labiau susipilkina ir nujuodėja. Aš jas jau sunkiai atskiriu.

O vat aš niekada per daug babytėmis nesidomėjau, tiktai savo nuosava lotuliukas.gif Ir aplamai pas mus giminėj labai nėr kur fantazijai išvešėt. Vyro giminė - visi arba vasaros laitai, arba cool summer. O pas mane irgi visi laitai. Išskyrus va močiutę, ji, manau, buvo arba warmas, arba braitas, bet tai fig dabar supaisysi ir anų laikų foto biggrin.gif Užtai mes abi su sese išėjom laitai, bet visiems netikėtai - pavasariai, tai tiek ir tų žinių biggrin.gif

Bet šiaip visi - laitsumeriai, vienas kitas kūlsumeris, ir niekur jokio ryžo, jokio kontrasto, kokia tai arijų rasė, garbės žodis lotuliukas.gif Hitleris iš laimės aparpuolį gautų. Džiaugiamės tais, kas turi antakius lotuliukas.gif

Tai kur aš tų kitokių babyčių rasiu... biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 03 14, 15:38)
žinok tu iš kurios pusės į mano babytę žiūrėk -  nei pro kur nesimato, kad jaunystėj buvo ryža biggrin.gif , nei strazdanų, nei ryžų plaukų...

Nu mano babytė numirė būdama 87 metų, mėnesį iki 88 gimtadienio. Kad jaunystėj buvo ryžavota - puikiai matėsi, nes ji gi dažėsi ta spalva biggrin.gif O ką ką, bet spalvas ji visada skyrė kaip japonas, tipų nežinojo, bet kai pažiūriu ką ji man yra pirkus - tai viskas pilka, aqua, iš mano paletės, kurią ji tik finansavo, bet nei matė, nei gilinosi biggrin.gif

Tai va, pati jinai mėgo tamsiai mėlyną ir rudą. Rudą paltą nešiojo su persikine skarele, o tamsiai mėlyną - su levandine arba aqua. Ir dar nešiojo pilką švarką, tai jį derino su kažkuo tarp ružavo ir persikinio smile.gif Ir jai taip tiko. Ryški mėlyna irgi ėjo labai neprastai - o bordinė, kakavinė jau ne. Tai kas jinai galėjo būti...
Atsakyti
Na pagal pasakojimus ji buvo visai raudonplaukė, bet aš ją kiek pamenu buvo tamsiais kaštoniniais plaukais, dažyta. Kada pražilo irgi nežinau, gal anksti. Manau kad kompleksavo dėl tų ryžų plaukų (bent jau tėtis labai kompleksavo kad ryžas). Be to pas mum ryžai žilus tik ruskės dažės, o va jų senelis labai nekentė. Tai man sunku pasakyt kas ji... vat ir sakau fyg suprasi (foto tai nieko vertos), jai nežinai kas buvo.
čia spėju LSp
user posted image
Papildyta:
čia matyt WS:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 14, 15:52)
Aš spėju kad DW blush2.gif

O man tai šilta ta babytė visiškai! Ir kepurė pieno, ne grynai balta. Ir kas, kad akys rudos?

WS bigsmile.gif

Su kitais spėjimais sutinku, tik man baisiai graži ta pilka babytė wub.gif Ir foto graži, bet babytė irgi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 kovo 2014 - 15:30
apie šitą sako kad jin žiema:
user posted image
nu ir dar babyčių... tai ar eina suprast kas jos?
user posted image
Atsakyti
Man karalienė - gatavai vasara, gal net light. Ir spalvas tokias naudoja, kaip nužiaumota kramtūškė biggrin.gif

O šios dvi apatinės - tai kairė aiškiai šiltesnė, gal net koks rudenelis? O antra - kažkokia vasara, man regis. O gal net LS...
Atsakyti
Ja kur tu vasara ir dar babytę matei su tokiu va aprėdu, kad nebūtų pilka... žiek per akinius akys išveža tą karališką mėlyna... ne tai kaip Kate, jai net ir avestos akys nepadeda.
O ta pirma... nu kur tu warmą su šaltom rudom akim matei? būtų vasara, bet akies baltymas per baltas...
Atsakyti