Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 03 10, 17:31)
Zinokit, ne tik gimdziusioms moterims plaukai nutamseja ir koja padideja... biggrin.gif  taip kad... Ateina laikas ir viskas kazkiek keiciasi, tiesiog daugumai tai sutampa su vaiku gimimu. Kaip mano mociute sakydavo, plaukai nutamseja pries zylant, jeigu pamatei kad plaukai nutamsejo reiskia po truputi pasirodys zilu. ax.gif

Tai kad žinok ne. Arba jei moteris negimdo, tada gal taip. O man tai buvo, net keista. Mano plaukai buvo spalvos maždaug kaip pas Kryginą, ta irgi sako, kad nedažo, tik saulėj pablunka. Nu ir apnėštėjau, plaukai šviesūs. Taukšt, pagimdžiau - viskas! Ne po vieną, kaip žylant, o urmu visi atauginėja kaip dažyti smile.gif Vaikui mėnuo, tamsių plaukų 1 cm, vaikui 2 mėn - 2 cm biggrin.gif

Vaikui vasarą bus 18, o žilų kaip nėr, taip nėr lotuliukas.gif Nu gaaaaaal jau vos vos atsiranda, vieną lyg buvau radus, bet nesu tikra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 03 10, 16:31)
Nu tolokai bet galima kazka gal susiplanuot ta proga, pvz. koki teatra ar koncerta aplankyt. smile.gif  Is ryto pas stiliste susitari o vakare su vyru i pramogas. 59.gif  Tikrai verta. mirksiukas.gif 
Oi kaip man idomu butu suzinot ka tau nustate. bigsmile.gif

Vat tame ir esmė, kad važiuojam dažniausiai į kokį koncertą , ir dar su vyriška kompanija. Tai išsidažau pilnai jau išvažiuojant, plius MB labai nemėgsta tokių reikalų... Tokiam reikalui už jokius pinigus nepasirašytų važiuot, nes važiuot irgi nemėgsta. Nebent jam kokia komandiruotė išpultų su laisvesne mašina, tada tikrai nupulčiau prasitestuot biggrin.gif

vat tikrai taip su tais plaukais, ant tamsesnių ne taip matos, o va ant blondinių visai kaip apsileidus, ta prasme pamiršus nusidažyt per vargus su vaiku. Viena mano draugė kentėjo kentėjo, net nusikirpo šviesius plaukus, liko tamsi (na ne juoda, bet tokia 5 nr kokio tamsumo), bet neiškentė nusiperoksidino atgal savo šviesius plaukus.
O kai su amžium tamsėja, tai taip nežymiai... ir kažkiek tiesos dėl žilumo matyt yra... ibo žiūriu mano brolis taip nutamsėjo, nėr tokio tamsumo buvęs, veik mane pavijo, ir jau viens kitas žilas atsiranda. Bet ir ne taisyklė, MB nenutamsėjo visai, o žilų jau oho kaip randu. Bet čia irgi dėl hormonų kažkas turi būt g.gif
Aš dar pažįstų moterį kuri iki gimdymo buvo tokia garbanota garbanota, pagimdė ir liko lygiais tiesiais plaukais, nu visai tiesiai, neliko nei bangelių biggrin.gif . O mano mamai į senatvę atvirkščiai - garbanotis pradėjo.
Atsakyti
Aš tai tada, kai jie nutamsėjo, pasiutau dažyt biggrin.gif Nes iki tol buvo gaila - kur tik nueidavau į kirpyklą, ten visos kirpėjos alpdavo, oi kokia plaukų spalva, natūrali, žiūrėkit, žmonės! biggrin.gif Kažkur taip biggrin.gif Trise sustoję girdavo išsijuosę. Na tai nedažysi gi, tokį lobį ant makaulės nešiodamas? biggrin.gif

O pasikeitimų taigi norisi biggrin.gif

Tai jau tada ir ėmiausi to reikalo. Ir visai nepuoliau šviesint - prisibuvau! Pabuvau riešutinė, pilka, raudona, visų ryžų atspalvių, beveik juoda, mėlyna, perpus ryža ir balta, su sruogom, su iškarpymais, su kuo tik nori. Buvau net flomasterio raudonumo, tarp kitko, labai neblogai tiko, tik greit nusiplovė biggrin.gif

Tiesa, su rūbais tai buvo bėda biggrin.gif Persidažai - ir bėk naujai pirkt ir megztinius, ir lūpdažius biggrin.gif

O tada plaukus teko nusikirpt, ibo iš jų gavosi pakulos, čia po kokių 6 metų eksperimentų biggrin.gif Bet tada jau buvau išsiaiškinus, kad daryk tu ką nori, o mano spalva yra šviesi, ne per pilka ir ne per geltona. Ir radus tai suprantantį kirpėją biggrin.gif

Pamenu, geras buvo bajeris, kaip aš nusidažiau iš šviesių į ryškiai ryškiai ryžą, kaip liepsna. O plaukai buvo ilgi, ir šiaip plaukų pas mane mažai nėr, kai miegu ir ant pagalvės prasisklaido. Žo, einu vakare miegot, o vyras daro gramą ir grįžta neblaivus trečią nakties. Griūna į lovą, o ant rytojaus - šeštadienis, miegam kiek norim. Miegu ir girdžiu staiga kažkokį nei tai krioktelėjimą, nei tai riktelėjimą, nė tai ajezus, nė tai ajbtjmtj biggrin.gif

Vėliau vyras komentavo - atsibundu, galvą skauda, pramerkiu akis, pirmas vaizdas - plaukai (aš pati nusisukus, veido nesimato). Ir pirma mintis - ne į savo butą pataikiau!!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 kovo 2014 - 22:58
QUOTE(inc @ 2014 03 07, 13:15)
Jūs čia nervuojatės, o aš džiūgauju, kad pagaliau ir man spalvų gerų padavė  biggrin.gif

Tarkim aurora red, tai mano mano mano   tongue.gif cypress irgi turėtų būt nebloga. žalios  man reta, kuri tinka, bet tokią aš galiu nešiot dar ta misted yellow turėtų man tikt, bet aš apskritai tokių spalvų nelabai mėgstu.
o vat jei netyčia nušiltins kas tokias kaip radiant orchid, sangria ir aluminum, tai irgi paimčiau sau  biggrin.gif



drinks_cheers.gif Aš tik tų violetinių ne, pagalvočiau apie royal blue, turėjau kažką panašaus, visai gerai žiūrėjosi, ir dar apie concac pamislinčiau g.gif

Papildyta:


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akoya_lt: 11 kovo 2014 - 16:45
QUOTE(Noa @ 2014 03 09, 14:21)

Dior Addict Extreme 339 - Silhouette. Pažiūrėjus - rūžavas, koralinis. O ant manęs - nudinis lotuliukas.gif

ir ant manes jis nudinis...nu bet toks siltai nudinis biggrin.gif

kas del plauku po vaiku, tai man po kiekvieno vaiko kokius metus laiko kirpeja negaledavo nuimt saknu, gaudavaus ryza ir viskas doh.gif nors dazai tie patys ...kazkur praejus metam, vel atgaudavau savo spalva, normalia, blondines biggrin.gif kazkas su hormonais matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 03 12, 17:52)
ir ant manes jis nudinis...nu bet toks siltai nudinis  biggrin.gif

Sakau! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 10, 18:12)
Tai kad žinok ne. Arba jei moteris negimdo, tada gal taip. O man tai buvo, net keista. Mano plaukai buvo spalvos maždaug kaip pas Kryginą, ta irgi sako, kad nedažo, tik saulėj pablunka. Nu ir apnėštėjau, plaukai šviesūs. Taukšt, pagimdžiau - viskas! Ne po vieną, kaip žylant, o urmu visi atauginėja kaip dažyti smile.gif Vaikui mėnuo, tamsių plaukų 1 cm, vaikui 2 mėn - 2 cm biggrin.gif

Vaikui vasarą bus 18, o žilų kaip nėr, taip nėr lotuliukas.gif Nu gaaaaaal jau vos vos atsiranda, vieną lyg buvau radus, bet nesu tikra lotuliukas.gif


Visada buvau šviesi, geltona blondinė. Pirmą gimdžiau 21 metų - nifiga, plaukai nepasikeitė. Po to, neapsikentusi pupytiško blondiniškumo, ėmiau dažyti tamsiai ir ilgai kankinausi su momentaliai ataugančiomis šaknimis. Antrą gimdžiau 33 metų - irgi kurį laiką tas pats. Po to, jau kai mažajai buvo apie 2 metai, ėmiau pastebėti, kad kontrastas tarp dažytų plaukų ir šaknų nebe toks ryškus, beveik nebesimato. Taigi, po antros nutamsėjo. Bet žilų - tfu tfu tfu - neturiu iki šiol. Atsiauginau nuosavus, nebe geltonos blondinės, o medaus rudaplaukės, ar kaip pavadint. Na bet ką norėt, mano mama šiemet bus 70 - žilų vienas kitas, ir tie patys labiau antakiuose. Tėvas irgi labai vėlai ėmė žilt. Todėl manau, kad lemiamą įtaką turi genai, o ne gimdymai ar dar kokie faktoriai.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 13, 22:53)
Todėl manau, kad lemiamą įtaką turi genai, o ne gimdymai ar dar kokie faktoriai.

Tai genai - savaime aišku. Bet jei genai liepia,kad genai lemtų tamsėjimą po gimdymo - tai ir lemia biggrin.gif Čia gi jokia ne naujovė biggrin.gif
Atsakyti
Nu jo čia kaip sakyt kad visos po gimdymo sustorėja biggrin.gif . Bet sutikit, kitoms tas gimdymas labai pakoreguoja visokius dalykus. Aš galvoju kad gal jaunystėj tas buferiškumas stipresnis, ir organizmas greičiau atsistato, gal net nelabai ir išsibalansuoja... Ibo aš po antro oi oi... išstorėjau, ištamsėjau... ir kas įdomiausiai pasikeitė akių spalva cool.gif ji labai pašviesėjo ir tokia kažkokia balų žalumo liko, o buvo kaip dabar pas sūnų, tamsiai mėlyna. O po pirmo... nieko. Pirma maniau gal sustorėjau nes per gimdymą daugiau priaugau, mąsčiau fit fit ir numesiu, nifiga... po gimdymo nemečiau, o toliau priauginėjau. Ir grįžau į seną padėtį tik juodai skaičiuodama ką dedu į burną, ir pastoviai dabar tenka taip. Sakyčiau gimdymas gal senėjimą priartina, ir kas būtų tarkim po 5-kių metų po truputį pasidarę, gaunas per trumpą laiką. Bet medikai (kurie senėjimą tiria) sako priešingai, visas organizmas kažkiek metų pajaunėja, tik va bėda... vėl pasensta per bemieges naktis prie kūdikio.
tai vat... gal ir spalvinis tipas gali pasikeist g.gif Na tarkim iš bright pereit į kokį kitą ne tokį ryškų tipą, pvz. į light... Tačiau man niekaip nedašunta kur dedasi nupilkėjusios BW - negi irgi į light... na žiema nublukus tampa vasara su pavasario įtaka. Bet beryšio, nes tos žiemos į light tik pražilusios galėtų migruot. Vat žiūriu į mamą - nebetinka jai juoda, bent jau makiažą reik pasidaryt (ta prasme senas spalvas susigrąžint), o juk pagal spalvinį tipą be makiažo turi spalva puošt? taip ir man - na su makiažu gal ir išveščiau kokią ryškesnę spalvą, bet be makiažo... nu einu į antrą planą kaip ir su juoda. Tai jai įsivaizduot, kad aš esu pavasaris - kiba light,as... einu baltai plaukus dažyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Tarkim Elizabeth Taylor... man tai baisiai jin su tais juodais antakiais... bet su tokiom akim nemigruosi į kiek mažiau ryškią cool žiemą, nors visi žinovai sako - tipas šaltėja. Aš tai sakyčiau softėja...
user posted imageuser posted image
Nors va bobutė Liza Minnelį IMHO ir sena DW:
user posted image

Iš kitos pusės jai visus amžiaus padarinius reik maskuot... ir toliau devėt to pačio tipo spalvas... tada kodėl negalim persimaskuot ir sedėti kokiam kitam tipe, tarkim į vasarą tikriausiai visiems lengva migruot biggrin.gif
Atsakyti
įdomu į ką lightas dar gali numigruot senatvėj?
ta prasme jeigu per gimdymus ir kitus kataklizmus vis dar sugebėjo išlikti lightu?
į nematomą žmogų nebent lotuliukas.gif


aš ypač vyriškių esu pastebėjus tokį tipą, kur pražyla visiškai baltai net gan jauni, o antakiai varno juodumo
Papildyta:
įdomu su ta senatve, daugumoj priimta nuomonė, kad su amžium tenka vis labiau pastelines spalvas nešiot, dėl nykstančio pigmento visame kame g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 14, 09:27)
Nu jo čia kaip sakyt kad visos po gimdymo sustorėja biggrin.gif . Bet sutikit, kitoms tas gimdymas labai pakoreguoja visokius dalykus. Aš galvoju kad gal jaunystėj tas buferiškumas stipresnis, ir organizmas greičiau atsistato, gal net nelabai ir išsibalansuoja... Ibo aš po antro oi oi... išstorėjau, ištamsėjau... ir kas įdomiausiai pasikeitė akių spalva cool.gif ji labai pašviesėjo ir tokia kažkokia balų žalumo liko, o buvo kaip dabar pas sūnų, tamsiai mėlyna. O po pirmo... nieko. Pirma maniau gal sustorėjau nes per gimdymą daugiau priaugau, mąsčiau fit fit ir numesiu, nifiga... po gimdymo nemečiau, o toliau priauginėjau. Ir grįžau į seną padėtį tik juodai skaičiuodama ką dedu į burną, ir pastoviai dabar tenka taip. Sakyčiau gimdymas gal senėjimą priartina, ir kas būtų tarkim po 5-kių metų po truputį pasidarę, gaunas per trumpą laiką. Bet medikai (kurie senėjimą tiria) sako priešingai, visas organizmas kažkiek metų pajaunėja, tik va bėda... vėl pasensta per bemieges naktis prie kūdikio.
tai vat... gal ir spalvinis tipas gali pasikeist g.gif Na tarkim iš bright pereit į kokį kitą ne tokį ryškų tipą, pvz. į light... Tačiau man niekaip nedašunta kur dedasi nupilkėjusios BW -  negi irgi į light... na žiema nublukus tampa vasara su pavasario įtaka. Bet beryšio, nes tos žiemos į light tik pražilusios galėtų migruot. Vat žiūriu į mamą - nebetinka jai juoda, bent jau makiažą reik pasidaryt (ta prasme senas spalvas susigrąžint), o juk pagal spalvinį tipą be makiažo turi spalva puošt? taip ir man - na su makiažu gal ir išveščiau kokią ryškesnę spalvą, bet be makiažo... nu einu į antrą planą kaip ir su juoda. Tai jai įsivaizduot, kad aš esu pavasaris - kiba light,as... einu baltai plaukus dažyt lotuliukas.gif


Aš manau:

1. Kaip galėjo pasikeisti akių spalva, gi tu ne mažas kačiukas? biggrin.gif Gal nebent plaukai patamsėjo, tai kontrasto principu atrodė, kad pasikeitė, ką?

2. Pofig, kokie plaukai, jei jie yra natūralūs, man taip atrodo. Nu va mano plaukai - buvo šviesesni, pasidarė tamsesni, nu va tiek, kaip mergis sakė, priešžiliminiai, tik kad niekaip nepražyla, tfū tfū tfū, ir nedega biggrin.gif Tai ką, nustojau būti laitas? Snukelis mano kaip buvo geltonas link neutralumo, taip liko, akys kokios buvo, tokios liko. Braito kaip netempiau, taip netempiu. Tai kuo jau aš čia galiu būti? Į rudenį gi neperėjau, nepapilkėjau iš mordografijos... Eičiau į rudenį, bet kas manęs ten laukia? Išmes mane iš ten ir dar apmėtys... Persikais biggrin.gif

Manau, esmė yra akių ir odos kontrastas, plaukai yra tik pagalbinis variantas. Jei kokia sena čigonė ir pražils, akys vis viena liks juodos, oda tamsi. Joks laitas iš jos nesigaus prie geriausių ketinimų...

Dėl to gi sezonuose ir yra ribos, nuo - iki.



QUOTE(Dilukai @ 2014 03 14, 11:38)
įdomu į ką lightas dar gali numigruot senatvėj?

Manau, arba į debesėlį, arba į šikpopieriaus ruloną lotuliukas.gif
Atsakyti