Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

aš tai kitaip galvoju, aš buvau jauna, harmonų audros, visos spalvos ryškesnės, na ir tinka viskas puse bieso, kaip ir vaikams, tai ir migravau. Nes iš natūros tokia nebuvau, plaukus dažiau tamsiau, plius pastovus makiažas... net antakius tepdavau su tokia ryžavota šviesia ruda, kad priduot to šviesaus šiltumo, nes natūraliai tai juodi tada dar buvo. Be viso to džiaugsmo balinau odą ir visai nesideginau (labai nekenčiau savo strazdanų ir bijojau kad jos išplis per visą veidą, nuo ausies iki ausies). Mano pačios lūpos kažkokios avietinės, ir labai greit mėlynuoja, na visai nieko panašaus į rusvą. Ir va reiks parsitemt iš mamos kokteilinę suknelę, su kuria labai gražiai atrodžiau... bet nebeatrodau net ir pasidažius... tokia ultramarino mėlyna. na bet aš vis dar svarstau galimybę lotuliukas.gif , ibo nenormalu pas warm spring'ą ir bright winter kad vaiks cool summerius gautusi.
žo radau... skin tone... čia apie tą apatinį odos toną???
user posted image
Pagal šitą gaunas kad vasaros pačios šalčiausios... ir bliamba kaip tą apatinį toną pamatyt g.gif Aš tai žiūriu išpūtus akis, matau mėlyną... tik nežinau šviesią ar tamsią lotuliukas.gif ... reiškias kur nėr įdegio, bet kraujagyslės paviršiui, kaip nagai, lūpos - violetiniai, kur oda be įdegio - žydra, kur su įdegiu - rusva, bet iš kažkur mėlsvumas vis vien viršų ima... tai čia tamsiai mėlyna ar ne? gal tamsi, ibo pas softus kur įdegis mėlynumo nesimato, arba per mažai aš įdegus... visgi kovas. bet vat imam ryžus... jie neįnedega... ir pas juos visa oda žydra... na tokia balta su mėlsvu atspalviu, bent pliažia taip atrodo tikrail atstovė wub.gif
user posted image
Papildyta:
Kažin nuo ko po vaikų gimimo plaukai nutamsėja? Man irgi nutamsėjo biggrin.gif , o va antakiai nušviesėjo. Ir dar pažystų ir ne tik blondinių, kur nutamsėjo plaukai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 10, 10:34)
Be viso to džiaugsmo balinau odą ir visai nesideginau (labai nekenčiau savo strazdanų

Va ir išsidavei lotuliukas.gif Ar tu kada nors savo gyvenime esi mačius strazdanotą cool summer? lotuliukas.gif
Marš į kokius warmus ir nebesuk tu mums daugiau galvos, šaltoji atsirado mat lotuliukas.gif

QUOTE
Man irgi nutamsėjo biggrin.gif , o va antakiai nušviesėjo. Ir dar pažystų ir ne tik blondinių, kur nutamsėjo plaukai. Kažin nuo ko po vaikų gimimo plaukai nutamsėja?
Nu hormonų, nuo ko gi dar biggrin.gif Tai kaip tu manai, kodėl diedams intuityviai patinka blondinės? Jie ten gali, aišku, plepėti, ką nori, bet jei moteriškė apeliuoja į diedo antrą galvą, tai ji tampa blondine, va, pupytės... Todėl, kad pasąmonė teigia - blondinė, reiškia, negimdžius, reiškia, nepraimta, idealu vaikams gaminti!

Bet čia dar nieko. Žinau pas ką po gimdymo kojos numeris padidėjo, va čia tai tragedija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 kovo 2014 - 09:50
QUOTE(Noa @ 2014 03 10, 09:50)
Va ir išsidavei lotuliukas.gif Ar tu kada nors savo gyvenime esi mačius strazdanotą cool summer? lotuliukas.gif
Marš į kokius warmus ir nebesuk tu mums daugiau galvos, šaltoji atsirado mat lotuliukas.gif



gerai gerai, kad davei pylos, nes nu jau tikrai. gi turbūt nėr nei vieno įrodymo liudijančio summer tongue.gif
Atsakyti
Rašo kad ir cool winter su strazdanom gali būt bebe.gif O pas mane jų buvo labai mažai, suskaičiuot galim, tik kadangi mano tėtis ryžas, tai bijojau kad bus kaip pas jį jai nesisaugosiu.
Nu bet kiek bandau atrast su tokiom strazdanom - visi springai doh.gif
Papildyta:
... ir ta pati Megan su mano jaunystės makiažu ir strazdanom lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif Sestadieni "pasimatavau" kazkurios uzrodyta Rimmel Apocalips lupdaziuka. Ruda, toki svelnu, nudini. Is pirmo zvilgsnio nesuzavejo, na bet kol iki masinos nuejau ir tada i veidrodeli zvilgtelejau, vaizdelis zymiai pagero kazkodel biggrin.gif Na ir susizavejau, uzsimaniau, vaziuosiu siandien pirkt per pietus smile.gif Kol kas taip ir norisi tokio nudinio naturalaus, kasdieninio. Na bet reikes ir kitas spalvytes dar pasibandyt smile.gif
Papildyta:
Bet va dabar ziuriu google vaizdus tu lupdaziu, kad matavausi lyg ir Galaxy, nepamenu. Na tai jis toks visai tamsus, bet ant manes tai kaip nudinis atrodo biggrin.gif sviesesni tai baisiai lupas nubalina.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 10, 10:48)
Hypnotic Poison man ta spalvytė graži, bet kažko man ji ne visai BS unsure.gif , per šviesi... per šilta... nebent oda persikinė unsure.gif



pas mane skruostai tai naturaliai persikiniai, oda sviesi-gelsva. blush2.gif

princess peach catrice sviesi, bet tokia ryskoka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 10 kovo 2014 - 10:48
žinau moterį, kuri buvo lietuviška geltonkasė blondinė, kaip ant šokoladų ir pieno pakelių paišo, o pagimdžius tapo tikra tamsiaplaukė. Ne juodi, tamsiai rudi plaukai, bet kontrastas nuotraukose tai oho. Nesuvokiu aš kaip čia gali būt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 10, 10:50)
Va ir išsidavei lotuliukas.gif Ar tu kada nors savo gyvenime esi mačius strazdanotą cool summer? lotuliukas.gif
Marš į kokius warmus ir nebesuk tu mums daugiau galvos, šaltoji atsirado mat lotuliukas.gif

Mane cia visos paripazino kaip cool summer ir as tam kaip ir paritariu, nes patinka man ju paletes, pasinegrinejus spalvas daug rubu pas save atradau is cool summer paletes, bet pas mane strazdanu yra ypac vasara isryskeja g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gendre: 10 kovo 2014 - 12:37
QUOTE(Gendre @ 2014 03 10, 13:36)
Mane cia visos paripazino kaip cool summer ir as tam kaip ir paritariu, nes patinka man ju paletes

Va dėl to visi ten taip ir spraudžiasi, kad visiems patinka jų paletės lotuliukas.gif

Ir va dėl to geriausia nusistatyt profesionaliai, kur tau skudurus dėlioja. Tada jau ką pasako, tas ir esi. Nes kai pats sau dėliotis pradedi, tai labai maišosi spalvos, kurios tinka, su spalvom, kurios man labai gražios biggrin.gif Ir tada diagnozuoji sau, ką nori smile.gif

O foto niekad nebus tikslus diagnozavimas. Aš pati kai norėjau būti pripažinta light summer, įdėjau foto - bet svarbiausia, aš nuoširdžiai tikėjau, kad dedu labai teisingą gerą dienos šviesos foto - pagal kurią niekas ir nesuabejojo, kad vasara ir ne kitaip lotuliukas.gif taigi jei būčiau pasikliovus tik internetine nuomone, tai ten net diskusijų didelių tuo klausimu nebuvo. Paskui pati pamačiau, kad vis tik neeea lotuliukas.gif

Mano visi diedai vasariniai, jokios strazdanos nėra buvę nei pas kurį gyvenime. Užtat žinau moterį, apie kurąi jau pasakojau, kuri spalviškai tikrai artima šaltam sezonui, ir taip, strazdanos pas ją visada būna, ta oda tokia kaip pas ryžus būna - nors ji ne ryža visiškai. Manė - vasara, žiema.

Nuėjo pas profus - ogi ruduo biggrin.gif

Nusidažė ryžai - kad pagražėjo!
Atsakyti
Vat del tu strazdanu ir as abejoju... Yra ju pas mane. Ant veido tai beveik nera, ant peciu daugiausia. Ir jos tokios ne visai ryzos. labiau pilkos, rusvos kazkokios g.gif
Na gi nusipirkau as ta Rimmel Apocalips, Soltice. Man tai super atrodo biggrin.gif Reikes ir jums kokia foto ikelt is realybes biggrin.gif
Atsakyti
Aplinkiniu nuomone aš ryža buvau baisi blush2.gif . Bet vat kai buvau nėščia, nusistrazdanojus nuo ausies iki ausies... ir nuo cheminio ryža... ir su oranžiniu sarafanu vyras mane labai mylėjo wub.gif , dainuodavo "aš saulutę ridenu, kvepia ji apelsinu..." tai manau irgi aplinkinių nuomonė labai stereotipinė. Geriausiai nusitestuot pas profus, ale brungu pas mum Kl, o iki Vilniaus ... toli.
Strazdanos leistinos vasaroms, tik jos turi būt ne oranžinei rudos, o tokios ... apdulkėjusios. Tai yra sušalusio šokolado spalvos. Bet vat peržiūrėjau osinkoi kurios jau su nustatytais tipais... nėr vasarų strazdanotų. Ale pas mane irgi strazdanų nebesimato, kažkaip dingo... neveltui sako kad strazdanos jaunystės bruožas, čia kaip tie šviesūs plaukai matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 06, 13:04)
Aš turiu artdeco 85 numerio violetinį pieštuką - gerulis
Reiks nueit ir šiuos pračekint ir ypač žalią, nes niekaip sau idealaus nerandu biggrin.gif

As irgi turiu violetini is Artdeco , jis pas mane is tos linijos kur su kempinele ant galo buna, issklaidymui. ax.gif

QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 13:33)
http://parfems.sk/13...black-1-2-g.jpg

10 nr lyg su perlamutru... tai neturėtų būt labai juodas... nes esu pastebėjus kad su visai juodais mano akys labai apsinešusios atrodo, nu tokios "purvino" akies baltymo... ir tarčiono negyvo žvilksnio...

Jo, blizguciai sumazintu juodumo. drinks_cheers.gif

QUOTE(Noa @ 2014 03 06, 18:25)
O, sezono mados. Pavasariams niekas netinka, išskyrus tą rudą, keikiamės, einam namo biggrin.gif

user posted image

Kokia grazi raudona wub.gif


user posted image


user posted image


user posted image

is cia http://www_fashionen...5-color-trends/

QUOTE(Noa @ 2014 03 10, 09:00)
Man, tarkim, tai irgi atrodė, kad aš nupilkėjau po vaikų

QUOTE(bytte @ 2014 03 10, 09:34)
Kažin nuo ko po vaikų gimimo plaukai nutamsėja? Man irgi nutamsėjo biggrin.gif , o va antakiai nušviesėjo. Ir dar pažystų ir ne tik blondinių, kur nutamsėjo plaukai.

QUOTE(Noa @ 2014 03 10, 09:50)
Bet čia dar nieko. Žinau pas ką po gimdymo kojos numeris padidėjo, va čia tai tragedija lotuliukas.gif

QUOTE(Dilukai @ 2014 03 10, 12:17)
žinau moterį, kuri buvo lietuviška geltonkasė blondinė, kaip ant šokoladų ir pieno pakelių paišo, o pagimdžius tapo tikra tamsiaplaukė. Ne juodi, tamsiai rudi plaukai, bet kontrastas nuotraukose tai oho. Nesuvokiu aš kaip čia gali būt blink.gif

Zinokit, ne tik gimdziusioms moterims plaukai nutamseja ir koja padideja... biggrin.gif taip kad... Ateina laikas ir viskas kazkiek keiciasi, tiesiog daugumai tai sutampa su vaiku gimimu. Kaip mano mociute sakydavo, plaukai nutamseja pries zylant, jeigu pamatei kad plaukai nutamsejo reiskia po truputi pasirodys zilu. ax.gif

QUOTE(LinaGustė @ 2014 03 10, 13:54)
Na gi nusipirkau as ta Rimmel Apocalips, Soltice. Man tai super atrodo biggrin.gif Reikes ir jums kokia foto ikelt is realybes biggrin.gif

Tai cia tas pats kuri ir as nusiziurejau. biggrin.gif Fainas ane? Matavausi ir ta kita ruzavesni, labai norejau kad jis man tiktu, bet vis tik man sitas tiko geriau.

QUOTE(bytte @ 2014 03 10, 14:17)
Geriausiai nusitestuot pas profus, ale brungu pas mum Kl, o iki Vilniaus ... toli.

Nu tolokai bet galima kazka gal susiplanuot ta proga, pvz. koki teatra ar koncerta aplankyt. smile.gif Is ryto pas stiliste susitari o vakare su vyru i pramogas. 59.gif Tikrai verta. mirksiukas.gif
Oi kaip man idomu butu suzinot ka tau nustate. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 10 kovo 2014 - 16:34