Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 02 17, 10:17)
sutinku su Vasiljevu drinks_cheers.gif . Dabar kodie sutinku... visų pirma burgundiška spalva nelabai skiriasi nuo trūkusių kapiliarų spalvos, o tai nelabai kas aplink akis mozojant biggrin.gif . Antra burgundiška spalva iš principo yra raudona + juoda, t.y. shaded spalvų kategorija, kuri blondinėms visiškai ne į temą.
Kalbant ne banaliai ir ne paviršutiniškai apie šešėlių spalvas, reiktų prisiminti ko mes siekiam su tais šešėliais. Tam gerai yra po ranka spalvinis ratas
user posted image
Spalvą išryškina tikrai priešinga jai spalva. Bet ką tai reiškia? Ogi kad žalią išryškina raudona. O tai reiškia kad žalią išryškina ne tik burgundinė spalva padaryta raudoną maišant su juoda, bet ir raudoną maišant su įvairaus tamsumo pilkom bei balta. Gaunasi gan platus spalvų spektras. Be to norint išryškint akies spalva komplementari spalva naudojama viršutiniam vokui. Apatinis vokas, ir ypač vadinama woter linija veikia labiau kaip lindzės, t.y. blush2.gif  spalva atsispindi ant rainelės, toks dalykas tapyboje vadinamas refleksu (bent jau mums taip sakė). Kokia ten su kokia išryškėja esu dėjus, bet šiaip nelabai pamenu blush2.gif
Prie viso to nereikia pamiršti kad jie ne šiaip vadinami šešėliais, jie gi naudojami taip pat ir akies kontūravimui, pavadinkim taip. Kaip ir veido kontūravime mes vienur akies voką iškeliam, kitur kažką atitolinam, didinam, mažinam ir t.t., taip pat darom ir su akim. Va čia reiktų prisimint kad ir kokia gili bedugnė - ji niekuomet nebūna juoda, ji visada būna pilkai mėlsva, tik pirmas planas turi juodą, taigi ir visas kitas su juoda maišytas spalvas. Vadinasi burgundinė čia vėl nelabai universali spalva, nes tinka tk pirmama planui, t.y. ant obuolį dengiančio voko dalies. Tokios tamsios spalvos pirmame plane naudojamos siekiant rainelės šviesumo, t.y. kuo tamsesnė spalva, tuo šviesesnė atrodys akies rainelės spalva. Norint priešingo efekto naudojamos šviesios spalvos. grįžtant prie bedugnės... kadangi ji pilkai mėlsva, tai tampa kiek aiškiau kodėl pas pavasarius atsiranda kažkokie vos ne vasarų atspalvių šešėliai cool.gif
Taigi norint pabrėžti akies žalumą dažom "raudonais" šešėliais (noa tau vėl lieka ružava lotuliukas.gif ), norint žydrumą (kaip pavyzdį blue green) imam red orange spalvas, iš jų tokia naudotina persikinė, na ir kai kam tokia ryžai ruda (beja man ją metą kaip komplementarę, ale aš su ja kažkaip nenormaliai atrodau, ir tai pastebėjau tik fotografijoje lotuliukas.gif , na pasiguodžiau, kad ne aš viena tokia dūra: googlėj galim pilna rast zviazdų irgi yra taip išsidarkiusių). Na ir t.t.
Rudos akys, kaip ir pilkos dažomos tokia spalva, kokio efekto norim. Viršutinį voką nudažius violetine spalva rudos akys atrodys geltonesnės, pavyzdžiui kokios tamsiai violetinės pagalba rudos akys gali atrodyt šviesiai gintarinės. O koks persikinis šešėlis priduos rudoms akim šaltumo (pabrėš mėlyną spalvą) bei tamsumo.
Pilkas akis galima dažyti išvis belenkokia spalva, jos tiesiog įgaus priešingos spalvos atspalvį: norim mėlyną, norim žalią, norim rudą. Šitas dalykas nepamirštinas ir pilką spalvą turintiems rainelėje, mes pilkšvų akių savininkai galim sau leisti truputi pabūt chamelionais cool.gif
Toliau... apie spalvas prislopinančias viena kitą: jai spalvos turi bendrą spalvą, tai ta spalva prislopinama. Tai yra žalia šalia spalvos turintčios taip pat geltonos atrodys labiau mėlyna, šalia spalvos turinčios mėlynos - labiau geltona (todėl žaliaakėms ir siūlo violetinius šešėlius).
Apie akies šviesumą/tamsumą jau kalbėjau - kuo tamsiau aplink akis nupiešim, tuo šviesesnė atrodys akies rainelė ir atvirkščiai.
Nu ką čia dar g.gif lyg ir viskas, toliau jau su akies spalva nesusiję dalykai: ten optiškai didesnės akys, užkritusių vokų maskavimas, akių tolinimas ar artinimas, kampučių pakėlimas ir pan. dalykai apie kuriuos laaabai daug galim būtų kalbėt, bet ne šioje temoje. Šioje temoje pasikartosiu tik kad gilinant kažkokią vietą naudojam pilkai mėlsus šešėlius, arba ant viršaus norimos spalvos užtepam pilkai mėlsvus šešėlius...

Va, aš taip ir norėjau, kad parašytum blush2.gif Nors paskaityti yra ką bigsmile.gif

Aš mat pasimetus sutais vasariniais šešėliais. Skudurai tokios spalvos man tikrai ne ne ne. O šešėliai - kelmas žino - kažkaip ne tragiškai lyg... O gal tragiškai, tik aš pati labai noriu, kad būtų netragiškai? biggrin.gif

Kitas klausimas - kokių šešėlių reikia ginkdie nenaudoti? biggrin.gif Apartų tų bordinių, su kuriais jau pasidžiaugiau ***** lotuliukas.gif

Mano kai akys žaliai mėlynos, tai aš skaitau ir apie žalias, ir apie mėlynas. Juolab kad dar linzių visokių būna lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 17, 11:02)
Nus kad aš sau kartais šilta atrodau, kartais šalta... ypač pavasariui artėjant, iš lauko parėjus - nu visai šalta, beveik avataras sakyčiau - tokia pat mėlsva.

Bliamba tie šešėliai su tokiais bronziniais blizgiukais, nu tie galiniai. Va kitu kampu gal geriau matos.  Tai va mąstau, kad jie turi tikt tiems kam bronza tinka  g.gif , na rudeniams ir dar kam nors... vasaroms softinėms? žiemoms ne cool? o iš pavasarių yra kam bronza tinka?

A man kas nors paaiškinkit kam bronzeris ir kaip naudojamas? Skaistalus jau supratau - priduot odai gyvumo ir šviežumo, tept ant skruostų... o bronzers? priduot šviežaus įdegio efektą, a kur tept? netepsi gi vietoj skaistalų, jie gi tamsūs... tai kiek žemiau nei skaistalus ar kaip?

Kiek apmirus kapsulių temukė 4u.gif

Tu žinok, man tie šešėliai atrodo daugiau mažiau neutralūs. Nes kaip ir sakei, šešėliuose kitaip tos spalvos elgiasi. Ir man nykiai atrodo, kad šitos va spalvos tinkamos beveik visiems, išskyrus jau kažką griežtai ir baisiai šalto... Žėk, persikiniai šešėliai, gi jie tinka beveik visiems. O persikinė bliūzkė - anaiptol! Man atrodo, jie netiktų tik kokiam braitspringui, kuriems aplamai žemės spalvos ne.
Atsakyti
O man įdomus tokis dalykas - kodėl magenta + cianas man padaro ryškiai mėlynas akis. Tiesiog kokis tai CMYK reiškinys, to est iš viršaus viena spalva, apačioje kita, per vidurį - kokios reik? Juk pagal spalvų derinimo teorijos turėtų gautis kitaip...
user posted image

Kas su žaliom akim pamėginkit cianas + geltona, ar gausis ryškiai žalia? blush2.gif
Pagal Munselį geltona+pilka tokia gaunas pelkių spalva, visai jamama:
user posted image

O negalim matyt iš visai kitos parapijos spalvų matyt naudot. Tarkim - gink die negalima light'ams naudoti visų šešėlių maišytų su juoda spalva, tik su pilka ir balta. Rudeniams matyt pure spalvų reiktų vengti. Na ir t.t. A toliau kaip širdis geidžia. Šiaip patys koloristai pripažysta kad tapyboje naudojami tokie spalviniai deriniai, kurie dar į teoriją neįsipaišo, bet yra akiai malonūs ir puikūs.
Va su tais nude šešėliais tai dar neišsiaiškinau pati biggrin.gif IMHO tikriausiai nude atspalvis turi kaip pudra atitikt.
Atsakyti
Merginos, kurios cia uzrode papuosalu is aliexpress, per kiek laiko ateina, kas pirkot? g.gif praejo trys savaites nuo pirkimo, o vienus rodo dar tik kinijoj, kitu isvis niekur nematyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 17, 13:12)
Man atrodo, jie netiktų tik kokiam braitspringui, kuriems aplamai žemės spalvos ne.

Reiškia aš bright springas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 17, 15:17)
Merginos, kurios cia uzrode papuosalu is aliexpress, per kiek laiko ateina, kas pirkot?  g.gif praejo trys savaites nuo pirkimo, o vienus rodo dar tik kinijoj, kitu isvis niekur nematyt g.gif

Mano is kinijos sausio 22 uzsakyti siuntinukai dabar pradejo eit, dazniausiai ateina per menesi, bet buna, kad ir ilgiau uztrunka.
Atsakyti
panasiai norejau papasakot apie seselius, bet sia savaite silpnokai jauciuos, pilvukas prakiuro tai viskas ka zinojau isgaravo is galvos blush2.gif

golden brown skaitosi zemes spalva? Man keista kad silti auksiniai seseliai ant manes graziai ziurisi o mylimi roziniai ir violetiniai ne taip graziai atrodo.
Burgundiska spalva visai graziai atrodo padazytas akies krastelis vakariniam makiazui.
user posted image
imetu akiu makiazus,kuriais zaviuosi 4u.gif
user posted image
melynos akys padazytos soft peach 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
na va pilkos akys kažkokia raudona gali dažytis biggrin.gif
pilkšvai violetinę naudoju, o daugiau pilkos ir taupinės pas mane ir kitokie neutralai.
šiaip man gražiausi neutralių spalvų makiažai, ir sakyčiau kokia spalva bedažytum akis jeigu ta spalva kiek ryškesnė vis tiek pirmiau stebėtojas iš šalies pamatys o kokie violetiniai šešėliai, o ne o kokios gražios rudos akys. Nebent ta violetinė yra tik kokio neutralo/kūne natūraliai esančios spalvos atspalvis, tada taip stebėtojas galbūt sakys, o kokios ryškios rudos akys.
Ką noriu pasakyt, kiekvienas vos ryškesnis spalvotesnis šešėlis rėks garsiau negu natūrali akis, su galbūt su retomis išimtimis iš ryškių ryškių kai kurių sezonų akių. Bet bent mūsų žemelėj aš labai labai retai matau tokio ryškumo akis.

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 17, 14:31)


cmyk'as spaudos dažų maišymo sistema, nesu tikra ar ji galioja šešėliams ir tarkim kokiom tekstilės spalvom
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 17, 15:21)
Reiškia aš bright springas  tongue.gif

O vdrug? biggrin.gif

Man aiškiau, kai eina kalba apie principus, nes taip pažiūrėjus į tuos pasiūlomuosius šešėlius, tai man kyla nykus įtarimas, kad siūlo kas ką nori biggrin.gif Tarkim, va, žalios akys. Vienas siūlo persikinę alyvinę ryžą kakavine, o kitas - sar plius žalią ir mėlyną... O šešėlių aplamai yra belekiek spalvų!

Tarkim, Dioras pavasariui siūlo tokį štai šamarliaką:
user posted image

Kokių spalvų ir akių turėtų būti babcės, kurios tai pirks?
Aš čiūr ne biggrin.gif Šį kartą susilaikysiu biggrin.gif
Papildyta:
Nors pagal teoriją čia labai geros ir visiems mielos spalvos???? O jau ypač pavasariams, ir aš iš esmės turėčiau ką nors parduoti ir pirkti abu? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 vasario 2014 - 19:06
QUOTE(Noa @ 2014 02 17, 19:05)
Tarkim, Dioras pavasariui siūlo tokį štai šamarliaką:

Kokių spalvų ir akių turėtų būti babcės, kurios tai pirks?



Antrą aš beveik neabejodama siūlyčiau vasaroms. Su pilkšvomis, žalsvomis, melsvomis akimis. O pirmas gal ir tiktų pavasariams. Apskritai, man atrodo (nors gal klystu), kad vasaroms tinka ryškūs šešėliai, tamsūs. O pavasarius tokie suvulgarina, jiems geriau tinka murzini, neryškūs. Iš esmės priešingai, nei rekomenduojama rūbams. Tik gal šiltumo-šaltumo prasme šešėliai tipą atitinka, o šviesumo-tamsumo, švarumo-murzinumo - labiau į priešingą pusę reikia rinktis unsure.gif
Atsakyti
Mane tai įtikino kad makiažas ne pagal spalvinį tipą, ta prasme tiek vasaros, tiek pavasariai, jai yra noro, gali spalvas naudot. Tik tiek vieni, tiek kiti negali peržengt tamsumo ir kontrastingumo, kurį jie turi. pavasariai dažnai gan šviesūs, tai labai ten tamsių šešėlių jiems ir nesiūlo, kaip ir šviesesnėm vasarom. Tas pats ir su rudeniais šviesesniais.
partempiu kažko iš osinkos, va lūpdažis pavasariams:
user posted image
gal žinot papgiai panašios spalvos?
Atsakyti
O aš išvis nesuvokiu, kokie man šešėliai tinka - gerai pasidažai, ir visi tinka, tik tie bombordavi buvo biskutuką pro šalį biggrin.gif

Bet va BFAS tai man siūlė labai aiškiai - arbūzo spalvos lūpdažį, viena, ir du šešėlius - teal ir aukso spalvų. Teal matinę ir tokią ne per šviesią. Bet auksas ne toks kultūringas, kaip pirmiausia žmogus įsivaizduoji, o toks geltonas geltonas, link ryžumo net, kaip naminio kiaušinio trynys, blin, kaip su tokiom spalvom dažytis biggrin.gif Ir tai bivo man pasiūlyta vietoje mano naudotų rudų, teigiant, kad rudi man labai blogai. Jaučiu, reikėjo savus išprūdyt biggrin.gif

Atvirai pasakius, aš jų taip ir nepanaudojau. Kaip klounas aš atrodžiau su tokiom spalvom. Tiesa, paskui dar siūlė RUDUS biggrin.gif Nors ką tik sakė, kad man netinka biggrin.gif Šiltus rudus, kuriuos jie laikė tinkamais ir pavasariams, ir rudenims, visiems. O vasaroms ir žiemoms - irgi rudi, tik tokie kakaviškesni. Žo, tada aš nusispjoviau ir nustojau iš jų kosmetiką pirkti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 02 17, 20:51)
partempiu kažko iš osinkos, va lūpdažis pavasariams:

gal žinot papgiai panašios spalvos?

O kokia čia konkrečiai spalva?
Tai gal tų essence - catrice žiūrėt reiktų, jei pigiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 vasario 2014 - 19:53
QUOTE(Erszebeth @ 2014 02 17, 21:22)
Antrą aš beveik neabejodama siūlyčiau vasaroms. Su pilkšvomis, žalsvomis, melsvomis akimis. O pirmas gal ir tiktų pavasariams. Apskritai, man atrodo (nors gal klystu), kad vasaroms tinka ryškūs šešėliai, tamsūs. O pavasarius tokie suvulgarina, jiems geriau tinka murzini, neryškūs. Iš esmės priešingai, nei rekomenduojama rūbams. Tik gal šiltumo-šaltumo prasme šešėliai tipą atitinka, o šviesumo-tamsumo, švarumo-murzinumo - labiau į priešingą pusę reikia rinktis unsure.gif



man irgi idomu kodel taip yra blush2.gif

cia vasara su panasiais i dior seseliais,visai grazu wub.gif user posted image

netycia prisiminiau, kai destytoja darydavo makiaza, pastoviai issirinkdavo modeli - lb sviesia smeline blondine pilkom akim(ji vasara). Kai darydavo makiaza naudodavo violetinius,rozinius ryskesnius seselius. Rezultatas lb grazus gaudavosi wub.gif
Atsakyti