Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

man atrodo, kad rudi lūpdažiai kiekvienam gali būti, jie tokie nudiniai, žiūrėti reikia...
Atsakyti
Man atrodo cool tipai rusvų nelabai atsirinktų, jų ruda tokia taupinė... jiems tik nudiniai tokie kur visai odos spalvos, bet jų negalim kaip rudų traktuot. Ypač pas cool wintyer su rudom liūdnai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 09, 14:39)
Man atrodo cool tipai rusvų nelabai atsirinktų, jų ruda tokia taupinė... jiems tik nudiniai tokie kur visai odos spalvos, bet jų negalim kaip rudų traktuot. Ypač pas cool wintyer su rudom liūdnai.

O man tai atrodo, kad norint galima atrasti. Aišku, kokiam rudeniui tuo klausimu lengviau, ką imi, tas tinka, bet gali ir cool tipai susirasti kažką, bet tai taip, iš kūno spalvų... Patamsintų, pvz.

Man atrodo, kad sunkiausia su rudu lūpdažiu turėtų būti bright spring... Ir gal bright winter, antroj vietoj. Bet vis viena galima atrasti kažką, kas ANT JŲ atrodys kaip rudas biggrin.gif Tipo, jų ruda biggrin.gif Kaip aš sakiau jau, susiradau idealią nudinę. Kuri ant manęs nudinė.

user posted image

Dior Addict Extreme 339 - Silhouette. Pažiūrėjus - rūžavas, koralinis. O ant manęs - nudinis lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinok brightams lengviau, jiems visi auksai tinka, ir šokoladas pas juos yra... tik negalim pašviesint, ta be ūpų gaunas. O va cool winter paletėj galim sakyt rudos nėra, yra tik tokia pilka taupe, bet visai pilka. Page kažin ar galim kaip rudą įvardyt, be to gaunas kaip be lūpdažio ir tiek.
Matėt cool summer kokios spalvos lotuliukas.gif , paletėj kur įdėjau... warm spring tokios pat.
Atsakyti
Tiksliai, tokios pat biggrin.gif Bet viena ruda yra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 03 09, 15:59)
Žinok brightams lengviau, jiems visi auksai tinka, ir šokoladas pas juos yra... tik negalim pašviesint, ta be ūpų gaunas.

Tai betgi čia kiekvienam tipui taip, jei peršviesini, lieki be lūpų. Kitą kartą ir visai gražu, jei lūpos negražios, o kokios akys kaip tik labai gražios!

Nu aš manau, kad egzistuoja universali ruda, kaip va pas tą Elis Faas. va kokia tai šita:
http://www.ellisfaas...reamy-lips-l106

Ar šita...
http://www.ellisfaas...milky-lips/l206
(šone ten paveiksliukai)
Atsakyti
siandien parduotuvej isbandziau mokka ruda, tai graziai atrode. Bet issirinkau tokia spalvyte 4u.gif
peach user posted image
Atsakyti
Graži labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 09, 15:23)
Nu aš manau, kad egzistuoja universali ruda, kaip va pas tą Elis Faas. va kokia tai šita:
http://www.ellisfaas...reamy-lips-l106

Ar šita...
http://www.ellisfaas...milky-lips/l206
(šone ten paveiksliukai)

Ta Elis Faas man žiauriai ne į temą, jau kiek esu bandžius tokio tipo - totaliai beryšio.
Dėl antro nežinau, manau puse bieso, bet šiaip mano nudiniai kiek kitokie, gal šitie g.gif Va kur testuoja labai į mano nudinius panašu ant lūpų. Dar turėtų L406 tikt... Bet ar galim juos vadint rusvais?
Atsakyti
Gal galima? Būna tokių, tarp rudo ir violetinio. Turiu tokį nagų laką kaip tik ant nagų biggrin.gif Tik žinia, tamsesnį biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 09, 23:12)
Gal galima? Būna tokių, tarp rudo ir violetinio. Turiu tokį nagų laką kaip tik ant nagų biggrin.gif Tik žinia, tamsesnį biggrin.gif

Na aš tai rusvą kitokį įsivaizduoju, o tokis kaip ir link mauve spalvos, ne? Šiaip va galvojau aš apie tuos lūpdažius... pas mane buvo laikotarpis, kai buvau nuo cheminio nuryžėjus, tai tada dažiau nu tikrai rusvu lūpdažiu, ir dar su auksiniu blizgiu. Net nežinau tiko, netiko jis man... foto tai padoriai atrodo. Tiesa foto neskaitmeninės, tai neįkelsiu. Bet lūpdažis visai rusvas buvo. Ir net auksinius šešėlius buvau pradėjus naudot. Net ir vėl tapus neberyža gan ilgai naudojau pilnai šiltą makiažą. IMHO pagal foto aš ten BS lotuliukas.gif . Tik po vaiko gimimo nušaltėjau ir nupilkėjau makiaže.

Hypnotic Poison man ta spalvytė graži, bet kažko man ji ne visai BS unsure.gif , per šviesi... per šilta... nebent oda persikinė unsure.gif

Atsakyti
Nežinau, kodėl tu nupilkėjai makijaže, nes asmeniškai man tai tu jokia nenupilkėjus natūroj biggrin.gif Ir jokia cool summer tongue.gif biggrin.gif

Man, tarkim, tai irgi atrodė, kad aš nupilkėjau po vaikų. Tada, kai svarsčiau, ar aš nenumigravau į vasarą. Nes pirma, plaukai kiek patamsėjo, kaip kad daugeliui natūralių blondinių būna. Antra, lyg veidas šaltesnis pasidarė... Ir tik paskui dašuto - senatvė ne paguoda, gi kraujagyslės kažkiek mušasi! O kaklas tai kaip buvo geltonas, taip liko biggrin.gif Tai atsiderini krempudrą, kaip priklauso - ir pavasaris biggrin.gif

Jaučiu, ir tau tas pats irnesakyk.gif
Atsakyti
bent jau aš ant savęs jaučiu, kad nupilkėju, kad itin netinkamo sezono (aš konkrečiai šaltų) rūbais dėviu, o užtenka apsivilkt savuosius ir vėl viskas čiki biggrin.gif
Atsakyti