Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 03 06, 18:25)
O, sezono mados. Pavasariams niekas netinka, išskyrus tą rudą, keikiamės, einam namo biggrin.gif

user posted image

Čia kokio fall? 2013-2014 ar 2014-2015?

Man atrodo bright cobalt - pavasario, tik vat nusipirk ją cool.gif tiesa gal warm'ams nelabai, bet bright'ams tikrai, ir lght'ams visai nieko.

Aš tai nesuprantu, kaip Lana WA gali būt, uždėk jai tamsesnius plaukus ryžus... nu ne kažką... vat dėl WS svarstyčiau. Auksas jai labai gerai, tai faktas. O va ar SA ar WS nesuprantu... nors vietom tai išvis ji man BS biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 06 kovo 2014 - 20:10
QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 21:09)
Čia kokio fall? 2013-2014 ar 2014-2015?

Man atrodo bright cobalt - pavasario, tik vat nusipirk ją cool.gif tiesa gal warm'ams nelabai, bet bright'ams tikrai, ir lght'ams visai nieko.

Aš tai nesuprantu, kaip Lana WA gali būt, uždėk jai tamsesnius plaukus ryžus... nu ne kažką... vat dėl WS svarstyčiau. Auksas jai labai gerai, tai faktas. O va ar SA ar WS nesuprantu... nors vietom tai išvis ji man BS  biggrin.gif
user posted image

Būsimo... 2014 tik vienas fall lotuliukas.gif ... Tai ko aš dėčiau buvusio, kokia iš to nauda biggrin.gif

Man jinai irgi pavasaris, nežinau, kodėl tai babcei atrodo, kad ruduo. Mėgstu viską, kas dulkėta, bet jai be dulkių geriau, o ir šiltumas nėr toks kažkoks jau kad labai labai... Nu dar SA - dar bala nematė, tas irgi prie neutralesnių. Bet WA - taigi visiškai ryžas kaip aukso gabalas! O ji gi ne tokia. O jei tokia, kur tada dėti ryžus kaip aukso gabalai? biggrin.gif
Atsakyti
Nu dar būna rudi šilti, ne tik ryži... bet kad jai ir ta ruda nelabai... osinkoi tai sutiko su ta blogere g.gif ...
man tai šiaip sau

Aš nerandu būsimo biggrin.gif , tai ir klausiu... maža ką cool.gif O ko tu čia taip jau susiruošiai rudeniui, kai dar pavasaris neatėjo.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 21:52)
Aš nerandu būsimo biggrin.gif , tai ir klausiu... maža ką cool.gif O ko tu čia taip jau susiruošiai rudeniui, kai dar pavasaris neatėjo.

Radau ir pateikiau, kad pirkinius planuotumėt lotuliukas.gif biggrin.gif Šiaip gi jau visi rudens kolekcijas pristatinėja, o pavasario tai pristatinėjo pernai rugpjūtį...

Tik kad nematau, kad tų spalvų kas labai laikytųsi mastau.gif lotuliukas.gif Nu taip prikergt tai galima, bet prikergti aš galiu ir prie savo vaikų stalo bardako. Nueisiu ir užuot bliovus apie tvarką konstatuosiu, kad palei paskutines spalvines tendecijas lotuliukas.gif
Atsakyti
Patinka man ta mergelikė Lana thumbup.gif Bet kažkaip žiūrėjau, žiūrėjau aš į ją jau kurį laiką ir man ji pasirodė ruduo nors tu ką. doh.gif Sakyčiau WA. Kažkaip ne pavasarinė man ji.Nežinau... g.gif Aš ir prisidedu prie tos babcės, kad ruoduo ji lotuliukas.gif Tos pavasrinės spalvos man kažkaip schmoll.gif .Atrodo kaip atskirai nuo jos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aina1979: 06 kovo 2014 - 21:27
šita spalva prie mados nelabai?
Žo labai noriu... šitų batų, ir spalva nerealiai mano tiek viduje tiek išorėje... ir kvietkos prie veido tiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 22:43)
šita spalva prie mados nelabai?
Žo labai noriu... šitų batų, ir spalva nerealiai mano tiek viduje tiek išorėje... ir kvietkos prie veido tiktų biggrin.gif

Atvirai pasakius, tai man dzin, kokia mada, tik kad įdomu biggrin.gif Taigi mada pasikeis, o drabužis liks. Negi mesi?
Man tik baisiai įdomu, kaip jie nutaria, kad va turi būti madingos tokios spalvos, o ne kitokios. Ir ką, visi jų klauso? biggrin.gif O tai negali pasakyt koks dizaineris, kad aš, tipo, kūrėjas, ir man čia dvasinės vidracijos su šitais nevibruoja? biggrin.gif

O tavo nuorodos neatidaro. Rašo - Niestety żądana strona już nie istnieje sad.gif Tai kad jau ne istneje, kur prapuolė? biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
dėl spalvų jie rašo kad ima kaip ir procenta, na po kolekcijų pristatymo kokios spalvos vyrauja tose kolekcijose, kuri labiausiai pas visus dizainerius kartojas paskelbiama metų spalva. O jai kokiam nevibruoja kaip daugumai, tai jo spalvos nepapuola į tą septynetuką ir tiek.
Papildyta:
nu kažko dingsta nuorodos g.gif
dar pas vienus
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 06, 18:06)
Va, Dilukai, kokie tad tarp mūsų tik skirtumai biggrin.gif Ypač žavi mėlyna - vat nueik į parduotuvę ir nusipirk teisingą hihihi.gif

mjo lotuliukas.gif

iš tų metų spalvų paimčiau keturias kairines jeigu labai jau reiktų biggrin.gif

o ta kobalt blue visai neteisingai atvaizduota
taigi čia labai stipri spalva
user posted image
Papildyta:
Lana iš pirmo žvilgsnio man išvis soft summer doh.gif
Atsakyti
Batai tai galingi, tiktai bent jau man Martinsai žiauriai nepatogūs. Gal juos įmanoma pranešioti, bet kad kai tiek nepatogūs, tai aš vis nepasiryžtu biggrin.gif Kažkokie... Priešui trypti biggrin.gif Yra patogesnių kerzų biggrin.gif


Ai, jie sudaro tas spalvas jau PO TO, kai visi savo kolekcijas paskelbia? Ir paskelbia paprastiems mirtingiesiems ir visokiems iš paskos einantiems kopijuotojams? Aš tai maniau, kad prieš, ta prasme, reguliuoja dizaineriams biggrin.gif Ir galvoju - nu kaip taip, taigi nesąmonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 06, 18:25)



Jūs čia nervuojatės, o aš džiūgauju, kad pagaliau ir man spalvų gerų padavė biggrin.gif

Tarkim aurora red, tai mano mano mano tongue.gif cypress irgi turėtų būt nebloga. žalios man reta, kuri tinka, bet tokią aš galiu nešiot dar ta misted yellow turėtų man tikt, bet aš apskritai tokių spalvų nelabai mėgstu.
o vat jei netyčia nušiltins kas tokias kaip radiant orchid, sangria ir aluminum, tai irgi paimčiau sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 06, 20:25)
O, sezono mados. Pavasariams niekas netinka, išskyrus tą rudą, keikiamės, einam namo biggrin.gif

user posted image



man tinka pirma,antra,ketvirta, penkta spalvos 4u.gif gal tdl kad ribinis tipas? g.gif

norejau paklausti, rusvi,rudi lupdaziai tik rudeniui? 4u.gif
Atsakyti