Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 03 06, 09:18)

Tynka, gal vis delto verta pabandyt testa su spalvom? 4u.gif Nes is to ka rasot abejociau ar tikrai esat soft autumn.
Va sie du plosciukai man atrodo turetu papuosti soft autumn http://1.bp.blogspot... sa collage.JPG
Soft autumnn isivaizduoju silta taupe, softine kupranugario vilnos, softine persikine, softine pistaciju zalia, sendintos bronzos, visokias militaristines spalvas (labiau ne tas rusiskos o britu kareivio uniformos)
Tokios raudonos ir melynos nera soft autumnn skiriamasis bruozas, isivaizduoju kad jos ir soft summer tiktu ar gal kitiems rudeniukams. Testavimui as imciau uz pagrinda tas spalvas kurios SKIRIA soft autumn nuo soft summer.
thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Tai auksine ir pavasariams tinka, ne tik rudeniukams 4u.gif
...

tai verta verta, tik prisiruošti ir pasiruošti reikia:)
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 03 06, 12:18)
O jo vardas kartais ne Kestutis? biggrin.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Kęstutis taigi kunigaikštis buvo, ir jau senokai velionis biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 12:20)
*tesiant SA temą... kaip jums Lana Del Rey?


**...ir ne į temą... blogai su neatspariu vandeniui tušu verysad.gif , blakstienos sukibo labai, nebegražiai atrodė, nors nenutekėjo. Ir pravedimo reik vandeniui atsparaus... nusipiešiau akis,  išvažiavom ryte... o koncertas vakare... manot kas gražaus buvo likę lotuliukas.gif , eilinis dūminis makiažas, kaip įprastai gaunas nueinant gult nenusivalius makiažo.

*Aš tai kaip tik jos DANTĮ pamačiau, taip visa kita ir užtemo biggrin.gif Skaitau, kaliegos, kad auksiniai dantys - tai tik pavasariams ir rudenims. O va vasaros ir žiemos prašom vaikščioti su balto metalo lotuliukas.gif

user posted image

lotuliukas.gif

**Ot tai. O aš ką tik užsisakiau NEatsparų unsure.gif pamačiau, kad strawberrynet dienos akcija - armani eyes to kill, dėl kurio čia visi alpo, ir neišlaikiau... Nafig reikėjo dry.gif biggrin.gif
http://eu.strawberrynet.com/main.aspx
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 11:20)
blogai su neatspariu vandeniui tušu verysad.gif , blakstienos sukibo labai, nebegražiai atrodė, nors nenutekėjo. Ir pravedimo reik vandeniui atsparaus... nusipiešiau akis,  išvažiavom ryte... o koncertas vakare... manot kas gražaus buvo likę lotuliukas.gif , eilinis dūminis makiažas, kaip įprastai gaunas nueinant gult nenusivalius makiažo.

Gal sepetelis nevykes, ar daug koses deda? unsure.gif

Is vandeniui atspariu piestuku, jeigu nebrangiu tai man visai atsparus pasirode essence long lasting, bet jie automatiniai tai su smailu galiuku nelabai pasidazysi. Bet turiu pora tai tikrai kaip isikimba tai taip paprastai nenuvalysi. ax.gif
va tokie:
http://www.essence.e...-eye-pencil-19/

O pamenat kai sakiau kad man reikia ieskotis zalsvu ir melynu i violetuma seseliu kad paryskintu teal akiu atspalvi? biggrin.gif Tai va, Artdeco kaip tik isleido pavasario kolekcijoje sitas spalvas:
user posted image
Is tos pacios kolekcijos bandziau melynai violetini piestuka waterproof, labai gerai laikosi, nuo rankos nepavyko nutrint ilgiausiai biggrin.gif dar maciau ir zalias yra, smaragdinis toks.
user posted image
O siaip pastovioj linijoj yra ir juodas, ir gal kitu spalvu, esu turejus kazkada turkio spalvos, jie droziami yra, uzmesk aki i juos bytte, jeigu domina, tikrai verti demesio. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 kovo 2014 - 12:18
QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 11:20)
tesiant SA temą... kaip jums Lana Del Rey?

Man panasu kad gal ji warm spring numigraves i rudeni? Tik nezinau ar i soft ar i warm. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 03 06, 12:14)
Gal sepetelis nevykes, ar daug koses deda? unsure.gif

Is vandeniui atspariu piestuku, jeigu nebrangiu tai man visai atsparus pasirode essence long lasting, bet jie automatiniai tai su smailu galiuku nelabai pasidazysi. Bet turiu pora tai tikrai kaip isikimba tai taip paprastai nenuvalysi. ax.gif
va tokie:
http://www.essence.e...-eye-pencil-19/

O pamenat kai sakiau kad man reikia ieskotis zalsvu ir melynu i violetuma seseliu kad paryskintu teal akiu atspalvi? biggrin.gif Tai va, Artdeco kaip tik isleido pavasario kolekcijoje sitas spalvas:
user posted image
Is tos pacios kolekcijos bandziau melynai violetini piestuka waterproof, labai gerai laikosi, nuo rankos nepavyko nutrint ilgiausiai biggrin.gif dar maciau ir zalias yra, smaragdinis toks.
user posted image
O siaip pastovioj linijoj yra ir juodas, ir gal kitu spalvu, esu turejus kazkada turkio spalvos, jie droziami yra, uzmesk aki i juos bytte, jeigu domina, tikrai verti demesio. 4u.gif

Pas mane nuosavos blakstienos mažos, tai aš dažaus ilgai ir daug kartų. Tai galim sakyt per pus būna ne mano blakstienos, tai natūralu, kad apsibliovus sukimba kaip toj loreal mango reklamoje. O ašaroja mano akys pastoviai, ar šaltesnis oras, ar žvarbesnis vėjas, nesvarbu dažytos nedažytos.

Man reik tokio pilko rolleyes.gif , mat kai einu į kokius koncertus dažaus labai nenatūraliai ir dauk... pvz panašiai taip bandau...
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 03 06, 13:31)
Man panasu kad gal ji warm spring numigraves i rudeni? Tik nezinau ar i soft ar i warm. g.gif

Gal į soft, oda tai jos link neutralumo... Ir tai tik nekuriose foro, tose ryžose. Ten, kur su melsvu megztuku, man ji niekur nenumigravus, laisvai gali būti WS...
Atsakyti
Aš turiu artdeco 85 numerio violetinį pieštuką - gerulis
Reiks nueit ir šiuos pračekint ir ypač žalią, nes niekaip sau idealaus nerandu biggrin.gif


Tiesa, su medžiaga baigės taip, kad tą pirmą užprašiau. Jau kai jūs siūlėt duot pačiai rinktis , tai jau ji prieš tai buvo pareiškus norą į paukštelius biggrin.gif Jei ir netiks, tai baika. Kitai sesei perleisim, kuriai visokie pasoftinti piešinukai sueina biggrin.gif
Atsakyti
čia kaip suprantu Laną į warm autumn deda?
Atsakyti
user posted imageuser posted image
10 nr lyg su perlamutru... tai neturėtų būt labai juodas... nes esu pastebėjus kad su visai juodais mano akys labai apsinešusios atrodo, nu tokios "purvino" akies baltymo... ir tarčiono negyvo žvilksnio...
Atsakyti
Hiver ačiū už sruogeliavimo analizę biggrin.gif
man dar reikia vaizdinės medžiagos kaip atrodo rezultatai ant trumpų plaukų rolleyes.gif
dėl atauginėjimo tai joa, lygi spalva čia peilis, dar kai man želia žaibiškai, nespėju kirptis ...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 06, 14:13)
čia kaip suprantu Laną į warm autumn deda?

Deda, bet aš nesutinku su ja biggrin.gif Ji kažkaip taip įdomiai dėslioja ir motyvuoja, bet kai daeina iki "kas gražiau/harmoningiau atrodo, tai man regisi kitaip biggrin.gif

Žiūrėk. Čia ji dėlioja Gvyneth Paltrow ir svarsto, ar ji light sprinh, ar light summer. kairėj pavasario spalvos, dešinėj vasaros. Ir ji visur teigia, kad su dešinės pusės spalvom ana gražesnė. O aš visai neįsitikinus mastau.gif Man ji gražesnė su kaire puse hihihi.gif Mano suvokimu, ji pavasaris biggrin.gif

http://diaryofacolou...ue-colours.html

Va, Dilukai, kokie tad tarp mūsų tik skirtumai biggrin.gif Ypač žavi mėlyna - vat nueik į parduotuvę ir nusipirk teisingą hihihi.gif
Atsakyti
O, sezono mados. Pavasariams niekas netinka, išskyrus tą rudą, keikiamės, einam namo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 kovo 2014 - 18:45