Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Antras variantas medziagos, zinoma mirksiukas.gif

Noa, ka zinau del to plocio, raso M dydzio g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 02, 20:35)
Vat ir man atrodo, kad pirmas vasarai, o antras rudeniui- šūds  doh.gif ... o tai nei viena jau net iš bėdos negalėtų būt pvasariui? ta prasme, kuri bent čiut labiau tinkama?  lotuliukas.gif

Nežinau, aš nė vieno neimčiau. O ką, jau tikrai nieko nieko neturi? O kas čia bus?

Ne nu, imčiau pirmą ir derinčiau su kokia koraline ar raudona... Ne kad labiau tinka, o kad gražesnė. Ta antra iš tolo - išvis grindų skuduras. Nebent tos gėlytės būtų didelės, o čia foto atrodo mažos?

QUOTE(pumpica @ 2014 03 02, 20:54)
Noa, ka zinau del to plocio, raso M dydzio g.gif  biggrin.gif

O mordografija tada kokio pločio? lotuliukas.gif Nu jei irgi M... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 02, 20:09)
Nežinau, aš nė vieno neimčiau. O ką, jau tikrai nieko nieko neturi? O kas čia bus?

Ne nu, imčiau pirmą ir derinčiau su kokia koraline ar raudona... Ne kad labiau tinka, o kad gražesnė. Ta antra iš tolo - išvis grindų skuduras. Nebent tos gėlytės būtų didelės, o čia foto atrodo mažos?



Bus suknytė trikotažinė su rankovėm į darželį. Jei netiks, tai menka bėda, nes kaina apie 25lt bus, bet noriu kartu ir siuvėją išbandyt, nes niekad vaikams nieko nesiuvau pas ją. Prašiau užpirkt margo ir ryškaus trikotažo, tai va tokių gavo biggrin.gif Jei tiks suknytė, tai paskui galėsiu pasiprašyt kokio labiau tinkamo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai tie audiniai tokie nevaikiški, neįsivaizduoju darželinukės su tokia suknele, bet gal kaip tik gražu bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 02, 21:19)
Bus suknytė trikotažinė su rankovėm į darželį. Jei netiks, tai menka bėda, nes kaina apie 25lt bus, bet noriu kartu ir siuvėją išbandyt, nes niekad vaikams nieko nesiuvau pas ją. Prašiau užpirkt margo ir ryškaus trikotažo, tai va tokių gavo  biggrin.gif Jei tiks suknytė, tai paskui galėsiu pasiprašyt kokio labiau tinkamo  mirksiukas.gif

Tada žinai ką? Duok pačiai išsirinkt. Kaip ten atrodys, taip, po smėlio dėžės tikriausiai visos vienodai atrodo... Arba ne, imk 2, po smėlio dėžės atrodys kaip nauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 02, 16:39)
Sakykit, panos, kam tokius audinius priskirtumėt? Reikia man panai suknelei. Trikotažėlis čia. Siuvėja atsiuntė ir sako išrinkt kokio noriu biggrin.gif
Man labiau reikia bright sping'inei panai. Matau, kad abi nėr idealu, bet nu tiek jau to. Ta antroji, tai lyg true springučiui labai tiktų, ne?  g.gif

user posted image


Bright springui imčiau tiktai pirmą. Ta pilka spalva yra BS paletėje, vyšniniai violetiniai paukštukų kraščiukai irgi gana į temą, ryža-camel spalva irgi. Net ir tas paukštukų vidaus užpildymas - "avižinė" - yra BS paletėje, bent panaši. O antroji - dominuoja chaki, kurios BS neturi, oranžinė "keptos morkos", žiodžiu, niekas neatitinka savos paletės. Sau (true spring) imčiau antrąją dėl chaki, ir oranžinė sueitų, nes apskritai link rudens patinka migruoti, o brightui link rudens - niekaip schmoll.gif

Pati pažiūrėk:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 02 kovo 2014 - 21:51
QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 02, 22:49)
Bright springui imčiau tiktai pirmą. Ta pilka spalva yra BS paletėje, vyšniniai violetiniai paukštukų kraščiukai irgi gana į temą, ryža-camel spalva irgi. Net ir tas paukštukų vidaus užpildymas - "avižinė" - yra BS paletėje, bent panaši. O antroji - dominuoja chaki, kurios BS neturi, oranžinė "keptos morkos", žiodžiu, niekas neatitinka savos paletės. Sau (true spring) imčiau antrąją dėl chaki, ir oranžinė sueitų, nes apskritai link rudens patinka migruoti, o brightui link rudens - niekaip  schmoll.gif



Nu jo, iš tolo atrodo baisiai šaltai pilka. vasarinė. Bet gal arčiau, negu chaki... Braitui iš tikro nei link vasaros, nei link rudens - ne kažką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 02, 20:09)

O mordografija tada kokio pločio? lotuliukas.gif Nu jei irgi M... lotuliukas.gif

manau, kad M lotuliukas.gif nu jei rimtai, tai standartine mordografija, o ka tas M reiskia, tai fig pajmios g.gif
Atsakyti
Aš imčiau pirmą, ta pilka tokia dar su klaustuku... BS yra tokia pilka, kaip ir šalta atrodo, o gal neutrali, tokia medžių kerpių spalva. Plius pirmoji ramesnė, ne tokia kliockina, kaip antroji, antroji tai visai margumynas, vien dėl to BS schmoll.gif .
Mano sūnus visai padoriai dėvi tokią pilką, paukštukų neįžiūriu... musiet kad ne BS paletės biggrin.gif .
O šiaip man jos abi SA ax.gif
O tų paukštukų galvytės oranžinės? gal apkantuot suknytę tokia oranžine ir bėdos nėra. Aš tokią švarę oranžinę matau blush2.gif
Aišku labiau tiktų ta apatinė spalva apkantavimui, kur prie silverio BS paletėj, bet šiaip pasidėliot reiktų... nes nelabai čia atitaikysi per kompa ta spalvas. Žo kantelis tiek pirmą, tiek antrą medžiagą pataisytų, pliusas kliackų nesimatys su tokiom margom medžiagytėm. Bet aš tai sarafaną siūčiau, tada patogiau, pamauni golfuką ar palaidinę, arba trumpom rankovytėm ką. Aš tai taip dukrai dariau, ir išvaikščiojo su tokiais drabužiukais visą darželio perioda, smagumas su tokiais rūbais. Viena marga buvo panaši į antrąją, tik gėlytės ružavos, tai puse bieso, bet ji lightas, tai jai SA paletė ir atrodo daug maž norma. O kad gal ne visai pagal spalvas, tai smėlio dėžėj jokio skirtumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 03 03, 14:00)

O šiaip man jos abi SA ax.gif


man irgi atrodo, kad abi medziago man tiktu g.gif ypatingai kairioji, nes ji labiau softine ,tokia murziu murze. ir man keistai skamba, kai tokia murzina prislopinta spalva siuloma tokiam svariam ryskiam tipui g.gif na bet as ne eksperte BS.
man regis geriausiai rinkits medziaga kai ateisit pas siuveja matuotis ir modeliuka derinti. pridesi prie veiduko (aki juk turi ) ir pamatysi, kuri geriau. o jei nei viena, nei kita daryk kaip kazkuri siule: tegu renkasi princese, jai juk nesioti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 27, 11:42)
...o čiadėl mamos gal patartum... ji su Londa dažo, nu šlykštūs dažai tiek pigmento, tiek plauko gadinimo atžvilgiu. Dažo 2-tru numeriu, bet jos šaknys atauga tamsesnės. Juodai dažyt nenori, nes nenori juoda būt. Kažin Loreal gal tik žilus dengtų? Ar geriau imt pagal šaknis? Tik va grynai juodi yra tik 100, įdomu kaip tas juodas pigmentas blunktų g.gif O va 232 jos natūralią spalvą atitinka, ne kur prie šaknų. Tai jai jie tokie nepiktybiniai, gal banyt įpiršt jai 232 nr?

Geriau bandyt 232 drinks_cheers.gif nes 100 man atrodo toks i melynuma gali but, visai juodas anglinis. g.gif O kas liecia zilu dazyma tai mano mama su tokiais kuri laika dazesi, visai neblogai nuimdavo, dabar su kirpejos dazais dazo kitokiais kazkokiais. Paskui kazkada is Wella budavo beamoniakiniai, nepamenu pavadinimo nebegaminami jie jau, tai irgi mama labai juos mego, gerai jai zilus paimdavo.

QUOTE(Noa @ 2014 02 27, 12:35)
kaip kirpėjas nudažo, taip ir būna nudažyta.

O jo vardas kartais ne Kestutis? biggrin.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 02 27, 13:11)
ir as pas ralph'uka sau radau varianta (ir spalva tinka, ir pagal figuros tipa ir pagal gyvenimo buda):

user posted image

Va tokio derinio as iki siol neikertu. smile.gif Man kazkur pasamones lygmeny isisaknijes suvokimas kad toks sijono modelis netinka prie tokio megstinio modelio. As toki megstini deciausi prie kelniu arba piestukinio sijonuko standesnes medziagos, o toki sijona derinciau prie trumpesnes, paryskinancios liemeni bliuzeles, nes dabar tos kvarbatkos uzgoziamos megstinio, neprivaiksciosi gi viena gala megstinio susikisus i sijona. biggrin.gif Plius ta medziaga sijono per skysta prie megtinio... Nu va tokios mintys visada iskyla, nors daznai ir jau seniai matau tokius derinimus ir suprantu kad cia tame skaitosi pats idomumas ar kazkas tai tokio.

QUOTE(Tynka @ 2014 02 27, 14:42)
hm... aš irgi soft autumn,bet dėl spalvų stipriai abejočiau, ar man tiktų. įsivaizduoju, kad manęs visai nebūtų matyti... O gal klystu  g.gif
man labai graži tokia spalva, ta manekenė super atrodo. O aš daugiausia nešioju slopintą mėlyną, slopintą raudoną, pilką, tamsiai rudą ( čia šaltuoju sezonu).
Va šitos paletės raudonos mėlynos pas mane vyrauja
user posted image
o tos avižinės ant manęs man nlb atrodo, bet gal aš tiesiog nlb matau ant savęs
Dėl susiliejimo - aš ne su minia susilieju avižom prisidengusi, manęs iš vis nesimato - stoviu., žr į veidrodį - nėr nieko, balzgama bala tik tokia.

Tynka, gal vis delto verta pabandyt testa su spalvom? 4u.gif Nes is to ka rasot abejociau ar tikrai esat soft autumn.
Va sie du plosciukai man atrodo turetu papuosti soft autumn http://1.bp.blogspot... sa collage.JPG
Soft autumnn isivaizduoju silta taupe, softine kupranugario vilnos, softine persikine, softine pistaciju zalia, sendintos bronzos, visokias militaristines spalvas (labiau ne tas rusiskos o britu kareivio uniformos)
Tokios raudonos ir melynos nera soft autumnn skiriamasis bruozas, isivaizduoju kad jos ir soft summer tiktu ar gal kitiems rudeniukams. Testavimui as imciau uz pagrinda tas spalvas kurios SKIRIA soft autumn nuo soft summer.



QUOTE(Dilukai @ 2014 02 28, 15:04)
ir nesijaučiu susiliejus, ar gatvėj ar kokiam teatre gi visos juodai arba kitom deep autumn ar winter spalvom rengiasi, na dauguma. Tai toj minioj su savo avižinėm košėm kaip saulės zuikutis lotuliukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 03 01, 13:00)
turiu auksines spalvos struke. Nors as ne ruduo, bet striuke graziai lb ziurisi   Ir paryskina kas grazu.
Dziaugiuosi kad pakeiciau plauku spalva, dabar galiu kai kurias spalvas skolintis is dark autumn ir graziai atrodyt bet tuo paciu islikti bs

Tai auksine ir pavasariams tinka, ne tik rudeniukams 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2014 03 01, 20:24)
Buvau aš persidažius į brunetę. Nu man pačiai lyg nieko atrodė, bet tik tol, kol nestoviu šalia tikros prigimtinės brunetės biggrin.gif Tada tas dirbtinumas vis viena į akis metasi, jinai atrodo tikra, o aš - kaip pigi padielka biggrin.gif

Va va, smile.gif kaip blondines negali visos but, taip ir tamsios, is tikruju drinks_cheers.gif

QUOTE(Dilukai @ 2014 03 01, 22:38)
tai sakykit ką tokiai nesusipratusiai light summer daryt, kuri lyg ir norėtų pablondėt, bet nenorėtų nusaldėt

As irgi pritariu Noa, kad dazymas sruogelem turetu but gerai. As pati nusidaziau jomis 2000-aisiais, tuomet jos buvo labai ant bangos, bet tos smulkios, ne stambios, skaitesi kuo smulkesnes tuo geriau, ir isvaiksciojau iki kokiu gal 2006 metu, paskui apie kokius 2008 metus paprasiau kirpykloj vel sruogeliu tai mane kirpeja atkalbinejo kad atseit nebemadinga, neverta, kad vienspalviai plaukai dabar "einami" biggrin.gif tai nuo to laiko esu vienspalve, nors dabar vel sruogeles gryzo i mada, va, cia 2013 metu anonsas bet kaip zinia pas mus mados daznai veluoja http://www.anonsas.l...lvos-sukuosenos
Kas gerai su sruogelem kad:
1. Jos ne taip "gadina" plaukus, nes paliekama dalis sveiku nebalintu plauku
2. Pabuvus kuri laika su sruogelem bet kada galima nusidazyt visus plaukus arba ideti papildomai kitokios tamsesnes spalvos sruogeliu norimam atspalviui isgauti.
3. Atauginedamos atrodo naturaliau negu visi sviesiai dazyti plaukai, tad apsigalvojus kad nebenori dazyt lengviau atsiaugint savuosius. Plius reciau galima dazyt.

Minusai:
Dazant pakartotinai saknis, reikia atrinkineti, o kaip taikykle 100 proc. nelengva atrinkti tas pacias, tai po kurio laiko gali gautis ne visai tvarkingas rezultatas, bet cia is dalies gal priklauso ir nuo kirpejo. Bent jau man tai yra buve kad beveik visa blondine patapau, kuo toliau tuo daugiau tu sruogeliu radosi, paskui dedavo tamsesniu sruogu panasiu i mano naturalia plauku spalva kad islaikytu ta balansa. Tai va sitas momentas mane siek tiek usknisdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 kovo 2014 - 11:20
tesiant SA temą... kaip jums Lana Del Rey?
user posted image
Man ji SA neša blush2.gif , bet visai gražiai ir su gan ryškiom spalvom... toks jausmas kad pavasaris nusisoftines, bet... nu šviesūs plaukai nikaip jai... bet tamsūs visai nieko, ale aš šališka šiuo klausimu. Ir dar... ar gali tada BS taip nusisoftint? O gal ji WS... ar visgi toks softukas ant ribos... būtų 16-lika tipų sakyčiau tas soft spring blush2.gif Nors akys tai pas ją pilkos, šiltos, raštas lyg rudeninis... Ką manot?
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

...ir ne į temą... blogai su neatspariu vandeniui tušu verysad.gif , blakstienos sukibo labai, nebegražiai atrodė, nors nenutekėjo. Ir pravedimo reik vandeniui atsparaus... nusipiešiau akis, išvažiavom ryte... o koncertas vakare... manot kas gražaus buvo likę lotuliukas.gif , eilinis dūminis makiažas, kaip įprastai gaunas nueinant gult nenusivalius makiažo.
Atsakyti