Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

o aš esu apmastymuose, dabar kaip ir natūrali spalva, na tokia natūrali blondinė. Gan softinė ta mano spalva. Galvoju GAL pasišviesinti, ir daug atsiranda klaustukų, jeigu tik biškį, jau mėginau 1-2 tonai nieko gero neduoda, tik pagadina natūralią spalvą, bijau ryžėt, bijau nubalt, nežinau kiek čia šviesint ir kaip doh.gif lotuliukas.gif
esu buvus kadais nudažius visiška blondine, tai ką žinau atrodo neblogai buvo, na bent jau n kartų geriau negu tamsiai. Bet va neseniai pamatė mane vyriškos lyties giminaitis šlapiais plaukais ir pareiškė, kad va tokios spalvos plaukai būtų geriau, nes ryškesni g.gif
tai sakykit ką tokiai nesusipratusiai light summer daryt, kuri lyg ir norėtų pablondėt, bet nenorėtų nusaldėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 03 01, 23:38)
tai sakykit ką tokiai nesusipratusiai light summer daryt, kuri lyg ir norėtų pablondėt, bet nenorėtų nusaldėt rolleyes.gif

Pasišviesiasruogint. Dabar baisiai madoj, visos mados aukos sruogeliuojasi. Kitaip, aišku, negu prieš 15 metų, bet jos taip daro. O vasarai taigi sruogelės - idealu rolleyes.gif
Atsakyti
kaip ant trumpų plaukų tos sruogos atrodys g.gif kažkaip kyla prieš akis 90's dažymas "plunksnelėmis" ar kaip tai vadinosi doh.gif
ar aš klystu ir trumpus galima gražiai nudažyt?
Atsakyti
Žinok, čia jau aš tau nieko nepasakysiu, nes apie kirpėjų amatą nieko neišmanau. Esu čia totali glušė, bet vat kad būtų gerai, noriu vis vien biggrin.gif Užtat labai vertinu savo kirpėją smile.gif Nueinu kur pasitikiu, atsisėdu, ir mane nukerpa ir nudažo kaip reikia, suderintai su visom paskutinėm tendencijom smile.gif Paklausia tik - trumpi ar auginam, šviesūs ar tamsūs. Ir tai tik pirmą kartą biggrin.gif

Nes tose kirpyklose, kur įsikūrę daugiabučių pirkuose aukštuose, tai aš nemoku - nemoku aš pasakyti, kaip konkrečiai kirpti ir dažyti, man reikia, kad kirpėjas pats žinotų. Nežinau aš, kuo dabartinės sruogelės nuo anų skiriasi, matau, kad skiriasi, bet tikrai negaliu pasakyti, kuo. Juolab negaliu pasakyti plaukų dažų numerio - paprastai bent jau mano kirpėjas tai pasidaro kokteilį iš kelių tų plaukų dažų, ir fig aš žinau kokių... Užtai ir tyliu, kai mergos apie dažus šneka biggrin.gif

Bet jei kirpėjas geras, tai be abejonių, jis pats žinos.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 02, 11:32)


gal isduosit, kaip kauniete kaunietei, koks cia kirpejas ir uz kiek (mazdaug) jis zino, ka ir kaip dazyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 02, 11:32)
Nueinu kur pasitikiu, atsisėdu, ir mane nukerpa ir nudažo kaip reikia,

ir as taip darau smile.gif

as dabar apie akinius patarimo...nusiziurejau tokius Akiniai nuo saules, ir kokia gi man spalva dabar rinktis g.gif greiciausia reiktu tuos rudu spalvu arba raudonu, bet kaip mane traukia tie juodi su ruzavom kojom biggrin.gif labai jau cia man blondinei LSpring jie bus ne i tema? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 02 kovo 2014 - 15:29
Sakykit, panos, kam tokius audinius priskirtumėt? Reikia man panai suknelei. Trikotažėlis čia. Siuvėja atsiuntė ir sako išrinkt kokio noriu biggrin.gif
Man labiau reikia bright sping'inei panai. Matau, kad abi nėr idealu, bet nu tiek jau to. Ta antroji, tai lyg true springučiui labai tiktų, ne? g.gif

user posted image
Atsakyti
Atvirai pasakius, man tie audiniai nei vienas nepavasariškas, o pirmas vasarinis, antras rudeniškas... Tai kas, kad gėlytės oranžinės, o tu iš toliau pasižiūrėk. Abu murziai...


QUOTE(pumpica @ 2014 03 02, 16:27)
ir as taip darau  smile.gif

as dabar apie akinius patarimo...nusiziurejau tokius Akiniai   nuo saules, ir kokia gi man spalva dabar rinktis g.gif greiciausia reiktu tuos rudu spalvu arba raudonu, bet kaip mane traukia tie juodi su ruzavom kojom  biggrin.gif labai jau cia man blondinei LSpring jie bus ne i tema?  g.gif

Žinok, nežinau biggrin.gif Man atrodo, kad juodi nelabai į temą, kita vertus, su akiniais akių nesimatys, Chromčenka nešioja biggrin.gif
Bet tu man pasakyk, iš kur tu žinai, kad tie akiniai palamai tau bus į temą? Ar tu juos kur esi pasimatavus? Jau man aplamai akinių dauguma tinka, bet internetu dar nesu pirkus. Vdrug nosį spaus, arba už žandų klius, arba per siauri/per platūs bus, tai ką tada dry.gif
Nesu akinių internetu pirkus - bijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 02, 17:02)

Nesu akinių internetu pirkus - bijau biggrin.gif

as ir nesu dar biggrin.gif nu bet vis noris pabandyt g.gif sitiem dabar kodas 40 off galioja, gaunas nebloga kaina unsure.gif o del tikimo -issinagrinejau straipsnius ( biggrin.gif ), kad tokiai veido formai kaip mano tinka sita akiniu forma, vadinama kates forma, arba drugelio g.gif o mano veidas yra kazkas tarp ovalaus ir sirdeles...o kad kazkur spaus, tai kazkaip nzn, kiek matuojuos, tai man daznai beda buna viena -blakstienos remiasi i stikla, bet cia gal tiesiog truputi palenkti reiktu g.gif
Atsakyti
O pločiai? Gi ten gali būti per platūs, per siauri veidui? Kitur nors būna parašyta, tai gali kitus išsimatuot, o čia biggrin.gif
Aš bailė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 02, 17:02)
Atvirai pasakius, man tie audiniai nei vienas nepavasariškas, o pirmas vasarinis, antras rudeniškas... Tai kas, kad gėlytės oranžinės, o tu iš toliau pasižiūrėk. Abu murziai...


Vat ir man atrodo, kad pirmas vasarai, o antras rudeniui- šūds doh.gif ... o tai nei viena jau net iš bėdos negalėtų būt pvasariui? ta prasme, kuri bent čiut labiau tinkama? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 02, 21:35)
Vat ir man atrodo, kad pirmas vasarai, o antras rudeniui- šūds  doh.gif ... o tai nei viena jau net iš bėdos negalėtų būt pvasariui? ta prasme, kuri bent čiut labiau tinkama?  lotuliukas.gif


manau kad antras variantas(gelytes apricot spalva- o ji tinka tiek spring ir autumn), gal galetumet ideti kokios zvaigzdes foto, kur spalviskai panasi butu. 4u.gif
Atsakyti