Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Dilukai @ 2014 03 01, 00:53)
na 12blueprints mano kitaip
aš tai nežinau



daug kur raso kad bs
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 28 vasario 2014 - 23:06
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 28, 23:52)
o jazau užrašiau kaip iš anglų tarimo, negi blogai doh.gif

Blin lotuliukas.gif Tai nors nuorodą, kur angliškai parašyta, įdėtumei lotuliukas.gif A to man vos mėlynos linzės neiškrito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 28, 21:58)


Va tais auksiniais visokiais , tai be problemų galiu rengtis. Galiu rinktis daugumą atspalvių ir labai neprašaučiau. Gyvenime esu ne vieną ir ne du išeiginius rūbus įsistaisius auksais žibančius. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 01, 12:02)
Va tais auksiniais visokiais , tai be problemų galiu rengtis. Galiu rinktis daugumą atspalvių ir labai neprašaučiau. Gyvenime esu ne vieną ir ne du išeiginius rūbus įsistaisius auksais žibančius.  biggrin.gif


turiu auksines spalvos struke. Nors as ne ruduo, bet striuke graziai lb ziurisi wub.gif Ir paryskina kas grazu.
Dziaugiuosi kad pakeiciau plauku spalva, dabar galiu kai kurias spalvas skolintis is dark autumn ir graziai atrodyt bet tuo paciu islikti bs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 03 01, 11:02)
Va tais auksiniais visokiais , tai be problemų galiu rengtis. Galiu rinktis daugumą atspalvių ir labai neprašaučiau. Gyvenime esu ne vieną ir ne du išeiginius rūbus įsistaisius auksais žibančius.  biggrin.gif

va va butent 4u.gif kazkada viena golfa just for fun nusprendziau pamatuoti, nes pasirode labai jau softautumniskas (toks auksas i zalvario puse, su vos jauciamu murzinu zalsvumu) - kai pamaciau vaizda veidrodyje, net kaina nesvarbi tapo. zinojau, kad bet kuriuo atveju pirksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 01 kovo 2014 - 14:03
QUOTE(bytte @ 2014 02 28, 13:07)
Ant maniškio, kurį prie SA priskyrus esu, tai taip įdomiai... nesuprantu kurios avižinės tinka, kurios ne. Turi marškinėlius avižinius, nu total košmar, o tokie labai panašūs jau gerai g.gif  g.gif


Mano jaunėlė lyg ir SA, avižinės gražu, bet turbūt kai link camel, ne link taupe. Nors gal klystu, nes daug tokių neturi.

QUOTE(rytojryta @ 2014 02 28, 13:32)

mano mama ziema, ir niekaip nesupranta, kodel as atrodau jos zodziais "pilkas kandis". sako tau ryskumo truksta, aiskinu as jai aiskinu, kad su ryskiom spalvom lavonelis gausiuos, nieko gero nebus. o jei atrodo, kad jei ne as - tai nors paltas grazus bus, o dabar nei palto grazaus nei manes  biggrin.gif


Hahaha, o mano mama dark autumn, ir turėjo tokią ryškiai violetinę bliuzkę, kurios nei pati nešiojo, nei man norėjo duoti - tipo, labai bloga spalva, ir pati būsi violetinė. Na, ant jos iš tiesų atrodė siaubingai, veidas kažkoks juodai rudas tapdavo, bet aš vis vien apsirengiau - omg, kaip gražu bigsmile.gif Taip ir konfiskavau, be jokių spalvų teorijų blush2.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 28, 21:58)

o cia turbut dark'ams. man grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif



Tai kad čia - ir tos ikonos - kaip man padarytos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 03 01, 14:00)
Dziaugiuosi kad pakeiciau plauku spalva, dabar galiu kai kurias spalvas skolintis is dark autumn ir graziai atrodyt bet tuo paciu islikti bs bigsmile.gif

O klausyk, ką žmonės sako? biggrin.gif Apie naujus plaukus? biggrin.gif Negi nieko? biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 03 01, 16:07)
Hahaha, o mano mama dark autumn, ir turėjo tokią ryškiai violetinę bliuzkę, kurios nei pati nešiojo, nei man norėjo duoti - tipo, labai bloga spalva, ir pati būsi violetinė. Na, ant jos iš tiesų atrodė siaubingai, veidas kažkoks juodai rudas tapdavo, bet aš vis vien apsirengiau - omg, kaip gražu  bigsmile.gif Taip ir konfiskavau, be jokių spalvų teorijų  blush2.gif

Aš irgi nuo senų laikų girdėjau, kad jau violetinė spalva - tai tokia baisi bloga niekam netinkama spalva biggrin.gif Ir geltona, šių dviejų spalvų normalūs žmonės turi vengti biggrin.gif Taip sakė mano mama ir močiutė, nors man atrodo, kad jos abi buvo kažkokie pavasariai. Tiksliau, mama tikriausiai light - o gal ir light summer... O močiutė gal net warm... Bet žo, į šias spalvas jos abi žiūrėjo skersai biggrin.gif Sakė - jei užsinori violetinės, tai reikia labai žiūrėt, ar tinka prie veido biggrin.gif


Tiesą pasakius, aš irgi į jas dažniausiai žiūriu skersai, bet va dabar kažkaip violetinė užėjo biggrin.gif Bet nešioju aš violetinę kažkokią neaiškia, gal rudeninę, ir nežinau, ar ten labai jau gerai, bet va noriu ir basta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 kovo 2014 - 18:52
mama irgi violetinės rudos ir geltonos neperneša, močiutė tiksliai geltonos nekentė biggrin.gif gal kartų požymiai, gal krautuvėj kabojo dešimt metų trys vienodi kremplenai pakabinti violetinis, rudas ir geltonas biggrin.gif
Atsakyti
zinokit mano mama taip pat violetines nemegsta ir dar orandzines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 01 kovo 2014 - 19:50
QUOTE(Noa @ 2014 03 01, 20:52)
O klausyk, ką žmonės sako? biggrin.gif Apie naujus plaukus? biggrin.gif Negi nieko? biggrin.gif




na sako kad tvarkingiau ir sveikiau plaukai atrodo. Kai buvau balta, matesi plauku bukle lb, daba atrodo kaip sveiki ir zvilgantis, nors tokie nera. Pradejau sulaukti komplimentu ne tik is vaiku, bet ir is bendradarbiu bigsmile.gif blush2.gif
p.s. ex draugas net pagyre kad naturaliai atrodau
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad čia nuo tų laikų, kai galėjai pirkti violetinį, geltoną arba oranžinį, o kitokio nėr ir apsikakok užkulnius biggrin.gif

Nors va mano močiutė prieš mirtį nuomonę pakeitė. Mat, ji buvo labai stilinga moteris, savo darbovietėj - stiliaus ikona, ir mados naujovėmis domėjosi visada. Iš esmės dvi dienos prieš mirtį aš jai vežiau madų žurnalų, nes prašė, jai buvo įdomu smile.gif Tai va, ji turėjo levandinį šalikėlį. Nešiojo prie tamsiai mėlyno švarko, pakol nusipirko aqua skarą. Tada vis tik tas levandas metė šalin biggrin.gif

Manau, kad iš esmės šitos visos išvardintos spalvos gal būtų ir nieko, jei prisiderini atspalvį, ko jos anais laikais negalėjo.
Bet jos greitai užknisa.
O kokia tamsiai mėlyna, pilka, juoda galų gale - neužknisa!
Gal čia tame esmė?
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 03 01, 21:14)
na sako kad tvarkingiau ir sveikiau plaukai atrodo. Kai buvau balta, matesi plauku bukle lb, daba atrodo kaip sveiki ir zvilgantis, nors tokie nera. Pradejau sulaukti komplimentu ne tik is vaiku, bet ir is bendradarbiu bigsmile.gif blush2.gif
p.s. ex draugas net pagyre kad naturaliai atrodau

Va, paskutinis sakinys tai geras, nesakyk biggrin.gif Kai jau exai giria... biggrin.gif Tada širdy pavasaris biggrin.gif

Tai va ir aš įsitikinau, kad tu sukis uodegą kaip nori, o kas gamtos skirta, tas gražiausiai ir atrodo. Kažkiek, biskutuką spalvą pataisyti - galima, arba ten žilę uždažyti, bet kardinaliai keisti - neverta...

Buvau aš persidažius į brunetę. Nu man pačiai lyg nieko atrodė, bet tik tol, kol nestoviu šalia tikros prigimtinės brunetės biggrin.gif Tada tas dirbtinumas vis viena į akis metasi, jinai atrodo tikra, o aš - kaip pigi padielka biggrin.gif Tai nusispjoviau ir susitaikiau... Daugiaumažiau biggrin.gif gal kitam gyvenime būsiu kokia indusė ir bus man gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 03 01, 20:24)
Tai va ir aš įsitikinau, kad tu sukis uodegą kaip nori, o kas gamtos skirta, tas gražiausiai ir atrodo. Kažkiek, biskutuką spalvą pataisyti - galima, arba ten žilę uždažyti, bet kardinaliai keisti - neverta...




Mmh, sutinku drinks_cheers.gif Ir kad tik tonu kokiu tegali nukrypt nuo savųjų irgi pritariu, nes kitaip matosi- harmonija dingsta.
Mane šiandien draugė šnekino pasikirpt ir padažyt plaukus, bet sakiau nebent galim kažkiek paryžint tarpais, bet šiaip man to visai nereik biggrin.gif Su sava spalva visai neblogai jaučiuosi smile.gif
Atsakyti