Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Dilukai @ 2014 02 28, 16:04)
mama mano, mėlynų ištikima gerbėja (cool summer pati tikriausia) pamatė su viena avižine ir sako wow wow kaip čia nuostabu, niekada nepatikėčiau, kad tokia spalva gerai atrodo lotuliukas.gif

va sakyčiau maniškės spalvos to dešinio kostiumo atspalviai
user posted image

Vat tos vyresnės babytės visos skersai į avižines spalvas žiūri biggrin.gif Gal tada buvo nemadoj biggrin.gif
O man tai irgi gražu.

Tik mano tas kairinis biggrin.gif
Atsakyti
Gabaliuką kairinio ir aš galėčiau naudot tongue.gif ... su dešininiu būtų prasčiau

Aną dieną buvo pas mane draugė. Ji greičiausiai dark winter. Matavomės abi tas pačias kosmetikas, po to į pardę ėjom, tai akivaizdžiai matosi, kad riba mūsų labai mažutė, bet jai reikia vos į šaltumą, o man čiut į šiltumą. Abi tuoj pagražėjam biggrin.gif Nors bendrai paėmus galim daugelį spalvų dalintis. Ji, tai alpėja dėl violetinių visokių. Man tai ji buvus nebus, o ir neatrodau su ja pati gražiausia biggrin.gif


Aš tai dar kartais pagalvoju, kad kaip ir galėčiau būt true autumn, nes man tiktų ir tie deriniai tokie spalviniai. Nors ta true temperatūra man per šilta. g.gif Pastebėjau, kad kai aš rengiuosi, tai kaip kokia psichavota (vienas dailininkas pasakojo, kad dirbo kažkokioj reabilitacijoj ir žmonės su rimtokom pasichinėm ligom tapo pačiais kontrastiškiausiais deriniais ) imu vos ne pačius kontrastiškiausius derinius. Vienas mėgiamiausių derinių tamsiai mėlyna su oranžine arba tokia į bordavumą.
Atsakyti
matyt ir aš psichinė, tapyboj labai mėgau kontrastais, grynom spalvom varyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 02 28, 21:23)
Pastebėjau, kad kai aš rengiuosi, tai kaip kokia psichavota (vienas dailininkas pasakojo, kad dirbo kažkokioj reabilitacijoj ir žmonės su rimtokom pasichinėm ligom tapo pačiais kontrastiškiausiais deriniais ) imu vos ne pačius kontrastiškiausius derinius. Vienas mėgiamiausių derinių tamsiai mėlyna su oranžine arba tokia į bordavumą.

lotuliukas.gif Va va, o pavasariams visi siūlo raudoną maikę, mėlynas kelnes, žalius batus ir geltoną kepurę, ir sako, kad bus labai gražu lotuliukas.gif O man tai atrodo, kad bus kaip iš durnyno lotuliukas.gif

Pagal savo pageidaujamas spalvas (pilka, smėliava, tamsiai mėlyna lotuliukas.gif ) aš labai protiškai stabili be šizofrenijos pėdsakų lotuliukas.gif Kai kils noras pabliauti ant vaikų, reiks prisimint lotuliukas.gif



Tapyboj man kontrastai irgi patiko biggrin.gif Bet dovanokitės, ne ant manęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 vasario 2014 - 20:28
ne nu aišku tik durniai kontrastais rengiasi, tai ne aš kelis metus tik monochromatiškai raudonus rūbus pirkusi ir juos nešiojusi lotuliukas.gif kai pagalvoji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 28, 21:32)
ne nu aišku tik durniai kontrastais rengiasi, tai ne aš kelis metus tik monochromatiškai raudonus rūbus pirkusi ir juos nešiojusi lotuliukas.gif kai pagalvoji doh.gif

Nu bet jei gražus žmogus, tai gal net visai ir nieko. O ką biggrin.gif
Atsakyti
glamuras softams 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

o cia turbut dark'ams. man grazu wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 28 vasario 2014 - 22:07
negaliu patikėt, ką ka tik perskaičiau:
Bill Gates yra vidutinės light summer pavyzdys doh.gif lotuliukas.gif ok aš tikrai geriau atrodau jeigu jau taip lotuliukas.gif

o čia lyginam labai panašias light summer
http://www.imdb.com/...ef_=nm_phs_md_3
su bright winter
http://www.imdb.com/...40480/nm2584600

rašo, kad žiema tai egzasgeruota vasara, ir kad tokia taisyklė galioja tik žiemoms su vasarom. Rudens su pavasariais taip lyginti neišeina jų skirtingas tas šiltumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 28 vasario 2014 - 22:17
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 28, 23:15)
o čia lyginam labai panašias light summer
http://www.imdb.com/...ef_=nm_phs_md_3
su bright winter
http://www.imdb.com/...40480/nm2584600

rašo, kad žiema tai egzasgeruota vasara, ir kad tokia taisyklė galioja tik žiemoms su vasarom. Rudens su pavasariais taip lyginti neišeina jų skirtingas tas šiltumas.

Parašei kažką labai gudraus, bet mano makaulė to neįkerta. Man regis, tokio žodžio nežinau biggrin.gif A ką tai reiškia? bigsmile.gif
Atsakyti
o jazau užrašiau kaip iš anglų tarimo, negi blogai doh.gif

exaggerated - verčia kaip perdėtas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 28 vasario 2014 - 22:52
QUOTE(Dilukai @ 2014 03 01, 00:15)


sita aktore yra bright spring 4u.gif
Atsakyti
na 12blueprints mano kitaip
aš tai nežinau
Atsakyti