Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(rytojryta @ 2014 02 27, 18:40)
softu amzinas galvos skaukmas, kad jei stovi prie ryskaus zmogaus (pvz ziemos) kaip besirengsi vis tiek bespalvis ir nublukes atrodysi  g.gif

Ir laitų biggrin.gif Tikriausiai biggrin.gif
Nors laitai gali tą žmogų peršviesti... To ir tikiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 27, 15:40)
as turiu nemazai drabuziu tokios spalvos . viskas ok: nei blyskina, nei geltonina, nei murzina veida, akys matosi. su spalva nenusilieju, nes plaukai ne blondiniski.
softu amzinas galvos skaukmas, kad jei stovi prie ryskaus zmogaus (pvz ziemos) kaip besirengsi vis tiek bespalvis ir nublukes atrodysi  g.gif

o kokiom daugiausia spalvom rengiesi?


man labai graži tokia spalva, ta manekenė super atrodo. O aš daugiausia nešioju slopintą mėlyną, slopintą raudoną, pilką, tamsiai rudą ( čia šaltuoju sezonu). Paskui paieškosiu spalvų ir įdėsiu
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 27, 17:40)
softu amzinas galvos skaukmas, kad jei stovi prie ryskaus zmogaus (pvz ziemos) kaip besirengsi vis tiek bespalvis ir nublukes atrodysi  g.gif

Gali atrodyt subtilus, tada žiema šalia kaip papūga biggrin.gif . Visos tos maišytos spalvos gi skaitos bais didelis glamūras, ir diduomenės požymis, o kokią žiemą aprenk taip... kaip su grindų škudurais apsirėdžius atrodys, o softas aukštuomenės primadona biggrin.gif

Papildyta:
Aš tą spalvą manekenės matau, kaip inc paltą kad dėjo g.gif
Šiaip yra pas SA panašių. Va ta greit color tik žalesnė:
user posted image
arba geltonesnė:
user posted image
...ir šiaip daug visokių panašių avižinės košės variacijų:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Va šitos paletės raudonos mėlynos pas mane vyrauja
user posted image

o tos avižinės ant manęs man nlb atrodo, bet gal aš tiesiog nlb matau ant savęs
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 02 28, 10:29)
o tos avižinės ant manęs man nlb atrodo, bet gal aš tiesiog nlb matau ant savęs

Tai gal tau tiesiog tokia spalva nepatinka smile.gif Kita vertus, gi nebūtinai tokia avižinė turi būti striukė arba suknelė arba nuo galvos iki kojų. Gali tai būti, pavyzdžiui, marškinukai kokie prie kokio rudo megztinio...
Atsakyti
Ant maniškio, kurį prie SA priskyrus esu, tai taip įdomiai... nesuprantu kurios avižinės tinka, kurios ne. Turi marškinėlius avižinius, nu total košmar, o tokie labai panašūs jau gerai g.gif g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tų avižinių spalvų visų tas bruožas, užtat jie tautoj ir nemėgiami. Kad kai spalva labai šviesi, sunku pasakyt, ar ji normalaus tamsumo būtų ten rudai raudona, ar rudai geltona, ar rudai pilka, ar aplamai dar kokia kitokia... Iš vaizdo skirtumas - ne kažką, o va prisidėk, ir tada matysi...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 28, 10:16)
Gali atrodyt subtilus, tada žiema šalia kaip papūga biggrin.gif . Visos tos maišytos spalvos gi skaitos bais didelis glamūras, ir diduomenės požymis, o kokią žiemą aprenk taip... kaip su grindų škudurais apsirėdžius atrodys, o softas aukštuomenės primadona biggrin.gif



teoriskai taip tu esi teisi. va o praktiskai labai sunku ta glamura isgauti. vis gaunasi ne glamuras , o kaip Statkevicius sako "pilkas cepelinas".
apsirengus tokiom spalvom labai lengva su minia susisilieti, o va uzsidek koki rysku palta - ir iskart efektas 4u.gif
mano mama ziema, ir niekaip nesupranta, kodel as atrodau jos zodziais "pilkas kandis". sako tau ryskumo truksta, aiskinu as jai aiskinu, kad su ryskiom spalvom lavonelis gausiuos, nieko gero nebus. o jei atrodo, kad jei ne as - tai nors paltas grazus bus, o dabar nei palto grazaus nei manes biggrin.gif

gal mano klaida, kad as per daug neautraliu spalvu "naudoju" (mylimiausia ir idealiai tinkanti - camel, ir pilka dar gerai eina). gal reiktu spalvotom pazaisti. tik tradiciskai : tokiu drabuziu, kurie tiktu pagal n parametru + dar butu mandros spalvos negausi.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 28, 11:07)
Ant maniškio, kurį prie SA priskyrus esu, tai taip įdomiai... nesuprantu kurios avižinės tinka, kurios ne. Turi marškinėlius avižinius, nu total košmar, o tokie labai panašūs jau gerai g.gif  g.gif

vat vat būtent ta bėda
Atsakyti
Va rudeniams...
user posted image
SA paletė prie Macy's paletės:
user posted image

o šitą moterą nustatė kaip šiltą rudenį su minkštumo įtaka..., žo labiau šilta, nei minkšta.Ten dar yra kur labiau tamsi nei minkšta, bet ne DA, na inc žo biggrin.gif . Ir dar kur labiau minkšta nei tamsi... Žo slidus reikalas cool.gif

Papildyta:
ir dėl ko man patinka SA:
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
aš avižinių košių karalienė darausi biggrin.gif
daug skarmaliukų tokių turiu ir dar daugėja, man labai lengva su jais, sumeti su pilka, su tamsiai mėlyna(džinsai), su melsva, su bordava ir gerai sau rolleyes.gif realiai tikrai su viskuo tinka

bet joa turi būt gražios avižinės košės, kitaip nea, o nuo ko jos gražios sunku pasakyt, namiškės gal šviesios ir nemurzinos, kad nevirstų kokia perlinių kruopų koše...
mama mano, mėlynų ištikima gerbėja (cool summer pati tikriausia) pamatė su viena avižine ir sako wow wow kaip čia nuostabu, niekada nepatikėčiau, kad tokia spalva gerai atrodo lotuliukas.gif

ir nesijaučiu susiliejus, ar gatvėj ar kokiam teatre gi visos juodai arba kitom deep autumn ar winter spalvom rengiasi, na dauguma. Tai toj minioj su savo avižinėm košėm kaip saulės zuikutis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
va sakyčiau maniškės spalvos to dešinio kostiumo atspalviai
user posted image
Atsakyti
o tas dešinėje tai gal ir neblogai būtų man. Spalva.

Dėl susiliejimo - aš ne su minia susilieju avižom prisidengusi, manęs iš vis nesimato - stoviu., žr į veidrodį - nėr nieko, balzgama bala tik tokia. Va Bytte grožių rudeniukams pridėjo, reiks bandyti, gal atrasiu, nes ant kito nu mat tikrai gražu, net labai.
Atsakyti