Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 02 27, 09:45)
Tik jau nedazyk su permanentiniais amoniakiniais schmoll.gif Suspesi dar, kai turesi ne 2 o 222 zilus plaukus, va blondinant tai nera kitos iseities norint spalva isimt, o tamsiaplaukems...irnesakyk.gif Kokia firma tai nezinau man irgi pirma karta matoma.
O tas Loreal Excelence Creme irgi, matai, parasyta 100% grey coverage, reiskias irgi bus tie atominiai.

O su kuo dažyt? Pastebėjau kad tie žiliai mane visgi nervuoja. Palaidais tai nesimato, bet rišant lenda į pirmą planą, nes gi jie pačiam priekį. Ir dar styro vos ne ežiuku (išmąsčiau, kad matyt todėl kad tušti kaip šiaudai, be pigmento ir svorio neturi). Aš va mąstau atsirinkt savo spalvos dažus ir sruogą su žilais plaukais nusidažyt. Ten plotas būtų du kvadratiniai cm vienam kaktos kampe, ir dar tiek kitam. Su žoliniais nesigavo, tie ne žili vis tamsėjo tamsėjo, o žili įgavo kažkokį purvinoka ryžą atspalvį, na liko kaip žili purvu nutepti ir matytis dar labiau pradėjo.
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2014 02 27, 09:45)
Matyt jie artimi pagal sviesuma jusu naturaliems plaukams? As pastebejau kad tas ryzumas kuris pradeda lysti po kurio laiko yra ne kas kita kaip tas isimtas plauko pigmentas, spalva palaipsniui nusiplauna, o jis lieka ryzas. Ir kai dazomes spalva kuri sviesesne uz musu naturalu plauka taip ir gaunas. Todel blondines ir naudoja tuos pilkinancius sampunus kad ryzumo neliktu. Ir dar priklauso nuo paties zmogaus plauku pigmento, vienoms isemus spalva lieka ryskus ryzumas, kitoms ne.

Va va, užtai aš labai bijau bent kiek šviesesnės spalvos dažų. Mirtis kaip man ryža lenda, gaunasi visai ne tokia spalva kaip turėtų. Aš po pirmo naminio bandymo su spalvos nuėmimo milteliais (tokie žydri, kur maišyt su peroksidu reik) likau visiškai kaip ryža lapė, viens prie vieno spalva lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 27, 10:19)
O su kuo dažyt? Pastebėjau kad tie žiliai mane visgi nervuoja. Palaidais tai nesimato, bet rišant lenda į pirmą planą, nes gi jie pačiam priekį. Ir dar styro vos ne ežiuku (išmąsčiau, kad matyt todėl kad tušti kaip šiaudai, be pigmento ir svorio neturi). Aš va mąstau atsirinkt savo spalvos dažus ir sruogą su žilais plaukais nusidažyt. Ten plotas būtų du kvadratiniai cm vienam kaktos kampe, ir dar tiek kitam. Su žoliniais nesigavo, tie ne žili vis tamsėjo tamsėjo, o žili įgavo kažkokį purvinoka ryžą atspalvį, na liko kaip žili purvu nutepti ir matytis dar labiau pradėjo.

Kadangi naudoju pati tai galiu parekomenduoti tik Casting blush2.gif Bet as juos visoms rekomenduoju cia nieko naujo biggrin.gif As Loreal dazais pasitikiu mano nuomone jie moka kurt dazus, plius Drogas ir Maximose jiems daznai buna nemazos nuolaidos. Cia yra visos spalvos:
http://www.loreal-pa...no-ammonia.aspx
As dazau su 5 nr., o jeigu dazyciau su 4 rinkciausi 400, 412, 415(bet sitas tures to raudonmedzio atspalvio), jeigu 3 imciau 300.
Droge siaip geras dazu pasirinkimas, gal ir kitu variantu atitinkamu butu.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 27, 10:40)
Kadangi naudoju pati tai galiu parekomenduoti tik Casting blush2.gif Bet as juos visoms rekomenduoju cia nieko naujo biggrin.gif  As Loreal dazais pasitikiu mano nuomone jie moka kurt dazus, plius Drogas ir Maximose jiems daznai buna nemazos nuolaidos. Cia yra visos spalvos:
http://www.loreal-pa...no-ammonia.aspx
As dazau su 5 nr., o jeigu dazyciau su 4 rinkciausi 400, 412, 415(bet sitas tures to raudonmedzio atspalvio), jeigu 3 imciau 300.
Droge siaip geras dazu pasirinkimas, gal ir kitu variantu atitinkamu butu.

Aš tai taip ir nesupratau kas per dažai jie... ta prasme dažo vidų plauko, ar išorę, kaip augaliniai tarkim. Nes jie sako kad nusiplauna per 28 kartus... Tai vadinasi jie dažo tik išorę plauko. Šiaip gražūs pas jos spalvų variantai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 27, 10:58)
Aš tai taip ir nesupratau kas per dažai jie... ta prasme dažo vidų plauko, ar išorę, kaip augaliniai tarkim. Nes jie sako kad nusiplauna per 28 kartus... Tai vadinasi jie dažo tik išorę plauko. Šiaip gražūs pas jos spalvų variantai.

Jo jie tokie kazkas tarpinio tarp dazanciu sampunu balzamu ir ilgalaikiu dazu. Yra nedidelis procentas peroksido spalvai uzfiksuoti. O kur buna amoniakas tai atveria plauko zvynelius kad spalva patektu i vidu.
As kai daziau su 6 nr tai man likdavo kazkiek nusvieseje tie galai, reiskia siek tiek sviesindavo, o su dabartine 5 tai tik saknis pastaruoju metu dazau, galai po pirmu dazymu islaiko savo spalva. 5 nr. yra vos vos tamsesni uz mano naturalius.
Speju mano variantas yra tarp 5 ir 6 nr, galima butu bandyt susimaisyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 27 vasario 2014 - 11:16
QUOTE(Hiver @ 2014 02 27, 11:09)
Speju mano variantas yra tarp 5 ir 6 nr, galima butu bandyt susimaisyt ax.gif

Aš vyro plaukus tikrinau... tai jam irgi taip tarp 5 ir 6-to gavosi, įtariu daugumos lietuvių būtų taip, jis toks tipiško tamsumo/šviesumo lietuvis. Vis planuoju žylančius jo plaukus dažyt biggrin.gif ... tai matyt tektų maišyt spalvas.
...o čiadėl mamos gal patartum... ji su Londa dažo, nu šlykštūs dažai tiek pigmento, tiek plauko gadinimo atžvilgiu. Dažo 2-tru numeriu, bet jos šaknys atauga tamsesnės. Juodai dažyt nenori, nes nenori juoda būt. Kažin Loreal gal tik žilus dengtų? Ar geriau imt pagal šaknis? Tik va grynai juodi yra tik 100, įdomu kaip tas juodas pigmentas blunktų g.gif O va 232 jos natūralią spalvą atitinka, ne kur prie šaknų. Tai jai jie tokie nepiktybiniai, gal banyt įpiršt jai 232 nr?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 27 vasario 2014 - 11:43
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 26, 22:19)
labai labai bigsmile.gif
man panašu, kad šį sezoną reiktų apsiprekinti dešimčiai metų į priekį, nes paskui vėl ateis kokios oranžinės madon ir rūkyk biggrin.gif
man ir makiažai įdomūs būtų manekenių, neturi kokios nuorodėlės? 4u.gif

beje patikrinau tą vasarų rausvai rudą arba kakavinę spalvą biggrin.gif tinka! Nusipirkau rūbą šviesiai kakavinį. Ir dar vieną nusipirkau light springinį, bet ką jau čia - gražus buvo

Aš irgi kartais užsigrobiu kokį light vasarinį, dažniausiai iš tų grey marl serijos biggrin.gif Nu kad pavasarinių jų nelabai būna biggrin.gif Ai, gal būna geriau, bet ir nebaisu biggrin.gif

Dėl to makijažo - kad man ten jokio makijažo nesimato. Tik įdegio kažkoks efektas, dar žiūrėdama pagalvojau - nu nebūtų amerikonai biggrin.gif Va foto iš arčiau:
http://www.bellasuga...#photo-34023992
http://www.style.com...esigner=RLAUREN

Norrrs... Čia rašo, kuo jas dažė, persikiniaisis universaliaisiais, ir dar ten iš esmės vienas bronzeris buvo:
http://www.wmagazine...ckstage-beauty/
http://www.wwd.com/r...ty/ralph-lauren

Hm, keistenybė kokia, ir dar 75 USD mastau.gif
http://www.neimanmar...42560176/p.prod

O ant lūpų aplamai vazelinas. Va, ***, kaip mums siūlo dažytis biggrin.gif

Tarpe kitko, chanel pavasaris ėjo juodais nagais (black pearl chanel) ir irgi be lūpdažių. Kiba lūpdažiai nebemadoj? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 vasario 2014 - 12:31
O vat apie plaukus neturiu ką pasakyti visiškai. Dažau kirpykloj, atsisėdu į kėdę, kaip kirpėjas nudažo, taip ir būna nudažyta. Jis žino mano prietarus (ne per ryžai ne per pilkai biggrin.gif) ir aplamai pats akis turi, užtat nieko sakyti nereikia. Kaip aš tokius kirpėjus mėgstu, tai ne tas žodis biggrin.gif

Buvo momentas, kai dažiausi pati, tai vos plaukų nepamečiau, daugiau nerizikuoju biggrin.gif
Atsakyti
ir as pas ralph'uka sau radau varianta (ir spalva tinka, ir pagal figuros tipa ir pagal gyvenimo buda):

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 27, 11:11)
ir as pas ralph'uka sau radau varianta (ir spalva tinka, ir pagal figuros tipa ir pagal gyvenimo buda):



hm... aš irgi soft autumn,bet dėl spalvų stipriai abejočiau, ar man tiktų. įsivaizduoju, kad manęs visai nebūtų matyti... O gal klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 27, 11:45)

Tai va kodel mano plaukai atrodo sviesesni uz drauges nors abi dazom tais paciais dazais, ir to paties tamsumo lygmeniu. ax.gif

Tik jau nedazyk su permanentiniais amoniakiniais schmoll.gif Suspesi dar, kai turesi ne 2 o 222 zilus plaukus, va blondinant tai nera kitos iseities norint spalva isimt, o tamsiaplaukems...irnesakyk.gif Kokia firma tai nezinau man irgi pirma karta matoma.
O tas Loreal Excelence Creme irgi, matai, parasyta 100% grey coverage, reiskias irgi bus tie atominiai.

Man tai visada tamsiau nusidazo nei kad parasyta, todel sunkoka surast tinka spalva, kad nebutu per tamsi.
Su amoniaku dazu stengiuos privengt, nors jau yra ne 2, visi 222 zili plaukai biggrin.gif ir norint kad plaukai atrodytu tvarkingai, ten ka dazyt kas 4 savaites, nes kitaip schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 02 27, 13:42)
Aš vyro plaukus tikrinau... tai jam irgi taip tarp 5 ir 6-to gavosi, įtariu daugumos lietuvių būtų taip, jis toks tipiško tamsumo/šviesumo lietuvis. Vis planuoju žylančius jo plaukus dažyt biggrin.gif ... tai matyt tektų maišyt spalvas.
...o čiadėl mamos gal patartum... ji su Londa dažo, nu šlykštūs dažai tiek pigmento, tiek plauko gadinimo atžvilgiu. Dažo 2-tru numeriu, bet jos šaknys atauga tamsesnės. Juodai dažyt nenori, nes nenori juoda būt. Kažin Loreal gal tik žilus dengtų? Ar geriau imt pagal šaknis? Tik va grynai juodi yra tik 100, įdomu kaip tas juodas pigmentas blunktų g.gif O va 232 jos natūralią spalvą atitinka, ne kur prie šaknų. Tai jai jie tokie nepiktybiniai, gal banyt įpiršt jai 232 nr?

Bytte, pas mane zilu jau nemazai ir dazau su Loreal Casting dazais, dabar esu nusidazius su 300 dark brown, tai man gaunasi beveik juodi, tik sauleje matosi rudas atspalvis, o saknys kai atauga yra sviesesnes, bet zilus plaukus tai nudazo gerai ir plaukai nepasakyciau kad gadintusi, nera siurkstus. Anksciau daziausi su Loreal preference, tai ir nieko blogo negaliu pasakyt, kad nenudazytu zilu ar plaukams kenktu.
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 02 27, 14:57)
Bytte, pas mane zilu jau nemazai ir dazau su Loreal Casting dazais, dabar esu nusidazius su 300 dark brown, tai man gaunasi beveik juodi, tik sauleje matosi rudas atspalvis, o saknys kai atauga yra sviesesnes, bet zilus plaukus tai nudazo gerai ir plaukai nepasakyciau kad gadintusi, nera siurkstus. Anksciau daziausi su Loreal preference, tai ir nieko blogo negaliu pasakyt, kad nenudazytu zilu ar plaukams kenktu.

Matai tavo šaknys šviesesnės, o mano mamos tamsesnės už antruką, tai vat įdomu kaip nusidažytų.
Pasikartosiu - jai nenorit kad atrodytų per tamsiai nesirinkit dažų kur po pirmo skaičiaus nuliai. Kadangi (jai nepainioju) jūs pavasaris būtinai pasidairykit kad po pirmo skaičiaus būtų trejetukas bent jau trečias skaičius. Tada kitaip plaukas atrodys, jam reik spalvos. Su nuliais vasaroms ir žiemoms, ir tai... mano galva clear winter netinka. Va pas Elizabeth sakyčiau violetinė + geltona lenda...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 02 27, 15:42)
hm... aš irgi soft autumn,bet dėl spalvų stipriai abejočiau, ar man tiktų. įsivaizduoju, kad manęs visai nebūtų matyti... O gal klystu  g.gif

as turiu nemazai drabuziu tokios spalvos . viskas ok: nei blyskina, nei geltonina, nei murzina veida, akys matosi. su spalva nenusilieju, nes plaukai ne blondiniski.
softu amzinas galvos skaukmas, kad jei stovi prie ryskaus zmogaus (pvz ziemos) kaip besirengsi vis tiek bespalvis ir nublukes atrodysi g.gif

o kokiom daugiausia spalvom rengiesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 27 vasario 2014 - 17:41