Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(smiltpeliuke @ 2006 07 21, 17:37)
Tai mamytės, tos kurios UŽ Bepanteną, parašykit aiškiai, ar jūs naudojate tepalą, ar kremą  g.gif  doh.gif ?

TEPALA. Dabar jo isigijau uzsienyje, tai ant pakuotes ir parasyta, kad skirtas kudikiams nuo issutimu ir tepti kiekviena karta keiciant sauskelnes. Bet as ne kiekviena karta tepu, tik kai pradeda rausti uzpakaliukas ar raukslytes.
Atsakyti
Tepaliuką, o šiaip maniau kad jokio skirtumo, bet pasirodo...
Atsakyti
o mums lyg ir padeda tas kremukas..
Papildyta:
naudoju gana retai , tik kai labai parausta užpakaliukas
Atsakyti
O man bepantenas netgi labai patiko,is pradziu naudojau dermilon,bet jis palikdavo toki balta sluoksni,kuris sunkiai issiplaudavo,tada nusprendziau isbandyti bepanten ir man jis thumbup.gif .Kadangi mano mazius daznai kakodavo,jam itrukdavo odele prie isanges,su bepanten greit sugydavo.
Atsakyti
Mums gimdymo namuose rekomendavo Dermilon nusipirkti, bet jis mums netiko, tai sesute musu liepe bepanteno tepala nusipirkti, ir ka- ogi nuostabus dalykas thumbup.gif tepdavau kada ir storiau ir ploniau, naudodavom kasdien kai reikedavo, dar ir nuo prakaitines padedavo. Zodziu dalykelis thumbup.gif Naudosim ir toliau! bigsmile.gif

Atsakyti
O mes si tepala dovanu gavome gymdymo namuose g.gif
Bet pabandyti dar nebuvo progos smile.gif . O dabar tai tikrai nebandysiu schmoll.gif
Atsakyti
siaip Bepantenas labai fajnas,neviena karta mums buvo padejes,bet turbut ji ilga laika negalima naudot (as pirmu nuo gimimo ir naudojau,iki kol jam bedos neprasidejo) ir nelabai storu sloksniu tept ax.gif jau pasimokiau su pirmu,tai su maze per 4 men tik 1 karta tepiau ax.gif
Atsakyti
Mielos mamytes is Kauno, bukit geros parasykit kokiose vaistinese Kaune galima nusipirkti pataisu sporu. Aplaksciau nemazai vaistiniu ir gavau toki pati atsakyma, kad toks dalykas nebeparduodamas. verysad.gif Tad reikia jusu pagalbos.
Atsakyti
kažkada čia jau buvau rašius, bet pamiršau pasakyti, dažnai naudojant odelė pripranta, kaip ir jūs gi neneudojat tos pačios dantų pastos visus metus, keičiat, taip pat ir čia .odelė priprato ir nebepadeda, tai reikia pakeist. pvz.dar eksipialis geras
Atsakyti
Aisten,as taip pat laksciau ir ieskojau tu pataisu,bet papuole viena normali farmacininke ir paaiskino kad dabar ne sezonas,todel ir nera pirkti smile.gif
Atsakyti
Manau, kad kiekvieno leliuko odele yra skirtinga, todel ir sunku pasakyti, kad Bepanthen yra labai gerai arba labai blogai. Pvz., mano dukryte (4men) liux tas tepaliukas, tiesa - mes tepames juo visuomet saikingai, jokiu storu sluoksniu ir pan. Dazniausiai patepam vakarais po maudyniu, diena siek tiek pudrytes paberiu. Na ir (spjaunu per peti) mes niekaga dar nesame tureje jokiu problemu su issutimais. Mamytes, negailekim ir nepatingekim keisti daznai sauskelniu ir apiprausineti leliukus po tekanciu vandeneliu, kad ir nebutinai po 'kieto' reikalo:) Vat, tik tiesa ta- kad kai buvo apkandziotos krutys, tai Bepathen'o tepalas mazai tepadejo. Veiksminga yra - apkandziotus spenelius su kalio permanganato vandeniu perplauti ir leisti nudziuti naturaliai ir taip kelis kart pakartoti...
Tai tiek...
Atsakyti
Mes taip pat naudojom bepanteno tepaliuką. Labai džiaugėmės ir tepliojau kiekviena kartą keisdama sauskelnes. Prausėm užpakaliuką taip pat kiekvieną kartą keičiant sauskelnes, o jų sunaudodavom 10-12vnt. Ir ką jūs sau galvojate, pradėjo rausti ne tik užpakaliukas, bet ir p...tė. Išsigandau, nes tai neatrodė kaip pašutimai. O draugė man sako, kam tu teplioji ir prausi po kiekvieno sisiuko, juk pati tai nebėgi apsiprausti išėjus iš tualeto. Tai baigėm tuos tepliojimus ir prausemės ryte ir vakare, na ir žinoma po didesnio reikaliuko. Viskas susitvarkė thumbup.gif . Dabar manau, kad viskam reikia turėti saiką.
Atsakyti