Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Niu kazkaip nesitiki, tikriausiai blogai buvo naudojamas, nes as ir visos mano drauges stebuklinguoju tepaliuku vadinam ar isidreske ar paraudo ar kas ikando... niu tepliojam visais atvejais ir tikrai padeda...
Atsakyti
o as nuo issutimu naudoju sudocrem`a, mes jo meginuka gavom ligoninej dovanu, tai man jis thumbup.gif , nors zinoma nieko nera geriau nei oro vonios.
Atsakyti
Tai mamytės, tos kurios UŽ Bepanteną, parašykit aiškiai, ar jūs naudojate tepalą, ar kremą g.gif doh.gif ? Kaip suprantu, tai skirtingos priemonės, turbūt skiriasi ir jų savybės? Girdėjau, kad važiuojant į ligoninę gimdyti reikia vežtis kremuką nuo iššutimų, tai nebežinau ką ir pirkti unsure.gif .
Atsakyti
Mums beaugant bepanten tepaliukas buvo SUPER thumbup.gif ....niu nezinau ,gal kaip kam,gal netinkamai naudojamas buvo....bet siaip apie ji nieko blogo pasakyti tikrai negaliu....mes ji labai daug naudodavom... mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Mes irgi bepanteną naudojam nuo gimimo, bet visai patenkinta esu smile.gif . Pas mus tai tepalas, ne kremas.
Atsakyti
mes naudojam bepanteno tepalą (mėlyną) netepu kas kartą, bet jei matau, kad pašuto, patepu
g.gif tfu tfu tfu pakolkas jokių blogybių nėra, o padeda tikrai labai gerai.
kai buvo karščiai dideli, vaistas vienas - išrengt nuogai vos ne visai dienai, net be sauskelnių - thumbup.gif ir mažiukui gerai ir odelei. tik vat po to reikia skalbti, nes palų susivartoja tongue.gif
Atsakyti
maniskiui tik bepantenas ir tinka, kiti, kiek bandziau nepadeda. bet kiekviena diena as jo tikrai netepu, tik tuomet, kai matau, kad yra problema. ir tikrai labai greitai ir efektyviai suveikia.
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif


Papildyta:
[musu mazyliui tikbepantenas tinka, o siap dar girdejau, kad nuo issutimo gerai pataisu milteliai
Atsakyti
gerai, kad uzmaciau sita tema, dabar atsargesne busiu su tais tepalais visokiais... jau apie bepathena tai net i galve nesove, kad gali buti salutinis poveikis g.gif
Atsakyti
o mums bepantenas buvo tikras išsigelbėjimas ir spenelius tepiau,kai maitinau ir mažylei uodegyte jei pašusdavo,bet naudojom tepalą.o ne kremą ir niekad nebuvo jokių problemų,o piktnaudžiaut negalima jokiais vaistais,juolab jų naudot profilaktiškai tongue.gif
Atsakyti
Na as apie bepanten tepaliuka irgi negaliu nieko gero pasakyti. Jis mano mazyliui padejo tik pazastelem kai labai buvo issute, bet paskui per tuos didelius karscius issuto kakliukas doh.gif ir kuo toliau tuo daugiau, paskui net spuoguciai tokie pasirode. Mano zuikis labai kantrus, tai asareliu del to nebuvo. As jam vis vandeniu paplaudavau ta kakliuka ir bepanten tepiau, bet paskui irgi pasirode kraujuko. Tada pasiemiau paprasto bulviu krakmolo ir per kelias dieneles uzsigydem smile.gif seip tie tepaliukai ne visiem vaikuciam vienodai tinka, uztai ir vieniem padeda, o kitiem ne. Nusipirkau dabar talko pudros nuo issutimo, tai dabar geriau. Bet seip tai dar zadu nupirkti pataisu milteliu. Jie tikrai padeda ir nesusoka i viena vieta kaip talko pudra. Galima isigyti vaistineje. su vata truputi pavilgai ir patepi..ir jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif


wow, kaip būna doh.gif daug jo netepiau, bet..., nebetepsiu schmoll.gif nenoriu kad mano mažytė iškęstu tokį siaubą schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti