Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten


Mums Bepanthen puikus pagalbininkas bėrimams gydyti thumbup.gif Aišku nepamirštant oro vonių. O jeigu vos patepus tepalu dedamos sauskelnės, tai nėra ko norėt gražios odelės.
Sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Butina palaukti, kol tepaliukas ISIGERS ir tik tada deti pampersą smile.gif Mum irgi Šis tepalas padėjo ir padėda, bet naudojame retai - neprireikia dažnai smile.gif Ir jokiu problemu nebuvo nei su vienu vaiku, nei su kitu. O va nuo JONSONS kosmetinių priemonių buvo išbėre verysad.gif Tie Jonsons aliejai irgi nera naturalus - sintetika, paziurekit į sudėtį blink.gif Geriausiai rapsų arba saulegrąžų aliejus thumbup.gif Aišku, jeigu jusu vaikeliui tinka ax.gif smile.gif
Atsakyti
Dar tokiu atsiliepimu apie Bepanthen negirdejau...naudojau savo maziukui kai buvo kudikis, tepiau uzpakaliuka, taip pat spenelius, jis man dar buvo geresnis nei Garmastan ir dabar po bikini depiliacijos pasitepu Bepanthen ir man jis thumbup.gif Cia gal kiekvienam skirtingai, kaip ir sauskelnes, vieniem viskas thumbup.gif , o kitus beria. Kiekviena mamyte atranda tai,kas geriausia jos maziukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 07 04, 15:03)
Dar tokiu atsiliepimu apie Bepanthen negirdejau...naudojau savo maziukui kai buvo kudikis, tepiau uzpakaliuka, taip pat spenelius, jis man dar buvo geresnis nei Garmastan ir dabar po bikini depiliacijos pasitepu Bepanthen ir man jis  thumbup.gif  Cia gal kiekvienam skirtingai, kaip ir sauskelnes, vieniem viskas  thumbup.gif , o kitus beria. Kiekviena mamyte atranda tai,kas geriausia jos maziukui  smile.gif




4u.gif drinks_cheers.gif

visiskai sutinku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisiukas @ 2006 07 04, 10:22)
Aš tai jokios chemijos nenaudoju. Lakišių arbata ir linų sėklos. Pastarosios labiausiai ir padeda, nors odelė tik vieną kartą buvo išberta. Tai linų sėklomis per 2 kartus patepdami sutvarkėm. O po maudynių - aliejukas. Ir viskas. Nežinau kam tie visi kremukai...


O, Melisiuk, gal gali pasakyti iš kur reikia gauti linų sėklų? Parduotuvėj juk tokių gėrybių nebūna?.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif

Siaubas blink.gif Gyveni žmogus ir mokaisi doh.gif Ačiu už įspėjimą !
Atsakyti
Mums dupce buvo issutus tik 2 kartus per 8.5men.
Naudojom vos vos Bepanthen, tp Sudocream. Jokiu blogumu.
Ir kaip jau kazkas minejo -svarbu issausinus tept ir dar truputi palaukt kol apsigeria. Ziurekit jei yra dregnas issutimas - geriau ka nors su cinku, jei ne - bepanthen. 4u.gif
Ir siaip tai labai individualu, todel nieko nepirkit didelem pakuotem, pradziai pabandymui uzteks mazu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukas78: 10 liepos 2006 - 16:54
Nu jo, įdomi patirtis su Bepantenu, mes jį naudojame (dabar tepu tik nakčiai, o naujagimui tepdavau gana dažnai) ir viskas ok, bet mes labi dažnai vėdinamės "uodegą", nuo pat gimimo keisdama sauskelnes stengiuosi leisti pabūti nuogu užpakaliuku bent po 10 min (taip net sausklenių gamintojai rekomenduoja), kai paaugo, tai vėdinimo laikas prailgėjo, dabar, kai jau ropinėja, tai ir kelias valandas nuogu užpakaliuku varinėja po namus, bet užtat užpakaliukas kaip iš reklaminio bukleto wub.gif
Atsakyti
Keista skaityti apie Bepanthen tokius dalykus; bet gal buvo neteisingai naudojama? As savo vaikio raukslytes irgi kartais patepu, jeu parausta. Bet pries tepant gerai nusausinu rauksles ir leidziu pabuti be sauskelniu. Ypac dabar, kai karsta, tai mazius beveik visa diena praleidzia be sauskelniu, tai ir jokiu problemu del issutimu nera - tiesiog reklamuoti galima grazia odele biggrin.gif
Atsakyti
schmoll.gif netikiu, gal neteisingas naudojimas? draugaujam su bepanten'u jau 8 metai. Visi trys mano kleckiukai buvo mozojami, ir mano pieno baras nesyki "poliruotas". Zodziu, visi semoje tepliojames: ar zaizdele, ar nusutimas...

naudokit i sveikata, bet teisingai

p.s. tik ant gerai nusausintos odeles
Atsakyti
QUOTE(ilka71 @ 2006 07 06, 16:23)
O, Melisiuk, gal gali pasakyti iš kur reikia gauti linų sėklų? Parduotuvėj juk tokių gėrybių nebūna?..   mastau.gif


Vaistinej tikrai galima nusipirkt 4u.gif

Mes Bepantena naudojam ir thumbup.gif , visi kiti tepaliukai netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melissa: 17 liepos 2006 - 16:36
Issutimams geriausias vaistas - patasų sporos. Isbandytas ne vienos kartos. Ir aisku oro vonios. Mielos mamytes, nepamirskit leisti savo vaikiui nuoguciam pasivaryt. O Bepanten naudoju speneliams, puikus kremas!
Atsakyti
bepanthenas mum labai pagelbėjo ne kartą,labai geras tepaliukas,visada naudojam 4u.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti