Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

As su Bepantenu buvau vaiko kakliuka issutinus iki zaizdu. Bet cia tik mano kalte doh.gif Norejau vaikui geriau, tai tepdavau raukslytes tokiu storu sluoksniu, kol galiausiai pasidare zaizda. Parodziau daktarei, tai ji mane paprotino ax.gif Bepantena reikia tepti plonyciu sluoksneliu, po tepimo jo net neturi matytis (cia butent apie raukslytes), nes jis yra padarytas riebaliniu pagrindu ir viskas ten tada sunta. Paklausiau jos patarimo ir su tuo paciu Bepantenu isgydziau maziuka savo thumbup.gif Tiesiog nereikia persistengti - "daugiau" nevisada reiskia "geriau"
Atsakyti
As irgi tepdavau bepanthen, bet dabar geriausia - alyvuogiu aliejus, visoms raukslelems..Ir nebrangu ir gerai. Mum per kursus taip pamoke, tik reikia pakaitint tik neuzvirint ir susipilt i indeli thumbup.gif
Atsakyti
mes naudojam bepanten ir kolkas jokiu salutiniu poveikiu neturejom g.gif
Atsakyti
didzioji ir uzaugo su bepanthen thumbup.gif ir dar dabar buna,kad putulis pasunta-patepu ir liux thumbup.gif
Atsakyti
As irgi pirmajai dukrytei naudojau bepanten tikrai geras kremukas:)
Atsakyti
nu as savo mazei ir turiu nupirkus bepantena, bet naudoju tik kritiniai s atvejais, siaip tikrai labai geras vaistas yra krakmolas, cia liaudies ismintis, bet ji gera. thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi naudojome Bepantena tai jis mums pasirodė neblogas g.gif žinoma tepdavau ne kas kart o jau butinybei esant o šiaip jonson naudojau tai nusiskundimu tikrai jam neturiu schmoll.gif Jis tikrai yra toks labai riebus galbūt nuo dažno naudojimo ir gali buti problėmyčiu.
Atsakyti
Bepantenu savo mažajai net pūtytę patepu kai viduj blush2.gif paraudę būna.Padeda thumbup.gif .taip mums mergaičių ginė rekomendavo
Atsakyti
Nu kaip keista, kad kazkam kenkia, bet mums tai tik padejo tas Bephanten tepaliukas. g.gif
Atsakyti
Mes taip pat naudojam bepanten'a. Aš kiekvieną kartą (na kartais pamirštu) keičiant sauskelnes patepu ruriukus, o jau jei atsiranda problemėlių tai su sudokremu išsigydom. o šiaip leidžiu savo pipiriukams pasiplikšenti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pomada @ 2009 04 27, 14:07)
didzioji ir uzaugo su bepanthen thumbup.gif  ir dar dabar buna,kad putulis pasunta-patepu ir liux thumbup.gif



QUOTE(diana. @ 2009 05 06, 09:04)
Bepantenu savo mažajai net pūtytę patepu kai viduj  blush2.gif paraudę būna.Padeda  thumbup.gif .taip mums mergaičių ginė rekomendavo


Pradėjus skaityti temą net išsigandau, kuom aš čia savo mažąją teplioju doh.gif . Jos šita vietelė labai jautri, pora kart per savaitę turim pasitept, kai parausta. Gal sakau yra kitų tepalų/priemonių 4 metų mergytėms? Gal iš tiesų, kuo dažniau tepsiu, tuo dažniau raus?
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2008 12 26, 20:44)
naudojau bepanten tepala sunui , viso kuno oda buvo sausa, nepadedavo net hormoniniai tepalai, va nuo ju tai ploneja oda, ir dukrytei naudoju, kai yra tikras issutimas, bematant padada bepantenas, o sudokremu galima tept tik visiskai sveika uzpakaliuka, bet kai raudonas, tai tikrai negydo, bent jau mums taip. 4u.gif

mano mazajai lygiai taip pat sudokremas nieko nepadeda schmoll.gif o bepanten thumbup.gif
Atsakyti