Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 18:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif

musu istorija siek tiek kitoke ir istikruju bepanten tepala galeciau pagirti,mano dukryte yra stambi,pas ja raukslyte ant raukslytes,vargau su ja kokius gerus du men,labai suto,isprazdiu tepiau sudokremu-nepadejo,tada daktare israse beneocin tepaliuko,siektiek padejo,o kaip panaudojau bepanteno mum baigesi sutimai,tad ir dabar ji naudojam smile.gif
Atsakyti
Mes su Bepanthen išsigydėm bėrimą dėl alergizuojančio maisto. Daugiau niekur jo nenaudoju vaikui, nes žinau apie odelės plonėjimą.
Atsakyti
Perskaiciau sioje temoje issakytus nuogastavimus del Bepanthen'o ir apsilankius pas padiatra paklausiau ar tikrai tai tiesa. O jis klausia is kur as cia tokia informacija istraukiau? Sakau, internete mama pasidalino savo atradimu, o jis nusisypsojo ir sako: tai gerai, kad as neieskau literaturos internete... smile.gif Nera jokiu klininkiniu tyrimu, kurie patvirtintu fakta, jog sitas tepaliukas plonina odele. Todel sekmingai ji naudoju ir toliau.
Atsakyti
Geriausiai nuo pašutinimu išbandytas variantas ir nebrangus tai krakmolas.
Atsakyti
Nuo iššutimų, sudirgintos odelės geriausiai padeda Neutral tepalas su cinku. Naudoju dukrai jau 5 mėnesius. Mūsų pediatrė "sužavėta" dukros užpakaliuku.
Bepanthen taip pat naudojau porą kartų. Dukros odelei jis netiko. Manau, kad čia yra individualu.
Atsakyti
tikrai individualu: mes naudojam jau 3 men ir uzkapaliukas nuostabus. tfu tfu tfu, taip sakant.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2008 11 05, 12:33)
Perskaiciau sioje temoje issakytus nuogastavimus del Bepanthen'o ir apsilankius pas padiatra paklausiau ar tikrai tai tiesa. O jis klausia is kur as cia tokia informacija istraukiau? Sakau, internete mama pasidalino savo atradimu, o jis nusisypsojo ir sako: tai gerai, kad as neieskau literaturos internete... smile.gif Nera jokiu klininkiniu tyrimu, kurie patvirtintu fakta, jog sitas tepaliukas plonina odele. Todel sekmingai ji naudoju ir toliau.

lotuliukas.gif
tame net'e turbūt ne tokių pievų galima rasti, o ir gamintojų aibė tp indikacijai.

o šiaip visi vaistai individuau, todėl kas netiko vienam, nebūtinai netiks ir kitam ir atvirkščiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu jo, kai pasako kokia viena "pediatre", kad oda ploneja nuo tepalo tai ir grauziasi paskui vargses mamos, kad vaiku priziuret nemoka. Auginu du vaikus ir galiu pasakyti, kad geriausias vaistas nuo issutimo - oro vonios. jei vaikas miega, patieskite neperslampama paklode su medvilne ir paguldykite nuogu uzpakaliu miegoti. tepti galima nuprausus bet kokiu kremu, nebutinai specialiu issitimams. Man labai patinka Essex. jis brangokas, 36 lt kainuoja, bet be jokiu priedu ir minkstina oda, skatina regeneracija. Labai ilgam uztenka. O kas del bepanten, mums jis labai padeda, nors oro vonios geriausia priemone.
Atsakyti
Klausiau klinikose pas daktarę,keliose Kauno vaistinėse.Tai visi iš manęs pasijuokė,sako pažiūrėkit sudėtį ,nuo ko gi gali plonėt ta odelė? Mes jį naudojam jau 3 metai.Aišku ne kasdien,bet užpakaliukas kuo gražiausias. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zivukas @ 2008 12 15, 14:10)
Nu jo, kai pasako kokia viena "pediatre", kad oda ploneja nuo tepalo tai ir grauziasi paskui vargses mamos, kad vaiku priziuret nemoka. Auginu du vaikus ir galiu pasakyti, kad geriausias vaistas nuo issutimo - oro vonios. jei vaikas miega, patieskite neperslampama paklode su medvilne ir paguldykite nuogu uzpakaliu miegoti. tepti galima nuprausus bet kokiu kremu, nebutinai specialiu issitimams. Man labai patinka Essex. jis brangokas, 36 lt kainuoja, bet be jokiu priedu ir minkstina oda, skatina regeneracija. Labai ilgam uztenka. O kas del bepanten, mums jis labai padeda, nors oro vonios geriausia priemone.

oda ploneja nuo hormoniniu tepalu kaip imacort, latikocort, flucinar. Bepanteno net nenaudojau nes pazistama vaistininke pasake kad nieko gero. Vat kuo esu patenkinta tai sudocreamu.
Atsakyti
Mano didysis uzaugo su siuo tepaliuku, visada tepdavom, padedavo ir mazajai dabar kai reikia kartais patepu, tai irgi padeda, apie plonejima pirma karta isgirdau ax.gif mes bandem sudocrema, bet mums netiko, dar labiau aprausdavo, o bepanthen thumbup.gif
Atsakyti