Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

o mums sudocream ziauriai netiko. Pirma karta patepus odyte lyg ipjauta atrode, o bepantenas jokios naudos nedave, pudros taip pat (iskaitant pataisu sporas). Geriausia priemone gulet nuogu uzpakaliuku, o is kremuku tai padejo sebamed diaper rash cream.




Atsakyti
Nu ir prisikaičiau čia apie BEPANTHEN doh.gif ir kodėl to neperskaičiau kai vaikai mažučiai buvo. Kažkaip buvau įsitikinus (matyt daug kas sakė) kad geresnio tepalo užpakaliukam nėra ir naudojau jį. Bet ir sūnų ir dukrą labai ėrė, bet net nepagalvojau kad čia nuo bepanteno ir kuo daugiau bėrė tuo labiau tepiau, kaltinau viską, sauskelnias, maistą, orą, vyrą, save, bet net nepagalvojau, kad gali būt nuo to tepalo doh.gif Sūnui iš vis ant užpakaliuko žaizdos buvo atsiradusios ir tik tada nuėjau į vaistinę kito tepalo, dabar nepamenu kokį pasiūlė, bet jis akimirksniu pradėjo gydyt žaizdeles.
Dukrą irgi buvo išbėrę bet spogiukais tai galvojau, kad nuo aliejaus kurį naudoja masažistė, paprašiau kad nenaudotų ir tepiau bepantenu, kol neapsikentus nuvežiau pas gydytoją. Paskyrė kažkokį tepaliuką nuo grybelio jis irgi iš karto padėjo. Ir taip tepu bepantenu išberia, tepu gydytojos paskirtu tepaliuku, pagerėja, spogiukai dingsta vėl bepantenas pareidavo į apyvartą.
Tik keista kodėl gydytoja nieko nesakė, kad čia nuo bepanteno gali taip būti g.gif
Atsakyti
oho, perskaiciau apie bepanten, tokiu baisybiu, galvojau, kad tai nekaltas tepaliukas blush2.gif
Atsakyti
Pirmas vaikas uzaugo su bephantenu,su juo auga ir antrasis.Geriau nieko neradau.Sudokremas isvis niekam tikes.Dar prie bephanteno panaudodavom ir pudra.
Atsakyti
mamytes truputi klaidina vinos kitas rasydamos apie bepanten,nes ju yra dabar tiksliai jau nepamenu bet keliu rusiu ir cia jau manau neatitaiket ne ta nusipirko ir pradeda sakyti kad vaje bloga du vaikus uzauginau su juo thumbup.gif aisku jei yra ten dideliu issutimu tai ne bepanten kaltas kad nepadeda o netaisyklingas uzpakaliuko prieziura,pvz netinka pampersai vaikutis sunta ir cia jau ne bepantenas nepades jei pampersu nepakeisit kitais,be to reikia zinoti kaip tiksliai naudoti krema negalma jo ten daug tept plonai reikia ir tt kiek pazistamu augino tai jis thumbup.gif ,ir dar kartais netinka pvz vaikucio veidukai rausvi ir pleiskanoti vienai mamai buvo o nepadeda ne kiek ir ji sake,aisku bepantenas alergijos nenuima cia jau kitoks kremas reikalingas
Atsakyti
Labai geras tepalas, visąldaiką naudojau ir mažiukams, ir paaugusiems dabar tepu nubrozdintas kojas. Žodžiu geras smile.gif
Atsakyti
mes turejom tkrai skaudziu bedu su isutimu, isbandem tikrai nemazai tepaliuku kuriu ir kainos vaistinese nemazos...nepadejo niekas verysad.gif
va tada mama turgelyje pas tas moteris kur is "soviecko atrodo blush2.gif " veza vaistus nupirko nerealiai gera tepaliuka tik uz 4lt thumbup.gif isgyde mum viska per 3 dienas gydytoja nustebo net nunesiau jai parodyt paziurejo sudeti 100proc naturalu sake labai gerai...gydo jis viska kur isibrezi , ar nusidegini , ikanda labai esam patenkinti, ne vienai draugei nunesiau dovanu tai dekojo labai:)
jo pav. BORO PLIUS firma himani vaikui reiktu be priedu jokiu kvapu, yra ir su arbatmedziu naudoju veidui tikrai labai gerai thumbup.gif kas turit problemeliu su issutimu ar berimu tikrai pabandykit vertas pagyru dalykas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o nuo bepanteno mum buvo tik blogiau net slapuoti pradejo doh.gif kaip ir nuo sudocrem unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 08 rugpjūčio 2008 - 13:40
mums tai ir bepanthenas tinka, bet man labiausiai tai Sudocrem patinka, jei pasunta uzpakaliukas per diena praeina thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojom Bepanten tepaliuka (ne kremuka), tai as esu juo labai patenkinta. Ir visada tepu jei kur odele issauseja, ar nuo slogos kai nosis sasais apeina, man jis thumbup.gif .
Atsakyti
aš naudojau šitą tepealą, bet labai retai, nors mano vaikas ir storuliukas, bet kažkaip labai nešusdavo uztekdavo tik talko arba visai nieko nereikdavo,o jei jau vasarą labai pašusdavo tarkim kakliukas tai paplaudavau su kalio permanganato tirpalu, jau sudicream tai visai man nepatiko
Atsakyti
na cia priklauso nuo vaiko odytes turbut vieniem tinka vienas kitiem kitas, o maniskei sudokcream tiko o bepantenu nenaudoajau tik naudojau kai speliams reikejo ir viskas mums ilgai uzteko jo o hipp kremas kazkoks irgi yra tai padeda bet nelabai duodasi tept juo matyt jai issutus degina tas kremas. ir kazkas is kazkur man gavo irgi vaikams kremo bet parduotuveij jo nera pirkt tai tuo dar leidziasi tept ir padeda.
Atsakyti
Labutis,
Gal kas nors gali zino ar geras kremas SUDOCREM,jis taip pat nuo issutimo.
Atsakyti