Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

mums kai reikejo padejo bepantenas, bet kai paskaiciau tai kazkoks siaubas verysad.gif
Atsakyti
mano maziukui taip pat buvo pasutimas, bet bepantenas mums nepadejo. tad naudojau Jonsons baby purskiama aliejuka. tai mums labai padejo g.gif
Atsakyti
Su Bepantenu uzauginau sunu ir dabar jis musu draugas first.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 04 23, 16:28)
Su Bepantenu uzauginau sunu ir dabar jis musu draugas first.gif

Aš nereklamuoju, bet tą patį galiu pasakyti apie Sudokrem biggrin.gif užaugo mano berniukas su juo dar ir dabar karts nuo karto patepu thumbup.gif O bepantenas man nuo pirmo pabandymo nepatiko schmoll.gif bet jo yra keletas rūšių g.gif
Atsakyti
QUOTE(J.U.D.I.T.A @ 2006 06 19, 20:12)
liaudiskas vaistas nuo issutimu krakmuolas thumbup.gif


schmoll.gif tik ne krakmolas, nuo dregmes krakmolas pavirsta i kamuoliukus, kurie labai trina vaikui odele ir pasidaro tik blogiau unsure.gif
Atsakyti
Mums taip tap Bepanthen tepalas nepadejo. Gimdymo namuose sake, kad sis tepalas veikia tik kaip prevencine priemone nuo issutimu, o kai issutimai jau yra tada nepadeda. O mes naudojame Sudocrem thumbup.gif
Atsakyti
Man tai Bepanthenas labai padėjo.
Atsakyti
O man labai pagelbejo Spirig firmos Excipial tepaliukas (su migdolais jis berods), nors ir Bepanthen visai neprastas buvo ax.gif
Atsakyti
mes naudojam BEPANTHEN, sakyčiau toks visai nieko, bet naudojam daugiau profilaktiškai, didelių bėdų kol kas neturėjom.
Atsakyti
Mes ir dabar naudojam Bepantheną thumbup.gif Labai padėjo kai mažiukas dar lialius būdavo, o ir dabar naudojam jį kojytėms patepti - turim bėdų su kojyčių odyte dėl sauso oro namuose. Ir jokio pašalinio poveikio nepajutau. Mums jis daug geriau patiko nei sudocreamas
Atsakyti
Ir mes naudojom... 2lašiukų. tiesa - retai. padėdavo. Savo lialių prausdavau kas antrą dieną ir bent porą kartų leisdavau plikiuką pasispardyt, kad odelė oro gautų ir mankštą padarytų, jei šaltą pridengdavau storesniu vystikliuku, tai didelių problemų ir nebuvo....
Atsakyti
o mums jis nepadejo,o be to as del issutimu tai labai pries pries bet kokius tepaliukus ,geriausia yra pudra
Atsakyti