Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(minik @ 2008 02 02, 20:11)
Tiesa sakant, neskaiciau visos temos, nes esu tikra, kad nuomoniu cia issakyta paciu ivairiausiu. Man tiesiog atsitiktinai uzkliuvo pats temos pavadinimas-kodel taip kategoriskai "nenaudokite"  g.gif . Suprantu, kad kazkoks naudojamas produktas gali netikti konkreciai jums, taciau tai nereiskia, kad taip butinai atsitiks visiems kitiems  tongue.gif . O del jums issakytos gydytojo nuomones, neva bepantenas isplonina odos sluoksni, nesigincysiu, gal jis ir teisus taip sakydamas. Taciau tai velgi tik viena is nuomoniu.
O kalbant apie save, tai as labai sekmingai naudojau bepantena mazylio uzpakaliuko issutimams gydyti ir ilga laika. Jokiu bedu jis mums nesukele, o dar labiau gelbejo mano sutrukusius issausejusius spenelius (maitinau pati). Taip kad kiekvienam savo, kiekvienas pasirenka tai, kas jam geriausia ir tinkamiausia, bet bent jau as niekada taip kategoriskai nekalbu apie kazkoki patikusi ar nepatikusi dalyka  biggrin.gif  ax.gif .

thumbup.gif
Tą patį galiu pasakyt ir apie sudokremą - anksčiau jis mums nepadėdavo, o dabar sekmingai naudojam thumbup.gif -matyt kiekvienam savo ir tam tikru laiku thumbup.gif
Atsakyti
Aš sūnelio užpakaliuko paraudimui naudoju Sudocrem, jis jam tinka, o savo speneliams kai tik pradėjau maitinti - Bepanthen naudojau, man thumbup.gif buvo
Atsakyti
Mes irgi bepanten naudojam.ir labai liuks thumbup.gif

turiu dar Bübchen toki kremuka losjona specialiai uzpakaliukui irgi labai geras.Bent jau mums smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai patenkinta
Atsakyti
Sudocrem'a naudoju leliukui, Bepanthen'a - sau krutims kai reikia. Viskas lyg ir nieko. Dar vaikiuka ''paaliejuoju'' Chicco aliejuku. Veiduka einant lauk ar kai matau, jog reikia patepu ''Seb amed'' kremuku veidui. Dar ''Sebamed'' turiu sampuna ir prausikli. Tai ir visos musu priemones, kokias esam naudoje. tongue.gif
Atsakyti
mums tai sitas tepaliukas padejo net labai,uzpakaliukas buvo visas raudonas o keleta kartu patepiau ir issutimas praejo
Atsakyti
mums gydytoja isutimus patare tepti saltalankio aliejumi, tai as dazniausiai tepu juo, bet kartais ir bepanten, nes saltalankio aliejus labai tepa ir blogai isiplauna. man bepanten visai patiko, nes paraudimai per para praejo thumbup.gif
Atsakyti
Man Bepanten tepaliukas schmoll.gif Nuo Pampers sauskelniu buvo labai issutes uodegiukas, tai nieko Bepanten nepadejo. Tepiau Kremu Dermilon paste ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
As isauginau pirmaji sunu (jam dabar jau 5 m. ) tik su bepanteno tepalu, bet jei "uzsidekdavo" uspakaliukas jis tikrai negyde. Manau jis labiau tinka kaip apsaugine priemone pries issutimus. O kai jau jie atsiranda mums nepadedavo, tada musu gydytoja israse recepta, pagal kuri vaistinese, kuriose gaminami vaistai buvo pagamintas tepaliukas, kuris gelbedavo visais tokiais atvejais, jo sudeties tikrai nezinau, nes su mazuoju Laurynu dar tokios bedos nebuvo, nes tepames SUDOCREM tepalu, jis ir pigesnis, dideles pakuotes ilgam uztenka( o bepantenas nera ekonomiskas) ir jo sudedamosios dalys ganetinai geros. Bet jau po savaites zadu vykti pas gydytoja ir paprasyti anu vaistu recepto, kad jei kartais pradetu susti uzpakaliukas tureciau po ranka. Jei kam butu idomu, gavus ta recepta galeciau parasyt tu vaistu sudeti, galetumet aptarti su savo gydytoja.
Atsakyti
Labuka, mes profilaktiskai bulviu krakmola, o esant bedelei labai retai ir mazai Veledos kremuka padeda siai dienai, kas bus rytoj nezinau 4u.gif
Atsakyti
mano mazylei 1 kart buvo issutes uzpakaliukas, nuo kazkokio maisto ( db net nebepamenu g.gif ) ir bepanten pirkom, super padejo, paskui su tuo paciu brangusis tatiuruotes tepdavosi, ir zaisdeles gyde, kazkada nosi viduj buvo truke, irgi bepantenas isgelbejo thumbup.gif o siaip atvirai galiu pasakyt, mum jau pusantru metuku, niekad neturim problemu su isutimais ax.gif daznai sauskelnes keiciam, kiek galim be ju lakstom mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš nieko kito netepu kaip vazelinu.Nors pas mus retai tokios bedos.O bepatenu naudojausi pati.Nepatiko,nes neisigeria. schmoll.gif
Atsakyti