Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

mes tai naudojame sudokrema, ir esame labai patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emi: 12 spalio 2007 - 15:58
o mums padejo ti bephantenas thumbup.gif kiek visko bandem mazajai kaui buvo isutusi tai niekas netiko schmoll.gif padetis tik blogejo 4u.gif tada pabandem bephantena ir iki siol tik ji naudojame first.gif
Atsakyti
Visą laiką šventai tikėjau, kad Bepantenas pats geriausias . Matau, kad klydau, ir dabar suprantu, kad mano vaikiukui padėtis ima blogėti. Jo dupcyte paraudusi ir kelios dienos tai nepraeina. Reikės pabandyti kitas priemones, apie kurias jūs čia papasakojot.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo askyte: 16 spalio 2007 - 00:44
Mes naudojam bepantena jau gana ilgai, iki siol buvo viskas gerai, bet dabar paskutinem dienom kazkodel paraudus dubcyte. Gal tikrai reik kita nusipirkti g.gif
Atsakyti
Kai nueini į vaistine, paprašai kokio tepeliuko nuo iššutimo, tai iškarto siūla bepantena. Turbūt daugiau nieko nežino, O kai pasakai kad jis nepadeda man reikia sudocream, tada žiūri : blink.gif blink.gif blink.gif

Aš tik už sudocream[COLOR=red] thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19 @ 2007 10 18, 14:15)
Kai nueini į vaistine, paprašai kokio tepeliuko nuo iššutimo, tai iškarto siūla bepantena. Turbūt daugiau nieko nežino, O kai pasakai kad jis nepadeda man reikia sudocream, tada žiūri  :  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Aš tik už sudocream[COLOR=red]  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Okurioje cia taipvaistineje ziuri,kai papatrasai siokremuko
Atsakyti
Mano mergyte gimė rubuiliukė daug giliu raukšleliu tad su iššutimu irgi susidūrėm ko mes tik neišbandėm kol gydytoja patarė pabandyti CLOTRIMAZOLI ir super visas iššutimas praėjo per pora dieneliu. Nuo šiol kai tik parausta su juo pasitepam užpakaliuka ir viskas praeina thumbup.gif
Atsakyti
As naudojau sudokreama.Is pradziu padedavo, bet po vienos nakties taip maziukei subinukas issuto, kad atrode, kad odele nubrozdinta butu.Nors vakare dar buvo tik paraudimas ir buvau patepusi tuo kremuku, bet mazoji smarkiai nusuto.Pora dienu tepiau ta kremuka, oro voneles pries kiekviena keitima.Niekas negerejo.Tada drauge prasitare, kad kai jos suneliui taip buvo tai ji tik su kepimo aliejumi uzgyde.Jai jos mama patare, nes ir pati taip savo vaikus kazkada gyde. Pabandziau ir as.Ir po triju dienu zaizdukes uzsitrauke.Mazoji ramesne pasidare. biggrin.gif Tai va ir galingoji siu dienu medicina nublanksta pries mamu ir mociuciu metodus. tongue.gif
Atsakyti
as taip pat tik UZ naturaluma- mamos, nuo pasutimu kuo puikiausiai padeda oro voneles kaskart keiciant pamperi, o esant paraudimams pati efektyviausia priemone yra paprasciausias bulviu krakmolas, man mano mama rekomendavo, tikrai thumbup.gif padeda.
Atsakyti
QUOTE(pupa-oga @ 2007 10 23, 16:49)
as taip pat tik UZ naturaluma- mamos, nuo pasutimu kuo puikiausiai padeda oro voneles kaskart keiciant pamperi, o esant paraudimams pati efektyviausia priemone yra paprasciausias bulviu krakmolas, man mano mama rekomendavo, tikrai  thumbup.gif  padeda.

Ir as uz krakmola smile.gif
Atsakyti
Aš negaliu pasakyti nieko blogo apie Bepanteną, naudoju. Kai nedideli paraudimai, tai patepus per naktį pranyksta. Bet jei jau odelė smarkiai iššutusi, tai nesitikiu rezultatų po vieno karto, labai svarbu leisti užpakaliukui pakvėpuoti - oro vonios, ir stengtis dažniau keisti sauskelnes, ypač nedelsti, kai tik pakakoja.
Atsakyti
as tai hipp nuo isutimu naudoju super geras, su didesniais isutimais neteko susidurti, jei tik parausta uzpakaliukas patepi jau kai kita siki keiciant pampersa jau beveik raudonumo nelieka, tikrai labai patenkinta situo kremu. thumbup.gif
Atsakyti