Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

O man labai patiko Mira-liuks kremukas skirtas patepti keiciant sauskelnes thumbup.gif .Maniskes buvo pabere, manau, kad nuo sauskelniu Huggies, tai po keliu patepimu spuogiukai dingo.
Atsakyti
Bepantenas manau, geriau padeda mamyčių speneliams, nei vaikiuko užpakaliukui. Aš irgi nusivliau jo iššutimų gydymo galia, kol pati tepiausi, buvau patenkinta, net kelias tiūtkas sunaudojau, bet užpakaliuko alergijos ne tik, kad nenumalšino, schmoll.gif bet ir paūmėjo paraudimai ir net luptis odelė pradėjo, unsure.gif teko naudoti kitas priemones. blink.gif bPasijutau reklamos auka....
Atsakyti
Labutis 4u.gif Na o as labai patenkinta Bepantenu thumbup.gif ,mano suneliui labai padedavo nuo uzpakaliuko sutimo,viena kart patepdavau ir issutimo ir paraudimo kaip nebuta,taip tap patepu kartais kakliuko raukslyte,kai ji issunta,efektas taip pat stebuklingas,na bet man to nedaznai prireikia,nes mazius beveik nesunta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 09 23, 10:57)

Na o mano seselė patarė taip: Matai, kad vaikiukui rausta užpakaliukas- nelauk- patepk... ALIEJUMI...

na ne tik maistinis tinka, galima ir vitaminu e aliejiniu tepti arba saltalankiu, bet... pvz mano vaikai abu alergiski aliejams. Kol oda visiskai sveika, tol viskas gerai. O jau ant paraudusios odos, net pampers sauskelniu jau geriau budavo nedeti ( jos su alijosiu aliejumi), nes paraudimas tiktais stipres
Atsakyti
Mano pirmasis labai susdavo. Isbandziau viska, pradedant nuo aliejaus, pataisu milteliu, iv. gaminamu tepalu...kol viena mamyte patare nusipirkti Desiten tepala, dabar jis vadinasi Dermilon paste. Nuo to laiko baigesi musu sutimai ir su tuo susijusios problemos. Antram vaikuciui si tepaliuka, kai reikdavo naudojau nuo pat pirmu dienu thumbup.gif
Atsakyti
O gal zinote ar kai pasitepi bepantenu spenelius tai pries vaiko maitinima butina ji nuvalyti? Kiek zinau tai germastan tepaliuko tai nereikia..Idomu kaip su bepantenu? g.gif
Atsakyti
ligoninej man sake kad nereikia speneliu nuvalyti pries maitinima
Atsakyti
Aš dukrytei nuo iššutimų tepdavau aliejum. Kažkas taip mano mamai parekomendavo, aš dar, žinoma, nušvilpiau biggrin.gif, ale pabandėm - nu gi akurat blink.gif Nuo tada tik jį ir naudojam tokiais aatvejais. Dar kartą ligoninėj su tokiu mažiuku gulėjom.. Mamka pasiskundė, kad labai šunta. Kaip parodė, net paklaikau - visos kirkšnytės ir užpakaliukas vos ne burokiniai blink.gif Sako, viską išbandžiau, nieks nepadeda.. Nu aš tada sakau, bandyk aliejų, o gal.. Nu ir ką jūs manot - po dviejų dienų jau užpakaliukas į užpakaliuką, o nebe į buroką buvo panašus thumbup.gif
A dėl Bepanteno tai reiks mamai pasakyt.. Ji čia įsijautus jį dabar teplioja visur kur reik ir nereik.. rolleyes.gif O aš manau, kad kuo mažiau visos tos chemijos, tuo geriau. Nesvarbu ar tai kremas, ar vaistai, ar dar koks galas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 01 spalio 2007 - 18:27
Labai geras yra lietuviškas tepaliukas "MEDETKŲ TEPALAS'',kai nebepadėjo Bepantenas ir Sudocremas.
Atsakyti
aš tai už Bepanten thumbup.gif nuo gimimo tik jį naudojam. Mažius nelinkęs šusti, bet jei atsiranda, užtenka vieno patepimo mirksiukas.gif manau, kad tepaliukus ir visa kita reikia rinktis individualiai ir nepeikti vienų ar kitų. Nebent įspėti, koks gali būti poveikis g.gif
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif


bephantenas labei geras tepaliukas, kai yra naudojamas pagal paskirtį ir su saiku.
Atsakyti
mums geriausia-sudocream thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti