Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

As su bepantenu kraujuojancius krutu spenelius issigydziau, tepiau daug, g.gif
o vaika kad nesustu kuo dazniau "plika dubciuke" reik laikyti:)
Atsakyti
su Bepantenu vaiko skruostelius patepu einant į lauką
Atsakyti
Mums nuo iššutimu labai gerai padeda Bepantenas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiste @ 2007 09 26, 10:22)
gal kas zinot is kur gauti pataisu sporu? dabar ju neberegistruoja vaistinese, reiskia nebepardavineja...


Tikrai rasi vaistažolių vaistinėje "Širdažolė", Pelesos 7, Vilniuje, 4u.gif
bet gali pasitaikyti ir paprastoje vaistinėje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2007 09 26, 11:39)
Mums nuo iššutimu labai gerai padeda Bepantenas thumbup.gif

drinks_cheers.gif As taipat nesiskundziu,man jis visada pagelbeja,turbut vienintele priemone,kuri man padeda g.gif
Atsakyti
Bepathen as naudojau krutu spenialms gydyti, issiutimam net nepagalvojau naudoti. Issutimam naudoju Sudocream, man jis super. Bet tiek pries sudocream, tiek pries bepathen reikia kad uzpakaliukas butu sausas ir nei vienas tada nekenks mirksiukas.gif
Atsakyti
pries kelis menesius paskaicius pirmuosius sios temos pranesimus buvau gerokai issigandus. padejau bepanthena i sona ir pradejom naudoti sudokrem, bet nuo jo taip isbere tai vel grizom prie bepantheno, kazkaip nebesinorejo eksperimentuoti su kitais. ir kol kas viskas gerai. manau reikia tinkamai naudoti, nepadauginti ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
bepantenas man nelabai patinka tik del to kad labai lipnus kaip tepamas na toks taukuotas g.gif net nežinau kaip apibudinti. Naudojam esant reikalui sudokrema
Atsakyti
Erikutis pirmą savaitę po gimimo labai iššuto, o bepantenas mums labai padėjo. Dar ir dabar šis tepaliukas guli pas mus namuose, kai reikia ir veiduką ir rankytes patepu. O mums gydytoja sakė, kad nuo bepanteno odelė plonėja tada kada jį labai dažnai naudoji.
Atsakyti
mano mazuliui is pradziu sis tepaliukas labai padedavo kai reikdavo veiduka ar uzpakaliuka tept. bet geresnis tepaliukas yra sudocream.
Atsakyti
As tik uz bepantena thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi naudojau bepanteno tepalą, ir visai neblogai padėjo.Dar galit pabandyt Šaltalankio aliejų,tik jis nudažo odelę geltonai.Mes jį naudojom iššutimams gydyti.(tik ne speneliams tepti).
Atsakyti