Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

o aš naudoju sudocrem, bet nesuprantu nuo ko odelė tik labiau paraudo, atsirado spuogiukų, pasidarė tokia šiurkštesnė. nors nei tepu be reikalo, nei ka. turbūt pabandysiu bepanteną.
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2007 08 08, 19:57)
o aš naudoju sudocrem, bet nesuprantu nuo ko odelė tik labiau paraudo, atsirado spuogiukų, pasidarė tokia šiurkštesnė. nors nei tepu be reikalo, nei ka. turbūt pabandysiu bepanteną.

Man atrodo, kad viskas taip individualu... O tepaliukai abu geri, abu bandziau, o kadangi vaikiukas visai nealergiskas, abu puikiai ir tiko.
Atsakyti
O mums Sudokremas netiko schmoll.gif .Nuo šutimo padėjo oro vonios ir paprasčiausias krakmolas thumbup.gif . O Bepantenas man buvo geriausias vaistas, gydant spenelius thumbup.gif
Atsakyti
Netepu nei bepanteno nei sudokremo, kažko jie man nepatiko, tai kai išmaudau ištepu balmandolio aliejumi ir nei šunta nei ką ,nors raukšlių gilių yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gytulka @ 2006 06 19, 19:29)
koks siaubas  mega_shok.gif as Bipanten nenaudojau, mums pats geriausias buvo ir yra Dermilon kremas nuo issutimu  thumbup.gif

mes taip pat šita kremuką naudojame-superinis thumbup.gif ,o bephantenas mums nei su vienu vaiku nepadėdavo schmoll.gif
Atsakyti
o mes pakaitom naudojam sudokrem ir bepanten.Pastebejau, kad jei viena kuri nors ilgesni laika tepu, odele pasidaro siurkstoka, o kai pakaitomis tepu, viskas gerai
Atsakyti
o pas mus kitaas atvejis ne uzpakaliukas isbertas o veidukas mazais spuogyciais grynai pasutimai atrodo bet nuo ko negi alergiska misinukam nors jau pora sav taip kuo tepti gal zinote mum 2men siandien net paraudo zandeliai.
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 08 10, 19:36)
o pas mus kitaas atvejis ne uzpakaliukas isbertas o veidukas mazais  spuogyciais grynai pasutimai atrodo bet nuo ko negi alergiska misinukam  nors jau pora sav taip kuo tepti gal zinote mum 2men siandien net paraudo zandeliai.


Geriausia butu, jei vaika parodytum pediatrui. Arba kreipkis i alergologa. Gali ir misinukas alergizuoti, ir kremas, jei kokiu nors tepi. Mano pirmas vaikas buvo alergiskas nuo gimimo. Laikemes labai grieztos dietos, kuria sudare alergologe. Isaugom. Dabar valgo viska be apribojimu.
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 08 10, 21:36)
o pas mus kitaas atvejis ne uzpakaliukas isbertas o veidukas mazais  spuogyciais grynai pasutimai atrodo bet nuo ko negi alergiska misinukam  nors jau pora sav taip kuo tepti gal zinote mum 2men siandien net paraudo zandeliai.

O gal tai vadinamoji prakaitinė, kai vaikas sušyla dar paūmėja, bet aišku geriausia pasirodyti gydytojui
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 08 10, 21:36)
o pas mus kitaas atvejis ne uzpakaliukas isbertas o veidukas mazais  spuogyciais grynai pasutimai atrodo bet nuo ko negi alergiska misinukam  nors jau pora sav taip kuo tepti gal zinote mum 2men siandien net paraudo zandeliai.


Mano suneliui taip buvo, mazdaug apie 2 menesi pradejo bert veideli rausvais smulkiais spuogeliais, kartais su baltais pulinukais, atrode, kad tie spuogiukai vos ne vienas ant kito atsiranda. Irgi maniau, kad alergija, savo mityba labai apribojau, o gydytojas patare pavalyt veiduka spiritu, kad neplistu toliau ir maudyt vaikuti. Nuo spirito odele sauseja, tai reik nepiktnaudziaut. Nezinau ar nuo spirito, bet praejo ir dabar ner tokiu berimu, o ir zymes neliko, kad buvo stiprus berimai.
Kaip ten bebutu, pasikonsultuok su gydytoju. Jis geriausiai patars ka jums daryti. Laikykites!
Atsakyti
mes nuo gimimo naudojom sudocrem, taciau praejus menesiui issuto uzpakaliukas, paraudo ir pasidare siurkstus. tada isbandem bepanteno tepaliuka ir mazyle kuo puikiausiai isgijo. dabar ji tik ir naudojam. dar galvojam pabandyti streptocido tepaliuka, nes mama sake, kad jis dar geresnis ir uz bepantena, ji juo tepe mano mazaji broliuka.
o svarbiausia pries tepant gerai issausinti visas rauksleles ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Nesenai atsirado abena tepaliukad, va jis man tai super thumbup.gif mažyliui dygsta dantukai ir stipriai viduriuojam, o dar tie karščiai verysad.gif tai va turiu to tepaliuko mėginuka ir jau baigiu, reikės eiti ieškoti, kur būtų jo pirkti, nes paraudimą ir išutimą per kelias vgalandas nuima
Atsakyti