Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(Iksija @ 2007 08 06, 09:12)
As irgi naudoju bepanthen tepala ir negaliu skustis, jis puikiai apsaugo kudikio odele nuo dregmes nors patepu labai plonyciu sluoksniu. Kartais panaudoju ir Bubchen kremuka, bet jis man per skystas, nesudaro tokios apsaugos kaip bepanthen tepaliukas, ir po kurio laiko odele truputi parausta.
Perskaicius sia tema tikrai issigandau, kuri laika atidziau stebejau odele, bet nepastebejau jokiu neigiamu padariniu, odele atrodo sveika, tai ir toliau tepu bepanthen thumbup.gif


Mano maziui labai tiko Sudocream. Nors su issutimais jokiu problemu neturejom, bet pora kartu buvo odele paraudus, tai patepiau sudocream plonu sluoksniu ir is karto praejo. Dar daznai paguldydavau ant vystykliuko ir nuoguteliui duodavau pagulet:) Ir dabar dar jam tai labai patinka:)
Atsakyti
QUOTE(Silvux @ 2007 08 07, 14:55)
Mano maziui labai tiko Sudocream. Nors su issutimais jokiu problemu neturejom, bet pora kartu buvo odele paraudus, tai patepiau sudocream plonu sluoksniu ir is karto praejo. Dar daznai paguldydavau ant vystykliuko ir nuoguteliui duodavau pagulet:) Ir dabar dar jam tai labai patinka:)



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man speneliams Bepanten kuo puikiausiai tinka, bet lelytei savo naudoju gauta dovanu ligoninej SUdocream, daug labiau mums patinka.
Atsakyti
Na bepanten dar daugiau sukelia iššutimą, netgi sukelia baisinę elergiją.
Atsakyti
QUOTE(aistiushka_ @ 2006 06 19, 16:52)
Na mano istorija kiek kitokia, tiksliau net visai priesinga. doh.gif  Buvau del visa ko nusipirkusi Bepanteno, speneliams ir kt. atvejams, taciau del girdetos dideles kritikos jo atzvilgiu savo vaikui nelabai ruosiausi naudoti. Gimdymo namuose patare naudoti Dermilon'a. Tai as ji nusipirkau ir sekmingai 2 menesius tepliojau. Taciau paskui uzpakaliukas pradejo rausti. Pirma pastebejo masaziste, patare patepti bepantenu. As atsakiau, kad turiu geresnio ir patepiau dermilon. Antra diena padetis buvo blogesne, masaziste vel pasiule bepanteno. As vel sakiau ne ir vel tepiau dermilon. Trecia diena jau net spuogiukai atsirado, daugiau atsisakineti buvo geda, o ir susirupinusi buvau baisiausiai, na ir pabandziau bepanteno. Masaziste liepe stora sluoksni uzdeti, kad net balta butu. Na ir ka manote, po 2 val. nei spuogiuku nei raudonumo kaip nebuta. Nuo tol Bepantenas musu draugas  first.gif Kiek pasidomejau bepantenas gerai tuo, kad padengia oda riebaliniu sluoksniu ir neprileidzia dregmes (pagrindines issutimu priezasties). O oda plonina cinko tepalai, pvz. mano naudotasis Dermilon, kurio tikrai reikia tepti kuo plonesni sluoksni, kad stipriai odytes neveiktu. O svarbiausia, kuo sausiau visada raukslytes isvalyti smile.gif

drinks_cheers.gif mums irgi jis tinka tfu tfu tfu... bet pasiskaicius jusu komentaru-praejo noras ji nadoti... g.gif gal sudocream naudoti pabandyt.........
Atsakyti
O aš gal tik Bepanteko dėka tebeturiu spenelį, nes buvo puse jo nugriaužta vaikučio, daktarė pasakė naudoti Bepanteną, ir thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir karštis ir skausmas atslūgo, ir užgyjo. Dukra buvo laaaabai jautrios odos, net pampersų beveik nedėjau, tai naudojau nuo šutimo suplaktines (daro vaistinėse) ir kremukus, įvairius, tame tarpe ir Bepanteną.
Atsakyti
naudojau ir aš,tepiau ir mažylei-nieko blogo negaliu pasakyt apie šį kremą.Gal visiems ir netinka,bet kitas dalykas-reikia saikingai ir pagal paskirtį naudot.Kiek žinau,tai juo negalima piknaudžiaut,kaip ir visais kitais preparatais,kai kurios mamos mėgsta užtept sluoksnį,kaip sako-kuo daugiau,tuo geriau,tai tikrai tik pakenkia.Be to,profilaktikai(kai odelė švari)jo tepti nerekomenduoja,naudoti tik paraudusiai.Mums tai jis padeda,nors retai jo prireikia.O kasnors atsitikti gali su bet kuriuo išgirtu kremu,kai naudosim netinkamai doh.gif
Atsakyti
na nezinau g.gif as savo maziu isauginau su bepanteno tepaliuku ir nieko.Mums jis tiko ir tikrai labai padedavo thumbup.gif jokiu nusiskundimu neturiu thumbup.gif ir dabar dar buna vis panaudijam, kai odele kur parausta thumbup.gif
Atsakyti
pfiu... vwel ramiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2007 08 08, 15:28)
pfiu... vwel ramiau  lotuliukas.gif


ir as cia prisiskaiciau neigiamu atsiliepimu, tai vakar nupirkau seba med kremuka, dabar teplioju savo kudikiui uzpakaliuka juo, o nakciai - bepanthen... ax.gif
Atsakyti
O mums kaip tik sebamed paraudonino ruriuką, o bepanthenas labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Mums tas kremas thumbup.gif per keletą valandų viskas praeina.
Atsakyti
nu bet kai pjuokinga tai net negaliu lotuliukas.gif
juk kiek žmonių tiek nuomonių mirksiukas.gif o čia parašė, kad kažkam netiko ir visos "spjaudytis" į šonus pradėjo - gi žiūrėkit iš savo pusės, o ne tai kad dar nebandžiau ir nebandysiu nes kažkam netiko doh.gif kvaila doh.gif
Atsakyti